Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 12:36   #1
kamilape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 27

Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?


Dziewczyny, pomóżcie!!!!

Szyje się właśnie moja wymarzona suknia slubna, zwiewna delikatna, taka jak w załączniku (i mam nadzieje, że taka będzie w efekcie końcowym), ale nie przypuszczałam, że będę miała aż tyle wątpliwości co do dodatków.

Ślub będzie pod koniec września, a więc muszę mieć coś na ramiona (nie chcę klasycznego bolerka, zresztą myślę, że nawet by do niej nie pasowało), tylko co? Myślałam o takim zwykłym sweterku jak na zdj. tylko, że w kolorze fioletowym, ale czy ta asymetria dekoltu sukni nie będzie się gryzła z 'karowym'dekoltem sweterka? A jak nie sweterek to co?

I jaka bielizna do tego? Bo jak widzicie tył jest wycięty, więc klasyczna bardotka odpada.

I co z fryzurą? Czy też robić asymetryczną? Tzn. zaczesać ją na to odsłonięte ramię? Czy raczej jakiś symetryczne upięcie z tyłu glowy? Już sama nie wiem.

I czy długie kolczyki jak mam jednak trochę zasłonięty dekolt to nie przesada.

Pomóżcie!!!! Bo same widzicie, że mam mnóstwo wątpliwości i już nic nie wiem. Wiem, ze to trochę dużo pytań jak na jeden post, ale mam nadzieje, że chociaż na część mi pomożecie znaleźć odpowiedź.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Romona Keveza One Shoulder Wedding Gown Back.jpg (9,9 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Romona Keveza One Shoulder Wedding Gown.jpg (19,1 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweterek.jpg (42,2 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez kamilape
Czas edycji: 2012-04-17 o 12:46
kamilape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:18   #2
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

może biustonosz wszyj do sukni ja tak miałam push up wszyty z przodu
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:48   #3
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Mi się podobają stylizacje ze sweterkiem, asymetryczne ramiączko nie bedzie się ze sweterkiem kłócić.
Piękna suknia .
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 15:43   #4
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Co do bizuterii to ja postawiłabym na wyraźnie, ale nie wiszące kolczyki i bransoletkę. Fryzura zależy od tego czy planujesz mieć welon czy coś innego czy może nic. Mi asymetryczny fikuśny kok bardzo się podobał.
A suknia jest piękna, bardzo.
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:47   #5
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Cytat:
Napisane przez kamilape Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie!!!!

Szyje się właśnie moja wymarzona suknia slubna, zwiewna delikatna, taka jak w załączniku (i mam nadzieje, że taka będzie w efekcie końcowym), ale nie przypuszczałam, że będę miała aż tyle wątpliwości co do dodatków.

Ślub będzie pod koniec września, a więc muszę mieć coś na ramiona (nie chcę klasycznego bolerka, zresztą myślę, że nawet by do niej nie pasowało), tylko co? Myślałam o takim zwykłym sweterku jak na zdj. tylko, że w kolorze fioletowym, ale czy ta asymetria dekoltu sukni nie będzie się gryzła z 'karowym'dekoltem sweterka? A jak nie sweterek to co?

I jaka bielizna do tego? Bo jak widzicie tył jest wycięty, więc klasyczna bardotka odpada.

I co z fryzurą? Czy też robić asymetryczną? Tzn. zaczesać ją na to odsłonięte ramię? Czy raczej jakiś symetryczne upięcie z tyłu glowy? Już sama nie wiem.

I czy długie kolczyki jak mam jednak trochę zasłonięty dekolt to nie przesada.

Pomóżcie!!!! Bo same widzicie, że mam mnóstwo wątpliwości i już nic nie wiem. Wiem, ze to trochę dużo pytań jak na jeden post, ale mam nadzieje, że chociaż na część mi pomożecie znaleźć odpowiedź.
Suknia prześliczna!
Może zamiast sweterka w karo poszukaj jakiegoś z okrągłym dekoltem? Albo zapinanego pod szyję?
Co do fryzury, jeśli chcesz mieć asymetryczną - nie widzę przeszkód :P Ale wtedy zaczesałabym na ten sam bok, co ramiączko. Inaczej wprowadzisz chaos. Moim zdaniem bezpieczniejsza opcja.
Biżuteria - tak jak dziewczyny piszą. Wyrazista, ale nie wisząca (mam na myśli kolczyki).
I będzie pięknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5037f308001b1ca44b585758.jpg (18,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_2_4979.jpg (40,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sweter-1.jpg (31,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Ślubowaliśmy

Lody miętowe

tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:32   #6
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,6864
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,6877 tylko te są naprawde małe i proponuje przerobić dwie zawieszki na kolczyki da się przynajmniej w Krakowie
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,6693
http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,5024
no chyba że coś w kolorze
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:08   #7
kamilape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 27
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

No właśnie nie wiem, czy kolorowa biżuteria to już nie za duża ekstrawagancja. Wydaje mi się, że już jak założę kolorowy sweterek zamiast tandetnego bolerka, to już rodzina będzie w szoku...

A i jeszcze-gdzie kupić taki sweterek? Bo na niezawodnym jak do tej pory allegro, jak na razie nic ciekawego nie znalazłam
kamilape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-17, 21:52   #8
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Cytat:
Napisane przez kamilape Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, czy kolorowa biżuteria to już nie za duża ekstrawagancja. Wydaje mi się, że już jak założę kolorowy sweterek zamiast tandetnego bolerka, to już rodzina będzie w szoku...

A i jeszcze-gdzie kupić taki sweterek? Bo na niezawodnym jak do tej pory allegro, jak na razie nic ciekawego nie znalazłam
możesz popatrzeć w sieciówkach- Mohito albo Oodji
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:39   #9
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

chciałam tylko napisać, że wybrałaś prześliczną sukienkę
moja jest również bardzo prosta i to biżuteria, którą do niej wybrałam, kolczyki są długie ale zarazem bardzo lekkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bransoletka.jpg (12,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.jpg (14,3 KB, 20 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:53   #10
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

sukienka śliczna. Podobnie jak mmhym postawiłabym na krótkie, ale wyraziste kolczyki. Hmm ale nie wiem czy sweterek mi tutaj pasuje. Suknia jest bardzo delikatne - może jakaś etola?

A tak swoją drogą , z ciekawości - dlaczego bolerko jest tandetne? Sama będę miała bolerko i nie uważam go za tandetne Zauważyłam, że straszny krytycyzm się szerzy na Wizażu ostatnio, zwłaszcza w kwestiach ślubnych
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:44   #11
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Jeśli chodzi o kolorowy sweterek jestem 100% na tak Tylko kup taki by był nie dłuższy jak do talii bo będzie się brzydko układał na draperii sukni poniżej.

Z wyraźnych kolczyków bym zrezygnowała. Suknia jest delikatna a duże wyraźne kolczyki 'obciążą' całą stylizację. Jeśli zdecydujesz się na sweterek to kolczyki kolorowe do szuflady! Myślę, ze małe sztyfty z cyrkoniami byłyby jak znalazł
Jeśli decydujesz się na prosty bukiet mogłabyś powtórzyć cyrkonie mocując do rączki bukietu spinkę

Jeśli dobrze widzę w pasie sukni masz perełki? Jeśli tak to idź w tym kierunku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yellow-wedding-bouquet.jpg (54,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white-bridal-bouquet-gardenia-white-roses.jpg (266,0 KB, 35 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 15:19   #12
kamilape
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 27
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Zawsze chciałam mieć długie kolczyki do ślubu, wiecie, takie stylizowane na stare, z ornamentami. I myślałam, że to będzie dobry pomysł przy takiej prostej sukience, że wiecie, doda jej trochę holywoodzkiego szyku, ale po waszych postach już sama nie wiem

Nie będę miała welonu, więc myślę, że takie drobne kolczyki sprawią, że będę wyglądała biednie, tzn. za mało spektakularnie. A jeśli nie długie kolczyki to co? Jakiś kwiat we włosach? Ale chyba też odpada, skoro wesele 29 września, a więc raczej jesienną pora....

A co do bolerka. Nie chodzi o to, że krytykuję to nakrycie. Po prostu wszystkie panny młode w bolerkach, które widziałam, potwierdzały moją niechęć do tego typu okrycia. Ale może są jakieś ładne, które by mi się spodobały. Myślę jednak, że do mojej sukni, żadne by nie pasowało-przez to asymetryczne ramiączko i odkryte plecy(by ich nie zakryło).
kamilape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:26   #13
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

a może jakiś ozdobny grzebyk albo może coś wpleciesz we włosy jedna z dziewczyn miała tak albo może opaska
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 08:17   #14
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

http://www.ameliste.pl/moda-i-uroda/...fryzury-slubne
http://stylio.pl/artykul-ozdobne-grzebienie
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 11:56   #15
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Co do sukni z asymetrycznym ramiączkiem?

Cytat:
Napisane przez kamilape Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Zawsze chciałam mieć długie kolczyki do ślubu, wiecie, takie stylizowane na stare, z ornamentami. I myślałam, że to będzie dobry pomysł przy takiej prostej sukience, że wiecie, doda jej trochę holywoodzkiego szyku, ale po waszych postach już sama nie wiem

Nie będę miała welonu, więc myślę, że takie drobne kolczyki sprawią, że będę wyglądała biednie, tzn. za mało spektakularnie. A jeśli nie długie kolczyki to co? Jakiś kwiat we włosach? Ale chyba też odpada, skoro wesele 29 września, a więc raczej jesienną pora....

A co do bolerka. Nie chodzi o to, że krytykuję to nakrycie. Po prostu wszystkie panny młode w bolerkach, które widziałam, potwierdzały moją niechęć do tego typu okrycia. Ale może są jakieś ładne, które by mi się spodobały. Myślę jednak, że do mojej sukni, żadne by nie pasowało-przez to asymetryczne ramiączko i odkryte plecy(by ich nie zakryło).
Ja miałam dłuuuugaśne kolczyki i kwiat we włosach
Musiałabyś zobaczyć jak to będzie wyglądało ze sweterkiem, bo w sumie będziesz go miała tylko na ślubie a na weselu będzie już znacznie cieplej. Z resztą ostatnio wrzesień bywa cieplejszy niż lipiec i może się okazać, ze w ogóle sweter nie będzie potrzebny
Jeśli zawsze chciałaś mieć długie kolczyki to nie rezygnuj z nich! Dobierz wszystko tak by pasowało

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2012-04-19 o 11:58
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.