Moje włosy wogóle nie rosną :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 17:17   #61
Cellia
Raczkowanie
 
Avatar Cellia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
GG do Cellia
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziwne.. bo wiadomo że skrzyp wymaga uzupełniania witamin z grupy B. Tylko predzej powinny wypadac przy niedoborach tej witaminy niz sie łamac.. 1,5 mies to zbyt krótko, zeby organizm mógl z tego skorzystac. i poczynic u siebie niedobory na jakims tle witaminowym..

Jak sie łamia przy skórze to jest grzybica.
Wypadać to też wypadały, ale zauważyłam ich osłabienie.
A Ty stosujesz coś na wzrost włosów?
I jeśli można się spytać jaki masz teraz kolorek ?
Cellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:29   #62
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

o poroście jest na moim blogu- czego używałam a czego używam teraz i jakie sa tego wyniki.

a kolorek taki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=293
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:53   #63
Cellia
Raczkowanie
 
Avatar Cellia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
GG do Cellia
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Mysia M dzięki
Jeśli chodzi o zdjęcia, to czy jest jakiś wątek
gdzie można podzielić się swoimi zdjęciami włosów?
Cellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:09   #64
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o poroście jest na moim blogu- czego używałam a czego używam teraz i jakie sa tego wyniki.

a kolorek taki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=293
Przepiekny kolor ! szczególnie zdjęcie 3 i 4, no po prostu piekny !
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:51   #65
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez Cellia Pokaż wiadomość
Mysia M dzięki
Jeśli chodzi o zdjęcia, to czy jest jakiś wątek
gdzie można podzielić się swoimi zdjęciami włosów?
ten, w którym mozna było obejrzeć moje
link głowny tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Przepiekny kolor ! szczególnie zdjęcie 3 i 4, no po prostu piekny !
dziękuję ślicznie tez uważam, ze jest trafiony
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:56   #66
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

tylko nie doczepiane kudły!! tak...marzę o tym by je zostawiać co wieczór na toaletce jak mój dziadek sztuczną szczękę w szklance...haha
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 20:00   #67
szukam rad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

cześć, specjalnie teraz zarejestrowałam się na forum wizaz. Nie chcę cie straszyć ale moja mama miała podobną sytuację.

Byłam na nią zła że, ma zniszczone włosy farbowaniem, lakierowaniem, lokówką i robi systematycznie trwałe. A później narzekała że, jej włosy nie rosną. zawsze jej mówiłam zeby nie dawała tyle lakieru do włosów ze to od tego ma zniszczone i jej nie rosną. Po kilku latach okazało się że jest chora na niewydolność nerek i to jest jeden z podstawowych sygnałów organizmu na to że coś nie tak z nerkami. Bardzo słabo rosły włosy i paznokcie przez kilka lat.
Dopiero w krytycznym stanie trafiła do szpitala i choroba została rozpoznana.
Zrób badania. Nic nie szkodzi się upewnić.

Próbowałaś zażywać witaminę E?


pozdrawiam
szukam rad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 20:32   #68
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez szukam rad Pokaż wiadomość
cześć, specjalnie teraz zarejestrowałam się na forum wizaz. Nie chcę cie straszyć ale moja mama miała podobną sytuację.

Byłam na nią zła że, ma zniszczone włosy farbowaniem, lakierowaniem, lokówką i robi systematycznie trwałe. A później narzekała że, jej włosy nie rosną. zawsze jej mówiłam zeby nie dawała tyle lakieru do włosów ze to od tego ma zniszczone i jej nie rosną. Po kilku latach okazało się że jest chora na niewydolność nerek i to jest jeden z podstawowych sygnałów organizmu na to że coś nie tak z nerkami. Bardzo słabo rosły włosy i paznokcie przez kilka lat.
Dopiero w krytycznym stanie trafiła do szpitala i choroba została rozpoznana.
Zrób badania. Nic nie szkodzi się upewnić.

Próbowałaś zażywać witaminę E?


pozdrawiam
Osobie która załozyła wątek (nie pamiętam nicku) rosnął włosy ! Stwierdziła tylko, że za wolno a rosną tak jak każdemu innemu człowiekowi.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:11   #69
szukam rad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

rosły jej włosy ale bardzo wolno. Podcinała jej fryzjerka zawsze przed wykonaniem trwałej.
szukam rad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:30   #70
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez szukam rad Pokaż wiadomość
rosły jej włosy ale bardzo wolno. Podcinała jej fryzjerka zawsze przed wykonaniem trwałej.
Źle wykonana trwała może zniszczyć skóre głowy a co za tym idzie- mieszki włosowe. Wiec rzeczywiście mogły nie rosnąc.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:31   #71
szukam rad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Tak, masz rację. Ale jest to również znak jaki daje organizm jeśli nerki nie pracują normalnie. Jeśli nie wierzysz to przeczytaj sobie w necie jakie są oznaki niewydolności nerek
szukam rad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 09:40   #72
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez szukam rad Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Ale jest to również znak jaki daje organizm jeśli nerki nie pracują normalnie. Jeśli nie wierzysz to przeczytaj sobie w necie jakie są oznaki niewydolności nerek
Ale dlaczego uważasz, ze Ci nie wierzę ? Od urodzenia mam małe problemy z nerkami i ostatnio włosy mi w ogóle nie rosły, przez ponad pół roku nie ruszyły z miejsca nawet o centymetr, teraz jednak wydaje mi się, ze zaczynaja sobie powolutku rosnąć także wystarczyła wizyta u dermatologa i uswiadomienie mi kilku rzeczy.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2011-03-05 o 05:57
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:49   #73
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez szukam rad Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Ale jest to również znak jaki daje organizm jeśli nerki nie pracują normalnie. Jeśli nie wierzysz to przeczytaj sobie w necie jakie są oznaki niewydolności nerek
Diagnozę to jednak powinien wydać lekarz, a nie wujek google
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 06:08   #74
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Włosy mają funkcję m.in. diagnostyczną i informują nas, że w naszym organiźmie dzieje się coś nie tak, ale nie koniecznie muszą to być nerki. W moim wypadku był to powrót anemii i łykanie żelaza załatwiło sprawe.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:52   #75
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

odświeżam wątek ,bo mam podobny problem.
Właśnie zdałam sobie sprawę, że od ok. 3 lat moje włosy praktycznie nie urosły
ale po kolei.
Otóż jakieś 4 lata temu rzeźniczka (bo fryzjerka tego nie nazwę) obciachała mnie "dużo za dużo". od tego czasu zapuszczałam włosy do dawnej długości (czyli do połowy pleców). No i, prawie się udało, włosy mam hmm za łopatki. Ale chciałabym jeszcze dłuzsze...
Lubię się zajmowac włosami, dbam o nie, co jakiś czas nakladam żółtka z oliwką, codziennie olej kokosowy na końcówki, podcinam regularnie... Zmyłam też silikony i postawiłam na preparaty bez silikonów w składzie. Aha, no i od kwietnia łykam tran codziennie.
Nowe włosy, owszem, wyrastają, co jedynie głupio wygląda :P Natomiast stare rosnąć nie chca.
Nie prostuję, nie farbuję, nie suszę (no, czasami ). A one co, niewdzięczne
Nie chodzi o końcówki, które się kruszą i odpadają, bo mam zdrowe wlosy. no, jakieś tam rozdwojone się trafią, ale bez przesady, no i zwykle rozdwojone są raczej te krótsze niż te całkiem najdłuższe. Postanowiłam je teraz potrymać trochę na chama z podcinaniem, zobaczymy kiedy zrobią się brzydkie końce, ale kurczę, jeśli co 3 miesiące obcięcie 1 cm u fryzjera to obcięcie właśnie tego, co przyrosło w te 3 miesiące, to nieco marnie
Jedna fryzjerka powiedziała mi, że włosy po prostu mają genetycznie zakodowaną długość, ponad którą po prostu nie urosną, choćby nie wiem co z nimi robić. Ale moje byłyby, hmmm, dość krótkie jak na takie genetycznie zatrzymane tym bardziej, że siostra miała kiedys do pasa, chyba jakieś wadliwe geny bym dostała
nie wiem już co robić. dobija mnie ta sytuacja ;/ powinnam się po prostu pogodzić, że moje włosy już dłuzsze nie będą ? czy opłaca się coś robić, by jeszcze podrosły??
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 17:56   #76
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Witam...;]
Mam pytanie, co stosowac na szybki porost wlosow? Cos co dziala skutecznie, farbuje wlosy raz na miesiac, czasem co dwa, stosuje rozne szampony i odzywki. Wlosow bez odzywki nie rozczesze sa suche... Co jest skutecznym rozwiazaniem na szybki porost wlosow? Włosy mam cieniowane, najdluzszy kosmyk siega do polowy pleców, najkrotszy do ramion. Mamie moze jakies dobre sposoby? ;D
Pooozdrawiam
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 00:57   #77
paulina1989_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

CZesc dziewczyny,szukam pomocy juz nie wiem co mam robic od 3 lat nie rosna mi wlosy moj naturalny kolor to blond wczesniej farbowalam wlosy na jasniejsze lecz tera od roku mam ciemny braz niesusze wlosow,zdazy sie ze czasem wyprostuje ale to jest naprawde raz do 2miesiecy,bylam u dermatologa za przeproszenie gow...mi dal wydalam ponad 400zl na leki o nazwie alpicort,fkt wlosy przestaly mi tak bardzo wypadac lecz gdy skonczylam tego uzywac znowu powrucil koszmar....nie wiem juz co mam robic,slyszalam ze sa mikroskopijne badania wlosa podobno sa rezultaty,jutro ide sie przekonac,zobaczymy co z tego bedzie i jaką atrakcyjną cena mnie zaskocza...;/ ale naprawde jestem w rozpaczy ,tak bardzo chce miec piekne dlugie wlosy moje wlosy siegaja rowniotenko do ramion od paru lat;/ prosze moze spotkal sie ktos z tym samym problemem i ma jakas pomoc...prosze
paulina1989_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:21   #78
minthairr
Rozeznanie
 
Avatar minthairr
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 639
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Może
Cytat:
Napisane przez paulina1989_11 Pokaż wiadomość
CZesc dziewczyny,szukam pomocy juz nie wiem co mam robic od 3 lat nie rosna mi wlosy moj naturalny kolor to blond wczesniej farbowalam wlosy na jasniejsze lecz tera od roku mam ciemny braz niesusze wlosow,zdazy sie ze czasem wyprostuje ale to jest naprawde raz do 2miesiecy,bylam u dermatologa za przeproszenie gow...mi dal wydalam ponad 400zl na leki o nazwie alpicort,fkt wlosy przestaly mi tak bardzo wypadac lecz gdy skonczylam tego uzywac znowu powrucil koszmar....nie wiem juz co mam robic,slyszalam ze sa mikroskopijne badania wlosa podobno sa rezultaty,jutro ide sie przekonac,zobaczymy co z tego bedzie i jaką atrakcyjną cena mnie zaskocza...;/ ale naprawde jestem w rozpaczy ,tak bardzo chce miec piekne dlugie wlosy moje wlosy siegaja rowniotenko do ramion od paru lat;/ prosze moze spotkal sie ktos z tym samym problemem i ma jakas pomoc...prosze
To może zmień dermatologa? Bo jeśli nie rosną wcale to chyba powinien dobry lekarz coś zaradzić.
__________________
minthairr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 19:04   #79
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Cytat:
Napisane przez minthairr Pokaż wiadomość
Może

To może zmień dermatologa? Bo jeśli nie rosną wcale to chyba powinien dobry lekarz coś zaradzić.
Przecież to wątek sprzed pół roku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 14:45   #80
katarynka9899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Moje włosy wogóle nie rosną :(

Ja mam podobny problem więc współczuje . Moje włosy nie chcą rosnac . Dwa i pół roku temu byłam u fryziera na generalnej odmianie fryzury, ściełam po wyżej ramienia i mocno pocieniowałam. ( teraz tego żałuje i chce miec jak najszybciej długie włosy ) do tej pory urosły mi troche może z 15 cm, a przecież na rok najmniej mają tosnąc 12 cm , więc ja powinnam mieć już około 24/ 26 cm więcej od podcięcia , .........nie mam pojęcia czemu mi nie rosna, ..dbam o nie podcinam końcówki,myje w dobrych szmponach , stosuje odżywki ( moje włosy nie są wogule zniszczone ) itp. co więcej.... mojej koleżance rosną mega szybko i ma już do pasa po bardzo krótkim czasie
katarynka9899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.