Szampon do włosów przedłużanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 11:36   #1
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483

Szampon do włosów przedłużanych


Co powinnam uzywać jeśli przedłuzyłam sobie włosy, metodą na tasmę...słyszałam, ze trzeba uzywac bezkwasowych..ale nie wiem czy to prawda. Proszę o pomoc.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:36   #2
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Moja kolezanka po przedluzaniu uzywala szamponu dla dzieci
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:56   #3
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Question Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Witam Zuziunia, napisz proszę ile kosztowało Cię przedłużanie? Jaki jest efekt? Może pokazałabyś jakieś zdjęcie? Też zastanawiam się nad przedłużaniem, ale waham się.
Jeśli któraś chce się pochwalić przedłużonymi włoskami - chętnie obejrzę .
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:26   #4
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Ja mam przedłuzane włosy na tasmie i myje je szamponem i odżywką BALMAINA-podejrzewam że nie ma go w Polsce-jest to najdroższa i najlepsza firma produkująca włosy i kosmetyki pielęgnacyjne.Do przedłuzonych włosow Nalezy używac specjalnych kosmetyków-spróbuj poszukac racoon lub innych-przeznaczonych do tego typu-musza byc delikatne i by nie plątały.Nalezy tez używac nabłyszczaczy.Jeżeli nie będzie sie odpowiednio dbało o włosy-staną sie sianowate i nie będziesz miała ochoty ich nosić-a wydatek jest spory-więc warto zainwestować w kosmetyki profesjonalne.A jesli chodzi o efekt włosów na taśmie-to mało kto zauważy że są przedłużane-tym bardziej że moje są dobrej jakości i faktury zbliżonej do moich-i farbuję je tą samą farbą co swoje.
Pozdrawiam
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:16   #5
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Mi przdłużała znajoma...także za free..włsy kupiłam na allegro i taśmę. Troche dziwnie sie z nimi czuje...ale jest ok...muszę je tylko zafarbować bo za jasny kolor zamowiłam.
Ile trzymaja się włosy na tasmie??
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:36   #6
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Mi przdłużała znajoma...także za free..włsy kupiłam na allegro i taśmę. Troche dziwnie sie z nimi czuje...ale jest ok...muszę je tylko zafarbować bo za jasny kolor zamowiłam.
Ile trzymaja się włosy na tasmie??
Miałas robione na klej na bazie złota?Ja przedłuzam na tasmie-tylko że nigdy nie chciałam miec żadnego przedłuzenia na stałe Mam metode clip-in,jakis czas temu sprowadzałam je z uk-w Polsce jeszcze nie było ich-teraz juz sa.Jest mi wygodnie zakładam w 5 minut i są nie do poznania.Ciekawa jestem jak wyglądają twoje-pochwal sie fotką.Mogłas ufarbować włosy przed założeniem bo nie wiem czy farba nie osłabi działania kleju.Nie przejmuj sie-włosy z taśmy wypadają-niestety no i naprawde trzeba o nie dbac bo długo nie ponosisz-nie maja cebulek wiec sie nie regenerują.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:01   #7
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Narazie nie mam jak pochwalic sie fotką, ale jak będę miala okazje to napewno tak zrobie. Nie wiem jaka ta metoda sie nazywa, w kazdym razie to byla taka tasma 2stronna...mogłabyś mi podac adres str albo cuś z kąd masz swoje włoski itp...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 12:17   #8
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Narazie nie mam jak pochwalic sie fotką, ale jak będę miala okazje to napewno tak zrobie. Nie wiem jaka ta metoda sie nazywa, w kazdym razie to byla taka tasma 2stronna...mogłabyś mi podac adres str albo cuś z kąd masz swoje włoski itp...
No to super jak cos czekam z niecierpliwoscia na fotke.Co do tematu czy szampon powinien byc na kwasach czy nie to moge ci wypisac skład-jesli znasz sie na biochemii bedziesz mniej-wiecej widziała jakiego typu powinien byc.poniewaz moje włoski moge sobie doczepiac kiedy chce i szampon sobie stoi i stoi-nie mam potrzeby czestego mycia-to postanowiłam wypróbowac ten szampon i odzywke BALMAIN do własnych naturalnych włosków.Powiem Tobie że REWELACJA!!!!nigdy nie byłam tak zadowolona z kosmetyków pielegnujących.Włosy sa tak fajne,nawilżone i piekne ze szok Chyba przezuce sie na stałe na kosmetyki do włosów przedłuzanych
Ja mam włosy na tasmie i do tej tasmy sa poprzyczepiane malutkie spinki-nie ma mozliwosci by sie zsuwały-spałam w nich nie raz i nic sie nie popsuło Zakładam kiedy chce- i zdejmuje.I bardzo pasuje mi takie rozwiązanie-gdyż przedłuzone włosy są ciężkie w miare i gorąco w nich-np.na imprezach. Nie chciałabym ich miec na stałe-poza tym uważam że jesli mam miec cos nienaturalnego -TO MA BYC NIEWIDOCZNE Jeszcze nie zdażyło mi sie by ktokolwiek obcy domyslił sie ze mam przedłuzone-czasami nawet nie wierzą w to-jak powiem dopoki nie każe dotknąc głowy-gdzie sa wyczuwalne spinki.Wiem że takie cos mozna kupic na allegro-ale wiem ze taki jeden zestaw to przymało Ja mam ok 1,5 metra takiej tasmy i sama pociełam ja na kawałki -takie jakie mi odp.Włosy mam b.dobrej jakosci-farbowałam je na czarno-teraz musze je sprzedac i kupic jeszcze dłuższe-bo te mimo iż maja ok.40 cm-sa juz dla mnie za krótkie.
A kupowałam je w sklepie ze specjalistycznymi włosami w Londynie
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 07:02   #9
ol3ncj4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Luton
Wiadomości: 1
GG do ol3ncj4 Send a message via Skype™ to ol3ncj4
Talking Dot.: Szampon do włosów przedłużanych

hej wwsytkiem ;p;-) ja własnie wczoraj przedłużałam sobie włosy metodą na klej ... no jak narazie przyznam że bardzo mi odpowiadaja !jedyne czego teraz tylko żałuje to to że nie wziełam dłuzszych ;p przedłużała mi szwagierka w Akademi w Watford(któraśtam strefa londynu) podobno po 1 myciu strasznie ich mi wypadnie duzo ;OOO aż sie boje; p hehehe musze do piatku poczekac z umyciem : OOOOOOO bo trzeba czekac 48 godzin ;p naprawde jak narazie polecam ta metode iz przedtem kupilam w zwyklym sklepie wlosy a 5 funtów by zobacyzc jak to jest i nie byly wcale wygodne tą metoda ciagle sie stresowałam ze widac klipsy i zszycia wlosów; O pozniej klipsy mi sie psuly ... ajjj no nie nie ja wole na stale z checia bym nigdy ich nie zdejmowala (tych co teraz mam) w ogole ich nawet nie czuje; O a za to czuje sie w nich swietnie ale stres teraz ze wsyzstkim ... a jak isć spac to co? a jak sie myc to co ? a jak bd nad jeziorem to co? etc hehehhehe zobacyzmy jak bd dalej ;D ale w planach mam po zdjeciu tych i tak zakupic na Allegro herry ;D tylko e dluzsze ; O DD !
a szampony muszą byc bez jakiś tam kwasow;p sama nie powiem bo sama szukam ; D;p hehehe pozdrawiam
ol3ncj4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.