Revita na porost włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 11:17   #1
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204

Revita na porost włosów?


Od tygodnia używam zestawu Revita, żeby przyśpieszyć porost moich włosów ale jak na razie doczekałam się wyłącznie masowej migracji włosów z mojej głowy
Dotąd nie miałam problemów z wypadaniem, więc myślę, że to od właśnie wina Revity.

Czy ktoś z Was stosuje lub stosował te kosmetyki?
Wypadały Wam włosy?
Rosły szybciej?

Czy może ktoś stosował odżywkę na porost rzęs z tejże serii?



Dla zainteresowanych:
Revita Szampon:
Water, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Caffeine, Ketoconazole, Pyrus Malus (Apple) Seed Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract (Roobios), Apple Polyphenol (Procyanidin B-1), Carnitine HCI, Ornitine HCI, Acetyl Cysteine, Dimethyl Sulfone (MSM), Taurine, Emu Oil, Biotin, Copper Peptides, Aloe Barbadensis Leaf Juice (Spray Dried), Glycereth-7, Glycerin, Polyquaternium 10, Glycol Stearate, Menthyl Lactate (Menthol Derivative), EUK-134 (SOD Mimic/Spin Trap), PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Menthol, Zinc PCA, Citric Acid, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Tetrasodium EDTA, Red 40, Blue 1

Revita COR, odzywka:
Deionized Water, Caffeine, Stearalkonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Encapsulated Cultured Plant Stem Cells, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Arctium Majus Root Extract, Panthenyl Hydroxypropyl Steardimonium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein, Arginine, Apigenin, Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11, Burdock (Arctium Lappa) Extract, Lupine Protein, Dicetyl Phosphate, Panax Ginseng Root Extract, Acetyl Tyrosine, Ceteth-10 Phosphate, Tea 99%, Taurine, Synthetic Wax, Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride, Hydrogenated Castor Oil, Carnitine Hydrochloride, Calcium Pantothenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Ornithine HCL, Citrulline, Glucosamine HCL, Biotin, Butylene Glycol, Zinc Sulfate, Oleonolic Acid, Biotinyl Tripeptide-1, Ivy (Hedera Helix) Extract, Fenugreek (Trigonella Foenum-graecum) Extract, Nanotechnology Copper Tri-peptide, Aspalathus Linearis Leaf Extract (Roobios), Ethylhexyl Stearate, PPG-26, Buteth-26, PEG-40, Peg 12 Dimethicone, Ethylhexyl Pelargonate, Cyclomethicone, EUK-134 (SOD Mimic/Spin Trap), Alcohol, Panthyl Ethyl Ether, Inositol, Milk Protein, Lactose, Acetyl Cysteine, Acetyl Methione, Sodium Citrate, Citric Acid,Phenoxyethanol, Ethylhexlglycerin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revita-hair-growth-shampoo.jpg (10,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 844_678_large.jpg (13,5 KB, 26 załadowań)
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 14:19   #2
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Revita na porost włosów?

__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 14:23   #3
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Revita na porost włosów?

Ja miałam tej firmy tj. Ds Laboratories Spectral RS oraz Spectral DNC, po każdym włosy gęstniały i bardzo szybko rosły. Odżywkę kiedyś sobie kupię, ale chwilowo nie mam pieniędzy. Jesteś pewna, ze dobrze zrobiłaś kupując te kosmetyki? To jest profesjonalna linia dla osób borykających się z łysieniem, przerzedzeniem, szkoda stosować ich na dobre, zdrowe włosy.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:41   #4
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Revita na porost włosów?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja miałam tej firmy tj. Ds Laboratories Spectral RS oraz Spectral DNC, po każdym włosy gęstniały i bardzo szybko rosły. Odżywkę kiedyś sobie kupię, ale chwilowo nie mam pieniędzy. Jesteś pewna, ze dobrze zrobiłaś kupując te kosmetyki? To jest profesjonalna linia dla osób borykających się z łysieniem, przerzedzeniem, szkoda stosować ich na dobre, zdrowe włosy.
Mam bardzo zniszczone włosy i chciałam przyśpieszyc porost, aby wyhodować naturalne i ściąć te farbowane.
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:02   #5
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Revita na porost włosów?

Lady Guidette,
Ja używam Revity od lutego tego roku. Używałam jej stale ( nie zawsze z taką częstotliwością jak zaleca producent) ale i tak jej skuteczność oceniam wysoko. Co prawda oprócz szamponu "bombardowałam" swoje włosy innymi środkami ale myślę, że sam szampon faktycznie "dużo potrafi". Niestety, przy trzecim opakowaniu dość mocno zaczęła mnie swędzieć skóra głowy. Przyczynę upatruję w dziwnej konsystencji szamponu, która różni się od dwóch poprzednich - szampon jest tak gęsty, że nie potrafię swobodnie wydobyć go z butelki!!!! do tej pory nie miałam z tym problemu.....teraz myję nim max 2x w tygodniu i jest ok. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji odezwij się, chętnie odpowiem
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:02   #6
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: Revita na porost włosów?

Witaj
Może zmienili skład szamponu na gorszy?
Zauważylam, że włosy bardzo szybko doszły do siebie w ok. miesiąc), czego nie mogłam uzyskać innymi kosmetykami czy olejkami przez rok. Dlatego mimo wypadania wciąż go uzywam. I tak chcę zapuscic moje naturalne włosy, więc nie żal mi tych, które gubię teraz.
Poza tym, wypadanie powoli ustępuje - widocznie włosy musiały się przyzwyczaić.

Wypadały Ci włoski na początku? Zaczęły rosnąć szybciej? Jeśli tak, to po jakim czasie to zauważyłaś?
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 07:31   #7
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Revita na porost włosów?

Szczerze mówiąc nie zauważyłam nadmiernego wypadania włosów ale z pewnością zaczęły rosnąć nowe. Każdemu, kto ma problem z wypadającymi włosami nie zależy tylko na zahamowaniu ich wypadania ale również na odzyskaniu tych wypadających - nieprawdaż???? ten szmpon sprawdził się doskonale. Teraz smaruję olejkiem KHADI na porost włosów + Revita. REWELACJA!!!! Włosy nie tylko zaczęły rosnąć mi szybciej ale są też świetne w dotyku oraz widzę pełno nowych włosów! Jeśli jesteś tak ja ja "zdesperowana" to polecam ten duet. Ja na razie nie zamierzam zmienić pielęgnacji bo sprawdza się doskonale !!!!
Życzę Ci powodzenia - nie ma nic gorszego niż łysięjąca kobieta........
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 14:07   #8
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Revita na porost włosów?

Odgrzebuję wątek!

Czy ktoś używa i może potwierdzić skuteczność? Zastanawiam się nad zakupem...
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 23:41   #9
libero18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Revita na porost włosów?

Witam...odpowiadajac na twoje pytanie uważam, że szampon Revita jest najlepszym produktem na porost włosów...używałam go 2 lata razem z mamą i byłyśmy zachwycone...żałuję ze przestałam już go używać bo w wyniku dużego stresu straciłam tak dużo włosów,że masakra ( wszystkie te włoski które wyhodowałam dzięki niemu teraz znowu go kupiłam i zamierzam od nowa zacząć ten sam proces...jak go używałam to wogóle ie miałam problemów ze skórą głowy tak samo moja mama...radzę sobie kupić cały zestaw nie tylko sam szampon ale i odżywkę revita. cor bo to ona też jest niesamowita i bardzo bardzo dużo pomaga...a i nie warto sie przejmować na początku wypadającymi włosami bo to jest normalne i nie wolno odstawiać wtedy szamponu i odżywki.... pozdrawiam aha dodam tylko ze nie cierpie na łysienie jakiegos rodzaju poprostu chciałam sobie wzmocnić włosy i zwiekszyć ich ilosc...
libero18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 09:06   #10
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Revita na porost włosów?

Podbijam wątek.
Czy ktoś używa tego zestawu dłuższy czas i może się wypowiedzieć nt. jego skuteczności...(?)
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 16:17   #11
JoannaS123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Revita na porost włosów?

calkiem fajny szampon, macie wiecej info http://typeon.pl/szampon-revita

Edytowane przez JoannaS123
Czas edycji: 2014-10-24 o 12:16
JoannaS123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-07 17:17:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.