Suknia ślubna Lady Gagi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 20:54   #31
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
opanujcie sie, to chora plotka i na pewno Królowa nie ubrałaby takiego czegos ;X
jak łatwo mozna ludziom wcisnąc gowno.
Nie nazwałabym jej królową, no ale ok. Poza tym po jej strojach np. sukience z mięsa wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby ubrała sukienkę z waginą.
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 21:31   #32
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Nie nazwałabym jej królową, no ale ok. Poza tym po jej strojach np. sukience z mięsa wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby ubrała sukienkę z waginą.
Zgadzam się.
Sukienka - byłaby śliczna gdyby nie dodatek waginy
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 11:00   #33
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

gdyby to miala byc jej suknia, to by sie pochwaliła o tym na twitterze to raz, a dwa, Ona nie planuje slubu ani dzieci zaraz rusza w trasę oraz w tym roku 4 płyta ujrzy światło dzienne

co do sukienki z mięsa, była sztuczna, ale ktos sobie dopowiedział ze muchy za nią latały i zaraz, ze była prawdziwa.

Smutne jest to, że po jednej wpadce gwiazdy (np ta suknia, która spotkała się z ogromną krytyką) człowiek jest skreślony w oczach innych. kazdy patrzy tylko na to że ona była raz w tej sukience, poza tym incydentem nie zrobiła nic, za co można by ją uznac za szaloną. jest wspaniałym człowiekiem, udziela się charytatywnie, jest blisko z fanami, daje z siebie ile może, kase wkłada w fanów, w muzyke, w koncerty, nie w zycie osobiste którego nie ma, ponad to ma ogromny talent.zmieniła zycie wielu ludzi. ale ludzie widzą tylko sukienkę z mięsa.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-01-07 o 11:04
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:13   #34
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

A ja myślałam, że widziałam już wszystko jeśli chodzi o dziwne suknie ślubne... Co do Gagi to wybaczcie, ale sama zapracowała sobie na taki a nie inny wizerunek (może nie non stop i nie w bardzo bezpośredni sposób, ale jednak). Z drugiej strony sprawiedliwiej byłoby przydzielić taką "kreację" nie gwieździe tej formatu, ale różnym pomniejszym gwiazdeczkom, które żyją wyłącznie z "bywania" i pokazywania na "salonach".

Przykłady znajdziecie tak w Polsce, jak i za granicą. A sukienka i owszem, bardzo ładna poza tym jednym małym szczegółem
__________________
Zadbaj o swoje zdrowie krok po kroku!
http://badzzdrowa.blogspot.com/


..::Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę::..


sadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:50   #35
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
opanujcie sie, to chora plotka i na pewno Królowa nie ubrałaby takiego czegos ;X
jak łatwo mozna ludziom wcisnąc gowno.
Królowa kiczu i tandety. Dla mnie to żal i tyle
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:25   #36
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
gdyby to miala byc jej suknia, to by sie pochwaliła o tym na twitterze to raz, a dwa, Ona nie planuje slubu ani dzieci zaraz rusza w trasę oraz w tym roku 4 płyta ujrzy światło dzienne

co do sukienki z mięsa, była sztuczna, ale ktos sobie dopowiedział ze muchy za nią latały i zaraz, ze była prawdziwa.

Smutne jest to, że po jednej wpadce gwiazdy (np ta suknia, która spotkała się z ogromną krytyką) człowiek jest skreślony w oczach innych. kazdy patrzy tylko na to że ona była raz w tej sukience, poza tym incydentem nie zrobiła nic, za co można by ją uznac za szaloną. jest wspaniałym człowiekiem, udziela się charytatywnie, jest blisko z fanami, daje z siebie ile może, kase wkłada w fanów, w muzyke, w koncerty, nie w zycie osobiste którego nie ma, ponad to ma ogromny talent.zmieniła zycie wielu ludzi. ale ludzie widzą tylko sukienkę z mięsa.
Co z tego, że ma talent Jest chodzącym przerostem formy nad treścią; nie mam nic do ekscentryków żeby nie było.
Wspaniałym człowiekiem - gwiazdą był na przykład Freddie Mercury , on nie potrzebował ani sukienek z mięsa, ani klatek na głowie, ani niczego podobnego, nie musiał też opowiadać wszem i wobec ze szczegółami o swoim życiu prywatnym, ani przechwalać się jaki to jest wspaniały. Ona musi, nie ma ani klasy, ani stylu, ani aż tak niesamowitego głosu, on miał
Sorry, że lekko nie na temat ale musiałam to napisać.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 00:15   #37
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

co prawda gusta gustami, ale troche mnie boli, jak ludzie oceniają Gagę tylko i wyłącznie po tej głupiej sukience (nie prawdziwej oczywiście) z mięsa, bo inny miała zamiar a wyszło inaczej i teraz tylko z tym sie kojarzy, a robi tak wiele, nie znam wszystkich artystów na świecie ale z pośród tych, których znam Ona jest najbardziej prawdziwa i to w niej cenie. Ona nie robi nic a nic dla pieniędzy, owszem zarabia duzo i całość inwestuje w koncerty dla fanów, juz nie będę wspominał o fundacjach, nawet jedną załozyła i funkcjonuje od niedawna, wpiera chore dzieci, odwiedza je często dając im przykład miłości. Wydaje mi się ze ja jako jej fan widzę w niej coś więcej niz gwiazdę pop, widze w niej dobrego człowieka, niestety wy widzicie sukienkę z mięsa ;] szkoda.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 23:57   #38
sylwia235
Przyczajenie
 
Avatar sylwia235
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

cennie freddiego mercurego, ale nie mówmy, ze on NIE należał do ludzi kontrowersyjnych, chyba o czyms zapomnielismy???
__________________
NOTHING TASTES AS GOOD AS SKINNY FEELS

*45
*42
*40
sylwia235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:47   #39
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

Cytat:
Napisane przez sylwia235 Pokaż wiadomość
cennie freddiego mercurego, ale nie mówmy, ze on NIE należał do ludzi kontrowersyjnych, chyba o czyms zapomnielismy???
Wiem doskonale, że był ekscentryczny i kontrowersyjny Ale po prostu dla mnie LG. to po zdecydowanie nie ta liga.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:50   #40
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Suknia ślubna Lady Gagi

ale niektóre z Was są... głupiutkie. Zobaczyłyście zdjęcie i temat "suknia ślubna lady gagi" i uwierzyłyście w to? haha
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.