Problem z okresem podczas brania tabletek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 15:02   #1
last week
Raczkowanie
 
Avatar last week
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 226
Unhappy

Problem z okresem podczas brania tabletek


Mam taki problem, skończyłam właśnie piąte opakowanie tabletek anty. Biorę Microgynon, wszystko do tej pory bylo super, zadnych plamien podczas brania tabsow, okres mniej obfity, ale byl. Ginekolog mowil, ze to normalne, ze okres staje sie mniej obfity i dokuczliwy podczas brania tabletek. Ale zaniepokoilo mnie to, ze w sobote wieczorem dostałam okres, trwał jeden dzień, był bardziej plamieniem, ciemny brązowy, wydaje mi się, że wystąpiły jakieś skrzepy w nim, w niedziele wieczorem wyraźnie osłabł, wręcz zniknął, w niedziele w nocy uprawiałam seks, od tej pory ani jednej plamki.. No nie wiem co się dzieje, zwykle moje okresy trwają koło 4 dni, nawet słabe, a teraz? 1 dzień? to jakby troche mało..Niepokoję się, czy to nie ciąża.. Miałam robioną cytologię miesiąc temu i wszystko było w porządku, jeśli o to chodzi. Czekam na jakieś odpowiedzi, może ktoś mi jakoś pomoże, coś podpowie, bo się martwię.
__________________
nienawiść to piękna siła, żadna inna tyle nie potrafi uczynić złego...i dobrego.
last week jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 17:24   #2
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Problem z okresem podczas brania tabletek

To normalne. Nawet jednodniowe plamienie można uznać za krwawienie z odstawienia, a nie żaden OKRES, bo nie masz czegoś takiego jak okres czy miesiączka biorąc pigułki.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 17:36   #3
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Problem z okresem podczas brania tabletek

zwłaszcza, że akurat microgynon jest refundowany z powodu tego, że jest uznawany za lek na bardzo obfite i bolesne miesiączki i ma on na celu zmniejszenie obfitości krwawienia
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:25   #4
pelna_sprzecznosci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 317
Dot.: Problem z okresem podczas brania tabletek

Znam dziewczyny, u których krwawienie z odstawienia to 1-2-dniowe plamienie, więc nie masz się czym przejmować! Nie musi ono, tak samo jak naturalny okres, zawsze wyglądać tak samo tzn. nie zawsze musi zaczynać i/lub kończyć się tego samego dnia, trwać tak samo długo czy być tak samo obfite.
pelna_sprzecznosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.