Koszt usunięcia blizn? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 09:32   #1
Groenendael
Przyczajenie
 
Avatar Groenendael
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Smile

Koszt usunięcia blizn?


Ile w przybliżeniu może kosztować usuwanie głębokich blizn potrądzikowych na powierzchni całych pleców, dekoltu i ramion oraz blizny po poparzeniu i dźgnięciu nożem? Jakie efekty daje usuwanie takich blizn i czy zabiegi trzeba powtarzać? Na co wzrócić uwagę wybierając klinikę?
Groenendael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 12:35   #2
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

Nikt Ci takiej informacji nie udzieli, bo metod jest kilkanaście, rodzajów blizn też kilka i wiele zależy od tego jak one wyglądają i jaką metodą będą usuwane... W przypadku sporej powierzchni koszt będzie wysoki. Klinika musi być sprawdzona, znana i nie najtańsza - bo tu chodzi o Twoje zdrowie. Najpierw radzę wybrać dwie, trzy kliniki i popytać w każdej o stosowane metody i ceny. Jeśli będzie stosowany laser to nastaw się na ból (skóra jest jak po oparzeniu) wiele zabiegów i kilkaset złotych za każdą wizytę (potrzeba zazwyczaj kilka do kilkunastu seansów).
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:18   #3
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...rem-w-rozstepy

http://www.wellderm.pl/oferta/dermat...r-starlux-500/

http://www.wellderm.pl/cennik/oferta-zabiegow/#pid_9416
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 09:35   #4
bettyboom1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 28
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

Zgodzę się z poprzedniczką. Trzeba sprawdzić kilka ofert, każda klinika stosuje inne metody, co wiąże się z tym, że jedne są skuteczniejsze i droższe, inne tańsze, ale też nie do końca dobre. Ze swojej strony mogę polecić laseroterapię, która skutecznie usuwa wszelkie przebarwienia, blizny potrądzikowe. Masz spory obszar do wyleczenia, więc trzeba nastawić się na to, że nie skończy się na jednym zabiegu, tym bardziej, że wspomniałaś, że blizny są głębokie. Bardzo dobre efekty daje laser pixel, który jest łagodny i bezbolesny. Zabieg wyzwala naturalne procesy odnawiania skóry stymulując wzrost nowych komórek. Kuracja nie niszczy zdrowej skóry – może być przeprowadzana na delikatnych obszarach. Polecam poczytać cosik więcej w tym temacie, w internecie na każdym kroku można znaleźć dokładniejsze informacje. ;-)
bettyboom1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:01   #5
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

Cytat:
Napisane przez Groenendael Pokaż wiadomość
Ile w przybliżeniu może kosztować usuwanie głębokich blizn potrądzikowych na powierzchni całych pleców, dekoltu i ramion oraz blizny po poparzeniu i dźgnięciu nożem? Jakie efekty daje usuwanie takich blizn i czy zabiegi trzeba powtarzać? Na co wzrócić uwagę wybierając klinikę?
Wszystko zależy od rodzaju blizn i czestostliwości i twego ciała. Każde blizny są inne, nikt nie odpowie Ci na to pytanie online. Musisz poszukać cieszącego się renomą dermatologa i umówić się na wizytę. W kwestii wyboru dermatologa nie oszczędzaj, musi być to osoba kompetentna i doświadczona w temacie usuwania blizn potrądzikowych.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 09:28   #6
natnat123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

Może sprecyzuj swoje pytanie
natnat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 20:03   #7
agnesgabi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

Witam, ja miałam problem z bliznami potrądzikowymi na twarzy .Zabiegi wykonywałam w klinice Dr Mirackiego - Beautymed .
to był koszt 1500zl .Wykonałam trzy zabiegi laserem Fotona SP .
Po każdym z tych zabiegów mocno się łuszczyłam i stosowałam łagodzące kremy.Efekt jset naprawdę super..Jeśli chodzi o plecy to podejrzewam że pewnie będą kosztować więcej ,ale zawsze możesz umówić się na konsultację (jest bezpłatna ) .Lekarz poinformuje cię o koszcie ,a warto bo mają tam super podejście naprawde
agnesgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 16:19   #8
pachang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Koszt usunięcia blizn?

teraz w klinice Triclinium można usunąć blizny za darmo. Jak któraś będzie zainteresowana to tutaj wszelkie szczegóły http://www.marekwasiluk.pl/casting-triclinium/
pachang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 17:19:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.