Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 23:41   #1
raunen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 106

Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania


Hej!
Chciałam kupić porządną suszarkę na ubrania i deskę do prasowania.
Jeśli chodzi o suszarki pokojowe to oczywiście rzuciła mi się w oczy Vileda - cena sugerowałaby, że jest to coś porządnego ale opinie jakie znalazłam są raczej negatywne. Chodziło mi dokładnie o Vileda Dry Comfort lub tańszą Vileda Style x-leg - czy ma ktoś z nimi doświadczenie i chciałby się nim podzielić?

Drugi temat to nowa deska do prasowania. I tu też wydała się interesująca Vileda, ale na pewno bez żadnych uchwytów na kabel (w mojej obecnej się tego pozbyłam bo zamiast ułatwiać pracę to mi przeszkadzało). No i obawiam się tego stelaża z siatki, który jest konstrukcją deski. Zazwyczaj miałam takie z płyty, a siatka niesamowicie jest wyczuwalna przez pokrowiec i już sobie wyobrażam ubrania w kratkę

Poradźcie proszę
raunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:48   #2
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez raunen Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałam kupić porządną suszarkę na ubrania i deskę do prasowania.
Jeśli chodzi o suszarki pokojowe to oczywiście rzuciła mi się w oczy Vileda - cena sugerowałaby, że jest to coś porządnego ale opinie jakie znalazłam są raczej negatywne. Chodziło mi dokładnie o Vileda Dry Comfort lub tańszą Vileda Style x-leg - czy ma ktoś z nimi doświadczenie i chciałby się nim podzielić?

Drugi temat to nowa deska do prasowania. I tu też wydała się interesująca Vileda, ale na pewno bez żadnych uchwytów na kabel (w mojej obecnej się tego pozbyłam bo zamiast ułatwiać pracę to mi przeszkadzało). No i obawiam się tego stelaża z siatki, który jest konstrukcją deski. Zazwyczaj miałam takie z płyty, a siatka niesamowicie jest wyczuwalna przez pokrowiec i już sobie wyobrażam ubrania w kratkę

Poradźcie proszę
suszarki nie mam,
ale deskę do prasowania tak i żadna kratka na ubraniach się nie odbija. Ja jestem zadowolona, mam tą z niebieskim pokrowcem
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 18:22   #3
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

ja niedawno kupowałam deskę do prasowania, szukałam Viledy ale po nieciekawych opiniach wybrałam ostatecznie firmy Carrefour. i jestem mega zadowolona!
oczywiście kupiłam z kratką, z płytą nigdy bym nie kupiła ponieważ uważam że to niepotrzebny ciężar. w moim domu rodzinnym też miałam deskę z kratką i nic się nie odbijało. miałam na niej dodatkowy pokrowiec (taki świecący, jakby aluminiowy, miał odbijać ciepło).
w nowej desce mam tylko pokrowiec fabryczny, pewnie jak się trochę zużyje to dokupię ten świecący
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 07:29   #4
raunen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 106
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Dzięki za wiadomości. Jeszcze się waham, ale możliwe, że deskę kupimy jednak z Viledy. Teraz ciągle jakieś promocje są w marketach i na aukcjach.
Tylko co z suszarką? Przeczytałam tyle negatywnych opinii, że chyba nie ma się co kierować znaną firmą i wysoką ceną. Mnóstwo osób narzekało na wytrzymałość konstrukcji tych suszarek.

Z drugiej strony bardzo tanie są takie marketowe (Tesco, Carrefour) - nawet jak się rozjedzie na boki to mniej szkoda za takie pieniądze
raunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 18:59   #5
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=390310

Co warto mieć w domu - produkty Viledy i nie tylko
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 09:24   #6
avi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Ja też się zastanawiam nad porządną deską ale jest tego tyle, że zupełnie nie wiem co wybrać
avi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 09:54   #7
koniczynka_19
Przyczajenie
 
Avatar koniczynka_19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Mam ten sam problem...
Popsuła mi się moja deska i szybko muszę kupić nową!
Do tej pory miałam Vilede ale tym razem chce rozejrzeć się za czymś innym.
Może ktoś poleci coś dobrego ale nie koniecznie Vilede?

Edytowane przez koniczynka_19
Czas edycji: 2013-02-04 o 09:55
koniczynka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 15:17   #8
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Ja mam deskę Viledy i jestem bardzo zadowolona, nie czuć na niej kratki, tak jak na innych deskach, które starczają tylko na krótki czas.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 07:22   #9
raunen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 106
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

U nas też sprawdza się Vileda. Bardzo lekka i wygodna w składaniu i rozkładaniu. Kratka wydawała mi się bardzo wyraźna, ale podczas prasowania okazuje się, że w niczym ona nie przeszkadza i nie odznacza się na ubraniach.
Czytałam na różnych forach, że te deski lubią rdzewieć (mimo wykonania z teoretycznie nierdzewnego materiału). U mnie na razie 2 miesiące i nie ma problemów. Jak się pojawią to uważam, że można skorzystać z gwarancji producenta (3 lata), bo jeśli deklaruje nierdzewny materiał to taki powinien być.

Suszarkę za to kupiłam "marketową". Zbyt dużo złych opinii przeczytałam o Viledzie. Jeśli miałabym wydać 200 zł to na coś naprawdę ekstra a czytałam, że jest niestabilna i niektóre elementy są podatne na uszkodzenie. To samo mam za 30 zł
raunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 09:38   #10
avi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

A ja byłam w markecie i powiem Wam, że nadal myślę nad deską, nie mogę się zdecydować
ale za to kupiłam bardzo fajną suszarkę z firmy Rorets, rozkładaną na boki. Tak myślałam nad suszarką z Viledy bo mi się wizualnie podoba, ale w końcu stwierdziłam że nie ma sensu przepłacać za kolorowe plastiki, którymi jest wykończona. Fakt, że ładnie to wygląda - ale jak dla mnie stanowczo za drogo
Powiem Wam, że ten Rorets ma też dużo desek, chyba nawet stało ich więcej niż Viledy, no i większy wybór w materiałowych pokryciach. Miał ktoś może deskę z tej firmy? proszę o opinie, jak się sprawdzają ?
avi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:13   #11
avi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Wreszcie kupiłam deskę ... no jakieś 2 tygodnie temu więc już ją przetestowałam i mogę się podzielić opinią Skusiłam się na Rorets, nazwa Athena - różne były w sklepie do wyboru z tej firmy, tak jak wcześniej już pisałam. Jestem mega zadowolona
Deska jest super, nie odbija się siatka na ubraniach, tak jak niektóre dziewczyny sugerowały że może się dziać przy deskach, jest poręczna, ma gniazdko z przedłużaczem co jest bardzo wygodne. No i najważniejsze, że pokrycie blatu dopasowałam sobie do kolorów jakie mam w sypialni (tam trzymam deskę), naprawdę warto było zaryzykować.
Jest tylko jedno "ale" Ta deska posiada taki plastikowy uchwyt na kabel od żelazka. Próbowałam tego użyć ale kurcze się nie da bo zaczep, w który ten kabel ma wejść jest chyba za mały - albo mam za gruby kabel od żelazka. Po prostu kabel żelazka mi się nie przesuwa w tym uchwycie- ma ktoś doświadczenie jak to powinno być ??? najwyżej zareklamuję jeśli coś nie tak z moją deską
avi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 19:01   #12
magiczna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia, Sopot
Wiadomości: 6
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Dla mnie Vileda jest bardzo stabilna, a tego oczekuję zarówno od suszarki jak i od deski, dlatego mogę polecić tę firmę ;-)
magiczna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 00:14   #13
tijaaa
Raczkowanie
 
Avatar tijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Dry Comfort zdecydowanie odradzam. Jest duży problem z jej przenoszeniem gdyż nóżki praktycznie same się składają, a nie ma żadnej blokady żeby tego uniknąć. No chyba, że będzie stała w jednym miejscu bez ruszania. Sama konstrukcja bardzo mocna i solidna. Pręty się nie wyginają, lakier czy to czym są pokryte nie schodzi. Możliwe, że ta druga z nogami na krzyż lepiej się spisuje. Osobiście tania marketowka lepiej mi służyła, co prawda po pewnym czasie pojawiła się rdza ale dobre 3 lata wytrzymała.
__________________
Jak żyć razem i nie zwariować!
http://myworldmyownm.blogspot.com/
tijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 00:42   #14
tijaaa
Raczkowanie
 
Avatar tijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Jeżeli miałabym polecić jakąś suszarkę to będzie to zdecydowanie suszarka ścienna TELEFIX firmy LEIFHEIT. U moich rodziców wisi już 15 lat i nic się z nią nie dzieje. Nawet parę lat temu kupili sobie nową w obawie, że ta w końcu musi spaść, jednak nic takiego nie ma miejsca. Przynajmniej dwa razy w tygodniu wisi na niej pranie, więc używana jest często.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leifheit.jpg (32,4 KB, 32 załadowań)
__________________
Jak żyć razem i nie zwariować!
http://myworldmyownm.blogspot.com/
tijaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 14:19   #15
koniczynka_19
Przyczajenie
 
Avatar koniczynka_19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Też mam taką suszarkę I naprawdę mogę ją polecić!

A jeśli chodzi o deskę do prasowania to w weekend w końcu ją kupiłam Wybrałam firmę Rorets, była akurat w promocji

Avi77 moja deska też posiada taką plastikową antenkę do kabla od żelazka i muszę ci powiedzieć że tak jak piszesz to tak musi być
Do mojej deski była dołączona ulotka z "instrukcją obsługi" gdzie jest obrazkowo przedstawione jak używać tej antenki. Dołączam skan
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skan 1.jpg (107,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skan 2.jpg (143,2 KB, 51 załadowań)
koniczynka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 08:29   #16
avi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Oj dzięki Ci bardzo dobra kobieto

Nie miałam takiej sprytnej ulotki przy mojej desce

Dziś będę testować według instrukcji ... o ile będą chęci, bo z tym ostatnio u mnie kiepsko. Chyba przez tą nieszczęsną zimę, która nie chce odejść od nas
avi77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 09:56   #17
Mycha157
Przyczajenie
 
Avatar Mycha157
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Mam żelazko z generatorem pary – urodzinowy prezent od rodziny, która chciała koniecznie kupić dobre żelazko , czyli lepsze niż miałam. Ok, przydaje się. Teraz znalazłam deskę do prasowania, która ma specjalną, dużą podstawkę na taki sprzęt. Podoba mi się jeszcze w niej sposób prasowania koszul. Ciekawe co z uchwytem na kabel, bo jak pisałyście sprawia czasem kłopot. Zastanawiam się, czy warto kupić taką deskę. Ktoś testował taki sprzęt?
Mycha157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:47   #18
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez raunen Pokaż wiadomość
Hej!
Chciałam kupić porządną suszarkę na ubrania i deskę do prasowania.
Jeśli chodzi o suszarki pokojowe to oczywiście rzuciła mi się w oczy Vileda - cena sugerowałaby, że jest to coś porządnego ale opinie jakie znalazłam są raczej negatywne. Chodziło mi dokładnie o Vileda Dry Comfort lub tańszą Vileda Style x-leg - czy ma ktoś z nimi doświadczenie i chciałby się nim podzielić?

Drugi temat to nowa deska do prasowania. I tu też wydała się interesująca Vileda, ale na pewno bez żadnych uchwytów na kabel (w mojej obecnej się tego pozbyłam bo zamiast ułatwiać pracę to mi przeszkadzało). No i obawiam się tego stelaża z siatki, który jest konstrukcją deski. Zazwyczaj miałam takie z płyty, a siatka niesamowicie jest wyczuwalna przez pokrowiec i już sobie wyobrażam ubrania w kratkę

Poradźcie proszę
Kupiłam ostatnio pakiet-suszarke na ubrania i deskę do prasowania.
Cóż -nie jestem zachwycona ,deska nie jest super stabilna a suszarkamtez nie grzeszy dobra konstrukcja.
Pozostaje wtedy pytanie to z jakiej firmy kupić?
Nie mam pojęcia,sama chętnie posłuchaj jakiś pewnych opini.
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 00:20   #19
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez koniczynka_19 Pokaż wiadomość
Też mam taką suszarkę I naprawdę mogę ją polecić!

A jeśli chodzi o deskę do prasowania to w weekend w końcu ją kupiłam Wybrałam firmę Rorets, była akurat w promocji

Avi77 moja deska też posiada taką plastikową antenkę do kabla od żelazka i muszę ci powiedzieć że tak jak piszesz to tak musi być
Do mojej deski była dołączona ulotka z "instrukcją obsługi" gdzie jest obrazkowo przedstawione jak używać tej antenki. Dołączam skan
Mam taką samą i służy w domu już ok 10 lat Jest lekka do przenoszenia, stabilna, łatwo się składa i rozkłada, kratka się nie odbija na ubraniach. Idealna jednym słowem.

Co do suszarki to każda wcześniej czy później u nas albo rdzewieje albo się łamie...niezależnie od ceny.Rekordowo szybko padła z Pepco
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 12:22   #20
znizki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Hej koleżanki mam pytanko: Co sądzicie o deskach do prasowania z odsysaniem i podgrzewaną powierzchnią? Znalazłam taką *** i przyznam, że zaciekawiło mnie to rozwiązanie. W związku z tym szukam opinii na ich temat w internecie. Co to w ogóle za firma Texi ? Korzystał z niej już ktoś?

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2013-11-21 o 19:57 Powód: nieopłacona reklama
znizki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 12:24   #21
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Dziewczyny moja suszarka vileda padła-złamała się!!!!
Nie polecam!
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 09:47   #22
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja suszarka vileda padła-złamała się!!!!
Nie polecam!
Moja rowniez!
Stalo sie to po roku potem juz sukxesywnie ja naprawialam i tak w kolko. Nie polecam mimo ze sprawia wrazenie fajnej lekkiej porzadnej.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 15:29   #23
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Ja z takich stojacych rozkladanach mialam na poczatku zwykla co ma nogi na krzyz. Po roku juz byla lekko rozklekotana i zachcialo mi sie czegos porzadnego. Chlop troche nosem pokrecil, ale ze bylo ciutke taniej( byla akurat lekke przecena zaplacilismy 20€) to i tak pojechal do reala i przywiozl mi ta suszarke

http://www.leifheit.de/de/marke-leif...t/pegasus.html

Suszarka stoi juz 8 lat i jest non stop uzywana. Moja ma turkusowy plastik, ale to mniej wazne , dla mnie kolor byl niewazny, za to ten czerwony plastik na skarpetki jest swietna sprawa. Suszarka wciaz wyglada jak nowa, pare razy ja zlozylam i schowalam, ale i tak za dwa dni musialam rozkladac, wiec juz nawet wogole nie chowam. nie mam balkonu, nie mam ogrodu( tzn moze korzystac ale wyjscie jest skomplikowane), wiec caly rok susze pranie na takiej stojacej suszarce w mieszkaniu i bardzo polecam. Oplaca sie zaplacic wiecej.

Pozniej chlop dokupil mi taka mala suszarke na wanne( nasza stara bezmarkowa popekala)

http://www.leifheit.de/de/marke-leif...pegasus-v.html

i tez bardzo polecam.

Z mopa mialam najpierw ten sznurkowy z Vileda i za chiny nie umialam sie przekonac do tego ze szmarka z mikrofazy. Najpierw nie chcialam bawic sie w zdejmowanie rekoma i pluczenia scierki w lapskach i jej wyzymanie w lapskach. jak pojawily sie te mopy

http://www.vileda.com/de/products/mo...ti-active.html

tutaj wiadro do niego
http://www.vileda.com/de/products/mo...werpresse.html

Dowiedzialam sie jaka to wygoda myc takim plaskim mopem. Scierka ma zatrzaski i nie trzeba jej rekoma zdejmowac i wyrzymac. Tak jak ktos juz napisal, stopa przyciskam na klik i mi sie mop sklada scierka robi sie luzna i sobie zwisa. ja pomacham nia troche w wiadrze, potem do tej wyrzymaczki, ponaciskac troche i woda wyrzmieta jest. Moje rece wogole nie maja stycznosci z woda. Szmatki mozna sobie rozne dokupic, w zaleznosci od podlogi, ja wzielam do laminatu, ale ze mam kafelki w kuchni i linoleum w lazience to i ta sama szmatka przejade po tych innych podlogach i jest ok.
Ja nie zaluje. Mam 3 szmatki, ale tylko dwie uzywam na zmiane. Nie sa juz takie sliczne biale jak na poczatku, po wypraniu w pralke nie ozyskuja snieznej bieli, ale i nie o to chodzi. Spisuje sie juz chyba 3 rok dobrze, chodz moze powinnam pomyslec o wymianie bo tez nie sa juz takie puszyste, chodz nie widac zeby sie przetarly, wiec ciagle tych dwoch na zmiane uzywam, a trzecia lezy schowana nie uzywana. Podobne mopy ma ta pierwsza firma ale jest drozsza, chodz podobno szmatki pasuja na Vileda a czasami idzie dorwac promocje ze moze je taniej dostac. Szwagierka posiada tez szmatki z tej drugiej firmy i mowila mi ze super.

Posiadam tez miotle od Vileda. Kupilam ta
http://www.vileda.com/de/products/br...skopstiel.html

Chcialam cos co nie bedzie powodowac ze kurz nie bedzie tak pylil. Widzialam rekame w TV, w sklepie potem popatrzylam i tylko z gabki mi nie lezala, zwykla tez, ale to polaczenie zwyklej czesci i gabki( gabke mozna wymieniac i dokupywac nowa) wydawalo mi sie tym czego szukalam. Jestem zadowolona. Zmiote laminat i zmiote wykladzine( zawsze jakies okruszki na wykladzinie sie zbiora( moje dziecie nie umie jesc tak zeby resztki jedzenia zostaly na talerzu i tak cos wyladuje pod stolem), nie lubie odkurzac i czasami zlapie za miotle i pozbede ze smieci z podlogi. Miotle juz mylam i wyjmowalam ta gabke i ja tez mylam po obraniu czesci z wiekszych zabrudzen. Nie zaluje intwestycji i powiem tylko ze zaluje iz dalam sie chlopu namowic na byle co . owszem takie byle co do sprzatania korytarza w bloku jest ok, ale w mieszakaniu jak sie zrobilo porzadna podloge to jednak widze roznice.

Z deska do prasowania nie pomoge w podjeciu decyzji. Jak poznalam meza mial juz jakas i ona sie caly czas trzyma. Ja jedynie wymienilam w niej pokrowiem, najpierw kupilam zielony w kwiatki, a pozniej dorwalam wlasnie taki srebrny ktory ma odbijac cieplo i bez zdejmowania tego starego nalozylam jeszcze ten srebrny. Deska jak twierdzi moj maz pochodzi z wystawki, albo kupil ja na Flohmarku ( sam juz nie pamieta gdzie ja dorwal, ale taniej niz nowa w sklepie byla), mamy ja juz ponad 11 lat( tyle jestesmy razem a deska byla juz przed moja era ;o) ) i ciagle jest w takim samy stanie, wiec poki co nie szukam. ale pewnie obejrzalabym w pierwszej kolejnosci z tej firmy i taka prosta deske

http://www.leifheit.de/de/marke-leif...dukt/tina.html

ja jakos do tych bardziej zaawansowanych nie jestem przekonana. Nie widze potrzeby w polce na stacje parowa, na antenke trzymajaca kabel zelazka. taka dla poczatkujacych mi wystarcza, taka tez jest moja deska, tylko wlasnie nie wiem z jakiej marki. najwyzeniejsze dla mnie to zeby deska byla mocna i stabilna, zadnych cenikich rurek, ktore lubia sie z czasem defermoac i wyginac i kolebac na wszystkie strony. Ja malo prasuje i zadko, wiec to jedyne wymagania dla mnie, wszelkie inne dodatki uwazam za zbedne, ale moja szwagierka( tak tak znow sie na nia powolam ;o) ) chwali sobie te wszystkie dodatki. Jesli mnie pamiec nie myli opowiadala mi o zalazku ze stacja parowa i ze deska na ktorej idzie umocowac taka stacje jest super duper i skowronki, a do tego jak ma gnazdko do zelazka, tak ze zelazko wlanczamy do tej deski, a kabel deski idzie do gnazdka w scianie to tez super przedluzenie. Mnie wytarcza kabel od zelazka podlaczony do sciany, deska zaraz ustawiona przy scianie, mam takie miejsce ze mam plac i dodatkowy kabel zeby daska dalej stala mi nie potrzebny, ale mysle ze to fajne rozwiazanie, jak sie nie da ustawic deski odrazu przy scianie i kabel od zelazka jest za krotki.
o tutaj widze takie rozwiazanie

http://www.leifheit.de/de/marke-leif.../airboard.html

Czy napewno wybralabym deske z tej firmy? Nie wiem, ale napewno najpierw nia bym sie zainteresowala bo z suszarki jestem bardzo zadowolona, widze ze jest solidniejsza niz Vileda, to samo z mopem, Leifheit sprawia wrazenie solidniejszego, ale jak widac z mopem i wiadrem Vileda tez mozna dlugo poszalec ;o) wiec tez obejrzalabym sie na vIleda i dopiero wtedy podjecia ostateczna decyzje.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2013-12-28 o 15:36
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:47   #24
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Moja rowniez!
Stalo sie to po roku potem juz sukxesywnie ja naprawialam i tak w kolko. Nie polecam mimo ze sprawia wrazenie fajnej lekkiej porzadnej.

Moja chyba wytrzymała 3 msc..Porażka
Teraz mam bardziej stabilną-jedno jest pewne Vilede juz nie kupie ,mam tez ta deske do prasowania i wcale super nie jest.
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 15:04   #25
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Ja mam suszarkę Viledy dry comfort już 4 lata i wygląda jak nowa. Wieszam na niej 2-3 prania na raz (piorę wszystko jednego dnia), więc jest bardzo wytrzymała
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 21:32   #26
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam suszarkę Viledy dry comfort już 4 lata i wygląda jak nowa. Wieszam na niej 2-3 prania na raz (piorę wszystko jednego dnia), więc jest bardzo wytrzymała
Jak ty mieścisz trzy prania na jednej suszarce? Ja na podobnej mieszczę jedno duże pranie, czasem uda mi się dorzucić kilka rzeczy z drugiego prania, a jak wykorzystam każdy cm przestrzeni (i nie będę rozwieszać grubych rzeczy przez dwa pręciki), to czasem dwa niezbyt ogromne prania wcisnę. Trzy to już wyczyn, no chyba, że masz małą pralkę i wrzucasz jednorazowo niewiele ubrań. Dla mnie standardowo jedno pranie = jedna suszarka.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 08:36   #27
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jak ty mieścisz trzy prania na jednej suszarce? Ja na podobnej mieszczę jedno duże pranie, czasem uda mi się dorzucić kilka rzeczy z drugiego prania, a jak wykorzystam każdy cm przestrzeni (i nie będę rozwieszać grubych rzeczy przez dwa pręciki), to czasem dwa niezbyt ogromne prania wcisnę. Trzy to już wyczyn, no chyba, że masz małą pralkę i wrzucasz jednorazowo niewiele ubrań. Dla mnie standardowo jedno pranie = jedna suszarka.
Mam pralkę 4,5kg. A poza tym nie wiem czy o tej suszarce rozmawiamy? To jest największa jaka była do kupienia Chyba coś pomyliłam wcześniej, bo mam tą dry max ++
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:16   #28
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Ja mam deskę Viledy i jestem zadowolona
Ostatnio sprawiłam sobie również okrągły mop z wiaderkiem z pedałkiem - świetna sprawa, sprzątanie stało się o wiele łatwiejsze.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 09:41   #29
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Cytat:
Napisane przez Priesta Pokaż wiadomość
Ja mam deskę Viledy i jestem zadowolona
Ostatnio sprawiłam sobie również okrągły mop z wiaderkiem z pedałkiem - świetna sprawa, sprzątanie stało się o wiele łatwiejsze.
Ja też mam deskę i jest w porządku choć mogłaby być bardziej stabilna,miałam stara know name i byla jednak lepsza-jednak jakość teraz pozostawia wiele do życzenia..
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 20:04   #30
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Vileda - suszarka do ubrań / deska do prasowania

Faktycznie, moglaby być bardziej stabilna. Ale wcześniej miałam taką tanią z Jyska i jednak porównania nie ma.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 13:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.