Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 10:51   #31
eflinka18
Rozeznanie
 
Avatar eflinka18
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 520
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mój Tż jest po szkole policyjnej i stwierdzam,że jeśli już coś w sobie zmienił to chęć dbania o kondycję i ogólnie tak zmężniał po szkole. Jeśli chodzi a charakter to zmienił się z nerwusa na spokojnego ponieważ nauczył się w szkole brać wszystko na luz i bez stresu,bo tak to by się tam wykończył.
Ogólnie ma charakter twardy nie ugięty, nie daje na siebie wpłynąć i się zmienić - ma swoje zasady i są one święte. To mu też pomogło zostać tym samym człowiekiem.
Jeśli chodzi teraz o prace to zaobserwowałam dobrą rzecz że nie przenosi stresów do domu (ja tak nie umiem niestety:/ często mu się obrywa za nic:/ później jest przepraszanie). Stał się jeszcze bardziej konkretny dokładniejszy i zasadny niż był, jak coś już powie to powie to tak jest.
Ogólnie 6m-c szkoły było dla nas dobrą nauką i testem naszego uczucia, które się potwierdziło.

Tak z życia: jak byliśmy narzeczeństwem to większość mówiła że po ślubie się pozmienia i że zazwyczaj na gorsze....przyszedł dzień ślubu i wspólne życie i wszystko jest ak jak było nawet jeszcze lepiej się dogadujemy.

Przyszedł czas,że Tż miał iść do szkoły policyjnej......ale się wtedy nasłuchałam...od tych "najżyczliwszych",że to juz koniec człowieka i naszego związku,że będzie mnie bił i zdradzał.......kolejne kłamstwa. Rozłąka jeszcze bardziej nas zbliżyła i doceniliśmy siebie nawzajem jeszcze bardziej.

Kocham Go a on mnie i jestem osobą, która może poświadczyć że po szkole policyjnej osoba się nie zmienia na złe, a instytucja małżeństwa jest świetną sprawą .
__________________
Jak się kogoś kocha to wierność nie jest żadnym wyczynem i jest się w stanie przetrwać nawet najdłuższą rozłąkę.

15.06.2013
25.09.2014

Edytowane przez eflinka18
Czas edycji: 2013-01-15 o 10:58
eflinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:41   #32
Kratos12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

jasne, poczekaj z 10 lat to wtedy będziesz mogła oceniać związek
Kratos12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 01:15   #33
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Kratos12 Pokaż wiadomość
jasne, poczekaj z 10 lat to wtedy będziesz mogła oceniać związek
Dokładnie. Na początku zawsze jest pięknie.


Na razie stresów może i ogromnych nie ma ale człowiekowi udziela się to co się dzieję w pracy, szczególnie gdy dotyczy to różnych patologii.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:01   #34
eflinka18
Rozeznanie
 
Avatar eflinka18
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 520
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Dokładnie. Na początku zawsze jest pięknie.


Na razie stresów może i ogromnych nie ma ale człowiekowi udziela się to co się dzieję w pracy, szczególnie gdy dotyczy to różnych patologii.

Wszystko zależne jest od człowieka,czy ma słabą psychikę czy jest podatny na zmiany.
__________________
Jak się kogoś kocha to wierność nie jest żadnym wyczynem i jest się w stanie przetrwać nawet najdłuższą rozłąkę.

15.06.2013
25.09.2014
eflinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:12   #35
Rosi23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 80
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mam policjantów w rodzinie i potwierdzam że sa to osoby z mocnymi charakterami , lubiące rzadzić. tak po za tym to normalni ludzie.
Rosi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:53   #36
joker13
Przyczajenie
 
Avatar joker13
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Ja jestem po szkole policyjnej :P także wiem jak to wygląda od środka
Mój mąż też jest mundurowym (wojsko). Czasami jest ciężko, ale najważniejsze że mimo wszystko potrafimy się dogadać
joker13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:38   #37
Stalczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Joker13 TY masz mi opisać jak jest na szkółce! Pytałam o to na innym wątku, podobnym, pozdro!!!!
Stalczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 18:09   #38
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Rosi23 Pokaż wiadomość
Mam policjantów w rodzinie i potwierdzam że sa to osoby z mocnymi charakterami , lubiące rzadzić. tak po za tym to normalni ludzie.
zgadzam się, normalni i stanowczy

mój chłopak również dostał sie na szkółkę z tego co zauważyłam to stał sie bardziej czulszy

co do mnie - też się zastanawiam nad mundurówką
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 22:31   #39
paulinq
Raczkowanie
 
Avatar paulinq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z wietrznej krainy;P
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mój TŻ też jest obecnie na szkółce jeszcze 1,5 miesiąca mu zostało. Dzieją się tam różne rzeczy, zdrady też ale raczej nieliczne przypadki, o ktorych inni wiedza, bo nie sposób tego przeoczyć..szczególnie na początku. Na szczęscie mój chłop jest porządny i wiem że nigdy by mnie nie zdradził. Nawet nie wiem co musiałoby mu odwalić żeby do tego doszło, śmiejemy się że chyba banda nakoksowanych lasek by go musiała zaatakować i zgwałcić Niestety przebywanie w tak specyficznym miejscu jakim jest szkółka może wpłynąć tylko niekorzystnie na nerwy sluchacza, niestety moj zatracił troche spokój który miał w sobie, bo tempo i presja, są tam zawrotna ponoć, po prostu trzeba to przeżyć na własnej skórze żeby wiedzieć..cieszę sie tylko że już tak niewiele czasu mu tam pozostało, i niedługo do mnie wróci..
paulinq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:50   #40
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez paulinq Pokaż wiadomość
Mój TŻ też jest obecnie na szkółce jeszcze 1,5 miesiąca mu zostało. Dzieją się tam różne rzeczy, zdrady też ale raczej nieliczne przypadki, o ktorych inni wiedza, bo nie sposób tego przeoczyć..szczególnie na początku. Na szczęscie mój chłop jest porządny i wiem że nigdy by mnie nie zdradził. Nawet nie wiem co musiałoby mu odwalić żeby do tego doszło, śmiejemy się że chyba banda nakoksowanych lasek by go musiała zaatakować i zgwałcić Niestety przebywanie w tak specyficznym miejscu jakim jest szkółka może wpłynąć tylko niekorzystnie na nerwy sluchacza, niestety moj zatracił troche spokój który miał w sobie, bo tempo i presja, są tam zawrotna ponoć, po prostu trzeba to przeżyć na własnej skórze żeby wiedzieć..cieszę sie tylko że już tak niewiele czasu mu tam pozostało, i niedługo do mnie wróci..
A gdzie jest na szkółce ? mój jest w Szczytnie
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:36   #41
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Nerwy i presję to czuje się w prawdziwej służbie a nie w szkole, gdzie wszystko poza bronią i "szmatą" jest "na niby" Z czasem Twój chłopak będzie się śmiał z chwil jakie spędził w szkole.
Pozdrawiam!
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 22:22   #42
paulinq
Raczkowanie
 
Avatar paulinq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z wietrznej krainy;P
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

rybka92 moj tez przeklęte ma już to Szczytno;/


Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Nerwy i presję to czuje się w prawdziwej służbie a nie w szkole, gdzie wszystko poza bronią i "szmatą" jest "na niby" Z czasem Twój chłopak będzie się śmiał z chwil jakie spędził w szkole.
całkiem możliwe nie mówie że nie, ale zależy też gdzie bedzie służył, mój w dość małej miejscowości gdzie większość obywateli się zna także może nie bedzie tak źle o ile nie zmienią mu przydziału;P

Póki co jest na szkółce i tym żyje

Edytowane przez paulinq
Czas edycji: 2013-03-26 o 16:12
paulinq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 17:32   #43
ann88
Przyczajenie
 
Avatar ann88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mój się nie zmienił po szkole, teraz, w trakcie pracy również się nie zmienia.

Kocha mnie jak kochał, szanuje jak szanował. Nie jest władczy ani nieznośny. Uparty był zawsze
__________________
Nasz "Ankowy" blog: http://bloganeek.blogspot.com/
ann88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 17:08   #44
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez paulinq Pokaż wiadomość
rybka92 moj tez przeklęte ma już to Szczytno;/




całkiem możliwe nie mówie że nie, ale zależy też gdzie bedzie służył, mój w dość małej miejscowości gdzie większość obywateli się zna także może nie bedzie tak źle o ile nie zmienią mu przydziału;P

Póki co jest na szkółce i tym żyje
A z jakiego naboru jest twojTŻ? jak z listopadowego to może z moim się znają )
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 23:22   #45
paulinq
Raczkowanie
 
Avatar paulinq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z wietrznej krainy;P
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

rybka92 no dokładnie z listopadowego całkiem możliwe że się znają.. chociażby z widzenia ze stołówki czy z zaprawy w ogóle ciekawe gdzie ich wrzucą po szkółce.. jak dla mnie byleby nie Piaseczno;/
paulinq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 11:15   #46
unia83
Przyczajenie
 
Avatar unia83
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez Nikesta Pokaż wiadomość
Witam
Mój chłopak zastanawia się nad podjęciem pracy w policji. A konkretnie złożył papiery na tzw. dobór o ile dobrze to nazywam. Jeśli zda testy to dostanie się do szkółki policyjnej na bodajże pół roku. Szczerze to mam mieszane uczucia związane z jego wyborem. Oczywiście do samego zawodu jak i ludzi go wykonujących nic nie mam, choć wpływ na moje nastawienie ma kilka przykrych sytuacji związanych z policją, ryzyko związane z wykonywaniem tej pracy oraz właśnie opinie zasłyszane na temat samej szkółki policyjnej - w skrócie: facet po szkółce zmienia się o 180 stopni. Zapewne nie tyczy się to wszystkich i proszę o nie linczowanie mnie za szerzenie stereotypów.
Chciałabym spytać o opinię przede wszystkim dziewczyny/kobiety które były z facetami zanim poszli do szkółki no i jak związek był kontynuowany. Czy jest w tym ziarnko prawdy?
I jak wygląda prawdziwe codzienne życie u boku policjanta? Mam na myśli charakter takiej osoby czy praca ma wielki wpływ?


Pozdrawiam
Jest duża szansa, że już nie będzie Twoim chłopakiem. Takie wyjazdy sprzyjają poznawaniu nowych ludzi. Zresztą podobnie jest później ze szkoleniami na które wyjeżdżają.
unia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 15:56   #47
nemowa
Raczkowanie
 
Avatar nemowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Mój TŻ rozmyśla poważnie nad tą szkółką. I szczerze mówiąc to niezłych rzeczy można sie tutaj naczytać. Szkoda, że tych "dobrych" wiadomości jest o wiele mniej :/
nemowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:20   #48
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez unia83 Pokaż wiadomość
Jest duża szansa, że już nie będzie Twoim chłopakiem. Takie wyjazdy sprzyjają poznawaniu nowych ludzi. Zresztą podobnie jest później ze szkoleniami na które wyjeżdżają.
Jasne, a w innych zawodach to już niby ludzie nie poznają innych ludzi i nie zdradzają swoich partnerów? Wszystko zależy od człowieka, od jego charakteru, myślenia i patrzenia na życie i związek. Nie każdy facet rzuci się na nowo poznaną pannę, która mu się nawinie. Nie można generalizować.

Moim zdaniem jeśli ma się w miarę pewny charakter to ani szkółka ani inne przeciwności nie powinny zaszkodzić związkowi. Jeśli ktoś jest słaby to owszem polegnie i może zgłupieć, ale jak się ma faceta, który jest ogarnięty i nie poddaje się presji środowiska to nie ma się czego obawiać .
Mój TŻ wybiera się do szkółki i moje zamartwianie, że zmieni się na gorsze w trakcie przebywania tam byłoby idiotyczne :P . Jedynym problemem będzie rozłąka, ale wiem, że to prędzej wzmocni nasz związek niż go zniszczy.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:56   #49
aloevera69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cześć,
wiem co czujecie, ale nie ma co panikować. 6 m-c duzo czasu ale zleci bardzo szybko. Sama jeszcze niedawno miałam mnóstwo wątpliwości, czytałam fora jak oszalała.Na każdym forum pojawiały sie wypowiedzi : będą zdradzać, imprezować (szkoła to długie wakacje). Jeśli chodzi o mojego chłopaka nie było tam ziarnka prawdy! Ani sie nie obejrzałam zdążył wrócić. Dużo zajęć, nauki, sportu. Nie miał chęci nigdzie wyłazić, pić.
Wracał praktycznie co weekend.Czy się zmienił ? Czytając różne fora na ten temat sama sobie wmawiałam ,że tak się stało, że mnie zdradza itp.
Dziewczyny nie czytajcie tych głupot, które ludzie wypisują.
Macie swoje drugie połówki ufajcie im inaczej nie przetrwacie.
Mój wrócił taki sam ze szkółki jak tam pojechał.

Są faceci którzy zdradzają tam swoje kobiety ale to trzeba mieć kure**ki charakter.


Pozdrawiam
aloevera69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 10:19   #50
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Ja tez jestem z rodziny policyjnej (tyle że szkółka w Słupsku) i po powrocie zmian nie zauważyłam, ale jesli chodzi o kobiety w policji (a taką siłą rzeczy też znam) to moim zdaniem się zmieniają.
ermety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 10:31   #51
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

Cytat:
Napisane przez ermety Pokaż wiadomość
Ja tez jestem z rodziny policyjnej (tyle że szkółka w Słupsku) i po powrocie zmian nie zauważyłam, ale jesli chodzi o kobiety w policji (a taką siłą rzeczy też znam) to moim zdaniem się zmieniają.

Rozumiem, że zmieniają się na minus? Jakie konkretnie zmiany zauważyłaś?

Ja uważam podobnie jak niektóre dziewczyny, że jeżeli ktoś ma silny charakter i nie jest uległy na wpływu, to pół roku w Szkole Policyjnej nie zmieni go nagle w inną osobę. Fakt, można się zmienic pod pewnymi względami, ale bez przesady
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:16   #52
malibuuu92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 27
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

nic dziwnego ze się zmieniają.... ale nie szkółka tylko juz normalna praca...
malibuuu92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 09:27   #53
sophistique
Przyczajenie
 
Avatar sophistique
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki wpływ na człowieka ma szkółka policyjna?

mój facet jest policjantem od.. ponad roku. Obecnie jest na szkoleniu .. i nie zauważyłam, żeby był jakiś "inny" , wiadomo jest ciężko.. zmęczenie psychiczne i fizyczne - odkąd jest na szkoleniu trzeba wiedzieć co się do niego mówi, bo zrobiła się z niego tykająca bomba, ale ich też trzeba zrozumieć
_______________________
w miłości jak na wojnie.. trzeba się poświęcić
sophistique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-10 10:27:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.