Dziwne coś na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości

Notka

Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości Jak pozbyć się zmarszczek, utrzymać młody i naturalny wygląd skóry? Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o medycynie estetycznej. Na Twoje pytania odpowiada Dr Iwona Marycz-Langner.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 00:20   #1
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28

Dziwne coś na twarzy


Witam was,
postanowiłam że napiszę tutaj na forum- długo się nad tym zastanawiałam- problem ten pojawił się od jakiegoś czasu, wygląda bardzo nieestetycznie co widać na zdjęciach. Szukałam w internecie do kogo bym mogła się z takim czymś zwrócić ale tak naprawdę nic konkretnego nie znalazłam na ten temat więc może któraś z was coś mi doradzi. W rzeczywistości jest to bardziej widoczne niż na zdjęciach, na jednym ze zdjęć narysowałam kreski jak to wygląda jest to taka wypukłość no nie wiem jak to inaczej powiedzieć a wygląda tragicznie-szpeci, dziewczyna z takim czymś :-/ mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1557.jpg (82,0 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1558.jpg (63,5 KB, 135 załadowań)
melisja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:02   #2
melka 1
Raczkowanie
 
Avatar melka 1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Reykjavík/ISLANDIA
Wiadomości: 104
Dot.: Dziwne coś na twarzy

zdjęcia są niezbyt wyraźne wiec nie mozna wywnioskować co to naprawde jest, być może to uczulenie ale nie widać dokładnie
zdrób nowe, wyraźniejsze zdjęcia i zamieść a napewno ktoś pomoże
__________________
Zapamietać :
- hormony to nie cukiereczki
melka 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:25   #3
melisja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Dziwne coś na twarzy

^ ^ ^ ^ Nie, nie, nie u dermatologa bywam regularnie. Nie jest to łatwe do wytłumaczenia ale nie jest to nic "na skórze" myślę że to raczej problem tego typu: przerost mięśnia może?
Ta "wypukłość" jest widoczna w zależności od kąta spojrzenia na twarz- nie wiem może udać się na jakiś botox albo coś? Sama nie wiem gdzie się z tym zwrócić dlatego napisałam tutaj w dziale medycyny estetycznej. To nie boli, nie jest to raczej obrzęk, nie ma momentów że znika czy coś w tym sensie.
Cały czas jest nie mam związanych z tym jakiś dolegliwości. Raczej przeszkadza mi to tylko ze wzgledów estetycznych.
melisja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 13:06   #4
dorotek88
Raczkowanie
 
Avatar dorotek88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 285
Dot.: Dziwne coś na twarzy

A czy to po prostu nie jest kwestia rysów twarzy? Nie jestem pewna bo zdjęcia są niewyraźne ale wiele dziewczyn ma tak wyraźnie zaznaczone okolice ust i to jest związane z taką a nie inną budową szczęki czy właśnie rysami twarzy. Może ostatnio schudłaś lub wysmukliła Ci się twarz? A może Twoja mama, babcia, siostra też tak mają?
dorotek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna - medycyna przyszłości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.