Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-06, 18:12   #3451
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hehe, to jedna osoba odpowie Ci że dwa dni, inna że dwa tygodnie, a jeszcze inna że wcale nie przechodziła oczyszczania i jakie wyciągniesz wnioski ?
U mnie olejek Tamanu wogole sie nie sprawdzil.....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:13   #3452
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
hehe, to jedna osoba odpowie Ci że dwa dni, inna że dwa tygodnie, a jeszcze inna że wcale nie przechodziła oczyszczania i jakie wyciągniesz wnioski ?
ogólne...

czy jest cos na BU co moze pomóc w zapaleniu meszków włosowych na nogach?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam

Edytowane przez zetafon
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:46
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 07:09   #3453
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
uzywam serum tamanu ale narazie bez toniku bhu.czy to normalne ze na poczatku po tym serum mam wiecej niedoskonalosci?z opisu na BU wynika ze oczyszcza cere.jak tak to ktos moze wie ile to oczyszczanie trwa?
Tak, to "normalne". Mnie oczyszcza już po 2-3 użyciach, stosuję dalej i po kolejnych kilku syfki znikają, bo na tm etapie serum je szybko goi. Lubię go tez mieszać z serum lemon i hialuronem (jednoczesnie).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 12:07   #3454
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ogólne...

czy jest cos na BU co moze pomóc w zapaleniu meszków włosowych na nogach?

już to gdzieś pisałam chyba, mnie pomaga tonik z kwasem BHA 2%, jest to tonik który ja musze mieć "zawsze" w razie "niespodziewanych problemów"
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:26   #3455
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam
Złożyłam zamówienie:

1 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 100 ml (9.75 zł) = 9.75 zł
1 x Hydrolat z zielonej herbaty - 200 ml (12.00 zł) = 12.00 zł
1 x Olej kokosowy EKOLOGICZNY - 50 ml (7.90 zł) = 7.90 zł
1 x Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml (12.90 zł) = 12.90 zł
1 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% - 50ml (13.80 zł) = 13.80


Jestem bardzo ciekawa tego żelu i pudru
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:10   #3456
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak, to "normalne". Mnie oczyszcza już po 2-3 użyciach, stosuję dalej i po kolejnych kilku syfki znikają, bo na tm etapie serum je szybko goi. Lubię go tez mieszać z serum lemon i hialuronem (jednoczesnie).
jestem po dwoch uzyciach tego serum i wlasnie widze ze mimo ze sie pojawilo sporo syfków to jednak sa one jednoczesnie wysuszane przez serum.

madziamaria: musze sobie ten tonik w koncu ukrecic bo juz go mam,nie moge tylko jakos kupic spirytusu bo zawsze o nim zapominam zrobie i dam mojemu biednemu TŻowi.
dziekuje wam dziewczyny za podpowiedzi.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:22   #3457
arien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzieki lekturze tego forum- a wiec wam - poznalam BU. Wlasnie zlozylam tam swoje pierwsze zamowienie. Czekam na serum lemon z kwasem hialuronowym, hydrolaty migdalowy i oczarowy, peeling enzymatyczny. A juz mam pomysl na nastepne zamowienie. Mam juz dosc kupnych kosmetykow z masa niepotrzebnej chemii.
arien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 17:36   #3458
Sarna-b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dziewczyny

Czy któraś z Was mieszkająca w Opolu lub okolicach nie zbiera się do zamówienia z BU. Ja mam już wiele rzeczy, ale skończył mi się akurat olejek myjący, od którego jestem uzależniona i chciałabym się podpiąć pod jakieś zamówienie. Jeśli tak proszę o PW i tam się z tą osobą dokładnie dogadam co i jak zweryfikujemy też tożsamość, żeby nie było wpadek :P

Pozdrawiam fanki naturalnej pielęgnacji
Sarna-b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 18:54   #3459
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam
Na dniach mam zamiar zakupić po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni kilka rzeczy na BU m.in. hydrolat z kocanki, h. oczarowy, tonik PHA 6%, serum lemon z olejem tamanu, żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem oraz maseczkę wulkaniczną z ogórkiem.

I mam do Was dziewczyny wielką prośbę.
Poradzcie mi, jak uważacie? czy te produkty będą dla mnie odpowiednie jeśli mam cerę mieszaną, naczynkową (z widocznymi rozszerzonymi naczynkami) wrażliwą reagującą rumieniem na zmiany temperatur, czasem pojawiaja mi się niespodzianki po których zostają mi brązowe przebarwienia. Bardzo bardzo zależy mi na zlikwidowaniu wągrów, zaskórników oraz przebarwień potrądzikowych na nosie i brodzie oraz na załagodzeniu naczynek.

Chciałabym się też dowiedzieć tak orientacyjnie na jak długo mniej więcej starcza taki hydrolat 100ml używany 1 dziennie do twarzy? bo zastanawiam się nad pojemnością oraz jaki jest termin ważności hydrolatów bo na stronie nie podano :/

A może możecie polecić cos dobrego pod oczy? najlepiej jakby pomagało na cienie bo chciałabym całkowicie zrezygnować z drogeryjnych kremów na rzecz naturalnych kosmetyków... nawet pod oczęta
pozdrawiam
Himka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 19:32   #3460
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A mnie zastnawia, czy mozna,albo czy jest sens stosowac to serum flavo, jezeli chce sie tez miec troche opalona buzke i uzywac samoopalacza ?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 21:01   #3461
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Himka Pokaż wiadomość
witam
Na dniach mam zamiar zakupić po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni kilka rzeczy na BU m.in. hydrolat z kocanki, h. oczarowy, tonik PHA 6%, serum lemon z olejem tamanu, żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem oraz maseczkę wulkaniczną z ogórkiem.

I mam do Was dziewczyny wielką prośbę.
Poradzcie mi, jak uważacie? czy te produkty będą dla mnie odpowiednie jeśli mam cerę mieszaną, naczynkową (z widocznymi rozszerzonymi naczynkami) wrażliwą reagującą rumieniem na zmiany temperatur, czasem pojawiaja mi się niespodzianki po których zostają mi brązowe przebarwienia. Bardzo bardzo zależy mi na zlikwidowaniu wągrów, zaskórników oraz przebarwień potrądzikowych na nosie i brodzie oraz na załagodzeniu naczynek.

Chciałabym się też dowiedzieć tak orientacyjnie na jak długo mniej więcej starcza taki hydrolat 100ml używany 1 dziennie do twarzy? bo zastanawiam się nad pojemnością oraz jaki jest termin ważności hydrolatów bo na stronie nie podano :/

A może możecie polecić cos dobrego pod oczy? najlepiej jakby pomagało na cienie bo chciałabym całkowicie zrezygnować z drogeryjnych kremów na rzecz naturalnych kosmetyków... nawet pod oczęta
pozdrawiam
a ja się podłączę do prawie wszystkich pytań poza tym że ja mam cerę wrażliwą ze skłonnością do przesuszania -( suche placki mi się robią) - reszta tak samo

na razie testuję swoje pierwsze zakupy na BU - podzieliłam się z mamą bo ona ma cerę wrażliwą, więc za jakiś czas zdam relację
na razie mogę tylko powiedziec o pierwszym wrażeniu po kremie z lukrecją - że zostawia lepką powłokę na twarzy - hmm
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 21:07   #3462
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Himka Pokaż wiadomość
witam
Na dniach mam zamiar zakupić po raz pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni kilka rzeczy na BU m.in. hydrolat z kocanki, h. oczarowy, tonik PHA 6%, serum lemon z olejem tamanu, żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem oraz maseczkę wulkaniczną z ogórkiem.

I mam do Was dziewczyny wielką prośbę.
Poradzcie mi, jak uważacie? czy te produkty będą dla mnie odpowiednie jeśli mam cerę mieszaną, naczynkową (z widocznymi rozszerzonymi naczynkami) wrażliwą reagującą rumieniem na zmiany temperatur, czasem pojawiaja mi się niespodzianki po których zostają mi brązowe przebarwienia. Bardzo bardzo zależy mi na zlikwidowaniu wągrów, zaskórników oraz przebarwień potrądzikowych na nosie i brodzie oraz na załagodzeniu naczynek.

Chciałabym się też dowiedzieć tak orientacyjnie na jak długo mniej więcej starcza taki hydrolat 100ml używany 1 dziennie do twarzy? bo zastanawiam się nad pojemnością oraz jaki jest termin ważności hydrolatów bo na stronie nie podano :/
ja mam taka cere jak ty,mieszana,z naczynkami,w sumie nie jest odwodniona ani nic,ale hydrolat z oczaru to mi nie spasował.on chyba jest jednak lepszy do tlustej/tradzikowej skóry ,bo jest bardziej ściągający niz ten z kocanki.mysle ze 100ml starczy na 2 miesiace spokojnie,jak nie dlużej.ja uzywam butelki z atomizerem i jakos mam wrazenie ,ze mniej mi go ubywa wtedy.wiadomo- nie wsiąka w wacik.kocanke polecam,łagodzi różne problemy naczynkowe,ale troszke za malo nawilza jak dla mnie.bede probowac migdałowy.co do zaskórników to tez je mam.narazie testuje serum tamanu.mimo ze mnie troche po nim wysypuje,to jednoczesnie to co ,,wyjdzie" zostaje wysuszone prawie od razu.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:43   #3463
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Odżegnywałam się, że nie będę juz więcej wydawać pieniędzy
ale znów wydałam stówkę na Biochemii - robie już 4 zamówienie (każde na mniej więcej taka kwote lub wyższą) a nigdy nie dostalam żadnego kuponu
Wzięłam oba pudry, tonik PHA, ulubiony olejek myjący (drzewko różane - jakoś najbardziej mi odpowiada), serum Lemon w wersji klasycznej (miałam próbkę oleju z Tamanu z mazideł i wiem, że jakby nie był skuteczny to nie chce mieć z nim nic wspólnego ) i ambitnie wzięłam hialuron w proszku - planuję dokupić mało- cząsteczkowy z mazideł i je wymieszać - ponoć taka mieszanka jest najbardziej skuteczna ...
a i muszę sie poskarżyć buteleczka z atomizerem po półtora miesiąca mi odmówiła posłuszeństwa... nie działa (po rozkręceniu mam wrażenie że po nacisnieciu leci z z tego wężyka zamiast z drugiej strony...)
Nastawiam się na długie czekanie na realizację
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:52   #3464
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

oczar jest zdecydowanie dla tłustej cery polecany - ma silne właściwości ściągające, dezynfekujące; używam go po depilacji albo w połączeniu z lawendą jako psiukadło po ugryzieniach komarów...
dla mnie najlepiej nawilża migdał
i faktycznie używając butelki z atomizerem hydrolat jest bardziej wydajny
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Odżegnywałam się, że nie będę juz więcej wydawać pieniędzy
ale znów wydałam stówkę na Biochemii - robie już 4 zamówienie (każde na mniej więcej taka kwote lub wyższą) a nigdy nie dostalam żadnego kuponu
Wzięłam oba pudry, tonik PHA, ulubiony olejek myjący (drzewko różane - jakoś najbardziej mi odpowiada), serum Lemon w wersji klasycznej (miałam próbkę oleju z Tamanu z mazideł i wiem, że jakby nie był skuteczny to nie chce mieć z nim nic wspólnego ) i ambitnie wzięłam hialuron w proszku - planuję dokupić mało- cząsteczkowy z mazideł i je wymieszać - ponoć taka mieszanka jest najbardziej skuteczna ...
a i muszę sie poskarżyć buteleczka z atomizerem po półtora miesiąca mi odmówiła posłuszeństwa... nie działa (po rozkręceniu mam wrażenie że po nacisnieciu leci z z tego wężyka zamiast z drugiej strony...)
Nastawiam się na długie czekanie na realizację
ja tez lubię zapach drzewka różanego, ale ja ogólnie ewenement jestem
a na BU nie było gotowej mieszanki HA
mam taką błękitną buteleczkę 50ml i atomizer jest bez zarzutu
chwalę też sobie butelki z EcoSPA ale one 125ml
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:24   #3465
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam teraz ten olejek z drzewkiem różanym ale troszkę za delikatnie pachnie Ładnie na wieczór, ale rano wolę pomarańczkę - na szczęście wzięłam dwa olejki
Ostatnio chyba przegięłam z kwasami - chciałam wytępić podskórne dziadostwa które mi Vitapil zafundował i trochę się podrażniłam... Za to odkryłam nową miłość - w akcie desperacji nałożyłam jojobę z HA na twarz i... coś pięknego tamanu jest super na noc, ale na dzień za tłusty. Olej z pestek czereśni niestety mnie zapchycha... Albo go wymienię albo zużyję na ciało. To samo skwalan. Ale ta jojoba... love BU powinno się zastanowić nad wprowadzeniem Bo jednak rzadziej zamawiam na mazidłach - z racji tego że pojedyncze ekstrakty są bardziej wydajne. A buteleczka 50 ml idzie mi w zastraszającym tempie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:42   #3466
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dla mnie najlepiej nawilża migdał
A masz porównanie z ruminankowym?? W rumiankowym odpowiada mi m.in to jak nawilża moją skórę. Gdyby migdałowy jeszcze bardziej nawilżał to bym sie skusiła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:16   #3467
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
oczar jest zdecydowanie dla tłustej cery polecany - ma silne właściwości ściągające, dezynfekujące; używam go po depilacji albo w połączeniu z lawendą jako psiukadło po ugryzieniach komarów...
dla mnie najlepiej nawilża migdał
i faktycznie używając butelki z atomizerem hydrolat jest bardziej wydajny

ja tez lubię zapach drzewka różanego, ale ja ogólnie ewenement jestem
a na BU nie było gotowej mieszanki HA
mam taką błękitną buteleczkę 50ml i atomizer jest bez zarzutu
chwalę też sobie butelki z EcoSPA ale one 125ml
Nio oczywiście, że jest żel gotowy ale jak mówiłam ja ambitna , chcę sprawdzić czy ten mikserek co mam nadaje sie do bardziej zaawansowanego kręcenia kremów, etc i jako tester chce ten żel umieszać z proszku
Zaprawię konserwantem (który i tak kupuję przy okazji toniku PHA) i do gotowego żelu chcę dodać ten z mazideł kwas małocząsteczkowy - ponoć penetracja wtedy dobra ... tak wyczytałam, nie wiem na ile rzeczywiśtość mnie naprostuje
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:36   #3468
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja kiedys w akcie desperacji wymieszalam duzo olejku kokosowego z żelem HA i on uratował moje biedne i ściągnięte czoło...Chyba ten żel zmniejsza mozliwość zapychania,przynajmniej u mnie.mam krem z clareny ktory jest dla mnie za cięzki,ale jak wymieszalam z żelem to zupełnie inaczej dziala.nawilża i nie powoduje problemów typu syfki i zaskórniki.mysle jednak ze z lekkimi kremami jak humektan raczej sie u mnie nie sprawdza.
w koncu kupilam spirytus i ukręciłam tonik 2% BHA,dzis testujemy razem z siostrą.w nastepnym tyg robie zamowienie na BU i juz nie moge sie doczekac
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:43   #3469
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, który żel hial jest lepszy - 2% czy ten z allantoliną i panthenolem? Ma ktoś porównanie?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 16:15   #3470
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A masz porównanie z ruminankowym?? W rumiankowym odpowiada mi m.in to jak nawilża moją skórę. Gdyby migdałowy jeszcze bardziej nawilżał to bym sie skusiła
Ja zużyłam właśnie mały rumiankowy, może i nawilża, ale nie jakoś rewelacyjnie, raczej ładnie łagodzi i przyspiesza gojenie wyprysków.Generalnie jest fajny, zamówiłam właśnie duży rumianek i mały migdał na spróbowanie.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 17:57   #3471
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Odżegnywałam się, że nie będę juz więcej wydawać pieniędzy
ale znów wydałam stówkę na Biochemii - robie już 4 zamówienie (każde na mniej więcej taka kwote lub wyższą) a nigdy nie dostalam żadnego kuponu
jak tylko się poskarżyłam to zaraz dostałam kupon na 5% (dobre i to) i na szczęście długo ważny więc na pewno wykorzystam
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 19:35   #3472
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
.co do zaskórników to tez je mam.narazie testuje serum tamanu.mimo ze mnie troche po nim wysypuje,to jednoczesnie to co ,,wyjdzie" zostaje wysuszone prawie od razu.
mówisz o tym serum-olejku regulującym LEMON wersja z olejem tamanu ??
ma ktoś może porównanie (najlepiej ktoś to też ma cerę mieszaną naczynkową) hyd. oczarowego i geraniowego?
Chciałam też zapytać o te maseczki wulkaniczne, czy nie wysuszają za bardzo? czy dają taki efekt jak standardowe glinki zielone ?

Edytowane przez Himka
Czas edycji: 2009-04-09 o 19:39
Himka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 07:25   #3473
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Ja zużyłam właśnie mały rumiankowy, może i nawilża, ale nie jakoś rewelacyjnie, raczej ładnie łagodzi i przyspiesza gojenie wyprysków.Generalnie jest fajny, zamówiłam właśnie duży rumianek i mały migdał na spróbowanie.
Moją skórę dobrze nawilża M.in. dlatego zamówiłam półlitrową butlę na Mazidach (i oczarowego tez )

Himka: a serum lemon nie jest jedno?? (ma w skłądzie m.in olej tamanu) Wchodze w sera i jest to jedno tylko. A tamanu jest olej.
Mma porówanie h. oczraowego z geraniowym, ale nie mam problemów z naczynkami. Geranium pięknie pachnie (tzw "anginka" - uwielbiam jej mocny zapach), intensywnie, oczra - delikatniej. Geranium napina i lekko ściąga skórę (mam próbke, nie zamówię całego opakowania ), natomiast oczar raczej nawilza, a przy tym działa antybakteryjnie i łagodzaco.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-10 o 07:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:21   #3474
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Złożyłam zamówienie dla siebie i dla mamy , jeszcze do końca nie ustaliłyśmy co jest czyje , więc jak przyjdzie paczka pewnie się pobijemy Na szczęście idzie na mój adres
to teraz ja się pochwalę

1 x Hydrolat jaśminowy - 100 ml (15.50 zł) = 15.50 zł
1 x Hydrolat miętowy EKOLOGICZNY - 100 ml (9.00 zł) = 9.00 zł
1 x Hydrolat rozmarynowy - 100 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Hydrolat z cytr. drzewa herbacianego ECO - 100 ml (8.80 zł) = 8.80 zł
1 x Hydrolat z kwiatu pomarańczy - 100 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Maseczka owocowa - MANGO - 50 ml (7.80 zł) = 7.80 zł
1 x Maseczka wulkaniczna z ogórkiem - 50 ml (7.80 zł) = 7.80 zł
3 x Neem w proszku - 10 g (3.50 zł) = 10.50 zł
1 x Olej arganowy EKOLOGICZNY - 15 ml (9.20 zł) = 9.20 zł
1 x Olej z pestek czereśni - 15 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Peeling enzymatyczny - 100 ml (10.60 zł) = 10.60 zł
1 x Serum antyoksydacyjne Amla-C15E - 40 g (20.50 zł) = 20.50 zł
1 x Serum-olejek z witaminą C10 - 16 ml (28.50 zł) = 28.50 zł
1 x Skwalan - 15 ml (9.50 zł) = 9.50 zł
1 x Tonik z kwasem BHA 2% - 105 ml (14.50 zł) = 14.50 zł
1 x Żel hialuronowy podwójny 2% - 50 ml (15.60 zł) = 15.60 zł
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:07   #3475
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Po jednym dniu testów jestem bardzo zadowolona z pudru bambusowego z dodatkiem jedwabiu - porządnie matowi ale nie daje efektu "zabetonowania", to taki miękki mat. Mnie nie bieli. Filtr iwostinu zmatowił od rana tak, że dopiero ok. 15 przypudrowałam nos ponownie. Nakładam go dużym pędzlem - kilka cieniutkich warstw. Brązowy pojemnik w jakim przyszedł jest zupełnie nieprzydatny jeśli chodzi o aplikację - najlepiej przesypać część do starego opakowania po pudrze sypkim. Ja nakładam z pokrywki po pudrze Lumene, wtedy mogę porządnie i równomiernie nabrać pudru na pędzel, osypać nadmiar i nakładać na smalcowatą buzię

Natomiast wielkie zło zrobiło mi sie po maseczce czereśniowej, która była już kiedyś w sprzedaży i którą bardzo dobrze wspominałam. Dziś po nałożeniu maseczki spuchła mi buzia, piekła i pokryła się rumieniem. Spóbuję jej użyć jeszcze raz, ale nie wiem, no nie wiem.
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:32   #3476
Himka
Raczkowanie
 
Avatar Himka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Himka: a serum lemon nie jest jedno?? (ma w skłądzie m.in olej tamanu) Wchodze w sera i jest to jedno tylko. A tamanu jest olej.
Jest jeszcze wersja z olejem dyniowym
Himka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 13:03   #3477
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mintle Pokaż wiadomość
Po jednym dniu testów jestem bardzo zadowolona z pudru bambusowego z dodatkiem jedwabiu - porządnie matowi ale nie daje efektu "zabetonowania", to taki miękki mat. Mnie nie bieli. Filtr iwostinu zmatowił od rana tak, że dopiero ok. 15 przypudrowałam nos ponownie.
a jak sądzisz, bambusek nadawałby się również do cery suchej?
przymierzam się do zakupu, ale obawiam się wyciągania wilgoci ze skóry i tego, że podkreśli istniejące i nieistniejące zmarszczki

masz może porównanie do skrobi z Mazideł / pudru Hauschki?
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 13:10   #3478
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

KKZJ, niestety nie udzielę bardzo pomocnej odpowiedzi, bo mam sama cerę raczej mieszaną, z przewagą części tłustej w strefie T (to jakieś duuuże T ). Niemniej na policzkach mnie nie wysuszyło. Nie używałam też wcześniej mazidlanych skrobii, testowałam jedynie zwykłą skrobię ziemniaczaną która to zmieniła mnie w gejszę z gruboziarnistym ciastem na gębie . Zwykłej skrobii mówię więc NIE. Natomiast walory użytkowe bambusa w porównaniu do np. pudru sypkiego lumene są bardzo podobne, z tą przewagą że bambusowy lepiej jednak matuje i jest drobniejszy=niewidoczny w moim odczuciu. Tyle że to odczucia po 1 dniu testów - będę więc raportować co dalej
__________________
Klik! Wymiankowy


Edytowane przez mintle
Czas edycji: 2009-04-10 o 13:13 Powód: uzupełnienie
mintle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 13:20   #3479
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nova, mimo wszystko dzięki
tak sobie myślę, że skoro na zafiltrowanej (i to Iwostinem, który w mojej osobistej ocenie jest dość kitowaty) tłustszej skórze ciasta brak, to tym bardziej na suchej cerze powinno być ok - byle nie ściągnęło; mnie matuje nawet rozświetlający Lucidity... ale szukam jeszcze bardziej transparentnej i przede wszystkim tańszej alternatywy
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:02   #3480
yattagirl
Przyczajenie
 
Avatar yattagirl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam Dzięki lekturze tego wątku ( a więc Wam dziewczyny ) poznałam BU i już jakiś czas temu złożyłam tam skromne zamówienie: olejek Lemon, hydrolat oczarowy i różany, kwas hialuronowy 1%, peeling enzymatyczny. Niestety zanim jeszcze paczka do mnie trafiła dostałam paskudnej wysypki na twarzy, więc musiałam na jakiś czas odpuścić sobie smarowanie czymkolwiek. Od paru tygodni jest już ok i zaczynam testowanie
Na razie mogę powiedzieć, że serum Lemon w połączeniu z żelem HA bardzo przypadło mi do gustu-> skóra rano jest rozjaśniona, pory ściągnięte, na razie przesuszenia brak. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu zrobi pożądek z wągrami... A poza tym to najładniej pachnący kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam
No i peeling jest świetny, najlepszy ze wszystkich jakich używałam
Hydrolaty też przyjemne, zapachy mi podpasowały, fajnie odświeżają i uspokajają buzię, ale szczerze mówiąc nie widzę różnicy w działaniu tych dwóch

No i w tej fali zachwytu nie mogłam się powstrzymać,żeby nie złożyć nowego zamówienia
1 x Tonik z kwasem BHA 2%
1 x Peeling enzymatyczny
1 x Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF
1 x Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%
1 x Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
1 x Olejek antycellulitowy
1 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY
1 x Hydrolat rozmarynowy
1 x Mleczko jedwabne do włosów

Jestem ciekawa tego hydrolatu rozmarynowego... Czytałam, że niektóre z Was używają go jako mgiełki do włosów, jakie daje efekty oprócz zapachu? A może któraś z Was stosowała go jako wcierkę w skórę głowy wzmacniającą włosy?
yattagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.