Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 19:09   #3601
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Sephiroth jest cudny Albinosik

Ja też zbladłam, ale w sumie to dobrze, przemywałam cerę tonikiem ogórkowym z ziajii i tonikiem z cytrynki ( mój błąd przemywałam tylko przednią cześć szyi i teraz przód szyji mam biały a tył ciemny, wyglądam jakbym brudna była ;(
i jeszcze Acne derm mnie trochę wybielił.



o tak potierdzam Acne derm bardzo dobry. Mówisz że krostki na policzkach to od mleka ;( nieeeeeee
ja mam nietolerancję lakotzy, krosti i plamki, ale od mleka jestem uzależniona,jest jakieś mleko dla alergików ?
Jak dla mnie ewentualnie mógłby być facet z takim tatuażem: http://www.pause-button.com/2008/01/...-tattoo/:D:D:D

Też używam tego toniku z Ziai, ale za wcześnie na efekty. Mam nadzieję, że będą Acne Derm planuję kupić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:22   #3602
halucyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kira, dzięki za pomoc, jeśli Acne Derm ma mi pomóc, to na pewno go kupię
Mam nadzieję, że rzeczywiście nie podrażnia naczynek, jak mówi Nikita. A jeśli do tego ma rozjaśnic skórę, to już w ogóle super ;p
halucyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:45   #3603
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Do rozjaśniania cery można też uzywać toników z kwasami - Raboussamai kiedyś przytaczała chyba maila z BU, gdzie proponowali wlać tonik z BHA do takiej butelki z..... yyyyyy zabrakło mi słowa.... a! atomizerem.
Albo choćby wacikiem przemywać
Zresztą to po prostu kwasy rozjaśniają, czy to acne derm, czy maseczka aspirynowa czy tonik - kwas i tyle powoduje złuszczanie i rozjasnia
I ja do znudzenia polecam serum Lemon z BU - wg mnie ładnie wyrównuje koloryt cery i rozjaśnia przebarwienia, ja tam jestem w nim zakochana
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:00   #3604
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Jyyli ohhh cosplay z Tifą mnie też oczarował pewnego czasu... ale nie oszukujmy się, żeby tak cudnie wyglądać to trzeba mieć coś azjatyckiego co najmniej jak Kira ja grzywkę wycieniowaną miałam kilka razy, teraz odrosła i na razie z tego się cieszę
http://s3-llnw-screenshots.wegame.co...38431302_l.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_6I27LgG9bc...b6abe024_o.jpg
http://www.concretebadger.net/blog/w...fa-cosplay.jpg
nie mogłam się powstrzymać

Kira w sumie to żadna zmiana image, chciałam tylko zamaskować moje białe pasemko dlatego zależało mi na jak najbardziej zbliżonym kolorze do naturalnego, udało się bo siostra zdziwiła się że coś w ogóle z włosami robiłam haha i okazuje się że mamy więcej wspólnego niż zamiłowanie do białej buzi :P razem młóciłyśmy w Lineage przeważnie byłam dark elfem, ale też miałam postać "łagodniejszego" elfa... ale zawsze elfa i zawsze związanego z magią a co do włosków też się boje rozjaśniaczy i farb w sumie też... ale jak osiwieje znacznie to sobie takie "szarawe" zafunduje,a to przy mojej chorobie i genetycznych możliwościach może być już po 30 ale fakt faktem ta dziewczyna z da jest pierwszą u której ten kolorek mi się podoba, bo na ulicach już takie widywałam ale z opaloną skórą śmiesznie wyglądało
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:33   #3605
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja się całkiem niedawno dowiedziałam, że mam nietolerancję laktozy.
Zastanawiały mnie częste i bardzo uciążliwe bóle żołądka. Jem dość delikatne potrawy, więc nie wiedziałam, co może być przyczyną
Co ciekawsze, takie bóle towarzyszyły mi praktycznie od dziecka, ale nigdy lekarze nie wpadli na to, że to od mleka. Oczywiście po serii badań padł wyrok: "taka jej natura" (kocham to zdanie ).

Dopiero niedawno zaczęły mi wyskakiwać krostki na policzkach i przebarwienia (pisałam o tym na Wizażu). Lekarz pierwszego kontaktu zaproponował mi testy na nietolerancję laktozy. Bach! Po tylu latach dowiedziałam się, że nie powinnam pić mleka, które pełniło w mojej diecie bardzo ważną rolę.

To tak a propos krostek i plam na policzkach. Nigdy bym nie zgadła, że to problem związany z trawieniem laktozy. Teraz odstawiłam niektóre produkty mleczne w całości i cera wróciła do normalności.


Black-bubu nietolerancja laktozy, to nie uczulenie. Może mylisz to ze skazą białkową?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez halucyn Pokaż wiadomość
Kira, dzięki za pomoc, jeśli Acne Derm ma mi pomóc, to na pewno go kupię
Mam nadzieję, że rzeczywiście nie podrażnia naczynek, jak mówi Nikita. A jeśli do tego ma rozjaśnic skórę, to już w ogóle super ;p
To spróbuj, bo nie jest jakiś mega drogi. Tylko uważaj żeby nie przesuszyć skóry
No i ściąga troszkę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Jyyli ohhh cosplay z Tifą mnie też oczarował pewnego czasu... ale nie oszukujmy się, żeby tak cudnie wyglądać to trzeba mieć coś azjatyckiego co najmniej jak Kira ja grzywkę wycieniowaną miałam kilka razy, teraz odrosła i na razie z tego się cieszę
http://s3-llnw-screenshots.wegame.co...38431302_l.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_6I27LgG9bc...b6abe024_o.jpg
http://www.concretebadger.net/blog/w...fa-cosplay.jpg
nie mogłam się powstrzymać
A mi się zawsze wydawało, że postacie z gier koncernów azjatyckich (w tym również bohaterowie japońskiej animacji) mają raczej wzorce w urodzie kaukazoidalnej. Wiesz, co mam na myśli - duże (często jasne) oczy, jasne włosy, jasna skóra. Sama już nie wiem

Cytat:
Napisane przez halucyn Pokaż wiadomość
Kira w sumie to żadna zmiana image, chciałam tylko zamaskować moje białe pasemko dlatego zależało mi na jak najbardziej zbliżonym kolorze do naturalnego, udało się bo siostra zdziwiła się że coś w ogóle z włosami robiłam haha i okazuje się że mamy więcej wspólnego niż zamiłowanie do białej buzi :P razem młóciłyśmy w Lineage przeważnie byłam dark elfem, ale też miałam postać "łagodniejszego" elfa... ale zawsze elfa i zawsze związanego z magią a co do włosków też się boje rozjaśniaczy i farb w sumie też... ale jak osiwieje znacznie to sobie takie "szarawe" zafunduje,a to przy mojej chorobie i genetycznych możliwościach może być już po 30 ale fakt faktem ta dziewczyna z da jest pierwszą u której ten kolorek mi się podoba, bo na ulicach już takie widywałam ale z opaloną skórą śmiesznie wyglądało
O nie. Opalona skóra i białe włosy podobają mi się tylko w pikselach gier lub na stylizowanych zdjęciach Na żywo to raczej niefajnie wygląda...

Ja też zwykle grałam DA - shillien knight o ile pamiętam Teraz też jeszcze pogrywam, pomagając znajomym w utrzymaniu klanu (mieliśmy swój serwer, ale losy tak się potoczyły, że odpuściliśmy, choć początki były naprawdę niezłe ). Ale offtop
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-04-14 o 20:35
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:40   #3606
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A mi się zawsze wydawało, że postacie z gier koncernów azjatyckich (w tym również bohaterowie japońskiej animacji) mają raczej wzorce w urodzie kaukazoidalnej. Wiesz, co mam na myśli - duże (często jasne) oczy, jasne włosy, jasna skóra. Sama już nie wiem

O nie. Opalona skóra i białe włosy podobają mi się tylko w pikselach gier Na żywo to raczej niefajnie wygląda...
Mnie się wydaje, że oni często robią postacie o rysach azjatyckich, ale najczęściej z jasnymi włosami i oczami

U niektórych facetów takie połączenie całkiem fajnie wygląda i myślę, że gdyby dziewczyna miała te rozjaśnione włosy niespalone, nie miałaby skóry murzynki tylko normalną opaleniznę, nie miałaby dwumetrowych tipsów z miliardem cyrkonii (co wiadomo jak się z opalenizną i blondem komponuje) i nie byłaby wielbicielką białych kozaków, to mogłoby to wyglądać fajnie Ale i tak nic nie przebije bladości
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:45   #3607
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
(...)myślę, że gdyby dziewczyna miała te rozjaśnione włosy niespalone, nie miałaby skóry murzynki tylko normalną opaleniznę, nie miałaby dwumetrowych tipsów z miliardem cyrkonii (co wiadomo jak się z opalenizną i blondem komponuje) i nie byłaby wielbicielką białych kozaków, to mogłoby to wyglądać fajnie


Piękne podsumowanie
Kiedyś weszłam przez przypadek na wątek "American Girls" i mnie ścięło No, ale o gustach się nie dyskutuje...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 20:56   #3608
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość


Piękne podsumowanie
Kiedyś weszłam przez przypadek na wątek "American Girls" i mnie ścięło No, ale o gustach się nie dyskutuje...
Powiem tyle: za te 30 lat to my będziemy atrakcyjnymi paniami w średnim wieku
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:59   #3609
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

oo, gdzie ten wątek/ co tam takiego ciekawego?
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:05   #3610
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość



Black-bubu nietolerancja laktozy, to nie uczulenie. Może mylisz to ze skazą białkową?

o guru ty moje racja ! przeciez ja mam skazę białkową. Od tego też są krostki na policzkach wiesz moze ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:06   #3611
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Powiem tyle: za te 30 lat to my będziemy atrakcyjnymi paniami w średnim wieku
Filtry w dłoń i do boju!

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
oo, gdzie ten wątek/ co tam takiego ciekawego?
W sumie nic nadzwyczajnego. Po prostu zupełnie inne postrzeganie piękna
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 21:09   #3612
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zrobię małego offtopa, ale jak się u Was objawiała skaza białkowa/nietolerancja laktozy czy co to tam jest?
Bo od jakiegoś miesiąca bez przerwy mi niedobrze, wymiotuję (nie, to nie ciąża, chyba, że z powietrza) i wzmaga się to po kawie, do której leję sporo mleka. W ogóle mleko to podstawa mojego żywienia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:09   #3613
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witaj Halucyn

Cudne te Wasz elfiki i postacie z gier, Dziewczyny
Ja też dawniej chciałam być elfem! Nawet TŻ mi zdjęcia przerabiał, żebym miała elfie uszka
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:13   #3614
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Witaj Halucyn

Cudne te Wasz elfiki i postacie z gier, Dziewczyny
Ja też dawniej chciałam być elfem! Nawet TŻ mi zdjęcia przerabiał, żebym miała elfie uszka
Ja mam elfie uszy Może nie spiczaste, ale delikatnie odstające w jednym miejscu u góry, co daje efekt elfa jak się patrzy od przodu (kiedyś się ujawnię to pokażę)
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:13   #3615
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
o guru ty moje racja ! przeciez ja mam skazę białkową. Od tego też są krostki na policzkach wiesz moze ?
Przy skazie białkowej są zaczerwienienia i dość sucha skóra. O krostkach nic nie wiem, ale wstukałam w google "skaza białkowa krostki" i wyskoczyło sporo stron, więc pewnie i one się zdarzają.

W ogóle alergiom pokarmowym i zaburzeniom trawienia często towarzyszą różne zmiany na skórze.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:16   #3616
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Najprostszy przykład - najeść się chemii z chipsów to potem twarz woła o pomstę do nieba. Chwila słabości a potem tydzień chuchania i dmuchania na cerę i detoksykacji warzywami i owocami...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:20   #3617
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja też uwielbiam Elfy. nawet mój nick jest z elfickiego (-> "złoty śnieg")
Kira, black-bubu - a co np z mlekiem sojowym? nie smakuje wam? ja mam na krowie alergię, ale mogę za to pić kozie () i sojowe właśnie (sojowe nie zawiera laktozy)
świetne są te zdjęcia ze stylizacjami z gier
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:33   #3618
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Zrobię małego offtopa, ale jak się u Was objawiała skaza białkowa/nietolerancja laktozy czy co to tam jest?
Bo od jakiegoś miesiąca bez przerwy mi niedobrze, wymiotuję (nie, to nie ciąża, chyba, że z powietrza) i wzmaga się to po kawie, do której leję sporo mleka. W ogóle mleko to podstawa mojego żywienia.
Chmmm...po kawie wiele osób ma różne sensacje żołądkowe. Szczególnie, jeżeli jest pita na czczo.
Nie chcę zmyślać, ale coś kojarzę, że ma to związek ze wzmożoną produkcją kwasów żołądkowych.

Skaza białkowa chyba ujawnia się już w okresie niemowlęcym, a z nietolerancją laktozy już bywa różnie.

Ja stawiam raczej na jakież inne zaburzenie trawienia, albo stres.

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Najprostszy przykład - najeść się chemii z chipsów to potem twarz woła o pomstę do nieba. Chwila słabości a potem tydzień chuchania i dmuchania na cerę i detoksykacji warzywami i owocami...
Oj niestety, niestety (odzywa się we mnie ukryty czipsomaniak ).

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam Elfy. nawet mój nick jest z elfickiego (-> "złoty śnieg")
My tu już tyle stron o elfach się rozpisujemy, a Ty dopiero teraz o tym piszesz? Nieładnie
Bardzo oryginalny i ciekawy pomysł Ja żałuję trochę, że dłużej nie pomyślałam nad nickiem i poszłam po linii najmniejszego oporu.


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
jKira, black-bubu - a co np z mlekiem sojowym? nie smakuje wam? ja mam na krowie alergię, ale mogę za to pić kozie () i sojowe właśnie (sojowe nie zawiera laktozy)
świetne są te zdjęcia ze stylizacjami z gier
Ja sojowe uwielbiam Do koziego się przekonać nie mogłam, więc nawet nie wiem, czy mi szkodzi

Jak usłyszałam od lekarza, że powinnam ograniczyć jak najbardziej mleko i niektóre produkty mleczne, to od razu stanęło mi przed oczami Kulfi:

http://www.cookstr.com/photos/recipe...ecipe-1176.jpg

Dobrze, że nie mam całkowitego zakazu spożywania produktów mlecznych, bo bym chyba oszalała z rozpaczy
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 21:42   #3619
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

jeśli chodzi o nietolerancję laktozy to moja mała obserwacja - większość mojej rodziny mieszka na wsi, gdzie mleko "prosto od krowy" jest na porządku dziennym od dziecka. Większość znajomych z tą przypadłością pochodzi z miasta.

Zauważyłam także, że takie swojskie mleko jest dla takich osób wręcz zabójcze - o wiele bardziej nasilone objawy jak po mleku pasteryzowanym.

Ja niestety nie mogę zjeść zbyt dużo innej pyszności - orzechów włoskich. Może to nie alergia (bo nic na skórze mi się nie dzieje) ale z moim żołądkiem się nie lubią...

Kira87 napisałaś że mam ładne brwi. A ja chciałam je wyregulować i regularnie przyciemniać jakąś dobrą paletką do brwi... zostawić je takie jasne? :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 22:02   #3620
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Kira87 napisałaś że mam ładne brwi. A ja chciałam je wyregulować i regularnie przyciemniać jakąś dobrą paletką do brwi... zostawić je takie jasne? :P
Chmm...możesz też zrobić trick w postaci pomalowania brwi cieniem do powiek o zbliżonym kolorze
Ja tak robię. Nie używam kredki do brwi ani ich nie przyciemniam henną/innym specyfikiem. Kupiłam zwykły, brązowy cień do powiek i używając pędzelka, lekko wklepuję go w brew tak, by uzupełnić przestrzenie między włoskami.

Wyregulowanie brwi - ok, ale zostawiłabym je w tym kolorze ale ja uwielbiam blond rzęsy i brwi, więc mogę być nieobiektywna
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 22:05   #3621
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
wzmaga się to po kawie, do której leję sporo mleka. W ogóle mleko to podstawa mojego żywienia.
To połączenie, kawa+mleko często jest powodem uczucia ciężkości na żołądku. Albo kawa, albo mleko. Wiadomo, nie wszystkich to dotyka, ale jeśli czujesz, że coś jest nie tak po wypiciu tej mieszanki to spróbuj raz nie dolewać mleka do kawy i wtedy sama zobaczysz, czy jednak to jest to...

Ja sama piję 50/50 i bywa, że czuję się "pełna" po takim sztaganie, ale i tak piję, bo uwielbiam... i bez cukru z tą wyczuwalną goryczką, aaaaah!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:04   #3622
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Kira87 napisałaś że mam ładne brwi. A ja chciałam je wyregulować i regularnie przyciemniać jakąś dobrą paletką do brwi... zostawić je takie jasne? :P
Ja nei Kira - ale moim zdaniem ciut przyciemnić cieniem. regulacja swoją drogą.
W całym makijazu oka brwi działają jak rama do obrazu

co do elfów ja też zawsze wybieram postać elfa mam nawet swoje elfie imię (Mirime). A przyznaję się, że mnie urzekł oprócz Sephirota, Amidamaru z Shaman King.

Rabu - piękny avek
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:14   #3623
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Zdjęcia Pań z jasnymi lub tylko lekko przyciemnionymi brwiami:

http://img2.photographersdirect.com/...m/pd840844.jpg

http://www.primped.com.au/images/upl...86373438_d.jpg

http://i135.photobucket.com/albums/q...s/IMG_1843.jpg

Bardzo mi się podoba połączenie jasnych oczu, jasnych brwi i mocno podkreślonego na czarno oka.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:27   #3624
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba połączenie jasnych oczu, jasnych brwi i mocno podkreślonego na czarno oka.
Czasami lubię się tak pomalować lub zrobić sobie cały smokey eyes, ale to tylko na specjalną okazję. Z linerem sobie nie radzę, dostaję moment drgawek na ręce i wygląda to okropnie. Taki makijaż wywołuje skrajne reakcje wśród znajomych od zachwytów po łapanie się za głowę...

Śmieję się, że gotycki look nie wymaga u mnie zbyt dużych nakładów czasowych i kosmetycznych :P A niektóre koleżanki godzinę malują się by uzyskać kontrast biała cera - ciemne oczy.

O ile malować się na co dzień mocno nie lubię to uwielbiam ciemne ciuchy - granat i czerń.
Stara jestem a ostatnio mam jakąś fazę na gotyckie gorsety i wiązania...
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 23:59   #3625
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Matko i córko...właśnie mi mój men przecudny zasugerował, że widziałby mnie w blondzie Nie jakimś mega jasnym, ale jednak blondzie. No nie wierzę...a ponoć uwielbia moje ciemne włosy - tak mówił...

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Kurczę...a może zaszaleć? Życie ma się tylko jedno

Przepraszam, że tak spamuję temat pytaniami odnośnie moich kłaków, ale czuję nieodpartą chęć zrobienia z nimi czegokolwiek.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 00:00   #3626
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, wiem, że ten temat już się przewijał... Mam ogromny problem z naczynkami, żyłami i bliznami na nogach. Wiem, że mogę lekko przyciemniać nogi, ale to jednak mnie nie satysfakcjonuje, bo to rozwiązanie na którką metę. Czytałam też o balsamie do ciała ze skórą naczynkową Flos lek. Znacie jeszcze jakieś inne balsamy? Pharmaceris kiedyś miał, ale już nie mogę znaleźć... A gdybym do balsamu dodawała kilka kropel serum z wit C z BU? Mogloby to pomóc na naczynka na nogach? Mam 24 lata, a wstyd mi założyć krótkie spodenki czy mini moja współlokatorka narzekała na cellulit i pajączki, pokazałam jej moje nogi i poprawiła sobie humor...Tylko, że ja go sobie pogorszyłam, bo jesteśmy równolatkami, dbam o siebie (w kwestii pielęgnacji ciała bardziej niż ona, bo dopiero co zaczęła się przejmować swoj skórą na ciele, wcześniej nawet balsamu nie używała, nawyżej raz na dwa tygodnie), a mam nogi jakbym olewała totalnie jak wyglądam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 07:45   #3627
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

kira- ja cię rozumiem, ja też miałam głęboka potrzebę metamorfozy, ale nur chciałam włosów ani farbować ani ścinać na krótko Zrobiłam trwałą Powiem to, co powtarzała mi babcia- włosy nie zęby, odrosną A każdy kolor można z powrotem przefarbować

akisia- też mam pajączki a do tego przymieszkowe zapalenie skóry. Walczę i walczę , ale nic nie pomaga

a propos brwi. Ja mam naturalnie ciemne i wyraźne, w zasadzie nie ma potrzeby nic z nimi robić oprócz czesania, ale i tak smyram je cieniem (mam paletę essence, polecam gorąco) i odzywka. Są wtedy takie zdyscyplinowane i ładne. W zasadzie nie ma potrzeby tego robić, ale kiedyś na MM dziewczyny zwróciły mi uwagę, że pudruje sobie brwi i brzydko wygląda, więc ja zamiast je czyścić z pudru, to je maluje i nabłyszczam
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:15   #3628
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że ten temat już się przewijał... Mam ogromny problem z naczynkami, żyłami i bliznami na nogach. Wiem, że mogę lekko przyciemniać nogi, ale to jednak mnie nie satysfakcjonuje, bo to rozwiązanie na którką metę. Czytałam też o balsamie do ciała ze skórą naczynkową Flos lek. Znacie jeszcze jakieś inne balsamy? Pharmaceris kiedyś miał, ale już nie mogę znaleźć... A gdybym do balsamu dodawała kilka kropel serum z wit C z BU? Mogloby to pomóc na naczynka na nogach? Mam 24 lata, a wstyd mi założyć krótkie spodenki czy mini moja współlokatorka narzekała na cellulit i pajączki, pokazałam jej moje nogi i poprawiła sobie humor...Tylko, że ja go sobie pogorszyłam, bo jesteśmy równolatkami, dbam o siebie (w kwestii pielęgnacji ciała bardziej niż ona, bo dopiero co zaczęła się przejmować swoj skórą na ciele, wcześniej nawet balsamu nie używała, nawyżej raz na dwa tygodnie), a mam nogi jakbym olewała totalnie jak wyglądam
ja mam ten sam problem, nie założę już krótkiej spódnicy czy spodenek bez rajstop, oj nie no ale mi już trochę też nie wypada
jako zapobieganie - łykam rutinoscorbin, w lecie diosminex... nogi traktowałam swojego czasu olejem z kocanki (z BU) dodawanym do balsamu - to niestety zapobiega powstawaniu nowych, ale nie redukuje starych pajączków, bo to to chyba tylko zabiegiem jakimś można usunąć
w lecie jednak zazwyczaj czymś brązuję, bo jednak mniej widać te naczynka wtedy (no nie łączy się to z podkreślaniem jasnej skórny niestety...) - i koniecznie balsam z połyskiem, rozświetlającymi drobinkami, bo tez trochę kamufluje
ale za dużo poradzić to się nie da
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:44   #3629
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Kurczę...a może zaszaleć? Życie ma się tylko jedno

Przepraszam, że tak spamuję temat pytaniami odnośnie moich kłaków, ale czuję nieodpartą chęć zrobienia z nimi czegokolwiek.
Rób te włosy dziewczyno! na ten karmelowy! Chcę Cię zobaczyć w stylizacji na japan! Będziesz wyglądać super! TAK TAK TAK!!!
Gdyby to Cię nie przekonało - następnym razem wykorzystam swoją moc przekonywania, ale wtedy skończysz z zielonymi włosami, jak jakiś mega wypasiony elf!!!


A przypomniało mi się, że miałam zdać relację co do wybielenia Fair&Lovely... przepraszam, ale zupełnie mi wyleciało to z głowy. Więc do rzeczy... po wykorzystaniu całej tubki, zauważyłam lekkie rozjaśnienie skóry, LEKKIE! jednak nie zmieniła ona jakoś odcienia na mniej ciepły, czy coś...
Jednak gdyby ktoś mi zadał pytanie czy chcę zaczynać dłuższą przygodę z F&L to odmówiłabym... Dla każdego jego raj...
Teraz czekam na White Perfection z L'Oreala...

Odbiegając od tematu (znowu! ), nie uważacie, że my jesteśmy troszkę dziwne? Idzie lato, Polska niedługo będzie jak 2 Miami, a my zamiast brązerów, samoopalaczy i przyspieszaczy na solarium - kremy wybielające... ok, ok... żartowałam jeszcze jestem w szoku po powrocie z American Girls... co tam american - przecież to zwykłe polskie barbie... ja ich nie kumam
...i pomyśleć, że kiedyś byłabym już po pierwszym karnecie z lekką, bólem i poparzeniami zdobytą, jasną opalenizną... jaka ja byłam głupia
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:44   #3630
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny od dawna czytam Wasz wątek. Zawsze uważałam, ze jestem strasznym "bladziochem" jak to mój ex określał i wydawało mi się, że to bardzo źle. Że wyglądam trupio, że niezdrowo. Denerwowało mnie to, że nie mogę dobrać sobie podkładu, bo wszystkie są za ciemne. A teraz z biegiem czasu zaczynam doceniać swój kolor skóry. Po części dzięki Wam i bardzo jestem Wam za to wdzięczna. Wiem już, że nie będę się starzeć tak okropnie jak dziewczyny, któych ulubioną rozrywką jest opalanie. Ja nie opalam się wcale. Kiedyś nie robiłam tego, bo moja skóra opala się bardzo ciężko i nie miałam cierpliwości, a teraz nie opalam się, bo nie czuję takiej potrzeby. Używam wysokich filtrów. Moja skóra może nie jest biała, ale bardzo bardzo jasna i jestem z tego dumna! Dziękuję Wam dziewczyny
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.