Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 15:02   #721
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cathy oczywiście masz rację, wyraziłam się nieprecyzyjnie; miałam na myśli ogólny produkt, a nie konkretny składnik w postaci oleju emu. Nie wiem czemu byłam pewna, że jest to czysty olej, dopiero przy pierwszej aplikacji popatrzyłam na skład- a niestety pielęgnacja sn albo wzbudza zachwyt, albo koszmarnie zapycha- jestem w tej drugiej grupie.

Przy okazji przyłączę się do zachwytu nad pomadkami, nie dość że kolor maiden okazał się - tak jak w Twojej recenzji Kasiu- idealny do codziennego makijażu, to świetnie nawilża usta
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:59   #722
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

na szybko zdjęcie nowego białego flat topa z Silk Naturals.
jeszcze nie testowałam, ale na oko - dość przyjemny maluch, całkiem gęsty, mięciutki, ale włosie raczej miękkie niż sprężyste.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 07:39   #723
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
na szybko zdjęcie nowego białego flat topa z Silk Naturals.
jeszcze nie testowałam, ale na oko - dość przyjemny maluch, całkiem gęsty, mięciutki, ale włosie raczej miękkie niż sprężyste.
Ciekawa jestem Twojej opinii po testach . Taki pędzelek wkrótce bedzie mój a nie bardzo mam z czym go porownać.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 07:54   #724
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cathy, fajny ten maluszek
Czekam na recenzję

Do mnie dotarło zamówienie z SN, po 3 tygodniach. Zaskoczona jestem minimalną ilością proszku w słoiczkach samplowych. Ledwo zakrywa dno. No ale dostałam też gratisowe sampelki cienia i pomadki więc nie narzekam

ps. Malusi duo fiberek jest słodziutki
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 08:30   #725
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem Twojej opinii po testach . Taki pędzelek wkrótce bedzie mój a nie bardzo mam z czym go porownać.
jak tylko przetestuję - zdam relację
Dzisiaj niestety, wolałam nie ryzykować, gdyż mam taki dzień, że nie mogę sobie pozwolić na żadne niespodzianki w postaci złego nałożenia podkładu, ale myślę, że jutro spróbuję
Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Cathy, fajny ten maluszek
Czekam na recenzję

Do mnie dotarło zamówienie z SN, po 3 tygodniach. Zaskoczona jestem minimalną ilością proszku w słoiczkach samplowych. Ledwo zakrywa dno. No ale dostałam też gratisowe sampelki cienia i pomadki więc nie narzekam

ps. Malusi duo fiberek jest słodziutki
niestety, sampelki z SN to coś, czego nie lubię. A zwłaszcza w zbiorowych Zawsze mam opory przed wysyłaniem tych próbek, bo rzeczywiście - Silk Naturals nie rozpieszcza pod względem ilości proszku w samplach ;( I zdarza się, że dwie próbki tego samego produktu różnią się ilością.. A w dodatku nie są zafoliowane, co może budzić różne podejrzenia
Ale za to mają tyle produktów, które lubię, że na pewno nie zrezygnuję z zamawiania u nich

wczoraj dostałam od Karen paczuszkę, a w niej gratis pełen wymiar (!) toniku zwężającego pory z odręczną adnotacją "przeczytałam na Twoim blogu, że narzekasz na problem z porami, więc dołączam tonik - mam nadzieję, że pomoże. Karen". Miłe. Bardzo miłe
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 08:54   #726
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Kasiu, a jak sprawuje się odżywka do rzęs?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:53   #727
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Kasiu jak przyjdzie mój pędzelek Tiny Smudge Brush to proszę cyknij mu zdjęcie oczywiście jeżeli będziesz miała chwilkę czasu... a z tego co wiem masz go niewiele

sampelki faktycznie są małe, ale mi to nie przeszkadza SN jest jedną z moich ulubionych firm i napewno nie zrezygnuję z zakupów u nich


mały duo fiberek wygląda na bardzo fajny pędzelek

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Kasiu, a jak sprawuje się odżywka do rzęs?
ja co prawda nie jestem Kasia używałam tej odżywki i jestem pełna zachwytu dla tego produktu... rzęsy są wzmocnione, przyciemniły się a dolne rzęski, które miałam tak mikre że nie było ich widać ładnie się wydłużyły niestety opakowanie jest do z dna pojemniczka nie sposób wyjąć resztkę produktu

a jak tu jestem to chcę pochwalić maskarę ja mam brązową... bardzo fajna do naturalnego makijażu

__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"

Edytowane przez reniakicia
Czas edycji: 2010-04-30 o 05:23
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 13:29   #728
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość



ja co prawda nie jestem Kasia używałam tej odżywki i jestem pełna zachwytu dla tego produktu... rzęsy są wzmocnione, przyciemniły się a dolne rzęski, które miałam tak mikre że nie było ich widać ładnie się wydłużyły niestety opakowanie jest do z dna pojemniczka nie sposób wyjąć resztkę produktu

a jak tu jestem to chcę pochwalić maskarę ja mam brązową... bardzo fajna do naturalnego makijażu


dziękuję lecę zamawiać
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 23:30   #729
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny mam pytanie dt odżywki do rzęs- czy wmasowujecie ją w powiekę, razem z rzęsowymi terenami, czy nakładacie na rzęsy żeby troszkę jej na nich zostało, jak tusz . Bo dumam i dumam nad tym, ale tylko wtarcie jej jak zwykłego kremu pod oczy udało się..no i wolę się zapytać, przed zużyciem całej tubki tym sposobem

Cathy- na tonik uważaj- co prawda nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale skusiłam się na drugą butelkę, bo może minimalnie coś robi.. Natomiast potrafi nieźle wysuszyć i doprowadzić do takiego mikrołuszczenia, które potrafi być upierdliwe. Więc na kilka dni przed jakąś ważną okazją warto odstawić
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-04-30 o 23:33
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 00:03   #730
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie dt odżywki do rzęs- czy wmasowujecie ją w powiekę, razem z rzęsowymi terenami, czy nakładacie na rzęsy żeby troszkę jej na nich zostało, jak tusz . Bo dumam i dumam nad tym, ale tylko wtarcie jej jak zwykłego kremu pod oczy udało się..no i wolę się zapytać, przed zużyciem całej tubki tym sposobem
ja wcieram odrobinkę na powiece, na linii rzęs, a tym, co zostało na palcu, przejeżdżam jeszcze rzęsy od dołu.
Co do mojej opinii na jej temat - owszem, przyzwoita odżywka, ale u mnie większe efekty zauważam na brwiach, gdzie również ją wcieram. W końcu, po kilku latach, coś tam zaczeło mi kiełkować.
niestety, efekty widzę dopiero po drugim opakowaniu.
Strasznie szybko mi ubywa i tak naprawdę pierwsze opakowanie wystarczyło mi na 2 tygodnie stosowania (ale paćkałam bez umiaru na rzęsy za pomocą spiralki również)
Z minusów - wcierana w brwi potrafi spowodować małą krostkę w tym miejscu, dlatego też obecnie bardzo ostrożnie z nią się obchodzę
Lecą do mnie już jednak 3 następne opakowania, a to świadczy o tym, ze generalnie jestem na "TAK"
Cytat:
Cathy- na tonik uważaj- co prawda nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale skusiłam się na drugą butelkę, bo może minimalnie coś robi.. Natomiast potrafi nieźle wysuszyć i doprowadzić do takiego mikrołuszczenia, które potrafi być upierdliwe. Więc na kilka dni przed jakąś ważną okazją warto odstawić
Cóż.. trochę głupia sytuacja, bo tonik dostałam od Karen z dobrymi chęciami, ale niestety, nie odważyłam się go użyć ze względu na skład. Wiem, że zrobię sobie nim krzywdę i dlatego nawet nie próbuję zrobić do niego podejścia. Nie dla mnie on, niestety...

Reniu - ja odżywkę z dna wydobywam za pomocą patyczka higienicznego
i dziękuję, ale już.... sama wiesz

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-05-01 o 00:05
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 10:18   #731
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Chciałam pochwalić Liner Sealer Cream Eyeliner

Dostałam wczoraj, więc od razu poszedł w ruch, nałożyłam z jego pomocą Weeping willow z EDM.

Muszę się przyznać że to była pierwsza kreska robiona pędzlem przeze mnie.
I wyszła bardzo ładnie [nieskromnie mówiąc]

Nie rozmazała się i wytrzymała 10h [byłam wczoraj na grilu]

Jestem całkowicie na tak!
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 14:07   #732
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny potrzebuję pomocy . Szukam odpowiednika edmowskiej pomadki golden strawberry w silk naturals. W co mam celować? Maiden, precious, mimosa?
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:11   #733
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy . Szukam odpowiednika edmowskiej pomadki golden strawberry w silk naturals. W co mam celować? Maiden, precious, mimosa?
na pewno nie Precious i Maiden.
Precious jest bardziej transparentna i daje złotawo - brzoskwiniową poświatę
Maiden zbliżona, ale to nie niedokładnie to
http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...als+MAIDEN.jpg
Golden strawberry z EDM
Mimosy nie znam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-05-02 o 14:18
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:27   #734
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
na pewno nie Precious i Maiden.
Precious jest bardziej transparentna i daje złotawo - brzoskwiniową poświatę
Maiden zbliżona, ale to nie niedokładnie to
http://2.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...als+MAIDEN.jpg
Golden strawberry z EDM
Mimosy nie znam
Dziękuję Kasiu, wiesz, że jesteś niezastąpiona
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:54   #735
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
na szybko zdjęcie nowego białego flat topa z Silk Naturals.
jeszcze nie testowałam, ale na oko - dość przyjemny maluch, całkiem gęsty, mięciutki, ale włosie raczej miękkie niż sprężyste.
czy miałaś już chwilkę by przetestować ten pędzelek ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 07:49   #736
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Nowe produkty: http://host.silknaturals.com/creb/index.php?cPath=39

A ja już złożyłam trzy zamówienia w ciągu ostatniego miesiąca ...
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:26   #737
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

nie,m ja chyba na odwyk muszę...
czekam właśnie na pierwsze SN ze zbiorowego i już nogami przebieram, może jutro przyleci?
Nachodzi mnie strasznie na Slickery i Róż Climaxa...

edit: no dzisiaj wrzuciłam do koszyka na próbę rzeczy do ust... za 46 $.... ma ktoś jakieś swatche, bo muszę wybrać max za 10 $.... chciałabym jasne, cieliste.
__________________

Edytowane przez Chaigata
Czas edycji: 2010-05-06 o 17:03
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:44   #738
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Od 3 dni testuje serum oil control i jestem pod wrazeniem.
W koncu nie swiece sie jak latarnia po godzinie, podklad trzyma sie dobrze ( probowalam Aromaleigh, Lucy w starej wersji i dzis w nowej) i za kazdym razem ten sam efekt. Wczoraj zanotowalam lekkie swiecenie w okolicach skrzydelek nosa po 8 godzinach od nalozenia makijazu-specjalnie nie zmywalam w domu, by zobaczyc, jak dlugo bedzie sie trzymac. Dzis na razie 2 godziny i wszystko trwa jak tuz po nalozeniu.
Czego mozna sie przyczepic, to zapachu....jakby taniego, uzywanego oleju, ale na szczescie mija szybko. Serum szybko sie wchlania..Zobaczymy, co bedzie dalej, czy skora sie nie przyzwyczai do niego...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:00   #739
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cathy, mam pytanie odnośnie
White Flat Top Kabuki

może wiesz jak on sie ma do Baby Flat Top Kabuki EDMowskiego?
jest tak samo "malutki" i sprężysty?
bo ja najbardziej lubie uzywac takich malenkich pedzli i nie wiem czy sie na niego skusic...poki co nie ma tego baby w ofercie edmu
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:40   #740
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy . Szukam odpowiednika edmowskiej pomadki golden strawberry w silk naturals. W co mam celować? Maiden, precious, mimosa?
Mimosa też nie - to jest bardziej brzoskwinka , tego złota nie ma tyle co w edm'owskiej. Ale śliczny, dzienny odcień, może Ci się spodoba.

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Od 3 dni testuje serum oil control i jestem pod wrazeniem.
W koncu nie swiece sie jak latarnia po godzinie, podklad trzyma sie dobrze ( probowalam Aromaleigh, Lucy w starej wersji i dzis w nowej) i za kazdym razem ten sam efekt. Wczoraj zanotowalam lekkie swiecenie w okolicach skrzydelek nosa po 8 godzinach od nalozenia makijazu-specjalnie nie zmywalam w domu, by zobaczyc, jak dlugo bedzie sie trzymac. Dzis na razie 2 godziny i wszystko trwa jak tuz po nalozeniu.
Czego mozna sie przyczepic, to zapachu....jakby taniego, uzywanego oleju, ale na szczescie mija szybko. Serum szybko sie wchlania..Zobaczymy, co bedzie dalej, czy skora sie nie przyzwyczai do niego...
Tak, tak ten oil control to cudo Nie wiem jak to działa, ale efekt jest zdecydowany. U mnie co prawda raczej był to efekt po długotrwałym stosowaniu , ale warto.

Bardzo mnie interesują te ich kremowe korektory np.http://host.silknaturals.com/creb/pr...oducts_id=1088 . Prawie już je dzisiaj kliknęłam.

Ponownie zauroczyłam się ich cieniami - np. Platinum.
Wg mnie jest ciemniejszy niż na ich swatchu, ale może to kwestia ustawienia kompa. W każdym razie cudny - świetnie napigemntowany, tak ciekawy kolor, że wystarczy odpowienio go rozetrzeć i mamy ładny makijaż oka.

Sailor jest świetny do kresek. Taki głęboki granat.
Ich cienie po prostu trzymają poziom - mocne, ładne kolorki, wytrzymałe. Czego chcieć więcej?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 20:14   #741
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

alkaxy, ja mam próbke kremowego korektora i nie kupie biga...
nie wiem czy mialas jakies doswiadczenia z korektorami Pixie, ale uwazam ze sa znacznie lepsze...
ten z SN jest widoczny na skorze, powiedziala bym ze ma kiepską przyczepnosc
trudno nim przykryc niedoskonalosci, a zeby wogole to sie udalo, trzeba strasznie duzo nalozyc, pod oczami tez mi sie nie sprawdzic, jest dosc twardy i o wiele mniej kremowy niz np pixie
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 22:09   #742
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Pixie żółtym miałam okazję się wysmarować i nie pasuje
A powiedz mi, w co oni pakują tą próbkę? Pytam, bo np.eyelinerów nie ma sensu brać z SN w próbkach, bo dochodzą prawie zaschnięte i zupełnie nie ma sensu testowanie.
W ogóle to od kiedy są te korektory, bo ja je dopiero dzisiaj zauważyłam
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 22:37   #743
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
w co oni pakują tą próbkę?
Swojej próbki jeszcze nie dostałam, ale piszą, że w plastikowe pudełeczko (takie, w jakich są eyelinery):

Cytat:
Napisane przez SN
A full size is a 2 gram pod (the same ones we use for the Cream Liners), and a sample is a few drops in a pod.


---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
W ogóle to od kiedy są te korektory, bo ja je dopiero dzisiaj zauważyłam
Pochodzą z ostatniej kolekcji, wypuszczonej 5 maja. A jakiś czas wcześniej były dostępne jako gumballs.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 09:09   #744
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Pixie żółtym miałam okazję się wysmarować i nie pasuje
A powiedz mi, w co oni pakują tą próbkę? Pytam, bo np.eyelinerów nie ma sensu brać z SN w próbkach, bo dochodzą prawie zaschnięte i zupełnie nie ma sensu testowanie.
W ogóle to od kiedy są te korektory, bo ja je dopiero dzisiaj zauważyłam
to jest takie male pudeleczko plastikowe okragle plaskie (nie wiem w jakim sa eyelinery).
w takim samym dostalam probke nowego różu w kremie devoted ( tu musze powiedziec ze konsystencja jest swietna, b latwo i ladnie sie naklada, baaaaaaardzo mocno napigmentowany, ALE kolor devoted nijak sie ma do tego na stronie...wogole nie jest koralowy...to typowa, mocna czerwien )

ale to pudeleczko sie sprawdza w przypadku korektora, do mnie dotarl swiezy i miekki, nie zaschniety, aczkolwiek on jest generalnie " tępy" w nakladaniu, ale napewno nie wyschniety.

jesli pixie Ci nie podpasowal ( jest tlusty ) to ten moze Ci sie spodobac, aczkolwiek daja go strasznie malo do tej próbeczki....
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 09:36   #745
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
to jest takie male pudeleczko plastikowe okragle plaskie (nie wiem w jakim sa eyelinery).
Tak, eyelinery są w takim samym opakowaniu: http://host.silknaturals.com/creb/pr...roducts_id=379 :)

Przy okazji, gdyby ktoś chciał większą ilość takich pudełeczek, w różnych rozmiarach, można je kupić w TKB: http://www.tkbtrading.com/item.php?i...category_id=38 (próbki SN są w najmniejszym)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 10:21   #746
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Arat - dzięki

kasiura - właśnie w pixie ta tłustość mnie nie pasowała i jakoś tak widoczny był pod podkładem w świetle słońca. Chciałam brać pełen wymiar tego korektora z Sn, ale chyba lepiej wezmę próbkę, dzięki
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:29   #747
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

tak, to to samo opakowanie co do eyelinerow, ale tak jak mowilam, w ich przypadku to nie wada,
tylko ze to jest taka kropka korektora, nie wypelnia tego opakowania tak jak eyeliner cream.
alkaxy, to mysle ze Ci moze przypasc ten do gustu. I on jest bardziej bezowo - rozowy niz typowe zółtki pod oczy.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez kasiura
Czas edycji: 2010-05-15 o 11:33
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:03   #748
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Zamówiłam (dzięki Cathy), próbkę eyelinera i kremu pod oczy Zostawiam zdjęcia by pokazać jakiej wielkości są próbki (samych produktów jeszcze nie używałam).
Krem zajmuje tak hmm 1/3 opakowania.
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:30   #749
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

alkaxy - nie ma za co :)

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
tak, to to samo opakowanie co do eyelinerow, ale tak jak mowilam, w ich przypadku to nie wada,
Tak, chociaż moim zdaniem nie tylko w ich przypadku to nie wada :) Pudełeczko jest dość szczelne i zawartość nie wysycha, jest więc bardzo dobre zarówno do próbek korektora jak i do eyelinerów i wszystkich innych produktów o kremowej konsystencji. Naturalnie nie sprawdziłoby się tak dobrze w przypadku proszków, ponieważ proszek mógłby się wysypać przy lekkim szturchnięciu opakowania, ale na szczęście do proszków Karen używa słoiczków.

Szkoda tylko, że próbki eyelinerów i błyszczyków (które są czasem dołączane do zamówień) nie są też w takich pudełeczkach. Cóż ... może Karen to zmieni.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 13:03   #750
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny, ile mniej wiecej idzie mala przesylka z SN ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.