Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 11:01   #1291
Karolcix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

visionAM dzieki ci bardzo ; D Nie wiem zobacze jeszcze co wymysle z tymi moimi wlosami ;D puki co to dzisiaj ide do fryzjera i sobie pogadam na ten temat i babka mi powie jak mam dojsc do mojego kolorku wymarzonego haha ;D bede pisac ;D
Karolcix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:35   #1292
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kinpatsu widze ze bardziej sie na tym znasz, wiec moze zapytam... czyli na swoje rozjasnione wlosy (ktore po robieniu pasemek wychodza mi prawie biale) musialabym polozyc cos z fioletowym barwnikiem tak? Nie z niebieskim? zastanawiam sie bo moje wlosy po rozjasnieniu nie sa zolte, tylko tak jak pisalam - biale, wiec nie wiem jaki barwnik "dominuje" w moim rozjasnionym wlosie. Dodam ze naturalne mam raczej popielate-taki mysi cieeeemny blond.
Myslisz ze Piaskowy Blond z Joanny, ma wlasnie ten fioletowy bawrnik? Czy tylko bezowe albo perlowe? pozdrawiam, i bardzo dziekuje za wczesniejsze rady
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:15   #1293
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
Kinpatsu widze ze bardziej sie na tym znasz, wiec moze zapytam... czyli na swoje rozjasnione wlosy (ktore po robieniu pasemek wychodza mi prawie biale) musialabym polozyc cos z fioletowym barwnikiem tak? Nie z niebieskim? zastanawiam sie bo moje wlosy po rozjasnieniu nie sa zolte, tylko tak jak pisalam - biale, wiec nie wiem jaki barwnik "dominuje" w moim rozjasnionym wlosie. Dodam ze naturalne mam raczej popielate-taki mysi cieeeemny blond.
Myslisz ze Piaskowy Blond z Joanny, ma wlasnie ten fioletowy bawrnik? Czy tylko bezowe albo perlowe? pozdrawiam, i bardzo dziekuje za wczesniejsze rady
dilara, niestety nie znam się na tym jakoś szczególnie, ale napiszę co wiem z własnego doświadczenia Ja nie zaryzykowałam farbowania kolorami, które mają w nazwie 'popielaty', 'naturalny' etc na tych włosach, które miałam [był to b.jasny, platynowy blond, który z czasem zaczął żółknieć i btw! też miałam kiedyś białe pasemka na tych włosach]. Na niektórych farbach wyraźnie jest też zaznaczone czy odcień jest zimny, naturalny czy ciepły. Największe ryzyko jest w przypadku odcieni zimnych niestety... Wydaje mi się jednak, że piaskowy blond joanny jest odcieniem ciepłym/naturalnym, więc nie powinno być problemu. Gdybyś natomiast chciała przejść na zimny blond używając farby popielatej musisz się liczyć z tym, że włosy mogą wyjść z zieloną poświatą. I myślę, że to samo może dotyczyć białych pasemek. Wtedy lepiej użyć farby opalizującej, a dopiero po niej popielatej. Tak mi się wydaje, ja tak zrobiłam i nie zawiodłam się. Jednak żeby mieć pewność zapytaj eksperta
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:34   #1294
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kinpatsu wydaje mi sie ze masz racje, bo gdzies na jakims innym forum juz to widzialam, tylko nie do konca wiedzialam o jakie kolory chodzi - tego jest jak dla mnie za duzo - piaskowe,perlowe, popielate, opalizujace, naturalne, rozswietlone itp.... ciezko mi sie polapac ktory z koncu mozna nalozyc na biale pasemka a ktory nie.... za tydzien wlasnie po raz drugi robie pasemka, gdyz na chwile obecna mam ich za malo, ale w moim przypadku pasemka zawsze wychodza biale przy czubku glowy (bo dol mialam kiedys farbowany brazami), wiec na to musze polozyc farbe. Ale bardzo dziekuje za rady - z pewnoscia wybiore cos "cieplego" tzn.perlowy,bezowy lub wlasnie ten piaskowy, a bede omijac szerokim lukiem popielate kolorki bo nie zamierzam miec zielonych glonow na glowie, hehe
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 13:57   #1295
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem że tu mało widac, musialam powycinać bo to zdjecie z nk, ale jaki to kolor - help na obu zdjeciach zdaje sie jest inny kolor, wiem ze male ale inaczej sie nie dalo.
Wiem że pasemka albo refleksy ale jakie, na jaką baze?
O mamo naprawdę mało co widać Nie mam pojęcia ale tak na pierwszy rzut oka to chyba nie jest zimny odcień Może jakaś platyna czy beż Nie wiem

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Taki sam kolor próbuję uzyskać . Zastanawiam się nad farbą z Londy -Perłowy blond.
Ja też się nad nią niedawno zastanawiałam (chciałam ciut przyciemnić włosy) ale spotkałam się z opiniami, że kolor wychodzi dużo ciemniej niż na opakowaniu i tak się boję jakoś spróbować Gdybyś jednak Ty zaryzykowała to proszę podziel się później wrażeniami i najlepiej fotkami

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejam zdjęcia po belle color 111 w świetle dziennym
No to jesteś białogłowa Ale odrost tam chyba minimalnie się odcina co? Kurde jak to ciężko znaleźć tą idealną farbę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:07   #1296
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to jesteś białogłowa Ale odrost tam chyba minimalnie się odcina co? Kurde jak to ciężko znaleźć tą idealną farbę
nom, ale jak już zszedł ten szary kolor, który był na poczatku to ten odrost odcina się minimalnie
i wymyśliłam , że po prostu będę robiła co 2-3 tygodnie sam odrost żeby nie dopuścic do tego żeby był duży i jak go zafarbuje żeby aż tak się nie odcinał...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:24   #1297
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wklejam zdjęcia po belle color 111 w świetle dziennym
Ale ładny kolorek jest po tej farbie... mmm Jaki masz naturalny kolor włosów?


Ja właśnie nakładam Palett ColourXXL 10 na moje niedofarbowane odrosty...
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 15:18   #1298
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;2009997 4]Ale ładny kolorek jest po tej farbie... mmm Jaki masz naturalny kolor włosów?


Ja właśnie nakładam Palett ColourXXL 10 na moje niedofarbowane odrosty...[/QUOTE]
zalacz jakies fotki jak juz bedzie po pamietaj zeby trzymac farbe tyle ile trzeba
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:17   #1299
SlodkiUparciuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 134
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Eweninka Pokaż wiadomość
Taki sam kolor próbuję uzyskać . Zastanawiam się nad farbą z Londy -Perłowy blond.
o to może spróbuje to z Londy dziękuje ;*
__________________
miłość to ściema, miłości nie ma , są tylko głupie zauroczenia ..

zapuszczam włoski

odchudzam się

SlodkiUparciuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:19   #1300
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
zalacz jakies fotki jak juz bedzie po pamietaj zeby trzymac farbe tyle ile trzeba
Hmm, a jak krócej bedę trzymac?
Dziwnie wygląda narazie to na głowie... włosy wyglądają na szare.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:23   #1301
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[QUOTE=snowhitee;20099333]O mamo naprawdę mało co widać Nie mam pojęcia ale tak na pierwszy rzut oka to chyba nie jest zimny odcień Może jakaś platyna czy beż Nie wiem

No ja sie wlasnie zastanawialam jaki to kolor i wydaje mi sie ze występuje tu balejaż - złota baza i białe pasma
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 18:20   #1302
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;2009997 4]Ale ładny kolorek jest po tej farbie... mmm Jaki masz naturalny kolor włosów?


Ja właśnie nakładam Palett ColourXXL 10 na moje niedofarbowane odrosty...[/QUOTE]
ciemny blond.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:17   #1303
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[1=360cd8870e6496ab44e5ee2 6887f94fc52465381;2010235 8]Hmm, a jak krócej bedę trzymac?
Dziwnie wygląda narazie to na głowie... włosy wyglądają na szare.[/QUOTE]
jeeeej, dopiero przeczytalam co pisalas... jak bedziesz krocej trzymac to moze wyjsc odcien rudawy na odrostach.... mam nadzieje ze ten szary o ktorym wspominalas to tylko kolor mieszanki a nie ogolny efekt wklej zdjatka wlosow. Mam nadzieje ze kolorek wyszedl sliczny!
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 20:52   #1304
Sylvusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
kolorek blond ;d

heej ;D . chciałabym zmienić swój kolor włosów.. tzn nie oczekuję dość dużej zmiany, po prostu, chcę zmienić jedynie odcień swoich włosów. obecnie mam kręcone włosy, grzywkę na bok... z natury jestem blondynką, średnią blondynką i na to mam nałożone blond pasemka. mam jasną cerę i niebieskie oczy... przeglądałam w internecie różne odcienie blondu i najbardziej zaciekawił mnie ten kolor .
bardzo mi się spodobał ten kolor, ale wgl nie wiem jakiej farby mam użyć i czy najpierw mam rozjaśnić włosy... nie lubię rozjaśniania włosów, ponieważ po rozjaśniaczu moje włosy zaczynają się puszyć i trzeba masę balsamów i jedwabiu na nie nakładać...
Sylvusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 21:55   #1305
ilovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: kolorek blond ;d

mhm.. cóż by ci tu poradzić. po przeczytaniu twojego postu przeglądałam w internecie paletę farb z serii Garnier Nutrisse i znalazłam parę ciekawych kolorów. pomyślałam, że może Cię one zainteresują, więc dodaję foto.


Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.
ilovee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:24   #1306
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 66
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
jeeeej, dopiero przeczytalam co pisalas... jak bedziesz krocej trzymac to moze wyjsc odcien rudawy na odrostach.... mam nadzieje ze ten szary o ktorym wspominalas to tylko kolor mieszanki a nie ogolny efekt wklej zdjatka wlosow. Mam nadzieje ze kolorek wyszedl sliczny!
Jutro wrzucę, bo teraz jest za ciemno na zdjęcia.
Kolorek naprawdę śliczny, a włosy po zmyciu na szczęście nie są szare. Wyszedł chłodny odcień jasnego blondu, taki srebrny trochę.
360cd8870e6496ab44e5ee26887f94fc52465381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:56   #1307
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no to pieknie, tak myslalam wlasnie ze to kolor mieszanki a nie wynik koncowy a odrosty tez ladnie schwycilo ?
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 23:00   #1308
Karolcix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jesli to kogos interesuje ;d to fryzjerka mi powiedziala, ze aby zejsc z takiego ciemnego blondu/jasnego brazu (bo mam na glowie dwie farby zmieszane ) do blondu tak zeby nie dostaly az tak popalic to trzeba zrobic delikatne sciaganie koloru a potem polozyc farbe ;- ) no i bedzie taki ladniusi sredni blondzik opalizujacy A jesli ktos chcialby superjasny to jedym zabiegiem nie da rady, oczywiscie da, ale mozemy potem tego zalowac ;P : ))))))) ja tam sie wole nie spieszyc i zachowac sobie wlosy na glowie ;d ciesze sie bardzo ze bede miala jasniejsze wlosy hiii ;D hahaha ;*
Karolcix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:39   #1309
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Tak sie teraz zastanawiam czy nie zrobić ekspertmentu i polozyc ten Palette Skandynawski Blond, tylko snowhitee Ty chyba tak robilas - bo wiadomo po pierwsze nakładasz ten Palette tylko na odrosty ale jak tu nie zahaczyc o reszte? Boję sie ze by mi włosy sie pokruszyły.

A po 2 - to na Palette nakładałaś 522 N&E, a czy mozna cos innego co tez sa takie biale wloski?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 19:26   #1310
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak sie teraz zastanawiam czy nie zrobić ekspertmentu i polozyc ten Palette Skandynawski Blond, tylko snowhitee Ty chyba tak robilas - bo wiadomo po pierwsze nakładasz ten Palette tylko na odrosty ale jak tu nie zahaczyc o reszte? Boję sie ze by mi włosy sie pokruszyły.

A po 2 - to na Palette nakładałaś 522 N&E, a czy mozna cos innego co tez sa takie biale wloski?
to moze ja odpowiem, bo robiłam tak samo jak Snowhitee.
Nałożyłam palette skandynawski blond tylko na odrosty i jak zahaczyłam o resztę to nie spaliło mi włosów, ale starałam się tego nie robic i na to po 3-4 dniach żeby przetłuścic włosy(tak najlepiej trochę odczekac te 3-4 dni, ale ja osobiście kładłam n&e na następny dzień) natural&easy 522
ale jeśli miałabym Ci doradzic jeśli masz ciemny blond włosy w miarę łatwo rozjaśniające to po co kombinowac jak można nałożyc jedną farbę na całośc i też masz taki kolor( stronę wcześniej, albo nawet na tej stronie są zdjęcia moich włosów po belle color 111).
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:21   #1311
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak sie teraz zastanawiam czy nie zrobić ekspertmentu i polozyc ten Palette Skandynawski Blond, tylko snowhitee Ty chyba tak robilas - bo wiadomo po pierwsze nakładasz ten Palette tylko na odrosty ale jak tu nie zahaczyc o reszte? Boję sie ze by mi włosy sie pokruszyły.

A po 2 - to na Palette nakładałaś 522 N&E, a czy mozna cos innego co tez sa takie biale wloski?
Ja nie raz zahaczam, niestety samemu trochę nieudolnie to wychodzi ale nigdy jeszcze nie miałam sytuacji, że wykruszyły mi się włosy.. A potem to jasne, że możesz nałożyć coś innego, co tylko tak sobie wybierzesz Agatau to chyba z Tobą pisałam na innym wątku o nowych castingach blond nie? To na jeszcze innym wątku dziewczyna napisała, że w carrefourze już widziała b. jasny perłowy blond Czyli chyba można się przejść i zobaczyć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:52   #1312
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia - dziękuje za pomoc

snowwhitee
juz sa??? Byłoby super!!! Gdzie to pisała ta dziewczyna?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-20 o 20:56
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:58   #1313
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowwhitee juz sa??? Byłoby super!!! Gdzie to pisała ta dziewczyna?
No podobno O tutaj pod koniec str https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103829&page=111
Wczoraj byłam w carrefourze ale kurde nie zwróciłam uwagi na castingi tylko swój stockholm chwyciłam Teraz słońce trochę daje, widzę u siebie widocznie jaśniejszy odrost to może casting by mi starczył przynajmniej do końca wakacji No i te kolory To jest jedna z 2-óch farb na którą czekam z niecierpliwością,ta druga to sayoss o której pisała Adzi07
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:02   #1314
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

widziałam dziś chyba nowy CASTING - jasny perłowy blond.
używałyście?
chciałam go kupić ale bałam się

MARTWI MNIE TO CHYBA
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:06   #1315
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
widziałam dziś chyba nowy CASTING - jasny perłowy blond.
używałyście?
chciałam go kupić ale bałam się

MARTWI MNIE TO CHYBA
No mnie trochę też ale jasnego perłowego blondu to chyba nie było co? Nic no trzeba samemu iść i sprawdzić
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:08   #1316
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Nie było, ale on wg producenta jest very (BARDZO JASNY) light pearly blond. No ale coz, zobaczymy. A gdzie może być oprocz Carrefoura? Bo ja mam dość daleko nawet do najbliższego. Rossmann czy raczej Leclerc?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:16
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:19   #1317
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie było, ale on wg producenta jest very (BARDZO JASNY) light pearly blond. No ale coz, zobaczymy. A gdzie może być oprocz Carrefoura? Bo ja mam dość daleko nawet do najbliższego. Rossmann czy raczej Leclerc?
Nie mam pojęcia ale zawsze myślałam, że najpierw będą w drogeriach typu rossmann czy superpharm Trzeba sprawdzić, jutro zajdę do rossmana to napiszę co i jak
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:21   #1318
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja zadzwonie do Rossmanna jutro rano. Te kolorki mialy być czerwiec/lipiec wiec mozliwe choc jakoś dziwnie watpie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:48   #1319
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

wątpisz w to,że widziałam ten nowy casting na własne oczy ?
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:57   #1320
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny jezeli zrobi sie podklad skandynawskim blonden palett 100 na odrosty to potem dowolna farba wyjdzie ok czy tylko te naturalne "przez 0" czyli np wellaton 12/0?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.