Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 12:08   #1201
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Blushed ślicznocho Ty! Ja na Twoim miejscu nie robiłabym już nic ale jak już tak bardzo chcesz to popieram zdanie dziewczyn! Lekki róż do policzków, delikatny błyszczyk i wsio Nie ma co za dużo nakładać na siebie, żeby nie popsuć A kolor włosów masz super! Farbowane?


Hej hej dziewczęta! Jak tam się czujecie w tą piękną pogodę? hehe Wy również skaczecie z cienia do cienia? Ja tak trochę jak jelonek wyglądam Póki co siedzę w swoim bunkrze, w którym panują egipskie ciemności bo w całym domu są pozamykane okiennice... Idealne miejsce! Jest ok, najbliższy wypad planuję po godz. 20:00
Dla ochłody puszczam sobie dźwięki deszczu i burzy Polecam!
http://www.youtube.com/watch?v=1pSyYhRYeIM
http://www.youtube.com/watch?v=k0gsduLrfSU

A czy któraś z Was nie chce się dopisać do zamówienia na pełnowymiarowe EDM u Isilindil? Zostały 4 miejsca, a ja bym chciała żeby jak najszybciej zamówienie zostało złożone... więc taka mała reklama

EDIT: Przy okazji po raz kolejny zrobiłam porządki w swojej paznokciowej walizce i wyrzuciłam tonę lakierów (około 100), to co zostało - sfociłam, bo pamiętam, że kiedyś ktoś chciał, żebym wrzuciła swoją kolekcję... szału nie ma.

Te ostatnie, "wszystkienibybiałe" to takie z refleksem, niby są przezroczyste, ale w słońcu każdy ma inny kolor poświaty... fajny wynalazek Te pastelowe, na zdjęciu wcześniej są z dodatkiem piasku (?)

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-07-22 o 12:39
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:34   #1202
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabou ta piękna pogoda przyprawia mnie o rozstrój nerwowy. Spływa ze mnie wszystko, świecę się niemiłosiernie, opalam przez przypadek coraz dziwniejsze miejsca (ostatnio skóra za uchem- naprawdę nie wiem jakim cudem). Ja uwielbiam dźwięk deszczu. Kojarzy mi się z cudownym zapachem powietrza w czasie, jak i zaraz po. Moi znajomi uważają, że jestem popieprzona Burze też kiedyś lubiłam, aż do czasu jak piorun trzasnął w drzewo nieopodal i straciłam moje 37 cali. Od tej pamiętnej straty jak słyszę pioruny to skaczę między wszystkimi możliwymi gniazdkami.

Ten nowy babydream ma w składzie alkohol A tak na niego liczyłam.... Ale Eva spisuje się bardzo dobrze. Jednak jedna z bladolicych (zabijcie mnie nie pamiętam która ) zasiała we mnie niepokój. U niej wysuszała i ja jako cudowne dziecko placebo, po nałożeniu evy nawet wyczuwam u siebie to wysuszanie Widzę je nawet gołym okiem w czasie aplikacji. Szczególnie w okolicy oczu. Tak naprawdę to nie mam pojęcia jak się w tej kwestii spisuje. Używam jednocześnie acne, a jak wiadomo on może wysuszać. Ale chyba jest neutralna.

Dziewczyny co stosujecie pod oczy? Bo ja się nie opalam, filtruję, a mam wrażenie, że mi się zmarszczki robią. No naprawdę nie wiem jak to jest. Mam w ogóle w kwestii wszelakich kremów niezwkły problem. Uznałam że czas zabrać się za naturalne kosmetyki i teraz prześwietlam składy, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie składników na bu, albo zsk. Na tym drugim znalazłam filtry, ale nie jestem pewna czy one jakoś chronią przed słońcem. Mają tylko informacje o procentowej zawartości filtra UV. O SPF mogę zapomnieć.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:51   #1203
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ten nowy babydream ma w składzie alkohol A tak na niego liczyłam.... Ale Eva spisuje się bardzo dobrze. Jednak jedna z bladolicych (zabijcie mnie nie pamiętam która ) zasiała we mnie niepokój. U niej wysuszała i ja jako cudowne dziecko placebo, po nałożeniu evy nawet wyczuwam u siebie to wysuszanie Widzę je nawet gołym okiem w czasie aplikacji. Szczególnie w okolicy oczu. Tak naprawdę to nie mam pojęcia jak się w tej kwestii spisuje. Używam jednocześnie acne, a jak wiadomo on może wysuszać. Ale chyba jest neutralna.

Dziewczyny co stosujecie pod oczy? Bo ja się nie opalam, filtruję, a mam wrażenie, że mi się zmarszczki robią. No naprawdę nie wiem jak to jest. Mam w ogóle w kwestii wszelakich kremów niezwykły problem. Uznałam że czas zabrać się za naturalne kosmetyki i teraz prześwietlam składy, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie składników na bu, albo zsk. Na tym drugim znalazłam filtry, ale nie jestem pewna czy one jakoś chronią przed słońcem. Mają tylko informacje o procentowej zawartości filtra UV. O SPF mogę zapomnieć.
jakoś mnie nie odstrasza ten alkohol w składzie Babydream'a; podejrzewam, że jest po to, aby ulatniając się, łatwiej się wchłaniał czy coś; poza tym i tak wg bardzo intensywnie nawilża i odżywia skórę (ja jakoś masakrycznie przesuszonej nie mam)

a pod oczy? yh jak przestałam nosić okulary, zaczęły mi bardzo przeszkadzać sińce pod oczami - fioletowe, wielkie, brrr! Przez chyba dwa lata stosowałam najróżniejsze kosmetyki, maści i kremy, żeby usłyszeć od dermatologa, ze po prostu mam w tym miejscy cienką, płytko unaczynioną skórę i nic z tymi sińcami nie zrobię. Od tej pory używam głównie tych kremów, co moja mama, przeciwzmarszczkowych; nie widziałam jeszcze kremów do pielęgnacji skóry wokół oczu dla nastolatek wiekszosć tych niedrogich kremów intensywnie nawilżających, typu Ziaja czy Ziajka, jest za dla mnie ciężka i za tłusta

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-07-22 o 12:52
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:58   #1204
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
EDIT: Przy okazji po raz kolejny zrobiłam porządki w swojej paznokciowej walizce i wyrzuciłam tonę lakierów (około 100), to co zostało - sfociłam, bo pamiętam, że kiedyś ktoś chciał, żebym wrzuciła swoją kolekcję... szału nie ma.
taaa nie ma
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:21   #1205
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

O żesz, Rabu!!! Widok imponujący

Ja z moimi (słownie!) dwoma lakierami, to się idę schować
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:32   #1206
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja z moimi (słownie!) dwoma lakierami, to się idę schować

yyy niech zgadnę- krwistoczerwony i czarny
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:59   #1207
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
yyy niech zgadnę- krwistoczerwony i czarny


Tylko ten krwistoczerwony jest taki bardziej w bordo
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 15:41   #1208
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

niezła jestem co?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 15:50   #1209
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
niezła jestem co?
Wiadomo
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:01   #1210
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wow Rabu super kolekcja! Widze, że masz dużo lakierów z Constance caroll - dobre są?

Nie spotkałyście sie dziewczyny może z takim lakierem w kolorze brudnego różu, ale nie za ciemnym, matowym i całkowicie kryjącym? Ja znalazłam taki jeden w Maybelline, ale kosztuje chyba 19 zł, a ja nie uznaje lakierów droższych niż 5 zł ( mam niby jeden z Inglota, ale dostałam go od mamy, wiec sie nie liczy )

Zaoptarzyłam się ostatnio w trzy nowe kolory: brzoskwiniowy, miętowy i taki różowo-beżowy, który w kleparzowym słońcu wydawał mi się właśnie tym poszukiwanym, jednak to jeszcze nie to (wszystkie w cenach 2-4 zł )
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 17:17   #1211
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

królowo- ja miałam kiedyś taki z inglota właśnie :/.

Z tańszych bezdrobinkowych nie spotkałam.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 18:59   #1212
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziś porównywałam w pracy swoje nogi z koleżanką - zrobiłam nawet zdjęcie komórką - szkoda że coś nie mogę na kompa go przesłać
Potwierdzam - nie ma nic lepszego do podkreślenia bladości niż opalona osoba obok
moja noga wygląda jakby była z mleka Usłyszałam oczywiście, że powinnam się opalić

Ostatnio też prowadziłam dyskusję z opaloną - jakoś nie dociera do niej, że opalenizna to reakcja obronna skóry, że słońce w nadmiarze jest szkodliwe bo niszczy skórę, i żeby dostarczyć wit. D nie trzeba się smażyć na słońcu
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:55   #1213
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
martwi mnie ten alkohol w składzie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

EDIT: Przy okazji po raz kolejny zrobiłam porządki w swojej paznokciowej walizce i wyrzuciłam tonę lakierów (około 100), to co zostało - sfociłam, bo pamiętam, że kiedyś ktoś chciał, żebym wrzuciła swoją kolekcję... szału nie ma.
wow

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ten nowy babydream ma w składzie alkohol A tak na niego liczyłam.... Ale Eva spisuje się bardzo dobrze. Jednak jedna z bladolicych (zabijcie mnie nie pamiętam która ) zasiała we mnie niepokój. U niej wysuszała i ja jako cudowne dziecko placebo, po nałożeniu evy nawet wyczuwam u siebie to wysuszanie Widzę je nawet gołym okiem w czasie aplikacji. Szczególnie w okolicy oczu. Tak naprawdę to nie mam pojęcia jak się w tej kwestii spisuje. Używam jednocześnie acne, a jak wiadomo on może wysuszać. Ale chyba jest neutralna.
gdzie kupiłaś 'eve' ? ( też jestem ze śląska )
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:05   #1214
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu - gdzie kupiłaś tą miss selen nr 209? Bo nawet na stronie producenta go nie ma
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:17   #1215
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Wow Rabu super kolekcja! Widze, że masz dużo lakierów z Constance caroll - dobre są?

Nie spotkałyście sie dziewczyny może z takim lakierem w kolorze brudnego różu, ale nie za ciemnym, matowym i całkowicie kryjącym? Ja znalazłam taki jeden w Maybelline, ale kosztuje chyba 19 zł, a ja nie uznaje lakierów droższych niż 5 zł ( mam niby jeden z Inglota, ale dostałam go od mamy, wiec sie nie liczy )

takie ma teraz Golden Rose w serii Paris (tutaj: http://www.goldenrose.pl/art-o_grp-p..._paznokci.html) matowe, bez żadnych drobinek, kryjące - ja mam kolor 32, właśnie taki ani jasny ani ciemny, brudny róż, chociaż jak się popatrzy na ta paletkę na stronie to w rzeczywistości bardziej przypomina kolor 46

aha i kosztują ok.7-8 zł
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-07-22 o 20:17 Powód: dopisek
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:25   #1216
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziękuję ślicznie za życzenia. Jesteście kochane. I żeby nie offtopować - dobre samopoczucie wpływa korzystnie na cerę. W szczególności na jasną.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:38   #1217
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
królowo- ja miałam kiedyś taki z inglota właśnie :/.

Z tańszych bezdrobinkowych nie spotkałam.
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
takie ma teraz Golden Rose w serii Paris (tutaj: http://www.goldenrose.pl/art-o_grp-p..._paznokci.html) matowe, bez żadnych drobinek, kryjące - ja mam kolor 32, właśnie taki ani jasny ani ciemny, brudny róż, chociaż jak się popatrzy na ta paletkę na stronie to w rzeczywistości bardziej przypomina kolor 46

aha i kosztują ok.7-8 zł
Dziękuję za podpowiedzi super, 8 zł jeszcze jestem w stanie dać jeśli mi sie bardzo spodoba
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:53   #1218
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rabu - gdzie kupiłaś tą miss selen nr 209? Bo nawet na stronie producenta go nie ma
Golden Rose, Carrefour Kalisz za 2,90 zł chyba

Krolowo_Margot takie kolorki ma również teraz w swojej ofercie Golden Rose Za 3,50 z czarną nakrętką w walcowatych buteleczkach Nabyłam ostatnio taki brudny róż, ale zgubiłam gdzieś będąc później na zakupach
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:02   #1219
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość


gdzie kupiłaś 'eve' ? ( też jestem ze śląska )
Na stronie producenta. Przeszukałam wszystkie markety i niektóre drogerie w okolicy (Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice i Piekary Śląskie). Nie znalazłam nigdzie. W drogeriach patrzeli na mnie jak na kosmitkę.

Mnie ten alkohol jednak przeraża, bo ja się teraz zdrowo kremuję :P

Rabou te lakiery W życiu nie widziałam takiej kolekcji.

Królowo Margot ja widziałam u mnie w kilku malutkich drogeriach całą kolekcję Miss Selene (dosłownie wszystkie kolory) po 2,4 zł. Ale były to naprawdę małe sklepiki ukryte gdzieś na totalnym zadupiu (na większość trafiłam przez przypadek, kiedy się zgubiłam).
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-07-23 o 12:06
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 12:32   #1220
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu dzięki, musze w takim razie udać się na poszukiwanie Golden Rose w Krakowie

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Królowo Margot ja widziałam u mnie w kilku malutkich drogeriach całą kolekcję Miss Selene (dosłownie wszystkie kolory) po 2,4 zł. Ale były to naprawdę małe sklepiki ukryte gdzieś na totalnym zadupiu (na większość trafiłam przez przypadek, kiedy się zgubiłam).
Wiem, znam te firmę i mam z niej kilka lakierów, ale niestety takiego koloru nie znalazłam patrzylam nawet na allegro, gdzie są pokazane chyba ich wszytskie kolory i takiego nie było. Ja ostatnio kupiłam nawet za 2 zł na kleparzu, a nie za 2,4 często są też w drogeriach Firlit
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 13:05   #1221
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Na stronie producenta. Przeszukałam wszystkie markety i niektóre drogerie w okolicy (Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry, Gliwice i Piekary Śląskie). Nie znalazłam nigdzie. W drogeriach patrzeli na mnie jak na kosmitkę.

no nie a myślałam, że kupię go w careffour ( czy jak to się pisze ) w Chorzowie koło parku
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 14:55   #1222
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

zostałam ambasadorką Rimmela

Mam nadzieję, ze nie przyślą mi podkładu w odcieniu "suntan beige" hihihi
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:19   #1223
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

elianka gratuluje

a ja musze sie pochwalic ,mama mi dzisiaj powiedziala ze ostatnio zauwazyla ze pobladłam no w koncu widac efekty unikania slonca i regularnego filtrowania
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 19:52   #1224
Blushed
Raczkowanie
 
Avatar Blushed
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 148
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzięki wszystkim za miłe słowa, na prawdę się nie spodziewałam
Cóż, mam jeden ładny błyszczyk (zdjęcie w załączniku), różu do policzków używam, aczkolwiek jest on różowy(rownież zdjęcie w załączniku ). Szczerze mówiąc też myślałam nad brzoskwiniowym odcieniem, ale zupełnie nie wiem gdzie mogę taki znaleźć
Co do czerwonej szminki to chyba zbyt poważne jak dla mnie, zwłaszcza że mam dopiero 17 lat
Włosy z natury mam proste jak druty, te loki ze zdjęcia są efektem warkocza dobieranego I tak, ich rudość to niestety farba. Myślałam nad bardziej czerwonym odcieniem, albo bardziej pomarańczowym, ale poeksperymentuję innym razem
Blushed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 20:01   #1225
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

blushed- ja myslałam o koralowym dla Ciebie na usta. Nie ejst taki powazny jak czerwień, a pomarańczowy odcień byłby dla ciebie mmmmm
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:34   #1226
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Blushed Pokaż wiadomość
Dzięki wszystkim za miłe słowa, na prawdę się nie spodziewałam
Cóż, mam jeden ładny błyszczyk (zdjęcie w załączniku), różu do policzków używam, aczkolwiek jest on różowy(rownież zdjęcie w załączniku ). Szczerze mówiąc też myślałam nad brzoskwiniowym odcieniem, ale zupełnie nie wiem gdzie mogę taki znaleźć
Co do czerwonej szminki to chyba zbyt poważne jak dla mnie, zwłaszcza że mam dopiero 17 lat
Włosy z natury mam proste jak druty, te loki ze zdjęcia są efektem warkocza dobieranego I tak, ich rudość to niestety farba. Myślałam nad bardziej czerwonym odcieniem, albo bardziej pomarańczowym, ale poeksperymentuję innym razem
znalezienie brzoskwiniowego różu nie powinno być takie trudne - dla chcącego nic trudnego, my nawet ultra-jasny podkład znajdziemy
wśród kosmetyków mojej mamy był taki ładny, sypki róż z Avonu, taki brzoskwiniowo-łososiowy, używałam go czasem, jak miałam czerwone/rudawe włosy; ostatnio się dowiedziałam, że to puder

a we włosach nic bym nie zmieniała, a jeśli już koniecznie, to obstawiałabym nad bardziej czerwonym

sylvi_86, ja też mam teraz mleczna buźkę zawsze mam czerwony środek twarzy - nos i policzki, plus świeże czy gojące sie krosty; chyba dzięki mojej obecnej pielęgnacji - serum lemon i hydrolat oczarowy z BU nie pamiętam, kiedy ostatnio tak stan cery utrzymywał mi się dłużej niż dwa dni, i nigdy tuż przed okresem
nawet przedramiona mi troche pojaśniały. wczoraj im zafundowałam peeling z kawy z sokiem cytrynowym i z ogórka. troche potem piekło
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:38   #1227
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mam nadzieje ze w koncu dostane gdzies prace to bede sobie mogla pozwolic na zakupy na BU. zwykle kosmetyki jakos mi nie pomagaja a z czasem pogarszaja stan cery. nie to ze buzke mam na policzkach wrazliwa i przesuszona to jeszcze te ciagle wyskakujace niespodzianki i nierowny koloryt cery;/
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 09:01   #1228
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mogę się pochwalić, że stan mojej skóry bardzo się ostatnimi czasy poprawił. I to właśnie zasługa kosmetyków z BU. Miesiąc temu całkowicie zmieniłam pielęgnację. Prawie co wieczór robię OCM, a potem delikatny peeling ściereczką z mikrofibry i przecieram hydrolantem oczarowym. Na noc kładę Serum LEMON z BU, rano tylko przecieram znów hydrolantem i nakładam krem, później filtr.
Po miesiącu mogę stwierdzić, że:
- znacznie spłyciły się blizny potrądzikowe (mam nadzieję że jeszcze kilka tygodni i już ich nie będzie )
- mam dużo mniej niespodzianek, a jeśli się pojawiają są raczej małe
- buzia jest bardziej promienna
- zmniejszyło się znaczniej przetłuszczanie cery.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:35   #1229
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Blushed, popieram poprzedniczki - jest super tak, jak jest!
Moim zdaniem im bliżej naturalnego wyglądu, tym lepiej Tylko róż na poliki i nic więcej

Elianko, gratuluję ambasadorowania

A w związku z Waszą rozmową o poprawie stanu cery, to mnie też się bardzo poprawiła Tylko nie wiem czy od minerałów czy od mojego ukochanego Sudocremu, o którym sobie niedawno przypomniałam po kilku latach
Najlepsze jest jednak to, że ostatnio gadam z koleżankami, że cera tak mi się polepszyła, etc. I co widzę następnego ranka w lustrze? Dwa ogromne pryszczochy na brodzie Nie mogę chwalić mojej twarzyczki i tyle

A wczoraj byłam robić zdjęcie do dowodu osobistego, bo już traci wazność powoli (i zmieniłam nazwisko), a przemiły pan fotograf do mnie: 'a, to osiemnastka pewnie była?' Na co ja do niego : 'owszem, blisko 10 lat temu' Pan udawał, że niby nie dowierza
Byle mi czasem tylko ten przemiły pan jakiejś opalenizny nie nałożył dla 'podrasowania'! Dowiem się w poniedziałek
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 18:40   #1230
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja wreszcie dorwałam filtr do włosów. Zawsze w lato miałam z nimi duży problem, bo bardzo się przesuszały od słońca. Teraz- mam nadzieję-będzie lepiej.

natrix opalenizny na pewno Ci doda. Ja już zaliczyłam około 10 fotografów. Nigdy na zdjęciu nie wyszłam blada.

Od czasu jak mnie złapała ta odrobina słońca to niestety nie blednę. Nie wiem co się dzieję, bo dziennie funduję sobie bardzo mocny peeling, cytrynę i nawet jakieś serum rozświetlająco-wybielające. Może opalenizny nie widać, ale mam taki nieciekawy koloryt skóry. Co jeszcze rozjaśnia skórę?

elianko również gratuluję
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.