Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 17:46   #4261
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady mam fotki w swietle dziennym
prosze.

Załącznik 4005806Załącznik 4005807Załącznik 4005808
slicznie Ci w prostych
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:56   #4262
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady mam fotki w swietle dziennym
prosze.

Załącznik 4005806Załącznik 4005807Załącznik 4005808
troszkę widać tą różnicę w kolorze, ale tylko tyci mi tam się podoba

i popieram nadal, że w prostych lepiej
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:01   #4263
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok bede pamietac
U mnie w hurtowni powinna być ta farbka wiec wrazie co jak bede farbowac to chyba tą. Bo 9'tka jednak mogłaby być za ciemna, a 10'tka ładnie mi powinna wyrównać. Tzn tak sądze

Kurde juz praktycznie różnicy w kolorkach ci nie widac Super jest
I chyba ja tez juz stawiam na proste

A jeszcze tak mi sie apropo grzywki nasuneło, ty masz tak na równo całą ścięta? Może spróbowałabyś tak zrobić żeby była po bokach ciutke dłuższa hmm?
widac widac ta roznice koloru
jak mowie gora zolta blondowa a dol bialy- tu troche widac, najgorzej jest w cieniu w swietle naturalnym bo mam po prostu wlosy ciemnozolte i biale.
ale jakos to przetrwam.
a z grzywka juz probowalam robic taka jakby wklesla- tak sie nazywa taki typ grzywki ale mam krecone wlosy i te dluzsze boki wywijaly mi sie w rozne strony i konczylo sie prostownica codziennie
teraz ja obcinalam ostatnio, zeby mi nikt juz jej napracowni nie ruszal...
teraz ja zapuszcze i ponosze taka za brwi

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
slicznie Ci w prostych
jeszcze raz dziekuje
widze ze podtrzymujecie ze w prostych, ale jak sobie to przemyslalam ze musialabym jednak katowac wloski po myciu to chyba beda loczki raczej, a na jakies wyjscie proste

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
troszkę widać tą różnicę w kolorze, ale tylko tyci mi tam się podoba

i popieram nadal, że w prostych lepiej
dziekuje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:21   #4264
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Wróciłam ale miałam pogodę wczoraj o opalanku mogłam pomarzyć z powodu @ ale dziś już sobie posiedziałam i tak się objadłaaam i opiłam (piwska) a teraz wcinam truskawki

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja właśnie kupiłam tą kieckę będzie idealna na lato
bardzo fajna

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

szczęściara bandażowa
Pisałam :bandażowa" że taka obcisła ale tych takich charakterystycznych przeszyć nie ma tylko gumkę w pasie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i oczywiscie przytyki znow byly- ze palce zle trzymam, ze szczotke zle itp. ale olewalam i jakos minelo
i co myslicie? krecone czy proste?
tz i moja mama twierdza ze proste
a ja sama nie wiem...

Załącznik 4003841Załącznik 4003842Załącznik 4003843Załącznik 4003844Załącznik 4003845Załącznik 4003846

po pierwsze to gratuluję
po drugie kochana zdecydowanie proste w tej chwili już Ci mówię dlaczego bo po podcięciu włoski jakby odżyły, już nie wydają się takie "ciężkie" jak kiedyś gdy były proste no ślicznie wyglądasz!!!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, straciłam na chwilę przytomność
już jest ok, poleżałam później w chłodnym domku, zjadłam, wzięłam tabletkę i było już ok ale okropne uczucie
o rany

[QUOTE=_paulinka2;27307366
ja tylko tak z doskoku czytam ehh... mam się ostatnio z tżtem i jakieś gorsze dni... miłego wieczorka blondasy [/QUOTE]

trzymaj się

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czeko kitkulka
Bo nikt mnie nie rozumie
Tez tak macie
rany co z Wami dziewczynki główka do góry kochana

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
adzi egzaminy mam 13 i 15 czyli za lekko ponad tydzien... ale sie nie stresuje.





czeko ja bym brala ten 10,01.
on bedzie mocno popielaty a ze ciemny to sie nie boj, to przez szarosc ktora ci sie zmyje.
chociaz numeracja ciut pomieszana.


lady mam fotki w swietle dziennym
prosze.

Załącznik 4005806Załącznik 4005807Załącznik 4005808
ale pięknie jest już dużo dużo równiej

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Bunny! jeszcze coś a nie myślałaś żeby tak delikatnie ścieniować włoski przy buźce? Ale tak subtelnie, nie że schody zaraz masz taką drobniutką i delikatną buźkę że byłoby to na korzyść moim zdaniem ja z przodu też tak muszę mieć bo inaczej nie wyglądam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:32   #4265
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widac widac ta roznice koloru
jak mowie gora zolta blondowa a dol bialy- tu troche widac, najgorzej jest w cieniu w swietle naturalnym bo mam po prostu wlosy ciemnozolte i biale.
ale jakos to przetrwam.
a z grzywka juz probowalam robic taka jakby wklesla- tak sie nazywa taki typ grzywki ale mam krecone wlosy i te dluzsze boki wywijaly mi sie w rozne strony i konczylo sie prostownica codziennie
teraz ja obcinalam ostatnio, zeby mi nikt juz jej napracowni nie ruszal...
teraz ja zapuszcze i ponosze taka za brwi


jeszcze raz dziekuje
widze ze podtrzymujecie ze w prostych, ale jak sobie to przemyslalam ze musialabym jednak katowac wloski po myciu to chyba beda loczki raczej, a na jakies wyjscie proste

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------


dziekuje
No w cieniu to chyba wszystkie różnice kolorów najbardziej widac To samo mam. W słońcu fajnie, prawie równo a w cieniu uuups
Ale damy rade

Z tym katowaniem włosków to też racja... ja chciałam sie przerzucic na falki robione prostownicą bo jak sobie zrobiłam raz to szaleństwo. Ale masakrycznie zniszczyłabym włosy
Chociaż myśle czy nie popróbować z papilotami czy czymś.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:42   #4266
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wróciłam ale miałam pogodę wczoraj o opalanku mogłam pomarzyć z powodu @ ale dziś już sobie posiedziałam i tak się objadłaaam i opiłam (piwska) a teraz wcinam truskawki



bardzo fajna



Pisałam :bandażowa" że taka obcisła ale tych takich charakterystycznych przeszyć nie ma tylko gumkę w pasie




po pierwsze to gratuluję
po drugie kochana zdecydowanie proste w tej chwili już Ci mówię dlaczego bo po podcięciu włoski jakby odżyły, już nie wydają się takie "ciężkie" jak kiedyś gdy były proste no ślicznie wyglądasz!!!



o rany



trzymaj się



rany co z Wami dziewczynki główka do góry kochana



ale pięknie jest już dużo dużo równiej

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Bunny! jeszcze coś a nie myślałaś żeby tak delikatnie ścieniować włoski przy buźce? Ale tak subtelnie, nie że schody zaraz masz taką drobniutką i delikatną buźkę że byłoby to na korzyść moim zdaniem ja z przodu też tak muszę mieć bo inaczej nie wyglądam
snowi dziekuje za taka dokladna opinie!
lubie jak troszke wiecej piszecie a nie tylko- ladnie, super itp.
bo wtedy wiem ze szczerze i co wam sie podoba a co nie...
fajny mialas weekend- zazdroszcze ci bo ja kisilam sie w szkole ale juz nigdy wiecej!
widzisz nosilam kiedys takie przy buzi cieniowane ale mnie wkurzaly bo zwiazac ich nie szlo a przy falkach bedzie lipka bo beda krotsze beda mi do buzi i oczu wchodzic a ja chodze raczej w rozpuszczonych.
z warkocza na noc tez beda mi wylazily...
pamietam jak bylo.
poza tym ja uwielbiam wlasnie takie proste dlugie wlosy i rowne
kojarza mi sie z takim drogim jedwabnym materialem
takze ja raczej fryzurki nie zmienie, co najwyzej pokombinuje z jej faktura- proste, loki, fale itp.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No w cieniu to chyba wszystkie różnice kolorów najbardziej widac To samo mam. W słońcu fajnie, prawie równo a w cieniu uuups
Ale damy rade

Z tym katowaniem włosków to też racja... ja chciałam sie przerzucic na falki robione prostownicą bo jak sobie zrobiłam raz to szaleństwo. Ale masakrycznie zniszczyłabym włosy
Chociaż myśle czy nie popróbować z papilotami czy czymś.
ja tak wlasnie mysle o prostowaniu
suszarki unikam bo co sie namodeluje w zyciu to moje
a prostownica poniszcze....
a musze jeszcze poczekac ze 2 lata zeby mi wszystko zroslo i ta rozjasniana czesc musi wytrzymac do momemtu obciecia
a prostujac co kilka dni moze byc ciezko
a co do lokow proponuje ci spiralne loki na papiloty gumowe- sa w rossie- daja fajny look fal taki romantyczny ale nie barana. i nie zniszczysz wloskow
i samemu latwo zakrecic loki spiralnie- jak chcesz to ci opowiem jak
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 18:56   #4267
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snowi dziekuje za taka dokladna opinie!
lubie jak troszke wiecej piszecie a nie tylko- ladnie, super itp.
bo wtedy wiem ze szczerze i co wam sie podoba a co nie...
fajny mialas weekend- zazdroszcze ci bo ja kisilam sie w szkole ale juz nigdy wiecej!
widzisz nosilam kiedys takie przy buzi cieniowane ale mnie wkurzaly bo zwiazac ich nie szlo a przy falkach bedzie lipka bo beda krotsze beda mi do buzi i oczu wchodzic a ja chodze raczej w rozpuszczonych.
z warkocza na noc tez beda mi wylazily...
pamietam jak bylo.
poza tym ja uwielbiam wlasnie takie proste dlugie wlosy i rowne
kojarza mi sie z takim drogim jedwabnym materialem
takze ja raczej fryzurki nie zmienie, co najwyzej pokombinuje z jej faktura- proste, loki, fale itp.

ja tak wlasnie mysle o prostowaniu
suszarki unikam bo co sie namodeluje w zyciu to moje
a prostownica poniszcze....
a musze jeszcze poczekac ze 2 lata zeby mi wszystko zroslo i ta rozjasniana czesc musi wytrzymac do momemtu obciecia
a prostujac co kilka dni moze byc ciezko
a co do lokow proponuje ci spiralne loki na papiloty gumowe- sa w rossie- daja fajny look fal taki romantyczny ale nie barana. i nie zniszczysz wloskow
i samemu latwo zakrecic loki spiralnie- jak chcesz to ci opowiem jak
w takim razie niech będzie jak jest, najważniejsze żebyś Ty się w nich dobrze czuła ale naprawdę zmiana na wielki + i moim zdaniem jak teraz masz wyprostowane włoski to właśnie widać że takie gładkie kiedyś to może i był taki "puszek" ale teraz tego nie widzę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 18:58   #4268
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja tak wlasnie mysle o prostowaniu
suszarki unikam bo co sie namodeluje w zyciu to moje
a prostownica poniszcze....
a musze jeszcze poczekac ze 2 lata zeby mi wszystko zroslo i ta rozjasniana czesc musi wytrzymac do momemtu obciecia
a prostujac co kilka dni moze byc ciezko
a co do lokow proponuje ci spiralne loki na papiloty gumowe- sa w rossie- daja fajny look fal taki romantyczny ale nie barana. i nie zniszczysz wloskow
i samemu latwo zakrecic loki spiralnie- jak chcesz to ci opowiem jak
No prostownica niszczy strasznie Ja juz nawet na okazje nie prostuje bo widzialam jak nawet jedno prostowanie mi sie na włosach odbijało
Jak potrzebuje jakas fryzure wypasna do na szczotce wyciagam włoski i tez jest dobrze

A o taki romantyczny look właśnie mi chodzi Takze opowiedz prosze
Ja nawet nie wiem czy nie mam takich papilotów gdzieś Bo mam taki worek z różnymi wałkami, papilotami bo mama kiedys namietnie wstawała o 5 rano i kreciła włosy
A ja miałam swój ulubiony sposób - kręciłam włosy na gazete
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:00   #4269
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wróciłam ale miałam pogodę wczoraj o opalanku mogłam pomarzyć z powodu @ ale dziś już sobie posiedziałam i tak się objadłaaam i opiłam (piwska) a teraz wcinam truskawki
ale fajny weekendzik miałaś
też muszę jakoś w tygodniu na słonko wyskoczyć
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:44   #4270
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Bunny-ja również podtrzymuje moje zdanie-w prostych lepiej
i również jak Snow mi się nasunęło, żebys pocieniowała włoski przy buzi
a już mowie dlaczego-masz drobną buzie i fajnie by to wyglądało

a ja wróciłam własnie z Douglasa- razem z przemiłą Panią wybierałysmy mi kompakt do buzki
nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, jak spojrzała na mnie i "hmm..Pani ma ciemną karnacje, wiec moze ten..."
zawsze jak chodziłam to było na odwrót "ojj ale Pani jasniutka, to jedyneczka bedzie najlepsza"

kupiłam w koncu Max Factor Creme Puff nr 34 Sun Frolic
a potem się rozglądałam za pomaranczowymi pomadkami, przetestowałam chyba z 10 najlepiej mi pasowała Givenchy nr 14 fruity orange, ale za 120
majac mazniecie na rece poszłam do Rosska i obczaiłam tę Kitkulkową manhattana i wiecie co?? one są identyczne zatem kupiłam ją

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aa i jeszcze Wam powiem-poszłam do fryzjerki spytac sie o refleksy to spojrzała na mnie i stwierdziła, że już sa tak jasne, ze tylko moze rozjasniaczem zrobic, a potem spojrzała drugi raz i przy wszystkich "radziłabym Pani refleksy ale ciemniejsze, nie bedzie pani taka rozmyta" i nagle wszyscy na mnie
potem się oglądałam w lustrach czy rzeczywiscie jestem rozmyta
moze faktycznie miodowe refleksy by sie przydały..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:49   #4271
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny-ja również podtrzymuje moje zdanie-w prostych lepiej
i również jak Snow mi się nasunęło, żebys pocieniowała włoski przy buzi
a już mowie dlaczego-masz drobną buzie i fajnie by to wyglądało

a ja wróciłam własnie z Douglasa- razem z przemiłą Panią wybierałysmy mi kompakt do buzki
nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, jak spojrzała na mnie i "hmm..Pani ma ciemną karnacje, wiec moze ten..."
zawsze jak chodziłam to było na odwrót "ojj ale Pani jasniutka, to jedyneczka bedzie najlepsza"

kupiłam w koncu Max Factor Creme Puff nr 34 Sun Frolic
a potem się rozglądałam za pomaranczowymi pomadkami, przetestowałam chyba z 10 najlepiej mi pasowała Givenchy nr 14 fruity orange, ale za 120
majac mazniecie na rece poszłam do Rosska i obczaiłam tę Kitkulkową manhattana i wiecie co?? one są identyczne zatem kupiłam ją

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aa i jeszcze Wam powiem-poszłam do fryzjerki spytac sie o refleksy to spojrzała na mnie i stwierdziła, że już sa tak jasne, ze tylko moze rozjasniaczem zrobic, a potem spojrzała drugi raz i przy wszystkich "radziłabym Pani refleksy ale ciemniejsze, nie bedzie pani taka rozmyta" i nagle wszyscy na mnie
potem się oglądałam w lustrach czy rzeczywiscie jestem rozmyta
moze faktycznie miodowe refleksy by sie przydały..
Sama jest rozmyta, baba wredna jedna Wogóle nie bierz tego do siebie, mi niektóre babki mówią że wyglądam jak mała dziewczyneczka
Ale jakoś na ulicy czesciej słysze "dzień dobry slicznej pani"

Daj znać jak sie bedzie creme puff sprawował Sama sie chciałam w niego zaopatrzyć ale problem z kolorkiem był bo ten najjasniejszy podobno robi sie troche rozowy natwarzy Wiec zostałam przy tradycyjnym podkładzie. Mam nadzieje że ten PhotoReady bedzie tak samo ładnie rozswietlał mi buźke jak ten Astor co go mam
A na puder czaje sie z My Secret ten sypki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 20:13   #4272
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale fajny weekendzik miałaś
też muszę jakoś w tygodniu na słonko wyskoczyć
no fajny fajny leć na słonko koniecznie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny-ja również podtrzymuje moje zdanie-w prostych lepiej
i również jak Snow mi się nasunęło, żebys pocieniowała włoski przy buzi
a już mowie dlaczego-masz drobną buzie i fajnie by to wyglądało

a ja wróciłam własnie z Douglasa- razem z przemiłą Panią wybierałysmy mi kompakt do buzki
nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, jak spojrzała na mnie i "hmm..Pani ma ciemną karnacje, wiec moze ten..."
zawsze jak chodziłam to było na odwrót "ojj ale Pani jasniutka, to jedyneczka bedzie najlepsza"

kupiłam w koncu Max Factor Creme Puff nr 34 Sun Frolic
a potem się rozglądałam za pomaranczowymi pomadkami, przetestowałam chyba z 10 najlepiej mi pasowała Givenchy nr 14 fruity orange, ale za 120
majac mazniecie na rece poszłam do Rosska i obczaiłam tę Kitkulkową manhattana i wiecie co?? one są identyczne zatem kupiłam ją

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aa i jeszcze Wam powiem-poszłam do fryzjerki spytac sie o refleksy to spojrzała na mnie i stwierdziła, że już sa tak jasne, ze tylko moze rozjasniaczem zrobic, a potem spojrzała drugi raz i przy wszystkich "radziłabym Pani refleksy ale ciemniejsze, nie bedzie pani taka rozmyta" i nagle wszyscy na mnie
potem się oglądałam w lustrach czy rzeczywiscie jestem rozmyta
moze faktycznie miodowe refleksy by sie przydały..
to samo napisałam Bunny o drobnej buzi

a fryzjerką się nie przejmuj moim zdaniem miodowe refleksy do tego co masz teraz na główce to tak srednio by było

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Sama jest rozmyta, baba wredna jedna Wogóle nie bierz tego do siebie, mi niektóre babki mówią że wyglądam jak mała dziewczyneczka
Ale jakoś na ulicy czesciej słysze "dzień dobry slicznej pani"

Daj znać jak sie bedzie creme puff sprawował Sama sie chciałam w niego zaopatrzyć ale problem z kolorkiem był bo ten najjasniejszy podobno robi sie troche rozowy natwarzy Wiec zostałam przy tradycyjnym podkładzie. Mam nadzieje że ten PhotoReady bedzie tak samo ładnie rozswietlał mi buźke jak ten Astor co go mam
A na puder czaje sie z My Secret ten sypki
ja mam ten puder sypki my secret świetny jest, nie nadaje koloru a matuje fajnie i sądzę, że prędzej się przeterminuje niż go zużyję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:16   #4273
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a fryzjerką się nie przejmuj moim zdaniem miodowe refleksy do tego co masz teraz na główce to tak srednio by było



ja mam ten puder sypki my secret świetny jest, nie nadaje koloru a matuje fajnie i sądzę, że prędzej się przeterminuje niż go zużyję
Oo no to świetnie Bo właśnie co znalazłam jakis puder to w recenzjach pisało ze jednak daje kolor, albo ze ma drobinki A mi jest ciezko dobrac kolor podkładu a co dopiero takiego pudru

A z tymi refleksami to sie zgadzam. Miodowe jakos nijak Prędzej jakieś chłodno-beżowe.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:24   #4274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
w takim razie niech będzie jak jest, najważniejsze żebyś Ty się w nich dobrze czuła ale naprawdę zmiana na wielki + i moim zdaniem jak teraz masz wyprostowane włoski to właśnie widać że takie gładkie kiedyś to może i był taki "puszek" ale teraz tego nie widzę
to bardzo sie ciesze ze widzisz ze kondycja moich wloskow sie poprawila sama tego nie widze na co dzien, ale jak inni zauwazaja to juz jest dobrze.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No prostownica niszczy strasznie Ja juz nawet na okazje nie prostuje bo widzialam jak nawet jedno prostowanie mi sie na włosach odbijało
Jak potrzebuje jakas fryzure wypasna do na szczotce wyciagam włoski i tez jest dobrze

A o taki romantyczny look właśnie mi chodzi Takze opowiedz prosze
Ja nawet nie wiem czy nie mam takich papilotów gdzieś Bo mam taki worek z różnymi wałkami, papilotami bo mama kiedys namietnie wstawała o 5 rano i kreciła włosy
A ja miałam swój ulubiony sposób - kręciłam włosy na gazete
wiec najlepiej krecic na walki spiralne- bo najlatwiej.
ale mozna na papiloty gumowe.
zasada jest taka ze walek trzymasz pionowo i pasma wloskow ok 1-2cm szerokosci nakrecasz pionowo od nasady wlosow po koncowke.
nigdy na odwrot.
mozna tez krecic wloski od polowy jesli tak wolisz- gora prosta a dol lokowany.
najlepiej zawijac wloski wilgotne i z jakims srodkiem modelujacym- pianka, troszke zelu z woda, kremy, mleczka itp.
no i albo chodzisz w nakreconych albo podsuszasz suszarka- nawet zimnym nawiewem.
wstawiam fotki walkow, papilotow i efektow.

loki.jpgloki 1.jpgloki 2.jpgloki 3.jpgloki 4.jpgloki 5.jpg


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Bunny-ja również podtrzymuje moje zdanie-w prostych lepiej
i również jak Snow mi się nasunęło, żebys pocieniowała włoski przy buzi
a już mowie dlaczego-masz drobną buzie i fajnie by to wyglądało

a ja wróciłam własnie z Douglasa- razem z przemiłą Panią wybierałysmy mi kompakt do buzki
nawet nie wiecie jak się ucieszyłam, jak spojrzała na mnie i "hmm..Pani ma ciemną karnacje, wiec moze ten..."
zawsze jak chodziłam to było na odwrót "ojj ale Pani jasniutka, to jedyneczka bedzie najlepsza"

kupiłam w koncu Max Factor Creme Puff nr 34 Sun Frolic
a potem się rozglądałam za pomaranczowymi pomadkami, przetestowałam chyba z 10 najlepiej mi pasowała Givenchy nr 14 fruity orange, ale za 120
majac mazniecie na rece poszłam do Rosska i obczaiłam tę Kitkulkową manhattana i wiecie co?? one są identyczne zatem kupiłam ją

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

aa i jeszcze Wam powiem-poszłam do fryzjerki spytac sie o refleksy to spojrzała na mnie i stwierdziła, że już sa tak jasne, ze tylko moze rozjasniaczem zrobic, a potem spojrzała drugi raz i przy wszystkich "radziłabym Pani refleksy ale ciemniejsze, nie bedzie pani taka rozmyta" i nagle wszyscy na mnie
potem się oglądałam w lustrach czy rzeczywiscie jestem rozmyta
moze faktycznie miodowe refleksy by sie przydały..
wiesz co, ja mysle ze ta fryzjerka byla zawistna po prostu ze masz tak piekny kolor- podejrzewam ze zachodzila w glowe czym masz robione- bo moja instruktorka w ogole tego koloru nie zna np.
a refleksy zawsze mozna zrobic farbka rozjasniajaca ale dac wode no.12% i bedzie widac.
ja bym nic miodowego nie dawala bo w tej chwili beda zielone- pamietaj ze c12 jest niebieskie.

zreszta novelove tez ostatnio uslyszala od fryzjerki ze ma wlosy zielone co jest mega klamstwem.
a dlatego ze polozyla jej farby nature i fioletowe a gdyby miala wlosy faktycznie zielone choc ciutke to by miala teraz piekny seledyn
a nic takiego nie ma- wiec widac ze wcale zieleni nie miala tylko tak jej powiedziala zeby zyskac klientke.
to jest na tej zasadzie ze kazdej blondynce sie mowi- ma pani spalone wlosy, rozjasniaczem pani robi!
a nie mysli ze widac ze na glowie jest kolor farby- u mnie np. dla niej jak blond to tylko rozjasniacz. tak jakby nikt w domu blondu sobie zrobic nie umial...
dla mnie żenada.
ciemniejsze refleksy dadza ci efekt przybrudzonych wlosow albo schodzenia z balejazu tak w ogole...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:39   #4275
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiec najlepiej krecic na walki spiralne- bo najlatwiej.
ale mozna na papiloty gumowe.
zasada jest taka ze walek trzymasz pionowo i pasma wloskow ok 1-2cm szerokosci nakrecasz pionowo od nasady wlosow po koncowke.
nigdy na odwrot.
mozna tez krecic wloski od polowy jesli tak wolisz- gora prosta a dol lokowany.
najlepiej zawijac wloski wilgotne i z jakims srodkiem modelujacym- pianka, troszke zelu z woda, kremy, mleczka itp.
no i albo chodzisz w nakreconych albo podsuszasz suszarka- nawet zimnym nawiewem.
wstawiam fotki walkow, papilotow i efektow.

Załącznik 4006152Załącznik 4006153Załącznik 4006154Załącznik 4006155Załącznik 4006156Załącznik 4006157


Dziekuje ci bardzo



Kurcze wszystko dzisiaj zrobilam. Teraz jeszcze paznokcie maluje na fuksjowy róż
Ale oczywiscie na jutrzejsze zaliczenia niiiic
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:42   #4276
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziekuje ci bardzo



Kurcze wszystko dzisiaj zrobilam. Teraz jeszcze paznokcie maluje na fuksjowy róż
Ale oczywiscie na jutrzejsze zaliczenia niiiic
ja mam u stopek fuksjowy roz
od dawna
bo u stopek uznaje tylko mocny roz lub krwista czerwien
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:45   #4277
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja mam u stopek fuksjowy roz
od dawna
bo u stopek uznaje tylko mocny roz lub krwista czerwien
hihi to tak samo jak ja
podoba mi się również french ale na zrobionych pazurkach u stóp tzn żelach czy tam innych
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:50   #4278
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hihi to tak samo jak ja
podoba mi się również french ale na zrobionych pazurkach u stóp tzn żelach czy tam innych
no mi frenczyk tez ale ja zawsze gdzies tymi girami zachacze i ten bialy mi sie zawsze gdzies obdrapie albo uszczerbnie z pazurem
na jednokolorowych mniej widac
a sama sobie zelu na stopkach nie zrobie- mam za slaby kregoslup zeby sie tyle gibac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:53   #4279
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

No u stópek tez mam Zdradzilam moj nude z manhattana
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 20:57   #4280
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no mi frenczyk tez ale ja zawsze gdzies tymi girami zachacze i ten bialy mi sie zawsze gdzies obdrapie albo uszczerbnie z pazurem
na jednokolorowych mniej widac
a sama sobie zelu na stopkach nie zrobie- mam za slaby kregoslup zeby sie tyle gibac
haha skąd ja to znam zresztą mi jeszcze nie wyschnie porządnie biała końcówka a już gdzieś machnę girą i się zetrze lakier z jednej strony dlatego jak sama robię to wolę jednokolorowe jakieś ładne różowe czy czerwone bo do wszystkiego pasują

a właśnie idę umalować pazury u rąk
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:01   #4281
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

aaaaaaaaa Gienek wygrał x factora

byłam na zakupach z TŻ mam dwie nowe kiecuszki z H&M ale błagam nie proście dziś o foty, bo tak nie chce mi się robić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:02   #4282
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa Gienek wygrał x factora

byłam na zakupach z TŻ mam dwie nowe kiecuszki z H&M ale błagam nie proście dziś o foty, bo tak nie chce mi się robić
prosze...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:06   #4283
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
prosze...
jutro

kurdę, tak się napaliłam na to oooooo
http://www.hm.com/gb/product/81736?a...rticle=81736-C

ale były tylko czarne albo brązowe
jakby któraś z Was widziała w tym kolorze w swoim H&M to mogłaby mi pomóc? bo mi tak bardzo jest potrzebna
kosztuje 59,90
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:13   #4284
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Dzieki Dziewczyny
nie bede sie nią przejmować, a sama miała czarne włosy, farbowane, w dodatku krótkie


moze faktycznie refleksy w chłodnym beżu byłyby lepsze, cos pomysle pozniej poki co zostaje jak jest
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:19   #4285
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaaaaaaaa Gienek wygrał x factora

byłam na zakupach z TŻ mam dwie nowe kiecuszki z H&M ale błagam nie proście dziś o foty, bo tak nie chce mi się robić
hihi powiedz, że jedną w kwiatki z divided a drugą z kieszonką na piersi

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jutro

kurdę, tak się napaliłam na to oooooo
http://www.hm.com/gb/product/81736?a...rticle=81736-C

ale były tylko czarne albo brązowe
jakby któraś z Was widziała w tym kolorze w swoim H&M to mogłaby mi pomóc? bo mi tak bardzo jest potrzebna
kosztuje 59,90
będę jutro to zerknę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:24   #4286
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hihi powiedz, że jedną w kwiatki z divided a drugą z kieszonką na piersi

będę jutro to zerknę
o supcio

a sukienki nieee nie jedna biała a druga taka nie wiem jaka beżowa, czy co
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:26   #4287
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

witam ponownie kochane blondi!

snowi fajnie że weekend się udał

bunny śliczny masz kolorek i wcale już tak nie widać tej różnicy w przechodzeniu koloru

infa nie kombinuj z kolorkiem bo teraz to on właśnie jest boski a fryz musiała coś wymyśleć i widocznie tak sobie wymyśliła te miodowe ale według mnie jak zrobisz kilka razy C12 tak jak ja i inne laseczki to zobaczysz tą wielotonowość koloru na włoskach właśnie jakby różne kolory pasemek

kiteczko w takim razie o foty poprosimy jutro

a ja miałąm dziś źle zaczęty dzień , ale za to super się zakończył i jestem Happy

a co do @ to pisałam wam kiedyś, że im więcej będziemy ze sobą przebywać to nawet będziemy razem mieć @ w te same dni i co ? zgadza się nie ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:30   #4288
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o supcio

a sukienki nieee nie jedna biała a druga taka nie wiem jaka beżowa, czy co
hihi a już myślałam to czekamy jutro na fotki
bo ja mierzyłam w piatek taką w kwiatki z divided za 40zł była (przecena) i właśnie nie byłam przekonana i myślałam, że może ją widziałaś i mi powiesz czy fajna czy nie bo nie mam się aktualnie kogo poradzić

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
witam ponownie kochane blondi!

snowi fajnie że weekend się udał

bunny śliczny masz kolorek i wcale już tak nie widać tej różnicy w przechodzeniu koloru

infa nie kombinuj z kolorkiem bo teraz to on właśnie jest boski a fryz musiała coś wymyśleć i widocznie tak sobie wymyśliła te miodowe ale według mnie jak zrobisz kilka razy C12 tak jak ja i inne laseczki to zobaczysz tą wielotonowość koloru na włoskach właśnie jakby różne kolory pasemek

kiteczko w takim razie o foty poprosimy jutro

a ja miałąm dziś źle zaczęty dzień , ale za to super się zakończył i jestem Happy

a co do @ to pisałam wam kiedyś, że im więcej będziemy ze sobą przebywać to nawet będziemy razem mieć @ w te same dni i co ? zgadza się nie ?
dziękuję udał się
ale z tymi @ to zwała ach te blondyny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:32   #4289
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hihi a już myślałam to czekamy jutro na fotki
bo ja mierzyłam w piatek taką w kwiatki z divided za 40zł była (przecena) i właśnie nie byłam przekonana i myślałam, że może ją widziałaś i mi powiesz czy fajna czy nie bo nie mam się aktualnie kogo poradzić
w kwiatki mierzyłam dzisiaj jedynie kombinezon taki zapinany z przodu na suwak i sama z siebie śmiałam się tak głośno w przymierzalni, że aż TŻ mi do niej wlazł i nabijaliśmy się razem
namierzyłam się dzisiaj tych kiecek nawet taką maksi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:34   #4290
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w kwiatki mierzyłam dzisiaj jedynie kombinezon taki zapinany z przodu na suwak i sama z siebie śmiałam się tak głośno w przymierzalni, że aż TŻ mi do niej wlazł i nabijaliśmy się razem
namierzyłam się dzisiaj tych kiecek nawet taką maksi
podobają mi się takie maxi czasem na kimś ale tylko czasem i sama siebie w takiej nie wyobrażam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.