egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 189 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 17:04   #5641
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez katka86h Pokaż wiadomość
ja powiem tak ze dziewczyna jak wyszla z sali i zaczela opowiadac ze wybrala algowa mikronizowana i zrobila tak jak gumowe to nasza pani kosmetolog stwierdzila ze duzo punktow jej odbiora bo to jest brak wiedzy i calkowicie zle dobrany preparat ktory szkodzi klientce akorat w tym przypadku
jak może szkodzić, jeżeli nawilża i odżywia? a o to w tym zabiegu chodziło.
Jedyne co to mi pani powiedziała, że dobrze, że tego nie wzięłam bo są różne skomplikowane nazwy mikronizowanych, które trzeba wymienić
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:08   #5642
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Mikronizowane algi maja postac proszku, który miesza sie z ciepła woda do uzyskania gestej papki. Tak
przyrzadzona maseczke kosmetyczka nakłada na twarz, szyje i dekolt lub na całe ciało. Maski z alg
stosuje sie do zabiegów odmładzajacych i terapeutycznych: w leczeniu tradziku i łojotoku, kuracjach
wyszczuplajacych i antycellulitowych oraz od¿ywiajacych i regenerujacych skóre. W czasie zabiegu, poza
maska, zwykle wykorzystuje sie tak¿e inne preparaty z algami, np. ampułki od¿ywcze,liftingujace,
nawil¿ajace oraz odpowiednie kremy

przesuszona skora jest przeciwwskazaniem
znalazlam jeszcze cos takiego

Edytowane przez katka86h
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:09
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:08   #5643
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

dziewczyny,a ja zrobilam tak:

demakijarz twarzy mleczkiem
demiakijarz oczu
tonizacja
peeling enzymatyczny
serum
lampa sollux z filtrem niebieskim
masaka algowa gumowa
zel pod oczy
krem nawilzajacy

Myslicie ,ze dobrze ?
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:09   #5644
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Algi to wlasnie takak papka po wymieszaniu, ktora smierdzi zdechlymi rybami i wodorostami i z tym zmyciem to tak nie do konca, bo zdejmuje sie ja wlasnie z tym podkladem z gazy i folia o ktorych pisalam wczesniej. Nie ma zadnych dodatkow to w 100% naturalna alga, ktora mozna nawet jesc. Wiec nie przesadzajmy, jak napisala ze zmyla, to nic sie nie stalo, najwyzej egzaminator pomysli"to dlugo musiala zmywac" :P Bo jak pisalam wczesniej jak nie jest przykryta folia, to zastyga i bardzo trudno jest to zmyc. Ja tez pomyslalam o mikronizowanej ma poczatku, ale ona przeciez rozgrzewa wiec do naczynek niekoniecznie

Edytowane przez toothyy
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:11
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:12   #5645
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Witam,witam
Ja zrobiła tak

demakijaż oczu
demakijaż twarzy
tonizacja
peeling enzymatyczny + masaż na nim (głaskanie i rozcieranie tylko)
serum rozjaśniające
maska algowa
sollux z filtrem niebieskim
krem

Do zabiegu użyłam mleczka z wit.C i wyciągiem z róży, preparatu do demakijażu oczu ze świetlikiem (jest taki preparat ?), tonik z rumiankiem chyba <haha>. Serum z wit.C. Maskę algową z aloesem i krem z koenzymem Q10. Wymieszałam totalnie różne składniki, ale uznałam, że jak użyję wszystkiego z tymi samymi składnikami to mi polecą po punktach, ale nie wiem czy nie przesadziłam.

W zaleceniach do domu napisałam, że codziennie rano krem z wit.C, arniką i rutyną i SPF8, na noc krem z tej samej serii. Raz w tygodniu peeling enzymatyczny z papaina lub bromeliną. Maseczkę nawilżającą raz w tygodniu z kwasem hialuronowym. 30min przed opalaniem krem z filtrem 30. Dodałam, że po pozbyciu się problemów z naczynkami polecam zamienić kremy na nawilżające z koenzymem Q10 lub kwasem hialuronowym a reszta bez zmian. Ciekawe czy mi to uznają.

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:14
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:13   #5646
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Algi mikronizowane
ZASTOSOWANIE

Kąpiel – algi mikronizowane stosujemy, dodając je do kąpieli w ilości 50-100g na jeden zabieg,

Maseczki – po wymieszaniu 10-15 g na 20 ml wody,

Okłady detoksykacyjne - w formie ciepłych okładów po wymieszaniu z wodą w proporcji 1:1,

Body-Wrapping – jako składnik maski do zabiegu body-wrapping (owijanie ciała folią), co pozwala składnikom aktywnym zadziałać skuteczniej.


Wskazania
cellulit
kuracje wyszczuplające i modelujące sylwetkę
skóra zniszczona, słabo odżywiona
w chorobach skórnych - oczyszcza i regeneruje
zatrzymanie wody w tkankach / obrzęki

Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska bogata w 46 witamin i minerałów połączona została z Controlamine, Pam Extracts i Cytobill Bardane w Intensywnie Regulującym Serum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej z tendencją do wyprysków oraz skóry toksycznej.

Cel: oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.

Przeciwwskazania: uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Aktywne składniki:
Mikronizowana alga - kompleks trzech gatunków alg: Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus i Lithothamnion Calcareum, pozyskany w procesie mikronizacji.
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:15   #5647
toothyy
Raczkowanie
 
Avatar toothyy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 77
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez katka86h Pokaż wiadomość
Algi mikronizowane
ZASTOSOWANIE

Kąpiel – algi mikronizowane stosujemy, dodając je do kąpieli w ilości 50-100g na jeden zabieg,

Maseczki – po wymieszaniu 10-15 g na 20 ml wody,

Okłady detoksykacyjne - w formie ciepłych okładów po wymieszaniu z wodą w proporcji 1:1,

Body-Wrapping – jako składnik maski do zabiegu body-wrapping (owijanie ciała folią), co pozwala składnikom aktywnym zadziałać skuteczniej.


Wskazania
cellulit
kuracje wyszczuplające i modelujące sylwetkę
skóra zniszczona, słabo odżywiona
w chorobach skórnych - oczyszcza i regeneruje
zatrzymanie wody w tkankach / obrzęki

Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska bogata w 46 witamin i minerałów połączona została z Controlamine, Pam Extracts i Cytobill Bardane w Intensywnie Regulującym Serum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej z tendencją do wyprysków oraz skóry toksycznej.

Cel: oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.

Przeciwwskazania: uczulenie na składniki zawarte w preparatach.

Aktywne składniki:
Mikronizowana alga - kompleks trzech gatunków alg: Laminaria Digitata, Fucus Vesiculosus i Lithothamnion Calcareum, pozyskany w procesie mikronizacji.

Podejzewam ze wzielas ten zabieg ze strony Thalgo, ale nie ma co sie tym sugerowac, dlatego ze jak sama wkleilas, alga mikronizowana zostala polaczona z kompleksem CONTROLAMINE, a komp0leks ten jest przeznaczony do skory tłustej. Sama alga mikronizowana bez dodatkowych kompleksow moze byc uzywa do kazdej cery nie tylko tlustej, a taka byla wlasnie w wykazie
toothyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:17   #5648
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Martinii90 Pokaż wiadomość
Maska algowa mikronizowana

Maska ta ma działanie intensywnie nawilżające i odżywcze, stymulujące na metabolizm komórkowy, remineralizujące. Zapewnia głębokie oczyszczanie skóry i usunięcie szkodliwych metabolitów
Zabieg przeznaczony jest dla każdej skóry


Zawartew preparacie aminokwasy, alginiany i proteiny intensywnie regenerują skórę, nawilżają ją i uelastyczniają.

Pozostałość zmyć woda.
ale ja ja sciagnelam jak gumową!!!!

__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:20   #5649
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
ale ja ja sciagnelam jak gumową!!!!

nie przejmuj się, każdy zrobił jakiś błąd, ja w wykazie świetnie opisałam preparat do demakijażu oczu, składniki aktywne, działanie, wszystko pięknie ładnie, tylko, że przy metodyce w ogóle nie zdemakijażowałam oczu ://
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:24   #5650
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hello

W końcu jestem w domu! Przeczytałam Wasze odczucia po egzaminie ... Ucieszyłam się, gdy zobaczyłam zabieg na twarz, wyraz naszych min był dziś bezcenny!

Mi nauczycielka, co jest egzaminatorką mówiła że można dopisać preparaty i sprzęty z poza listy, ale trzeba być świadomym jak ich stosować, że to żaden błąd i nie mają prawa nie zaliczyć pracy z tego powodu.

MÓJ TEMAT: Projekt realizacji prac związanych z wykonaniem zabiegu nawilżająco-rozjaśniającego z sonoforezą na skórę twarzy u klientki 34-letniej.

Hmm, taki plan zrobiłam:
- wywiad
- demakijaż twarzy + oczu (w takiej kolejności ze stresu ;/)
- tonizacja
- diagnoza pod lampą lupą
- peeling enzymatyczny
- ampułka + sonoforeza
- sollux niebieski (8minut, 30cm od twarzy klientki,fotel w pozycji siedzącej)
- serum + maska algowa
- krem pod oczy i na twarz
- podziękowanie za zabieg, zalecenia do domu.

Jako składniki czynne użyłam: trawę cytrynową, ekstrakt różany i awokado, olej sezamowy, kwas hialuronowy, wit. E + A, elastynę, kolagen, arnikę, olejek herbaciany, alantoina, pantenol, kasztan ... Więcej nie pamiętam ...

W spisie kosmetyków wpisałam oliwkę do masażu, której nie wykorzystałam bo stwierdziłam że nie warto męczyć klientkę ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:28   #5651
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
nie przejmuj się, każdy zrobił jakiś błąd, ja w wykazie świetnie opisałam preparat do demakijażu oczu, składniki aktywne, działanie, wszystko pięknie ładnie, tylko, że przy metodyce w ogóle nie zdemakijażowałam oczu ://
pisze maska algowa mikronizowana. dla mnie maska to maska cholera jasna!!
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:32   #5652
dziewczyna2009
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna2009
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łapy k. Białegostoku
Wiadomości: 90
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

to ja tego nie rozumiem. ale będą punktowane te inne zabiegi spoza listy? przecież to głupie. to każdy moze pisać sobie na projekcie czego tylko dusza zapragnie, mimo tego ze nie było tego w aparatach. to po co w ogole dawać aparaty w wykazie ? nie czaje
weźcie mnie oświećcie ! ?
__________________
01.01.2011 - SZCZĘŚCIE --> zaręczyny
(długo oczekiwane)

13, 15 06.2011 - egzamin !

16.06.2011 - wyjazd do Belgii ( mały strach)
dziewczyna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:37   #5653
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
pisze maska algowa mikronizowana. dla mnie maska to maska cholera jasna!!
pocieszam sie tylko tym ze przy tej masce napisalam alginat z alg brunatnych. moze mnie to jakos uratuje. choleraaa!!!!! wybaczyc sobie tego nie moge nooo.
blondynkA ze mnie na 200 procent. ale ja zawsze polegam na takich doopstwach. i to mnie zawsze udoopia tak samo jak z tym arkszem z odpowiedziami na tescie. ktory za slabo zaznaczylam~!!!!!!!!!!!!! !!!

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

nie beda punktowane!!!!!!!!!!!!! wlasnie o to chodzi ze ne beda punktowane!! na moja zgube chyba niestety!!
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:38   #5654
Stefi_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Nie przejmuj się:P napewno to nie jest aż tak duży błąd,ja w sumie wszystko zrobiłam ,tak jak pisałyscie,ale z algami gumowymi:P tylko nie wiem czy dobrze dałam lampe solux z niebieskim filtrem na koniec zabiegu:P Nasza babka powiedziała ,ze może byc,bo to wyciszy skóre :P
Stefi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:43   #5655
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ktoras odpwie na moje pytanie?


Kurde ciesze sie,ze to juz za mna uff
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:45   #5656
katka86h
Raczkowanie
 
Avatar katka86h
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 38
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

dziewczyny iema co sie dolowac na zapas, miejmy nadzieje ze wszystko ok i czekajmy z nadzieja do sierpnia

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

kanzaki26 ciezko powiedziec czy dobrze napewno ma to sens ale to zalezy od klucza, mi sie wydaje ze moja praca tez jest dobrze napisana a tu przyjdzie jakis dziwny klucz i sie okaze ze uwalilam
katka86h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:46   #5657
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Kanzaki, kolejność na chłopski rozum jest OK ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:47   #5658
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ja też niestety użyłam alg mikronizowanych a w trakcie pisania zmieniłam na gumowe a potem znowu na mikronizowane. Kurde było zaufać intuicji.
Ja dałam taki tytuł "Projekt realizacji prac związanych z wykonaniem zabiegu pielęgnacyjnego przesuszonej skóry twarzy-zabieg odżywczo-nawilżający.
Plan:
demakijaż oczu
demakijaż twarzy
tonizacja
diagnoza skóry pod lampa lupą
peeling
serum odżywcze
maska
masaż
krem pod oczy
krem do twarzy
zalecenia do domu
sprzątanie stanowiska pracy
Składniki aktywne: olej migdałowy, Cohobat z płatków rózy, bławatek, nagietek, lanoina, alantolina, miłorząb japoński, Spirulina, koper morski, arnika górska, oczar wirginijski, kozie mleko, olej migdałowy chyba tyle.
Przeciwwskazania:
nowotwory
uczulenie na skł. aktywne w preparatach
dermatozy
przerwanie ciągłości naskórka
wykwity ropne
alergie,
klaustrofobia
stany infekcyjne skóry
choroby wirusowe i bakteryjne skóry
otwarte rany
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś

Edytowane przez antena22
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:48
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:49   #5659
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ciekawe ile z nas bedzie powtarzac ten egzamin , wolałabym nie ,bo to straszny stres masakra .

U nas wogole zabrakło 5 arkuszy egzaminacyjnych,ale były jaja mowie wam, ta komisja sie cały czas smiała z nas,bo zesmy ze soba gadaly i wogole powiem wam,ze spoko było. Mogłam sobie wiecej sciag zrobic,no,ale coz,wiedzy troche w głowie miałam na szczescie

A na jakiej stronie sie sprawdza te wyniki?
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 17:51   #5660
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

algi zurawinowe pisze tak:
Mikronizowane owoce żurawiny kanadyjskiej,
naturalne źródło kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, polifenoli, tokotrienoli,
antybakteryjnych tannin, 100% ekstrakt z alg brunatnych, bogaty w łatwoprzyswajalne
aminokwasy, witaminy, jod, wapń, krzem i magnez.

1. Dokładnie oczyścić twarz, można również wykonać peeling, co ułatwi wchłanianie składników aktywnych do wnętrza komórek skóry.
2. Przed nałożeniem maski, można rozetrzeć serum pod oczy , oraz koenzym Q10 na całą twarz
3. Wymieszać dwie łyżki proszku ,oraz trzy łyżki zimnej wody mineralnej.
4. Energicznie mieszać do uzyskania gładkiej masy.
5. Rozłożyć maskę równomiernie na całą twarz i szyję (można stosować na oczy i usta). Po kilku minutach maska tężeje.
6. Po około 20 min maskę zdjąć w całości.


i bądź tu czlowieku mądry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! noooo
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."

Edytowane przez mags1974
Czas edycji: 2011-06-15 o 17:52
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:52   #5661
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A na jakiej stronie sie sprawdza te wyniki?[/QUOTE]
My po egzaminie dostałyśmy karteczki z hasłem żebyśmy mogły same spr. wyniki. strona to komisja.pl,ale chyba dopiero po 26.08 będą wyniki
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:52   #5662
Quick
Raczkowanie
 
Avatar Quick
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Czy moglaby ktoras z Was napisac jaka byla tresc zadania egzaminacyjnego? I czy ktoras z Was ma mozliwosc zalaczenia skanu testu z poniedzialku? Bylabym wdzieczna
Quick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:53   #5663
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Quick Pokaż wiadomość
Czy moglaby ktoras z Was napisac jaka byla tresc zadania egzaminacyjnego? I czy ktoras z Was ma mozliwosc zalaczenia skanu testu z poniedzialku? Bylabym wdzieczna
scan testu jest wczesniej. poszukaj
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:57   #5664
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Arkusz z dzisiejszego egzaminu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (132,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (111,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (105,7 KB, 89 załadowań)
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:58   #5665
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

wyniki egzaminów będą 22sierpnia !!!
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:03   #5666
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
wyniki egzaminów będą 22sierpnia !!!
Na stronie łódzkiej komisji jest 26.08 https://wyniki.komisja.pl/
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:07   #5667
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Mi dzisiaj egzaminatorka powiedziała, że 22 sierpnia będzie można już odebrać dyplom
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:09   #5668
anna46_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Banan2401 Pokaż wiadomość
tak ale mimo wszystko te punkty i tak trzeba uwzględniać w dalszej pracy, czyli poprostu je przepisać, mnie tak uczyli...
pkt.3.Diagnoza i cele zabiegu:
- badanie podmiotowe czyli wywiad
- badanie przedmiotowe czyli obserwacja wyglądu skóry przez kosmetyczkę
-postawienie diagnozy (chodzi o określenie jaka to cera i w jakim jest stanie
Tutaj też określasz cel zabiegu,to, co chcesz osiągnąć wykonując ten zabieg.
Potem, w punkcie "metodyka zabiegu" jest po usadzeniu klientki na fotelu "przeprowadzenie wywiadu poprzez zadanie pytańo stan zdrowia,uczulenia na preparaty...", a dalej ,po demakijażu jest "właczenie lampy z lupą i dokładne obejrzenie skóry".
anna46_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:24   #5669
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
ktos jeszcze mial ta cholerna maske algowa mikronizowana?? chba sie zalamie!! przez 2 lata szkoly nikt nam nie wspomnial o takiej masce. jak wyglada do czego sluzy jak ja uzyc itp. zobaczylam perwszy raz ta maske dzisiaj w projekcie. i wydawalo mi sie ze ona zastyga tak jak gumowa. tylko ze te algi sa zmikronizowane. jasny szlag!!!!!!!!!!!
i zrobilam ja tak jak gumowa i tak jak gumowa zdjelam w calosci!~ wwrrrr
zalamka total
mialyscie w szkole te maski?
my robiłyśmy w szkole, jak nie znałas to trzeba było robić tą co znasz po co sobie utrudniac. Ale teraz już trudno głowa do góry
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:28   #5670
ewakosmetyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 6
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a ja doper****łam mikrodermabrazje i polecialam z koksem az do przyszlego roku. zmylilo mnie to ze skora sie luszczy, wiec chcialam pomoc jej sie lepiej zluszczyc.
ewakosmetyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.