Pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 13:29   #1
GwiiazdeCzkaa
Przyczajenie
 
Avatar GwiiazdeCzkaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 14
Unhappy

Pomocy.


Mam problem, bo jutro wyjeżdżam na obóz, ale nie chcę robić tego z moimi włosami. Moja historia jest taka : miałam bardzo ładne włosy w kolorze miodowy blond, ale po użyciu szamponetki z delii w kolorze rudym, ten kolor nie chciał mi zejść i resztki rudego zostały na włosach. Więc kupiłam rozjaśniacz (nie wiedząc do końca jak działa i co robi). Chciałam je rozjaśnić tylko odrobinkę i teraz na grzywce wyszedł mi bardzo brzydki żółto-pomarańczowy kolor i nie wiem co z tym zrobić, bo dowiedziałam się, że to nie zejdzie. Na reszcie włosów jest naturalny z drobnymi pasemkami. Co mogę zrobić, aby choć trochę je przyciemnić. Mogą być i sposoby naturalne i sztuczne (farba, itp.) Naprawdę nie wiem co robić, a wyglądam okropnie. Chodzi mi tylko o tą grzywkę.
Przepraszam jeśli taki temat już się powtórzył, ale jak na złość nie mam czasu, bo w między czasie się pakuję. Bardzo błagam o szybkie odpowiedzi. I czy na pewno ten rozjaśniacz nie zejdzie z czasem do naturalnego koloru włosów?
GwiiazdeCzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:02   #2
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Pomocy.

Rozjaśniacz na pewno nie zejdzie Ci do naturalnego koloru. Ja bym przyciemniła farbą o kolorze zbliżonym do reszty włosów.
krd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 14:12   #3
GwiiazdeCzkaa
Przyczajenie
 
Avatar GwiiazdeCzkaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy.

Szkoda troszkę, ale dzięki.
GwiiazdeCzkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 18:01   #4
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pomocy.

Dobry fryzjer brzmi odpowiedź- zapłacisz trochę, ale przynajmniej będziesz miała dobry efekt końcowy na głowie. Zawsze byłam zdania, że domowymi eksperymentami można się tylko pogrążyć, jeśli się nie wie, co robić
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:43   #5
THart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 79
Dot.: Pomocy.

Jak już koniecznie musisz to robić sama to przefarbuj na ciemniejszy kolor a jaśniejsze fragmenty potraktuj jak odrosty, czyli potrzymaj farbę trochę dłużej. Różnica w kolorze pewnie jakaś zostanie - ale na pewno będzie mniejsza niż była.
THart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.