Kosmetyki Essence - część XI - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 13:19   #4561
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hejka
Łódź jak zawsze, płynie swoimi wodami.
Jutro będę miała informacje co do Tesco

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Przekazuję info od mejaczka:

Łódź TESCO - NIE będzie CC.

Szczegółów niestety nie znam.
Kurde, też właśnie taka otrzymałam informację:/ Lipa trochę z tym CC:/ Dobrze, że nic do mnie aż tak nie przemawiało.
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:29   #4562
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez vindiesel Pokaż wiadomość
No nareszcie ktoś z okolic
Sorki ,że tak wtrące ale musze Wam powiedzieć , że szczerze Was nienawidze
Przez przypadek tu zajrzałam i tak czytam.... czytam... i przez to Wasze biadolenie o Essence to bankrutem zostane!!! Mój pierwszy skromny zakup tych kosmetyków kosztował mnie blisko 100 zł, a lista z tym co polecacie jest straszliwie długa ( tak tylko czytam Was i dopisuje co kupić)!! Jesteście be be!
Ja też jestem be i fuj bo czytam Was jak jakaś maniaczka!!
A tak na koniec to i tak Wam dziekuje za to ,że jesteście

hhehehehee... ze mną było bardzo podobnie
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:29   #4563
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Przekazuję info od mejaczka:

Łódź TESCO - NIE będzie CC.

Szczegółów niestety nie znam.

właśnie przyszłam tu napisać tą smutną wiadomość


a czy ktoś wie czy w łódzkim Douglasach będzie CC?
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:33   #4564
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
a czy ktoś wie czy w łódzkim Douglasach będzie CC?
Wydaje mi się, że mejaczek też pisała, że w Douglasach ma być ale po świętach/Nowym Roku
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:40   #4565
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
w Naturze prze metrze Centrum dołożyli Vampire's Love i jest wszystko oprócz różu.

Dzisiaj się obłowiłam w eyeliner w pisaku, tusz i love extreme (póki co jestem zachwycona efektem ) i lakier czarny ze złotym brokatem z VL i jestem happy
(a poszłam tylko po żel do golenia, którego swoją drogą nie kupiłam, bo mi kasy nie starczyło, ale trudno będę się golić pod odżywkę, w końcu kosmetyki z essence ważniejsze )
AAAAA dlaczego!!!!
Moje konto pustkami świeci po zakupach świąteczno spożywczych.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:16   #4566
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Oj moja lista must havów z Essence mimo ciągłych zakupów zamiast się skracać to się wydłuża. Jak to się dzieje Po nowym roku lecę kupić nowy tusz. Myślę nad tym 2 w 1 (zauważyłam dziwną zależność - u mnie sprawdzają się dla innych kiepskie produkty np. mój hit to różowa mascara z Rimmela, która na KWC ma 2.5*) lub I love extreme. A może obydwa kupić, bo mój MA Smokey Eyes zakończył swój żywot
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 16:31   #4567
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
w Naturze prze metrze Centrum dołożyli Vampire's Love i jest wszystko oprócz różu.

Dzisiaj się obłowiłam w eyeliner w pisaku, tusz i love extreme (póki co jestem zachwycona efektem ) i lakier czarny ze złotym brokatem z VL i jestem happy
(a poszłam tylko po żel do golenia, którego swoją drogą nie kupiłam, bo mi kasy nie starczyło, ale trudno będę się golić pod odżywkę, w końcu kosmetyki z essence ważniejsze )
O jaa, serio? W dolnej czy górnej Naturze?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 16:40   #4568
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
słuchajcie, czy Essence ma jakieś godne polecenia tusze do rzęs o małej szczoteczce? coś podobnego do Oriflame Revelation ---> KLIK na przykład? kupiłabym jeszcze siostrze może, a ona używa tylko takich bo ma okropnie długie i wywinięte rzęsy i większą szczoteczką maże sobie calą powiekę
Taką szczoteczkę ma Stays on and on and on, ale chyba go wycofali jesienią. Może gdzieś jeszcze znajdziesz Tutaj znalazłam zdjęcia:
htt p://beautyw izaz.blogspot.com/2011/10/tusz-essence-stays-on-and-on-and-on.html
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:00   #4569
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

byłam dziś i w naturze, i w douglasie. kupiłam gel-look top coat i 2 lakiery c&g (48 meet me now i 56 got a secret, jakby co ) i w sumie jak widzę tą biedę z nędzą w douglasie, to nie wiem, czy mam płakać, czy się śmiać za każdym razem kiedy tam jestem widzę ciągle to samo, nic a nic nie przybywa, na standzie jeszcze praktycznie pół balleriny i nieco mniej I love w dodatku straszny ochroniarz, który wydaje się być bardzo ciekawy, jaki lakier wybierzesz
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:28   #4570
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A ja byłam w Douglasie na Stawowej, ale nic nie było Pojechałam potem do Silesii i tam kupiłam rozświetlacz i średni cień - złotego nie byłooo Może mi się jeszcze uda dorwać

Od razu mówię, że te cienie mają konsystencję jak cienie z Catrice, nie jak cienie Essence ze stałej oferty, z czego się cieszę

A, jeszcze jedno: cień pośredni z limitki nie jest podobny do Jennifer Goldrush z Catrice
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:32   #4571
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Kraków, DN przy Poczcie Głównej:
miejsce limitki zapełnione przez wycofywane lakiery MD(miętowy, bladobłękitny, biały, bladofioletowy, perłowy fiolet i chyba coś jeszcze), poczwórne cienie i jakieś paskudne ozdoby do paznokci.

Raport złożony
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 17:36   #4572
Soya22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny z Poznania byłam przed uczelnią (tzn jakoś ok 10) w TESCO i z tego co zdążyłam zauważyć to został jeden rozświetlacz, wszystkie cienie, chyba trzy opakowania perfum, trzy różowe błyszczyki. Nie wiem jak z eyelinerami bo się nie skupiałam na nich.
Soya22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:49   #4573
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A, jeszcze jedno: cień pośredni z limitki nie jest podobny do Jennifer Goldrush z Catrice
Za to jest bardzo podobny do tego ze stałej oferty Essence "Steel the show" - jest trochę jaśniejszy i wpada bardziej w złoty.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:50   #4574
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Byłam dziś w Krośnie i powiem jedno... Przeprowadzam się tam! Nie ma bata! Natura w rynku nie dość, że ma dwie pełne szafy to do tego ma catrice i szafę belll i w ogóle jak to wszystko zobaczyłam to padłam i zaśliniłam posadzkę Do tego w koszyczkach wyprzedażowych rzeczy z poprzednich limitek (głównie catrice) i rzeczy wycofywanych. Zaś szafa podstawowa bardzo ładnie prezentowała pełną VL!

Ja załapałam się na ostatni hello holo, bo już chodził za mną dobrych kilka miesięcy i powiem Wam, że nawet na moich obecnie krótkich paznokietkach wygląda obłędnie- rzeczywiście jak drogie, mieniące się kamienie A na długich to szał zupełny będzie

Oprócz tego złowiłam wycofaną szminkę z catrice z serii absolute moisture- w kolorze creamy brown- już mi się podoba (a opakowanie po prostu bomba! Dlaczego oni je musieli wycofać)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 17:51   #4575
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

byłam dziś w D w Gdańsku na Morenie. Paletki Denim Wanted, trochę rzeczy z black&White, balerina stała oferta uzupełniona przyzwoicie.

Dziękuję za uwagę
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:02   #4576
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Krośnie i powiem jedno... Przeprowadzam się tam! Nie ma bata! Natura w rynku nie dość, że ma dwie pełne szafy to do tego ma catrice i szafę belll i w ogóle jak to wszystko zobaczyłam to padłam i zaśliniłam posadzkę Do tego w koszyczkach wyprzedażowych rzeczy z poprzednich limitek (głównie catrice) i rzeczy wycofywanych. Zaś szafa podstawowa bardzo ładnie prezentowała pełną VL!

Ja załapałam się na ostatni hello holo, bo już chodził za mną dobrych kilka miesięcy i powiem Wam, że nawet na moich obecnie krótkich paznokietkach wygląda obłędnie- rzeczywiście jak drogie, mieniące się kamienie A na długich to szał zupełny będzie

Oprócz tego złowiłam wycofaną szminkę z catrice z serii absolute moisture- w kolorze creamy brown- już mi się podoba (a opakowanie po prostu bomba! Dlaczego oni je musieli wycofać)
jak jeszcze napiszesz, że był tam żelowy liner z denim wanted to też się przeprowadzam
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:02   #4577
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Uwaga!
W Cieszynie w drogerii na rynku o 15:00 był pełen stand limitki Circus Circus. Pośliniłam się trochę, ale nic nie kupiłam, choć nie wiem czy nie wrócić po perfumy.
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:07   #4578
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
jak jeszcze napiszesz, że był tam żelowy liner z denim wanted to też się przeprowadzam

Nie, nie było, ale dlatego, że tej LE nie było w ogóle w naturach- jedynie w dougach (niektórych- oczywiście nie w naszym, rzeszowskim, bo po co) i drogeriach niesieciowych, gdzie essence występuje jako jednorożec ze złotą grzywą
Ale przeprowadzka i tak naprawdę się opłaci bo tam spokojnie można się zastanowić nad limitką, której nie zgarną Ci od razu- pierwszego dnia po wystawieniu Ja stanęłam jak wryta, jak zobaczyłam pełny stand VL
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:11   #4579
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W drogerii Jaśmin koło centralnego , trochę z Circus Circus - lakiery,eyelinery,błyszcz yki, 1 rozświetlacz,perfumy.
Kupiłam tylko perfumy , miałam w ręku rozświetlacz ale zdecydowałam,że mi nie potrzebny, chciałam złoty liner ale z MIYO były tańsze i wziełam złoty i niebieski.
A perfumy mi się podobają słodziaki
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 18:24   #4580
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cudawianki Pokaż wiadomość
Uwaga!
W Cieszynie w drogerii na rynku o 15:00 był pełen stand limitki Circus Circus. Pośliniłam się trochę, ale nic nie kupiłam, choć nie wiem czy nie wrócić po perfumy.
nooooooooooo wreszcie

Może Ty mi dokładnie wyjaśnisz, gdzie jest ta drogeria?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:24   #4581
V like Victoria
Raczkowanie
 
Avatar V like Victoria
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Krośnie i powiem jedno... Przeprowadzam się tam! Nie ma bata! Natura w rynku nie dość, że ma dwie pełne szafy to do tego ma catrice i szafę belll i w ogóle jak to wszystko zobaczyłam to padłam i zaśliniłam posadzkę Do tego w koszyczkach wyprzedażowych rzeczy z poprzednich limitek (głównie catrice) i rzeczy wycofywanych. Zaś szafa podstawowa bardzo ładnie prezentowała pełną VL!

Ja załapałam się na ostatni hello holo, bo już chodził za mną dobrych kilka miesięcy i powiem Wam, że nawet na moich obecnie krótkich paznokietkach wygląda obłędnie- rzeczywiście jak drogie, mieniące się kamienie A na długich to szał zupełny będzie

Oprócz tego złowiłam wycofaną szminkę z catrice z serii absolute moisture- w kolorze creamy brown- już mi się podoba (a opakowanie po prostu bomba! Dlaczego oni je musieli wycofać)

Mniejsze miejscowości tak mają. W moim 20 tysięcznym mieście są dwie Natury, w tym jedna z podwójną szafą i Catrice, spokojnie można nabyć limitowanki nawet miesiąc po ich premierze. Ale to jest też minusem, bo nowe nie pojawia się dopóki nie znikna stare
__________________



V like Victoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:40   #4582
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
nooooooooooo wreszcie

Może Ty mi dokładnie wyjaśnisz, gdzie jest ta drogeria?
Idąc z rynku w kierunku ulicy głębokiej, po lewej stronie. Jest pomiędzy obuwniczym "Wojas" a garmażeryjnym. Nad jest duży szyld Kosmeteria- eksperci urody.
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:45   #4583
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziękuję
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:47   #4584
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Dziękuję
I co kupisz?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:52   #4585
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Nie, Circus mnie nie rajcuje w ogóle, ale dobrze mieć alternatywną drogerię, bo u mnie są w naturach i jedna zacofana szafa w takiej małej drogerii, a Cieszyn, no cóż, niestety bywam.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:59   #4586
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Nie, Circus mnie nie rajcuje w ogóle, ale dobrze mieć alternatywną drogerię, bo u mnie są w naturach i jedna zacofana szafa w takiej małej drogerii, a Cieszyn, no cóż, niestety bywam.
czemu niestety ?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 19:01   #4587
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Bo w zasadzie nie lubię Cieszyna - miasto jest piękne, ale nie czuję jego klimatu, no i najważniejsze, że nienawidzę mojej uczelni
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 19:03   #4588
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość

właśnie przyszłam tu napisać tą smutną wiadomość


a czy ktoś wie czy w łódzkim Douglasach będzie CC?

Dziękuję Buffy za przekazanie informacji.
Niestety nie dałabym rady wcześniej napisać wiadomości.
Co do szczegółów, to zarząd naszego Tesco nie dogadał się z przedstawicielem i wyszła dupa. Nie wiadomo jak będzie z innymi limitkami, ale CC na pewno nie będzie.

Co do Douglasów, to po Świetach ma przyjść dostawa. Jeszcze dokładnie nie wiadomo czy z limitką czy nie, ale wcześniej nie ma co pytać. Jeśli nie to po nowym roku. Z tego co się dowiedziałam, to panie czekają na limitkę, bo dostały info, że po Świętach ma przyjść.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 19:07   #4589
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Bo w zasadzie nie lubię Cieszyna - miasto jest piękne, ale nie czuję jego klimatu, no i najważniejsze, że nienawidzę mojej uczelni
Uniwersytet Śląski zgadłam, czy nie?
sorry za off
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 19:11   #4590
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Tak sobie siedzę i myślę i... kupiłabym coś jeszcze z CC
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.