Kosmetyki Essence - część XI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 22:06   #4741
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że Natura coraz szybciej wprowadza limitki i są one aktualne, jednak naszych zachodnich sąsiadów przecież nie wyprzedzi...

Co to będzie jak C nie będzie (odpukać!)? Mamy jakieś dojścia z zagranicy, żeby w razie czego zrobić wielkie zamówienie zbiorowe na rozświetlacze?
a kiedy C ma być w Niemczech?
wydaje mi się że już jest
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:08   #4742
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
W kato w silesi też nie ma
No i masz ci babo placek :/
Dobrze, że piszesz, bo już zaczęłam planować zakupy w Silesii (które miały być pretekstem do odwiedzenia douglasa ).

Z lotniczej limiotwanki póki co nic ze zdjęć mi się nie podoba, za to rozświetlacz z kryształowej budzi we mnie pragnienie posiadania
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:13   #4743
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
mi się wydaje że wcześniej do nas dojdzie. Do Natur pewnie w połowie stycznia
Ale natura zapowiedziała na styczeń CC (chyba, że coś im się zmieniło) więc obstawiam jednak Douglasy w lutym
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:19   #4744
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Ale natura zapowiedziała na styczeń CC (chyba, że coś im się zmieniło) więc obstawiam jednak Douglasy w lutym
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee, tylko nie Douglasy. Zawsze mi wszystko wykupują, zanim tam dotrę. Pytał ktoś może na fan page'u Natury, czy planuje którąś z zimowych limitek?
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:21   #4745
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale czupryna nie pójdzie stąd bo to jej kosmetoholiczne miejsce na ziemi, gdzie ktoś ją rozumie A rzęsy mam grubo poniżej średniej, tylko mój ukochany MF 2000 c. robi takie cuda na kiju (jest zaraz na drugim miejscu po MA pomarańczowym, który niestety skończył się i postanowiłam zabrać się za zachomikowane zapasy innych tuszy)

p.s. A co do tęczówki to zawsze chciałam mieć ciemnobrązowe albo całkiem czarne oczęta, a tu masz- niebieskooki potwór z żółtymi pierścieniami Mój kumpel ze studiów stwierdził kiedyś, że mam oczy trupa coś w tym jest




Dziękuję, lata praktyki Pamiętam, że z kreską zaczynałam w liceum w klasie maturalnej i od tej pory jest moim nieodłącznym znakiem rozpoznawczym- może się walić palić, ale krecha musi być i basta!Zobaczysz, że jak poćwiczysz to też będziesz śmigać ładne kreseczki z zamkniętymi oczami
Takie "komplementy" mnie zawsze rozkładają na łopatki To specyficzne wyczucie (a raczej jego brak ) u płci brzydkiej Ja zostałam kiedyś skomplementowana, że ważę tyle, co worek z cementem I to jest komplement (siermiężny, ale komplement ), bo worek z cementem waży "tylko" 50 kg... Pewnie niejedna chciałaby tyle ważyć

A co do kreski i samego oka to ślicznie Prosto, klasycznie, idealnie na co dzień - tak jak lubię. Ja w zasadzie też jestem początkująca z kreskami - zaczęłam dopiero jakieś półtora roku temu I najczęściej w użyciu jest kredka Linera w żelu jeszcze się nie dorobiłam W pisaku mam brąz z RtP i używam go już rzadko (po fazie wielkiej fascynacji po kupieniu) właśnie ze względu na małe trudności ze zmywaniem, poza tym tak jakoś mi ta forma średnio odpowiada... W płynie mam czarny i uzywam go do mocniejszych makijaży, na jakieś ważniejsze wyjścia itp. Na co dzień używam namiętnie brązów. Najwygodniej mi właśnie kredką
Tak a propos kredki to właśnie mi się kończy moja ulubiona brązowa z MS i chciałam ją zastąpić LL Hot Chocolate, a tu jak na złość mi wykupili

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Pomadka Co prawda kolor nie koniecznie mój, ale to opakowanie I do tego metalowe! No, no, no... Łudząco podobne do AM z Catrice, i sama szminka też wydaje się mieć taką kremową konsystencję. Ciekawe jak ten drugi kolor W zapowiedziach wyglądał na biały

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Nie będę oryginalna: rozświetlacz
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 22:47   #4746
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Poczytuję Was ale nie wtrącam się bo jak wpadniecie w wir rozmowy,to nawet nie zauważycie,że pojawia się ktoś inny niż stałe bywalczynie
Oj nie prawda. Ja mam takie zboczenie, ze wszystko widzę i wszystko słyszę

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Rozświetlacz po zapowiedziach już wiedziałam, że będzie mi się podobał i ten pyłek jest fajny.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Chyba wykupię wszystkie, jakie będą na standzie.
Lakier mnie rozczarował, tak samo cienie.
Tak poza tym, to czegoś nie czaję. Limitka ma wejść na przełomie stycznia i lutego, to z jakiej paki ona ma zdjęcie standu? Rozumiem, że Cosnova wysyła blogerkom produkty zanim się pojawią, ale chyba nie całe standy? ;P
Oj bo trzasnę, a co zresztą spragnionych?

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziękuję, ale czupryna nie pójdzie stąd bo to jej kosmetoholiczne miejsce na ziemi, gdzie ktoś ją rozumie A rzęsy mam grubo poniżej średniej, tylko mój ukochany MF 2000 c. robi takie cuda na kiju (jest zaraz na drugim miejscu po MA pomarańczowym, który niestety skończył się i postanowiłam zabrać się za zachomikowane zapasy innych tuszy)

p.s. A co do tęczówki to zawsze chciałam mieć ciemnobrązowe albo całkiem czarne oczęta, a tu masz- niebieskooki potwór z żółtymi pierścieniami Mój kumpel ze studiów stwierdził kiedyś, że mam oczy trupa coś w tym jest




Dziękuję, lata praktyki Pamiętam, że z kreską zaczynałam w liceum w klasie maturalnej i od tej pory jest moim nieodłącznym znakiem rozpoznawczym- może się walić palić, ale krecha musi być i basta!Zobaczysz, że jak poćwiczysz to też będziesz śmigać ładne kreseczki z zamkniętymi oczami
Skąd ja to znam
Co do tęczówki, to niebieskookie zawsze tak mają.


---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Róz, pomadka, cień, pierścionek.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Oh nein, oprócz czerwonego lakieru i szminki, reszta
dzolls chce!

Ej, mam do was prośbę - oczywiście nie dziś, ale: wydaje mi się, że źle wyglądam w czarnej kresce, jutro postaram się zrobić i ocenicie, coooo?
Szczerze i niekoniecznie bezboleśnie

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
żałuj, TYYYYYYYYYYYLE Cię omija
Trzeba zrobić słowniczek dla nieogarniętych

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez V like Victoria Pokaż wiadomość
Mówicie, że w Krakowie i Łodzi są tylko trzy Natury... . Ale sądząc po Twojej recenzenckiej działalności - Em - nie masz raczej problemów z zaopatrzeniem . No właśnie oglądnęłam u Ciebie perfumy CC, ja też je chcę... bardzo, bardzo. Ale Vampirza Miłość ciągle mocno się trzyma.
Pozostało mi 1) czekać aż wykupią VL, a biorąc pod uwagę umiarkowane zainteresowanie limitowankami Essence może to trochę potrwać... ale liczę po cichu, że pomogą mi w tym zdesperowani Mikołajowie 2) samej wykupić zapasy VL . Rozważam obie opcje .
Tak, w Łodzi tylko trzy, ale jak się dobrze pilnuje to daje się zdobyć co chce.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 08:31   #4747
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A ja Wam pokażę mój wczorajszy mejkapik Na przekór zimopodobnej pogodzie walnęłam krechę linerem z RtP (do tej pory mam lekko zafarbowaną powiekę, nawet oleje przetrwała), a na całą powiekę inglot w moim ukochanym taupowatym kolorku 402 Oczywiście standardowo moja zabójcza komórka zjadła 3/4 intensywności kolorów, ale cóż... próbowałam
Ależ Ty masz cune rzęsy....

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Absolutnie nic mi się nie podobać .....
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31173515]siostro Ty moja....... tyle, że ja zaczęłam na początku liceum... Bońcu kochany, toż to 13 lat temu! [/QUOTE]

IIIIk... U mnie 19.

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość

Taaaa.... Nie będę oryginalna. rozświetlacz!!!!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 10:12   #4748
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

rozświetlacz z CrystalIced

czy mi się wydaje, czy któraś z Was pisała że C ma być napewno w Naturach?
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:50   #4749
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Z Naturami nic nigdy nie jest na pewno.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 10:52   #4750
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z Naturami nic nigdy nie jest na pewno.
True...



Ohhhh jak ja chcę rozświetlacz z Crystaliced!!!
A z lotniczej WSZYSTKO dosłownie póki co nic mi jeszcze nie "przeszło". Zbankrutuję
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:07   #4751
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Na początek chciałam wszem i wobec obwieścić, iż będę walczyć o rozświetlacz z C. do ostatniej kropli tchu o ile ta LE do nas w ogóle dotrze Tak, że Rzeszowianki i inne -anki przygotujcie się na srogi bój pod szafą bo pożądam i to szaleńczo


Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Takie "komplementy" mnie zawsze rozkładają na łopatki To specyficzne wyczucie (a raczej jego brak ) u płci brzydkiej Ja zostałam kiedyś skomplementowana, że ważę tyle, co worek z cementem I to jest komplement (siermiężny, ale komplement ), bo worek z cementem waży "tylko" 50 kg... Pewnie niejedna chciałaby tyle ważyć

Hehe Tylko, że standardowy worek cementu waży 25 kg (wiem bo w budowlanych rzeczach jestem zaprawiona), ale i tak baaardzo chciałabym być "takim workiem jak Ty"

Co do wyczucia to ja czasami też potrafię walnąć coś takiego, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Np. mojej kumpeli na początku studiów powiedziałam, że ma rzęsy jak krowa- oczywiście miał to być szczery komplement bo jak wiadomo w przyrodzie to krowa ma najdłuższe i najpiękniejsze rzęsy, a kumpela strzeliła mi focha pancernika. Do dziś na hasło: "masz rzęsy jak krowa" kwiczymy ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Co do tęczówki, to niebieskookie zawsze tak mają.

No właśnie w moim otoczeniu to ja jestem jakimś freakiem bo nikt tak nie ma Ale to dobrze, że nie jestem sama


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ależ Ty masz cune rzęsy....

A gdzie tam- rachityczne to to i niemrawe takie, a jak nie pomaluję to nawet ich nie widać. Może to codzienne OCM-owanie i olej rycynowy sprawiły, że są bardziej sprężyste, ciemniejsze i lepiej się je maluje mascarą, ale ogólnie cudów ni ma
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 11:11   #4752
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
ROZŚWIETLACZ
Jak nie będzie u nas tej limitki, to chyba się załamię
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:27   #4753
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Na początek chciałam wszem i wobec obwieścić, iż będę walczyć o rozświetlacz z C. do ostatniej kropli tchu o ile ta LE do nas w ogóle dotrze Tak, że Rzeszowianki i inne -anki przygotujcie się na srogi bój pod szafą bo pożądam i to szaleńczo




Hehe Tylko, że standardowy worek cementu waży 25 kg (wiem bo w budowlanych rzeczach jestem zaprawiona), ale i tak baaardzo chciałabym być "takim workiem jak Ty"

Co do wyczucia to ja czasami też potrafię walnąć coś takiego, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Np. mojej kumpeli na początku studiów powiedziałam, że ma rzęsy jak krowa- oczywiście miał to być szczery komplement bo jak wiadomo w przyrodzie to krowa ma najdłuższe i najpiękniejsze rzęsy, a kumpela strzeliła mi focha pancernika. Do dziś na hasło: "masz rzęsy jak krowa" kwiczymy ze śmiechu



No właśnie w moim otoczeniu to ja jestem jakimś freakiem bo nikt tak nie ma Ale to dobrze, że nie jestem sama





A gdzie tam- rachityczne to to i niemrawe takie, a jak nie pomaluję to nawet ich nie widać. Może to codzienne OCM-owanie i olej rycynowy sprawiły, że są bardziej sprężyste, ciemniejsze i lepiej się je maluje mascarą, ale ogólnie cudów ni ma
może dadzą tyle tych rozświetlaczy, że dla nas obu wystarczy, ja i tak bardziej zachorowałam na róż w musie z hidden world catrice i ten z legends
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 11:27   #4754
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
ROZŚWIETLACZ
Jak nie będzie u nas tej limitki, to chyba się załamię
Podpisuję się pod tym swoimi wszystkimi kończynami
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:29   #4755
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny orientujecie się może gdzie w Poznaniu (jeżeli w ogóle) pojawiła sie limitka Circus Circus.. ? Byłam w Pestce ale ani śladu..
Nie chcę krążyć po mieście bez sensu.. Będę wdzięczna za cynk gdzie jest szansa ją jeszcze dorwać..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:43   #4756
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Absolutnie nic mi się nie podobać .....!!
Nawet róż???

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
ROZŚWIETLACZ
Jak nie będzie u nas tej limitki, to chyba się załamię
Przez Was tez go chcę. I pomyśleć, że ja nigdy nie używałam rozświetlaczy!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:43   #4757
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Byłam dzisiaj w Douglasie w Carrefourze(Toruń) i limitki nie ma W ogóle,to taka bida panuje w szafie Essence,że aż żal patrzeć Kupiłam tylko zachwalany przez Was "żelowy" top do paznokci-mam nadzieję,że spełni swoje zadanie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 12:45   #4758
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
może dadzą tyle tych rozświetlaczy, że dla nas obu wystarczy, ja i tak bardziej zachorowałam na róż w musie z hidden world catrice i ten z legends

Też mam taką nadzieję
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:25   #4759
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może gdzie w Poznaniu (jeżeli w ogóle) pojawiła sie limitka Circus Circus.. ? Byłam w Pestce ale ani śladu..
Nie chcę krążyć po mieście bez sensu.. Będę wdzięczna za cynk gdzie jest szansa ją jeszcze dorwać..
Wystarczyło kliknąć przeszukaj wątek

CC powinna jeszcze być w Tesco Extra na ul. Serbskiej oraz w Perfumerii w Piotrze i Pawle (ale nie w PP, tylko osobnym sklepie w ich budynku) na ul. Promienistej
__________________
💒 30.07.2021

Edytowane przez punk666girl
Czas edycji: 2011-12-22 o 13:26
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 13:30   #4760
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Wystarczyło kliknąć przeszukaj wątek

CC powinna jeszcze być w Tesco Extra na ul. Serbskiej oraz w Perfumerii w Piotrze i Pawle (ale nie w PP, tylko osobnym sklepie w ich budynku) na ul. Promienistej

Bardzo Ci dziękuję..
Byłam przekonana, że ta limitka trafiła jedynie do Douglasów dlatego nie brałam innych sklepów pod uwagę.. Będę zatem szukać..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:40   #4761
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
hej, to ja wam pozycze mojego tz, przysiegam on jest tak bling bling, ze niech sie chowa nowojorska choinka i brokatale zaczelam rozumiec... dlatego ja nie mam kosmetykowo swiecacych sklonnosci, mam je lajw
niepociumatosc - sie polecam

ooo ajm sory, to chyba ja cie zdekonspirowalam, ale umowmy sie - ja jestem sherlock, ty jestes holmes, dolls bedzie doktor, a coco_kiciusia watson. i pelniac takie funkcje mozemy zdobywac swiat! jeszcze potrzebne nam sa pinki i mozg. jakies chetne?

och, zebym ja tak z facetam trafiala, jak z pedzlami...
Heheheheh, uwielbiam Cię
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A ja Wam pokażę mój wczorajszy mejkapik Na przekór zimopodobnej pogodzie walnęłam krechę linerem z RtP (do tej pory mam lekko zafarbowaną powiekę, nawet oleje przetrwała), a na całą powiekę inglot w moim ukochanym taupowatym kolorku 402 Oczywiście standardowo moja zabójcza komórka zjadła 3/4 intensywności kolorów, ale cóż... próbowałam
Ślicznie jakie oczy...
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Kurczę ładne
róż przypomina mi ten z limitki summer of love (nigdy go nie miałam w ręce, ale tak go jakoś zapamiętałam), kredka think khaki a lakier brązowy - Zulu
A ja nie mam ani jednego, ani drugiego, anie trzeciego
Czerwony jest ojej... strażacki
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
rozświetlacz i glitter
Ej bez sensu... wszystkie się podniecamy a potem przyjdzie jakiś jeleń i wykupi wszystkie rozświetlacze ze standu i będą szły na all po 100 za sztukę.
Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Chyba wykupię wszystkie, jakie będą na standzie.
No bez takich...

Ale tak szczerze Wam powiem że nie wiem czemu wszyscy się tak napalili na ten rozświetlacz nie daje jakiegoś mega-niesamowitego-wspaniałego-cudownego efektu.
ot rozświetlacz
Ale fajnie że jest biały a nie różowy, beżowy, złotawy (niepotrzebne skreślić)...
nie wiem, jest fajny ale mnie nie powalił, nie uważam żeby wszystkie te które mam były gorsze...
pewnie i tak będę go chcieć ale naprawdę nie rozumiem zachwytu graniczącego z ekstazą
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:44   #4762
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Wystarczyło kliknąć przeszukaj wątek

CC powinna jeszcze być w Tesco Extra na ul. Serbskiej oraz w Perfumerii w Piotrze i Pawle (ale nie w PP, tylko osobnym sklepie w ich budynku) na ul. Promienistej
Noo.... Tyle, że u mnie jakoś te przycisko ostatnio nie chcą działać skubane :/
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 13:48   #4763
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ale tak szczerze Wam powiem że nie wiem czemu wszyscy się tak napalili na ten rozświetlacz nie daje jakiegoś mega-niesamowitego-wspaniałego-cudownego efektu.
ot rozświetlacz
Ale fajnie że jest biały a nie różowy, beżowy, złotawy (niepotrzebne skreślić)...
nie wiem, jest fajny ale mnie nie powalił, nie uważam żeby wszystkie te które mam były gorsze...
pewnie i tak będę go chcieć ale naprawdę nie rozumiem zachwytu graniczącego z ekstazą
Chyba właśnie dlatego, że jest biały

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Noo.... Tyle, że u mnie jakoś te przycisko ostatnio nie chcą działać skubane :/
Może coś z przeglądarką? U mnie wszystko działa...
__________________
💒 30.07.2021

Edytowane przez punk666girl
Czas edycji: 2011-12-22 o 13:50
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:06   #4764
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Douglasie w Carrefourze(Toruń) i limitki nie ma W ogóle,to taka bida panuje w szafie Essence,że aż żal patrzeć Kupiłam tylko zachwalany przez Was "żelowy" top do paznokci-mam nadzieję,że spełni swoje zadanie
Mam pytanie - czy w galerii Plaza w Douglasie jest szafa Essence??
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:15   #4765
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez partycypacja Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy w galerii Plaza w Douglasie jest szafa Essence??
W Plazie w Poznaniu jest, ale zdaje się, że pytasz o Toruń, prawda?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:16   #4766
bonnefoy
Przyczajenie
 
Avatar bonnefoy
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

(czy mnie naprawdę zjada posty na tym forum, czy jak? :| )

Essencomaniaczki, mam do was pytanie: czy błyszczyk Stay With Me #03 (Candy Bar) jest w cieplejszej, czy chłodniejszej tonacji? Czaję się na niego jakiś czas, oglądałam swatche, i nadal nie jestem pewna, a skoro testera nie ma, to nowym egzemplarzem paćkać nie będę...
__________________
l'essentiel, c'est invisible pour les yeux.
bonnefoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:29   #4767
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez bonnefoy Pokaż wiadomość
(czy mnie naprawdę zjada posty na tym forum, czy jak? :| )

Essencomaniaczki, mam do was pytanie: czy błyszczyk Stay With Me #03 (Candy Bar) jest w cieplejszej, czy chłodniejszej tonacji? Czaję się na niego jakiś czas, oglądałam swatche, i nadal nie jestem pewna, a skoro testera nie ma, to nowym egzemplarzem paćkać nie będę...
Twoje posty muszą przejść moderację, bo jesteś nowym użytkownikiem Dojdziesz do jakiegoś progu i będą się pojawiały normalnie
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:41   #4768
bonnefoy
Przyczajenie
 
Avatar bonnefoy
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Twoje posty muszą przejść moderację, bo jesteś nowym użytkownikiem Dojdziesz do jakiegoś progu i będą się pojawiały normalnie
No właśnie wydaje mi się, że nie zawsze tak jest, raz piszę i od razu się pokazuje (jak teraz), a raz wyskakuje mi że czeka na moderację i to ostatni raz, kiedy widzę swojego posta. Ale mniejsza z tym, dzięki za informację w każdym razie
__________________
l'essentiel, c'est invisible pour les yeux.

Edytowane przez bonnefoy
Czas edycji: 2011-12-22 o 14:43
bonnefoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:52   #4769
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
taaaaaak, rozświetlacz bosski
ale coś czuję, że jeśli limitka się u nas pojawi to nie bedę mieć szczęścia go kupić bo pewnie już bedzie wykupiony
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 14:57   #4770
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
róż przypomina mi ten z limitki summer of love (nigdy go nie miałam w ręce, ale tak go jakoś zapamiętałam)
Ja go mam (i uwielbiam), ale wydaje mi się, że odcień tego z LotS jest inny.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.