Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 09:17   #1171
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

powtorze pytanie z wczoraj wiecie moze czy dostane w PL limtowanke Clarinsa. Zalezy mi na paletce cieni.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:17   #1172
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Ja miałam kiedyś dużo włosów, ale strasznie mi wypadają Biorę teraz od miesiąca skrzypovitę, ale nie widzę żadnej poprawy... Czy macie jakieś sprawdzone metody na ten problem? Nie mam cierpliwości do szykowania jakiś mieszanek ani chodzenia/spania kilku godzin w mazi na włosach
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:18   #1173
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś dużo włosów, ale strasznie mi wypadają Biorę teraz od miesiąca skrzypovitę, ale nie widzę żadnej poprawy... Czy macie jakieś sprawdzone metody na ten problem? Nie mam cierpliwości do szykowania jakiś mieszanek ani chodzenia/spania kilku godzin w mazi na włosach
mi swego czasu pomogl merz special. Musze sama sobie teraz kupic.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:24   #1174
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Też się spotkałam z tym, że nie każdemu służy odstawienie silikonów, niektóre włosy je po prostu lubią Z tym, że wydawało mi się, że jak włosy są cienkie to silikony tylko je obciążą No ale to jest indywidualna kwestia, trzeba sobie samemu dobrać odpowiednią pielęgnację metodą prób i błędów.

Akurat moje włosy bardzo dobrze reagują na brak silikonów i większość olejów
Moje oleje kochają
Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
u mnie mijaja dopiero dwa tygodnie. Chyba powinnam tez zainwestowac w lepsze kosmetyki. Zagubiona w swiecie nowej pielegnacji wybralam biowax, alterre i syoss slicon free. Biowax to jakas masakra, wlosy sa szorstkie i za chiny ich sie nie da rozczesac. Najlepsza z tego wszystkiego jest alterra. Czaje sie na P&R do zniszczonych. Czytam sobie bloga blondhaircare i widze, ze to wszystko wymaga sporo roboty :P

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------



moje wlosy chyba lubia olejek arganowy. Po umyciu nakladam go na konce.
Alterra ma świetną maskę z granatem.
Waxa moje włosy kochały,ale już nie używam.
Syoss składowo zapewne dupny jest
Maskę p&r regeneracja polecam strasznie.
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś dużo włosów, ale strasznie mi wypadają Biorę teraz od miesiąca skrzypovitę, ale nie widzę żadnej poprawy... Czy macie jakieś sprawdzone metody na ten problem? Nie mam cierpliwości do szykowania jakiś mieszanek ani chodzenia/spania kilku godzin w mazi na włosach
tego typu specyfiki potrzebują zazwyczaij trzech miesięcy,żeby coś dać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:31   #1175
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tego typu specyfiki potrzebują zazwyczaij trzech miesięcy,żeby coś dać
No dobra, to poczekam jeszcze, mam nadzieję, że mi wszystkie nie wypadną do tej pory
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:37   #1176
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, jak Ty sobie jakies cos na wish liste znajdziesz to juz konkretnie
nie pytam nawet co to za szczota, bo chyba lepiej, zebysmy my nie wiedzialy zbieraj kase


Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
James a znasz szczotki olivia garden?Ja mam kilka i do codziennego czesania używam bambusowej.Zerknij sobie na nie.
Dziekuje, ale Olivia Garden to nie dla mnie. Moje wlosy takich szczotek nie toleruja.
"Wlosie" jest drewniane albo plastikowe a mnie dzika trzeba .

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ten zielonkawy jest super Co ja bym dała, żeby mi się lakiery trzymały dłużej niż dwa dni
Uzywasz Topa? Jakich lakierow probowalas?

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
james: co to za szczota? pokaż, pokaż
Mason Pearson.

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem co James. Wlosy dlugie, sporo ich ale cieniutkie jak pajeczyna. Rozczesywanie to mordega i masa wypadajacych wlosow. Nie dosc, ze podczas mycia wypadaja to jeszcze podczas rozczesywania. Zawsze uzywalam Loreal absolut repair. Jednak teraz tyle sie naczytalam o slikonach, ze postanowilam cos zmienic i zrezygnowac ze slikonow. Tak jak sobie jeszcze radzilam z rozczesywaniem mokrych wlosow na masce to teraz za cholere nie moge ich ogarnac. Moze olejowanie i brak slikonow to nie dla mnie???
Ja zbieram na szczotke jonizujaca braun satin hair.
Silikony nie sa zle. Mnie ogolna psychoza silikonow nie rusza.
Serum Loreala mialam jednak i bylo kiepskie.
Olejowanie wysusza mi klaki.
Wiekszosci naturalnych szamponow mnie podraznia.

Natura nie kazdego kocha .

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś dużo włosów, ale strasznie mi wypadają Biorę teraz od miesiąca skrzypovitę, ale nie widzę żadnej poprawy... Czy macie jakieś sprawdzone metody na ten problem? Nie mam cierpliwości do szykowania jakiś mieszanek ani chodzenia/spania kilku godzin w mazi na włosach
Skrzypowita jest kiepska moim zdaniem. Skrzyp nigdy mi nie pomogl.

Bylas u lekarza? Jak zelazo?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-07-03 o 09:40
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:59   #1177
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
mi swego czasu pomogl merz special. Musze sama sobie teraz kupic.
Skład MS się zmienił ostatnio.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35074032]

Olejowanie wysusza mi klaki.
[/QUOTE]Pewnie na sucho nakładałaś?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 10:01   #1178
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35074032]

Uzywasz Topa? Jakich lakierow probowalas?



Mason Pearson.


Skrzypowita jest kiepska moim zdaniem. Skrzyp nigdy mi nie pomogl.

Bylas u lekarza? Jak zelazo?[/QUOTE]

Próbowałam różnych lakierów, Loreala, Sensique, Chanel, Diora, Manhattan, Sephora, Inglota, OPIka nawet (ale tego bez bazy ani topa, też dwa dni wytrzymał do odprysków). Bazę i topa próbowałam z Sally Hansen. Mam jeszcze top coata matowego z Chanel, ale jeszcze go nie stosowałam na dłoniach (na razie tylko stopy, ale na nich problemu nie ma w ogóle). Poddałam się już i nie kupuje nowych lakierów, zużywam te co mam na stopy, czasami, jak mam czas to dłonie pomaluję, ale szybko muszę zmywać, bo poodpryskiwane nieestetycznie wyglądają.

Ciekawa ta szczotka, chętnie bym przetestowała

Wcześniej brałam jedno opakowanie belissy, miałąm przerwę, teraz ta skrzypovita... Muszę się zmusić do wytrwałości w braniu specyfików Miałam rok temu robione badania (włosy mi wypadają nie od dziś) i żelazo było w normie. Specjalnie do lekarza z włosami nie szłam, czasami tylko napomykałam i mi radzili brać suplementy
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:06   #1179
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Miałam rok temu robione badania (włosy mi wypadają nie od dziś) i żelazo było w normie. Specjalnie do lekarza z włosami nie szłam, czasami tylko napomykałam i mi radzili brać suplementy
Że się jeszcze wtrącę - jeśli chodzi o badanie poziomu żelaza - to często wychodzi wynik mylnie prawidłowy - dla jasności warto zbadać ferrytynę - to jest enzym świadczący o poziomie żelaza rzeczywiście wchłaniającego się z p/pokarmowego do organizmu
Niestety badanie jest wyłącznie płatne (na szczęście niewiele, z tego, co pamiętam to ok.30pln)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:07   #1180
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
u mnie mijaja dopiero dwa tygodnie. Chyba powinnam tez zainwestowac w lepsze kosmetyki. Zagubiona w swiecie nowej pielegnacji wybralam biowax, alterre i syoss slicon free. Biowax to jakas masakra, wlosy sa szorstkie i za chiny ich sie nie da rozczesac. Najlepsza z tego wszystkiego jest alterra. Czaje sie na P&R do zniszczonych. Czytam sobie bloga blondhaircare i widze, ze to wszystko wymaga sporo roboty :P

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


moje wlosy chyba lubia olejek arganowy. Po umyciu nakladam go na konce.
Już wiele razy spotkałam się z niepochlebnymi opiniami na temat Biowaxu i Biosilku. A Syoss to też badziew straszny, może i mają ten jeden produkt bez silikonu, ale absolutnie wszystko co stosowałam ich marki nadawałoby się do wyrzucenia Moje koleżanki mają podobne zdanie o tej firmie.

Ja jeszcze niektóre produkty Renee Furterer lubię
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:21   #1181
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Próbowałam różnych lakierów, Loreala, Sensique, Chanel, Diora, Manhattan, Sephora, Inglota, OPIka nawet (ale tego bez bazy ani topa, też dwa dni wytrzymał do odprysków). Bazę i topa próbowałam z Sally Hansen. Mam jeszcze top coata matowego z Chanel, ale jeszcze go nie stosowałam na dłoniach (na razie tylko stopy, ale na nich problemu nie ma w ogóle). Poddałam się już i nie kupuje nowych lakierów, zużywam te co mam na stopy, czasami, jak mam czas to dłonie pomaluję, ale szybko muszę zmywać, bo poodpryskiwane nieestetycznie wyglądają.
U mnie Inglot trzyma sie pol godziny. Reszta odpryskuje po dwoch dzionkach. Jedyne, co daje rade to OPI. Bez topa sie jednak nie obejdzie. Top u mnie to podstawa. Sally dobrze sie u mnie sprawdzala, ale zgestniala jak cholera. Potem probowalam Seche Vite. Myslalam, ze smrod mnie zabije . To najbardziej smierdzacy specyfik do paznokci z jakim sie spotkalam. Przy nim inne topy to Flowerbombki doslownie . Od jakiegos czasu mam topa z OPI i bardzo dobrze sie sprawuje.

Proponuje tez z tych KWCennych firm probowac po dwa trzy lakiery. Zawsze jest szansa, ze trafilas na gorszy jakociowo odcien. Ja OPIkow mam troche i tylko jeden jest gorszej jakosci.
Z Essie dwa lakiery na dwa testowane potrzebowaly trzech warstw. Jeden robil do tego paskudne paski pomimo tej trzeciej warstwy.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Wcześniej brałam jedno opakowanie belissy, miałąm przerwę, teraz ta skrzypovita... Muszę się zmusić do wytrwałości w braniu specyfików Miałam rok temu robione badania (włosy mi wypadają nie od dziś) i żelazo było w normie. Specjalnie do lekarza z włosami nie szłam, czasami tylko napomykałam i mi radzili brać suplementy
Mnie ani Belissa ani Skrzypovita nie pomogla. To slabiutkie preparaty. Naprawde. Wyprobuj Revalid albo Vichy (Vichy ma to do siebie niestety, ze po odstawieniu tabsow wlosy lubia znow wypadac). Proponuje wiec tez podrasowac pielegnacje.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Skład MS się zmienił ostatnio.
Pewnie na sucho nakładałaś?
Ja to roznie cudowalam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 10:27   #1182
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moje oleje kochają

Alterra ma świetną maskę z granatem.
Waxa moje włosy kochały,ale już nie używam.
Syoss składowo zapewne dupny jest
Maskę p&r regeneracja polecam strasznie.

tego typu specyfiki potrzebują zazwyczaij trzech miesięcy,żeby coś dać
mam wlasnie odzywke z alterry z granatem, podoba mi sie. Waxa mam do wlosow przetluszczajacych sie i nie podoba mi sie jego dzialanie a raczej to, ze wlosy sa okropnie niemile. Teraz juz wiem, ze syoss to kiepska firma, to byl moj pierwszy bezsilikonowy zakup. Wczesniej kupowalam tylko kerastase i loreala profesjonalnego. Jakie szampony polecasz? Bo o dobry szampon chyba trudniej. A co powiesz o kallos latte?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Skład MS się zmienił ostatnio.
Pewnie na sucho nakładałaś?
Slyszalam, wczesniej byl ponoc klasyfikowany jako lek teraz jako suplement.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:29   #1183
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Lakiery Essie są aktualnie w dobrych cenach w tkmaxxie, chyba była większa dostawa, widziałam w obydwu sklepach. Pakowane po 5-99zł, po 3-49zł i takie zastawy lakier i ta baza o której pisałyście za 36zł. I nawet dumałam nad tym zestawem, teraz żałuję, że nie wzięłam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:32   #1184
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Skład MS się zmienił ostatnio.
Pewnie na sucho nakładałaś?

A jaki masz patent na nakładanie oleju
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:32   #1185
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35075092]U mnie Inglot trzyma sie pol godziny. Reszta odpryskuje po dwoch dzionkach. Jedyne, co daje rade to OPI. Bez topa sie jednak nie obejdzie. Top u mnie to podstawa. Sally dobrze sie u mnie sprawdzala, ale zgestniala jak cholera. Potem probowalam Seche Vite. Myslalam, ze smrod mnie zabije . To najbardziej smierdzacy specyfik do paznokci z jakim sie spotkalam. Przy nim inne topy to Flowerbombki doslownie . Od jakiegos czasu mam topa z OPI i bardzo dobrze sie sprawuje.

Proponuje tez z tych KWCennych firm probowac po dwa trzy lakiery. Zawsze jest szansa, ze trafilas na gorszy jakociowo odcien. Ja OPIkow mam troche i tylko jeden jest gorszej jakosci.
Z Essie dwa lakiery na dwa testowane potrzebowaly trzech warstw. Jeden robil do tego paskudne paski pomimo tej trzeciej warstwy.[/QUOTE]
A Rimmela Lycra Pro testowała? Inglotów nie używam, bo nie zdążą dobrze wyschnąć a juz odpryskują, OPI są w miarę ok, ale te rimmele to mój absolutny hicior i polecam spróbować chociaż.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:39   #1186
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
A jaki masz patent na nakładanie oleju
Sama tego nie wymyśliłam ale oleje lubią wysuszać, niestety (epidermalna utrata wody czy jakoś tak się to zwie
Dlatego zaleca się nakładać na skórę (także głowy) zwilżoną - np. hydrolatem, albo wręcz po kropeleczce żelu HA dodawać do porcji oleju; osobiście nakładam olej na włosy spryskane mgiełką do włosów (Pat&Rub

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A Rimmela Lycra Pro testowała? Inglotów nie używam, bo nie zdążą dobrze wyschnąć a juz odpryskują, OPI są w miarę ok, ale te rimmele to mój absolutny hicior i polecam spróbować chociaż.
Rimmel jest boski, fakt naprawdę porządny lakier Tylko Opi ma lepsze kolory (i nazwy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:43   #1187
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Lakiery Essie są aktualnie w dobrych cenach w tkmaxxie, chyba była większa dostawa, widziałam w obydwu sklepach. Pakowane po 5-99zł, po 3-49zł i takie zastawy lakier i ta baza o której pisałyście za 36zł. I nawet dumałam nad tym zestawem, teraz żałuję, że nie wzięłam
Kurka, Nobrit, prawie zawalu przez Ciebie dostalam . Ty napisalas 5-99 zl majac na mysli, ze 5 sztuk kosztuje 99 zl. Ja przeczytalam, ze sa po 5,99 zl za sztuke .
Chwile mi zajelo ochloniecie, rozsadek podpowiedzial, ze cena jest niemozliwa do osiagniecia i w koncu dostrzeglam, ze tam przecinka nie ma .

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A Rimmela Lycra Pro testowała? Inglotów nie używam, bo nie zdążą dobrze wyschnąć a juz odpryskują, OPI są w miarę ok, ale te rimmele to mój absolutny hicior i polecam spróbować chociaż.
Testowala. Mialam na lapkach jakas czerwien. Niestety z jednego pazura lakier odprysnal juz w tym samym dniu. Inne pazury jednak wytrzymaly dlugo (jak na moje mozliwosci okf kors) i bylam w szoku, ze to lakier drogeryjny.
Niemniej OPIki lepiej daja u mnie rade. No i kolorow o trylion wiecej .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-07-03 o 10:51
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:46   #1188
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sama tego nie wymyśliłam ale oleje lubią wysuszać, niestety (epidermalna utrata wody czy jakoś tak się to zwie
Dlatego zaleca się nakładać na skórę (także głowy) zwilżoną - np. hydrolatem, albo wręcz po kropeleczce żelu HA dodawać do porcji oleju; osobiście nakładam olej na włosy spryskane mgiełką do włosów (Pat&Rub

Rimmel jest boski, fakt naprawdę porządny lakier Tylko Opi ma lepsze kolory (i nazwy
Mi HA z olejem robił sianko i całość się jakoś średnio wchłaniała.
Widać co włosy to reakcja

Teraz się czaję na olej słonecznikowy
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:49   #1189
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35075679]Mi HA z olejem robił sianko i całość się jakoś średnio wchłaniała.
Widać co włosy to reakcja

Teraz się czaję na olej słonecznikowy[/QUOTE]Aaaa!!! Źle się wyraziłam; olej+HA tylko na twarz
Na włosy tylko olej, ale na zwilżone mgiełką
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 10:52   #1190
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Rimmel jest boski, fakt naprawdę porządny lakier Tylko Opi ma lepsze kolory (i nazwy
To w moich oczach ich jedyna wada - mało kolorów...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35075617]Testowala. Mialam na lapkach jakas czerwien. Niestety z jednego pazura lakier odprysnal juz w tym samym dniu. Inne pazury jednak wytrzymaly dlugo (jak na moje mozliwosci okf kors) i bylam w szoku, ze to lakier drogeryjny.
Niemniej OPIki lepiej daja u mnie rade. No i kolorow o trylion wiecej .[/QUOTE]No co paznokcie to inna trwałość Ja opi co do zasady lubię, mam ich ze 30sztuk i większość trzyma poziom.

Tak Was czytam i jestem przerażona moją absolutną ignorancją w zakresie pielęgnacji włosów... i człowiek się dziwi, że mu się z łba sypie, jak tak kudły traktuje po macoszemu...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:57   #1191
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35075617]Kurka, Nobrit, prawie zawalu przez Ciebie dostalam . Ty napisalas 5-99 zl majac na mysli, ze 5 sztuk kosztuje 99 zl. Ja przeczytalam, ze sa po 5,99 zl za sztuke .
Chwile mi zajelo ochloniecie, rozsadek podpowiedzial, ze cena jest niemozliwa do osiagniecia i w koncu dostrzeglam, ze tam przecinka nie ma .[/QUOTE] no jakby były po 5,99 to bym była w większej ekstazie i wymaszerowała ze sklepu z całą dostawą

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35075679]Mi HA z olejem robił sianko i całość się jakoś średnio wchłaniała.
Widać co włosy to reakcja

Teraz się czaję na olej słonecznikowy[/QUOTE]
Jak to? to do lodówki wystarczy iść
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aaaa!!! Źle się wyraziłam; olej+HA tylko na twarz
Na włosy tylko olej, ale na zwilżone mgiełką
dzięki, nawet nie wiedziałam, że na zwilżoną trzeba, spróbuję Twojego patentu
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:00   #1192
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aaaa!!! Źle się wyraziłam; olej+HA tylko na twarz
Na włosy tylko olej, ale na zwilżone mgiełką

Na moją paszczę olej + Ha nie działa, tzn. nie wchłania się to-to, nakładałam na noc, po czym twarz była jednak przeciążona (przetłuszczająca się z natury) i nie mogłam w ciągu dnia opanować świecenia - za dużo to było dla niej chyba Teraz taki miks robię raz w tygodniu, poza tym - żadnych olejów na twarz i w końcu mi się normalizuje Dawno nie miałam takiej 'normalnej', jasnej cery bez niedoskonałości

A olej nakładam na zwilżone włosy, tak jak mówisz, jest lepiej, ale mam wrażenie, że mi ciągle zimno w głowę wtedy

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość


Jak to? to do lodówki wystarczy iść
dzięki, nawet nie wiedziałam, że na zwilżoną trzeba, spróbuję Twojego patentu
Hmm. nie wiem, czy prosto do lodówki Muszę zbadać, czy ma być nierafinowany, czy może być rafinowany, a póki co kończę śmierdziuszka Sesę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:04   #1193
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Tak Was czytam i jestem przerażona moją absolutną ignorancją w zakresie pielęgnacji włosów... i człowiek się dziwi, że mu się z łba sypie, jak tak kudły traktuje po macoszemu...
Bycie pikna to "full time job" .
Badania robilas na wypadanie?

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no jakby były po 5,99 to bym była w większej ekstazie i wymaszerowała ze sklepu z całą dostawą
Do podzialu ze mna ma sie rozumiec?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:08   #1194
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35075938]
Hmm. nie wiem, czy prosto do lodówki Muszę zbadać, czy ma być nierafinowany, czy może być rafinowany, a póki co kończę śmierdziuszka Sesę[/QUOTE]
a no tak, ja się właśnie pomyliłam, kupiłam brzoskwiniowy i czekałam na piękny zapach, a tu zonk, bez zapachu

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35076086]
Do podzialu ze mna ma sie rozumiec? [/QUOTE]
no ba! of kors
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:10   #1195
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35076086]Bycie pikna to "full time job" .
Badania robilas na wypadanie?[/QUOTE]No akurat badania to mam zaliczone, bo walczę z niedoczynnością tarczycy przy hashim, jeszcze jedną autoagresją i takimi tam, więc z założenia kudły mi mają prawo wypadać i już, ale ja tego absolutnie nie przyjmuję do wiadomości i walczyć będę póki nie padnę albo nie wypadnie ostatni kudeł Bo z pazurami to już nawet nie walczę, po prostu noszę "na zero".

No ful tajm jak nie wiem co Jak się przykładam (a nie zawsze się przykładam...) to przynajmniej 2h dziennie na to idzie. To przerażające
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:14   #1196
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

No ful tajm jak nie wiem co Jak się przykładam (a nie zawsze się przykładam...) to przynajmniej 2h dziennie na to idzie. To przerażające

Przerażające ale jakże prawdziwe
Ja się przyznam, że niewyrabiam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:18   #1197
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
no ba! of kors
Bo jak nie to klaps w pupala .

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No akurat badania to mam zaliczone, bo walczę z niedoczynnością tarczycy przy hashim, jeszcze jedną autoagresją i takimi tam, więc z założenia kudły mi mają prawo wypadać i już, ale ja tego absolutnie nie przyjmuję do wiadomości i walczyć będę póki nie padnę albo nie wypadnie ostatni kudeł Bo z pazurami to już nawet nie walczę, po prostu noszę "na zero".
Z pazurami tez mam problem. Rozdwajaja sie na potege. Nic nie pomoglo. Aby cudowna odzywka sado-maso Eveline ani Nail Tek.


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ful tajm jak nie wiem co Jak się przykładam (a nie zawsze się przykładam...) to przynajmniej 2h dziennie na to idzie. To przerażające
Ile inne kobity maja czasu . Albo faceci. Ja to przed waznym wyjsciem sie na minimum 1,5 h w lazience bunkruje a wspollokatorka w 2 minuty sie do wyjscia zbierze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:26   #1198
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35076385]Z pazurami tez mam problem. Rozdwajaja sie na potege. Nic nie pomoglo. Aby cudowna odzywka sado-maso Eveline ani Nail Tek.[/quote]No mi pękają, teraz nailtekuję jeszcze, bo mi nail rescue rimmela wyszedł i nigdzie nie mogę go dorwać, a dobry był jak na takie marketowe coś za 20zł
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35076385]Ile inne kobity maja czasu . Albo faceci. Ja to przed waznym wyjsciem sie na minimum 1,5 h w łazience bunkruje a wspollokatorka w 2 minuty sie do wyjscia zbierze .[/QUOTE]E tam ważnym wyjściem, rano przynajmniej 30 minut w samej łazience, bo szampon, odzywka, syrenka, krem, balsam... wychodzę i znowu 20-30minut bo paszczę wymalować, powrót do łazienki i suszenie piór. Godzina lekko tylko rano przed wyjściem, przed dużym wyjściem to dodatkowa godzina w ciągu dnia, a do tego wieczorem zawsze balsam, serum, masażyk ciała, masaż i kremowanie stóp - też schodzi ze 30-45minut. Do tego jakieś ćwiczenia fizyczne jak się da - a to się wiąże z prysznicem po, więc znowu balsamowanie, więc znowu czas I później ja się dziwię, że nie mam czasu

Doliczę sobie do tego mani i pedi co kilka dni - znowu godzinka.

Powiedzcie, że nie jestem nienormalna
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2012-07-03 o 11:29
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:28   #1199
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Powiedzcie, że nie jestem nienormalna
Nie jesteś; jesteś normalna a do tego systematyczna, czego Ci zazdroszczę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 11:30   #1200
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część V :)

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
mam wlasnie odzywke z alterry z granatem, podoba mi sie. Waxa mam do wlosow przetluszczajacych sie i nie podoba mi sie jego dzialanie a raczej to, ze wlosy sa okropnie niemile. Teraz juz wiem, ze syoss to kiepska firma, to byl moj pierwszy bezsilikonowy zakup. Wczesniej kupowalam tylko kerastase i loreala profesjonalnego. Jakie szampony polecasz? Bo o dobry szampon chyba trudniej. A co powiesz o kallos latte?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



Slyszalam, wczesniej byl ponoc klasyfikowany jako lek teraz jako suplement.
Miałam waxa do przetłuszczających i to był jedyny wax,który leżał i kwiczał
Najbardziej podpasował mi mleczny,do zniszczonych i dla ciemnych włosów.

Szampony mówiszOj mam ich dużo i wszystkie naturalne.
Polecam szampony lavera,khadi(na helfy)phenomeNapraw dę jest mnóstwo świetnych szamponów
Natomiast szampony p&r to u mnie porażkaNie domywały mi skóry głowy.To samo robiły,a raczej nie robiły szampony JMO-jak dla mnie do dupy.
Choć odżwyki JMO ubóstwiam i większość produktów również.


A próbowałaś szampony alverde?Ja nie,więc nie zdania nie mam,ale dziewczyny sobie chwalą.

Kallos u mnie beznadziejny,składowo również nie warto.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Sama tego nie wymyśliłam ale oleje lubią wysuszać, niestety (epidermalna utrata wody czy jakoś tak się to zwie
Dlatego zaleca się nakładać na skórę (także głowy) zwilżoną - np. hydrolatem, albo wręcz po kropeleczce żelu HA dodawać do porcji oleju; osobiście nakładam olej na włosy spryskane mgiełką do włosów (Pat&Rub

Rimmel jest boski, fakt naprawdę porządny lakier Tylko Opi ma lepsze kolory (i nazwy
fajnie też daję radę mgiełka do włosów phenome,ciekawe Małgoś czy różana do buzi by się nadawała

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35076086]Bycie pikna to "full time job" .
Badania robilas na wypadanie?



Do podzialu ze mna ma sie rozumiec? [/QUOTE]
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.