Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 10:14   #361
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Mam do was pytanie. Czy któraś z was używała BRTC Jasmine water bb cream? Jaki jest jego kolor? Na swatchach w internecie wygląda na jaśniutki, a takiego szukam. Czy byłby dla mnie dobry, jeśli jestem w kolorze mniej więcej Missha Signature Real Complete #13?
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 11:39   #362
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
'Estelle' a dla bardzo jasnej, mlecznej cery jaki bb byś doradziła ?
Obecnie używam Missha Signature Real Complete #13 i jest w porządku, ale na jesień/zimę chciałabym coś jaśniejszego ...

Poza Signature testowałam :
- Missha M Perfect Cover #13
- Skin79 The Oriental Gold
- Skin79 The Oriental Gold Plus
- Skinfood Red Bean #1
i wszystko było dla mnie za ciemne
jedynie na mniej więcej tym poziomie i w tej tonacji jest tylko Skin79 homme bb cream i BRTC też homme(jest różowy) ale ten drugi to praktycznie tylko wspaniały wygładzacz cery, krycia właściwie nie ma.Jeszcze bardzo jasna mleczna jest iFiona cc cream- blue. Jest parę jasnych bb kremów ale one oscylują przy żółciach i beżach jeśli chodzi o tonację no i nie są tak jasne że aż mleczne
Na pięknie jasny, mleczny wygląda-powtarzam wygląda na swatchu Isqueen Hight Definition bb cream kolor white lucent. Ale on tylko na Gmarket jest.

U mnie obecnie wspaniale się prezentuje Golden Rose Classic perfect finish #101 przypruszony skrobią lub talkiem jaśniutka porcelanka. Ale z racji delikatnego muśnięcia słońcem używam też Holiki Essential- jest ładnie jasno beżowa-jasna no ale nie ekstremalnie. Dodam że wszystko wygląda lepiej- jaśniej i nie oksyduje(!) jeśli przypruszymy to jedwabnym, bambusowym lub skrobią

Miss_Chocolate
ten Jasmin Water jaśniejszy od signature#13 raczej nie będzie. Na swatchach na taki jasny mi nie wygląda. Widziałam porównanie z BRTC gold caviar który miałam i Jasmin był tylko troszeczkę jaśniejszy. A Gold Caviar był ciemny i oliwkowy, chyba że Jasmin water mocno jaśnieje na cerze, ale to już samemu trzeba sprawdzić.

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-08-19 o 11:45
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 12:31   #363
sugar_cane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez BeautyCandy Pokaż wiadomość
SkinFood, Good Afternoon, Peach Green Tea bedzie sie wedlug mnie nadawać Nie zapycha, ma srednie krycie i matuje, sama go uzywam. Mam kolor nr 2, ktory jest dosc ciemny i chyba nastepnym razem zamowie ten jasniejszy, ale dla Ciebie moze bedzie dobry, bo ja jestem blada jak trup...
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
(..)sugar_cane ja bym stawiała na pozycje 2 i 3 Etude House Skinfoody zawsze będę odradzać(..)
Dzięki dziewczyny ! nie wiem niestety na czym sie ostatecznie skończy, bo okazuje się że w seulskich drogeriach prawie nie ma w czym wybierać... Z tego co widzę na zdjęciach które dostałam, najwięcej jest marki The Face Shop(15-30$) i trochę Innisfree Eco Natural Green Tree (16$), ale tych nie będę chyba ryzykować, EH Precious Mineral znalazl mi tylko w trojpaku za ok. 42$, a wyciąg ze ślimaka Skin79 - za 24$. Więc pewnie na ślimaku sie skończy ;-)
__________________
sugar_cane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 13:15   #364
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sugar_cane Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny ! nie wiem niestety na czym sie ostatecznie skończy, bo okazuje się że w seulskich drogeriach prawie nie ma w czym wybierać... Z tego co widzę na zdjęciach które dostałam, najwięcej jest marki The Face Shop(15-30$) i trochę Innisfree Eco Natural Green Tree (16$), ale tych nie będę chyba ryzykować, EH Precious Mineral znalazl mi tylko w trojpaku za ok. 42$, a wyciąg ze ślimaka Skin79 - za 24$. Więc pewnie na ślimaku sie skończy ;-)
a był w firmowym sklepie EH? widziałam na necie że są boskie, jak domki dla lalek marka The Face Shop jest popularna i ma dobre recenzje na blogach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 14:12   #365
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Witam. Jeśli można, dołączę się do BB - kremowej społeczności. Muszę trochę ponarzekać bo BB kremy fajna rzecz a nie mogę odpowiedniego sobie dobrać:/ nie miałam ich za wiele i ciągle poszukuję. Miałam dwa Lioele, Dollish i próbkę jakiegoś innego, oba ciemne choć wykończenie mają bardzo fajne. Missha PC #13 jest za różowa(nienawidzę mojej żółtawej skóry:/) a Hannavi niby ok, choć nieco ciemnawe i strasznie go widać na twarzy. Złożyłam zamówienie na rozbiórkowym, zobaczy się, co z tego będzie...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 21:44   #366
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Czy to ten? klik
Nigdzie nie mogę znaleźć swatcha
Pewnie ten bo ja go mam wlasnie ze starych rozbiorek z Zygmus. Jak bede miala chwile i dobre swiatlo to zrobie zdjecie
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:51   #367
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A czy składniki zawarte w kremach bb nie destabilizują filtrów?
Bo wiem, że tradycyjnych podkładów raczej lepiej nie stosować z filtrami i się tak zaczęłam zastanawiać, jak to jest z bb.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 19:10   #368
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Moze ktoras wie gdzie mozna stacjonarnie kupic azjatyckie bb creamy w Paryzu? Albo mialaby sie jak dowiedziec gdzie mozna je dostac
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:09   #369
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Moze ktoras wie gdzie mozna stacjonarnie kupic azjatyckie bb creamy w Paryzu? Albo mialaby sie jak dowiedziec gdzie mozna je dostac
Posprawdzaj strony największych producentów i poszukaj tzw. local store.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:56   #370
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Witam dziewczyny. Tak od jakiegoś czasu przewija mi się w głowie temat BB cremów i może pora coś potestować. Ogólnie nie lubię/nie chce się malować( im mniej tym lepiej dla mojej skóry). Zazwyczaj używam tylko kremu nawilżającego i pudru bambusowego. Jakiś czas temu były pudry mineralne ale na lato nawet to jest dla mnie za ciężkie i za męczące.
Mam skórę raczej tłustą ale odwodnioną, potrzebuję coś lekkiego, nawilżającego o odcieniu mocno naturalnym. Wiele rzeczy jest albo za zółta/pomarańczowa albo za różowa. Jeśli ktoś kojarzy LilyLolo to od nich najlepszy zimną był WarmPeach. Nie zależy mi na jakimś super kryciu aczkolwiek fajne krycie bez za ciężkiego efektu mile widziane. W
W co celować? albo czego unikach ( pewnie najważniejszym kryterium będzie ten kolor bo z tego co zauważyłam często piszecie że jakaś firma ma prawie same żółtki np)
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:10   #371
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Tak od jakiegoś czasu przewija mi się w głowie temat BB cremów i może pora coś potestować. Ogólnie nie lubię/nie chce się malować( im mniej tym lepiej dla mojej skóry). Zazwyczaj używam tylko kremu nawilżającego i pudru bambusowego. Jakiś czas temu były pudry mineralne ale na lato nawet to jest dla mnie za ciężkie i za męczące.
Mam skórę raczej tłustą ale odwodnioną, potrzebuję coś lekkiego, nawilżającego o odcieniu mocno naturalnym. Wiele rzeczy jest albo za zółta/pomarańczowa albo za różowa. Jeśli ktoś kojarzy LilyLolo to od nich najlepszy zimną był WarmPeach. Nie zależy mi na jakimś super kryciu aczkolwiek fajne krycie bez za ciężkiego efektu mile widziane. W
W co celować? albo czego unikach ( pewnie najważniejszym kryterium będzie ten kolor bo z tego co zauważyłam często piszecie że jakaś firma ma prawie same żółtki np)
Pierwszym skojarzeniem było Lioele Water Drop.
Lekki, mało pigmentu, słabo kryjący a nawilżający.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 08:24   #372
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Pierwszym skojarzeniem było Lioele Water Drop.
Lekki, mało pigmentu, słabo kryjący a nawilżający.
Zgadza się- ma naturalny beżowy odcień, dobrze się dopasowuje i nawilża. Nie dostatecznie w chłodne dni dla suchawej cery, więc dla ciut tluściejszej będzie pewnie jak znalazł.
Ma jednak drobinki w sobie, które na mojej cerze są dość widoczne (teraz nie mogę sprawdzić czy się mienią, ponieważ jest dla mnie za jasny na lato)
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:36   #373
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
A czy składniki zawarte w kremach bb nie destabilizują filtrów?
Bo wiem, że tradycyjnych podkładów raczej lepiej nie stosować z filtrami i się tak zaczęłam zastanawiać, jak to jest z bb.
Destabilizuja bo zawieraja najczesciej titanium dioxide. Kremy bb maja w sobie filtr ale nie da sie nalozyc 1 ml. Sprobuj azjatyckich filtrow pod makijaz bez parsolu n.p. Biore face milk. One wchlaniaja sie do matu.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:40   #374
ajriss
Raczkowanie
 
Avatar ajriss
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków City :/
Wiadomości: 105
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

i może nie na temat BB, ale kosmetyków z Azji. Mam ten Shake pack maseczek jak z asian store i te borówkowe są cudowne. Pozostałe też ok, ale te liliowego koloru biją wszystkie na głowę. I najlepiej sprawdzają się u mnie jak zostawię troszkę tej maseczki na noc. Rano skóra jest rozpromieniona, odświeżona

Edytowane przez ajriss
Czas edycji: 2012-08-22 o 08:42
ajriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 13:18   #375
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

czy kremy BB mogą stosować kobiety w ciąży?
Jak patrzę na skład to mam obawy, niby oficjalnie nie ma info że nie można...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 13:39   #376
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Destabilizuja bo zawieraja najczesciej titanium dioxide. Kremy bb maja w sobie filtr ale nie da sie nalozyc 1 ml. Sprobuj azjatyckich filtrow pod makijaz bez parsolu n.p. Biore face milk. One wchlaniaja sie do matu.
I na ten Biore face milk można stosować kremy bb, skoro nie zawiera parsolu, tak?
No własnie probowałam nakładać 1ml kremu bb i wyglądało to strasznie
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 14:08   #377
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
I na ten Biore face milk można stosować kremy bb, skoro nie zawiera parsolu, tak?
No własnie probowałam nakładać 1ml kremu bb i wyglądało to strasznie
Biore nie ma parsolu wiec mozna pod kremy BB oraz normalne podklady. W forum Pytania do Kosmetyczki jest watek na temat kosmetykow pielegnacyjnych azjatyckich i sa rekomendacje kilku filtrow. Sklad mozesz sprawdzic na http://www.ratzillacosme.com/. Osobiscie uzywam Biore Perfect Face Milk, sprawdza sie u mnie bardzo dobrze, wchlania latwo i nie bieli.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
czy kremy BB mogą stosować kobiety w ciąży?
Jak patrzę na skład to mam obawy, niby oficjalnie nie ma info że nie można...
Ja bym nie uzywala jesli zawieraja filtry chemiczne wnikajace, na przyklad octinoxate jest wykrywane w mleku matki. To dotyczy nie tylko kremow BB ale wszystkich kosmetykow z filtrami.

Edytowane przez Alioth
Czas edycji: 2012-08-22 o 14:11
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 15:37   #378
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

[QUOTE=Alioth;36047025]Biore nie ma parsolu wiec mozna pod kremy BB oraz normalne podklady. W forum Pytania do Kosmetyczki jest watek na temat kosmetykow pielegnacyjnych azjatyckich i sa rekomendacje kilku filtrow. Sklad mozesz sprawdzic na http://www.ratzillacosme.com/. Osobiscie uzywam Biore Perfect Face Milk, sprawdza sie u mnie bardzo dobrze, wchlania latwo i nie bieli.[COLOR=Silver]

Dzięki
A są azjatyckie filtry tylko mineralne?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 15:41   #379
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziękuję dziewczyny za podpowiedź pewnie na dniach poszukam jakiś próbek na Ebayu
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 19:27   #380
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

[QUOTE=Cay;36049146]
Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Biore nie ma parsolu wiec mozna pod kremy BB oraz normalne podklady. W forum Pytania do Kosmetyczki jest watek na temat kosmetykow pielegnacyjnych azjatyckich i sa rekomendacje kilku filtrow. Sklad mozesz sprawdzic na http://www.ratzillacosme.com/. Osobiscie uzywam Biore Perfect Face Milk, sprawdza sie u mnie bardzo dobrze, wchlania latwo i nie bieli.[COLOR=Silver]

Dzięki
A są azjatyckie filtry tylko mineralne?
Japonskie: http://www.ratzillacosme.com/index/j...unscreen-list/
Koreanskie jeszcze nie znalazlam. Nie probowalam zadnego.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 20:35   #381
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dzięki!
Właśnie zaczęłam analizować składy tych koreańskich i każdy ma jakiś chemiczny. A tyle się ostatnio naczytałam o szkodliwości tych chemicznych , że jakoś się teraz boję ich używać
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 12:48   #382
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez ajriss Pokaż wiadomość
i może nie na temat BB, ale kosmetyków z Azji. Mam ten Shake pack maseczek jak z asian store i te borówkowe są cudowne. Pozostałe też ok, ale te liliowego koloru biją wszystkie na głowę. I najlepiej sprawdzają się u mnie jak zostawię troszkę tej maseczki na noc. Rano skóra jest rozpromieniona, odświeżona
Widziałam juz kilka razy ten kubeczek z packami i nie powiem, że nie kusi
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:17   #383
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, czy któraś z Was używała Skin79 Chiffon BB Mousse? I gąbeczkę Chiffon Spong?
Jak się sprawuje i jedno i drugie - niekoniecznie razem?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:21   #384
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

O, jaka cisza zapadła... bb-maniaczki na urlopie?

W kwestii formalnej chciałam tylko donieść uprzejmie, że po 3 miesiącach przywitałam się z dnem w moim Lioelle Dollish Green. Szok, jakie to jest wydajne! A używam codziennie.
Szczęściem zaopatrzyłam się wcześniej w zapas, więc nie nastąpił dramat :P Fakt, że to opakowanie - choć estetyczne - praktyczne nie jest wcale, kompletnie nie widać stopnia zużycia.

Co do filtrów, to poszłam nieco w innym kierunku i nabyłam podkład z faktorem 30 bodaj (Shiseido w takiej niebieskiej buteleczce przecudnej urody). Sprawdził się na plaży, trzymało się to-to wszystko razem całkiem ładnie, nie zapchało w najmniejszym stopniu, moge więc polecić.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 09:48   #385
kami007
Rozeznanie
 
Avatar kami007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Wiadomości: 514
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

miała któraś może do czynienia z tą żmijką ARIANY SYN-AKE Snake Venom Serum?
http://allegro.pl/show_item.php?item=2592725025
kami007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 11:16   #386
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez kami007 Pokaż wiadomość
miała któraś może do czynienia z tą żmijką ARIANY SYN-AKE Snake Venom Serum?
http://allegro.pl/show_item.php?item=2592725025
Wygląda na to, że to to samo, co w Mizonie.
Zauważyłam, że pojawia się coraz więcej kremów ze żmiją. Jakiś kolejny hicior

Ale nie testowałam jeszcze
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 16:48   #387
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Mam do Was pytanie. Na BB kremach Misshy są podane daty produkcji czy ważności? Bo właśnie zanabyłam krem i mam datę 06.2011r i nie wiem czy zacząć się martwić i reklamować czy to po prostu data produkcji? A na opakowaniu prawie same krzaczki.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 18:32   #388
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

'Estelle', jak zaczelam mojej mamie nawijac makaron na uszy w kwestii BB, zapytala mnie, czy istnieja kremy z jadem weza...Moze cos jest na rzeczy? Tylko gdyby faktycznie bylo, to czemu sie o tym dowiadujemy TERAZ?
Oczywiscie, nie znaczy to, ze bym nie sprobowala
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:31   #389
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja wciąż czekam na swoje Bergamo... W tydzień dotarł z Korei do Polski (!), a teraz już prawie tydzień mija, odkąd leży na poczcie polskiej, a ja nie mogę go odebrać, bo listonosz nie przynosi awizo, a "miłe" panie na poczcie nie chcą wydawać przesyłek bez awizo. Poczta jest po drugiej stronie ulicy, ale oczywiście bardzo trudno im dostarczyć tą przesyłkę, trudniej niż poczcie koreańskiej dostarczyć przesyłkę do Polski.

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:33
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:36   #390
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ja wciąż czekam na swoje Bergamo... W tydzień dotarł z Korei do Polski (!), a teraz już prawie tydzień mija, odkąd leży na poczcie polskiej, a ja nie mogę go odebrać, bo listonosz nie przynosi awizo, a "miłe" panie na poczcie nie chcą wydawać przesyłek bez awizo. Poczta jest po drugiej stronie ulicy, ale oczywiście bardzo trudno im dostarczyć tą przesyłkę, trudniej niż poczcie koreańskiej dostarczyć przesyłkę do Polski.
Ale durne. Mi wydają na dowód. Może te zagraniczne są nie wprowadzone do systemu i nie chce im się bez awizo szukać po nazwisku.. Ja tak miałam ostatnio, ale przegoniłam Panią po poczcie i znalazła , bez awizo

Nhung a testowałaś Cezanne? Ja w sumie wróciłam do Missha 27 i w zasadzie nie jest takie złe - nie wiem co mi przedtem nie pasowało. Może byłam mocniej opalona i się już wybladziłam
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.