Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 18:30   #3091
anulka91
Raczkowanie
 
Avatar anulka91
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 46
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny. Od dłuższego czasu używałam Acne Dermu, ale chciałam czegoś silniejszego - zamówiłam (zbierałam się do tego nie wiem ile...) tonik AHA/BHA na BU i od pierwszego użycia jestem zachwycona. Daje efekt u mnie taki, jak Acne - skóra gładka, rozjaśniona, wygląda na zdrowszą... Myślę, że po dłuższym czasie zobaczę też rozjaśnienie przebarwień i likwidację krostek. Wzięłam też zachwalany hydrolat oczarowy, zobaczymy, jak się sprawdzi.

W tym momencie przerzuciłam się już na całkiem naturalną pielęgnację twarzy. Wczoraj zaszłam po krem Sylveco, a wyszłam z zestawem: lekki krem nagietkowy, krem brzozowo-nagietkowy, żel do mycia twarzy rumiankowy, pomadka brzozowa, pomadka rokitnikowa - za 56 zł! Jeśli któraś z Was jest z Lublina to polecam. Drogeria ekologiczna (nazywa się chyba Cosmeticus) na Krakowskim Przedmieściu.

Piszecie o ściągniętej twarzy po myciu - ja już przywykłam, bo mam beznadziejną wodę w kranie, więc nawet nie liczę na to, że twarz nie będzie ściągnięta. Dobry tonik + krem to niweluje, a kombinowanie z np. przecieraniem twarzy micelem czy tonikiem zamiast mycia rano, skończyło się u mnie okropnym wysypem, tak jak pisze MassieDran...
Hej
Ta drogeria to Cosmeceuticum
anulka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 18:54   #3092
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat
Rodzicielka zakupila mi No scar (bez konsultacji ze mną) i siedzę teraz nad nim, pełna obaw... Wyczytałam na razie, że jest to nowa wersja bez ciekłej prafiny. No ale dalej nie wiem czy zaryzykować? Muszę mieć wygojone totalnie wszystko? Co chyba w moim przypadku jest niewykonalne Boję się wysypu (w stylu 'chciałam dobrze, wyszło jak zwykle')

I nie wiem co robić...
Używałyście? Jakie macie z nim doświadczenia?

Ja używałam No Scar z 5 lat temu jeszcze w starej wersji (wtedy nawet nie widziała co to parafina ) i powiem tak... Zaleczonego do końca trądziku nie miałam, ale krem fajnie łagodził drobne krostki, mimo że wtedy nie znałam się na składach to bacznie obserwowałam cerę i powiedząc szczerze krzywdy mi nie zrobił, a przebarwienia po dwóch opakowaniach (stosowałam się do zaleceń odnośnie masowania twarzy ) lekko się rozjaśniły, choć efektu wow nie było

W jakim stanie jest teraz Twoja cera?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 19:13   #3093
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja używałam No Scar z 5 lat temu jeszcze w starej wersji (wtedy nawet nie widziała co to parafina ) i powiem tak... Zaleczonego do końca trądziku nie miałam, ale krem fajnie łagodził drobne krostki, mimo że wtedy nie znałam się na składach to bacznie obserwowałam cerę i powiedząc szczerze krzywdy mi nie zrobił, a przebarwienia po dwóch opakowaniach (stosowałam się do zaleceń odnośnie masowania twarzy ) lekko się rozjaśniły, choć efektu wow nie było

W jakim stanie jest teraz Twoja cera?
Obecnie-w opłakanym Przed @ mam dwie gule na czole (ale typowe dla@), pełno kropek i nierówności na policzkach(one najbardziej ucierpiały ) no i podskórne "kamyczki" (ich się boję, bo wiem co się z nich wykluje prędzej czy później) Po @ robi się ciut lepiej, ale daleko do ideału.

A wiosną miałam gładką, jednolitą buzię i cieszyłam się, że koszmar się skończył
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:57   #3094
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez anulka91 Pokaż wiadomość
Hej
Ta drogeria to Cosmeceuticum
Tak.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 22:11   #3095
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, poleciłybyście mi jakiś puder do cery, która w mgnieniu oka zaczyna się błyszczeć?
Taki, który ją dobrze zmatowi i nie skrzywdzi za mocno...
Jadwiga jest fajna, ale "krótkodystansowa"...
Myślałam nad dry-flo albo Ben Nye. A może znacie coś innego?
już mi ręce opadają
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 07:34   #3096
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poleciłybyście mi jakiś puder do cery, która w mgnieniu oka zaczyna się błyszczeć?
Taki, który ją dobrze zmatowi i nie skrzywdzi za mocno...
Jadwiga jest fajna, ale "krótkodystansowa"...
Myślałam nad dry-flo albo Ben Nye. A może znacie coś innego?
już mi ręce opadają
hmmmm no wiesz, wszystko co matowi skore na dlugo ma na nia negatywny wplyw, poniewaz zaburza jej naturalny proces. A to na pewno nie przyczynia sie do zmniejszenia tlustosci skory. Mam nadzieje, ze porzadnie ja nawilzasz?
Z produktow nie moge polecic nic super matujacego, poniewaz odkad nie uzywam podkladu, tylko korektora, zapomnialam co to swiecenie oo mniej niz 5-6 godzinach. A wczesniej swiecenie pojawialo sie zanim zdarzylam skonczyc caly makijaz...

Sent from my PMP5097CPRO using Wizaz Forum mobile app
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:06   #3097
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poleciłybyście mi jakiś puder do cery, która w mgnieniu oka zaczyna się błyszczeć?
Taki, który ją dobrze zmatowi i nie skrzywdzi za mocno...
Jadwiga jest fajna, ale "krótkodystansowa"...
Myślałam nad dry-flo albo Ben Nye. A może znacie coś innego?
już mi ręce opadają
Ja szczerze moge polecic puder jedwabny do ciała dr. hauschka. Troche spory wydatek, ale ja kupilam z siostra na pół i jestem bardzo zadowolona, zdarza sie ze przypudruje sie rano i do konca dnia nie musze robic poprawek! Wczesniej uzywałam transparentny z Loreala - wydawał mi sie dobry, choc buzia juz po 2 godzinach sie znów swiecila, teraz dopiero widze różnice Uzywam juz 3 miesiace, i mysle ze starczy mi jeszcze na rok, bo jest bardzo wydajny. No ale oczywscie musisz tez zadbac o dobre nawilzenie buzi, to podstawa. Mnie uratowal Bepanthen + HA, Sylveco lekki krem brzozowy +HA a w gorszych chwilach Avene cicalfate
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 10:44   #3098
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poleciłybyście mi jakiś puder do cery, która w mgnieniu oka zaczyna się błyszczeć?
Taki, który ją dobrze zmatowi i nie skrzywdzi za mocno...
Jadwiga jest fajna, ale "krótkodystansowa"...
Myślałam nad dry-flo albo Ben Nye. A może znacie coś innego?
już mi ręce opadają
ja jestem za dry-flo aktualnie... sama uzywam i (przy mojej tlustej cerze, po okolo godzinie przy jadwidze juz mialam tluste plamy przy skrzydelkach nosa) jestem zachwycona, nalozony 6:20 do 13 zachowuje ladny, ale nie plaski mat, potem robi sie z tego delikatny glow i tak juz jest do konca dnia (a nakladam go na oleje +HA), aktualnie jestem zachwycona, zobaczymy czy cos sie zmieni np. za miesiac
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:28   #3099
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

U mnie też za 1 razem uzywająv dry flo był efekt wow Ale na dłuzszą metę strasznie mnie wysuszył
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:59   #3100
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Staram się nawilżać jak tylko mogę, bo inaczej skóra jest ściągnięta. Teraz używam kremu na noc z Bielendy esencja młodości i choć przeznaczony jest dla 30+ to na razie sprawuje się świetnie - a używam go ponad 2 tygodnie. Ładnie nawilża, koi, nie zapycha.

Dziś na dzień nałożyłam Bielenda Młodzieńczy blask, na to szpachlę Revlona i przypudrowałam Jadwigą i powiem Wam, że malowałam się przed 7 rano, mamy 18 a ja tylko raz użyłam chusteczki, niczym nie matowiłam i jest ładnie
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:14   #3101
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny. Od dłuższego czasu używałam Acne Dermu, ale chciałam czegoś silniejszego - zamówiłam (zbierałam się do tego nie wiem ile...) tonik AHA/BHA na BU i od pierwszego użycia jestem zachwycona. Daje efekt u mnie taki, jak Acne - skóra gładka, rozjaśniona, wygląda na zdrowszą... Myślę, że po dłuższym czasie zobaczę też rozjaśnienie przebarwień i likwidację krostek. Wzięłam też zachwalany hydrolat oczarowy, zobaczymy, jak się sprawdzi.

Jeśli któraś z Was jest z Lublina to polecam. Drogeria ekologiczna (nazywa się chyba Cosmeticus) na Krakowskim Przedmieściu.
Cześć Koleżanko z Lublina!
dzięki, że napisałaś o tej drogerii!

Ja też jestem na Acne-derm już tydzień i wiem, że to jeszcze zbyt wcześnie, żeby dopatrywać się jakichś rezultatów, ale wolałabym widzieć cokolwiek, że krem działa. A poza delikatnym zaczerwienieniem po nałożeniu, nie widzę nic

Dodatkowo naczytałam się, ze toniki i peelingi AHA są szybsze w działaniu, dlatego też już się nakręciłam na zakupy w BU
a jeszcze skoro Ty zachwalasz, to chyba muszę dokonać zamówienia...
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 19:19   #3102
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Staram się nawilżać jak tylko mogę, bo inaczej skóra jest ściągnięta. Teraz używam kremu na noc z Bielendy esencja młodości i choć przeznaczony jest dla 30+ to na razie sprawuje się świetnie - a używam go ponad 2 tygodnie. Ładnie nawilża, koi, nie zapycha.

Dziś na dzień nałożyłam Bielenda Młodzieńczy blask, na to szpachlę Revlona i przypudrowałam Jadwigą i powiem Wam, że malowałam się przed 7 rano, mamy 18 a ja tylko raz użyłam chusteczki, niczym nie matowiłam i jest ładnie
Też bym tak chciała.U mnie po 3-4 h już się bardzo świecę, zależy oczywiście też to od dnia cyklu bo w 2 połowie to jest nieciekawa sytuacja i nic nie pomaga, a używanie silnie wysuszających pudrów powoduje ,że moja skóra jest podrażniona.a jak z kolei użyję mniej podrażniającego, to się zaraz świeci.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Cześć Koleżanko z Lublina!
dzięki, że napisałaś o tej drogerii!

Ja też jestem na Acne-derm już tydzień i wiem, że to jeszcze zbyt wcześnie, żeby dopatrywać się jakichś rezultatów, ale wolałabym widzieć cokolwiek, że krem działa. A poza delikatnym zaczerwienieniem po nałożeniu, nie widzę nic

Dodatkowo naczytałam się, ze toniki i peelingi AHA są szybsze w działaniu, dlatego też już się nakręciłam na zakupy w BU
a jeszcze skoro Ty zachwalasz, to chyba muszę dokonać zamówienia...
Niestety, ale acne derm nie jest panaceum.Ja stosowałam go z przerwami jakieś ok. 2 lata.(konkretnie skinoren, i żel i krem) i u mnie powalających efektów nie było.Powalające efekty to on daje, gdy trzeba wybielić przebarwienia
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 19:50   #3103
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Niestety, ale acne derm nie jest panaceum.Ja stosowałam go z przerwami jakieś ok. 2 lata.(konkretnie skinoren, i żel i krem) i u mnie powalających efektów nie było.Powalające efekty to on daje, gdy trzeba wybielić przebarwienia
no właśnie nie na działaniu wybielającym mi zależy, a raczej oczyszczająco-złuszczającym, a tu po tygodniu żadna sucha skóra się nie pojawiła.. a skóry tłustej nie mam. raczej mieszaną/normalną
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 20:12   #3104
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
no właśnie nie na działaniu wybielającym mi zależy, a raczej oczyszczająco-złuszczającym, a tu po tygodniu żadna sucha skóra się nie pojawiła.. a skóry tłustej nie mam. raczej mieszaną/normalną
Zalezy też jak grubą warstwę kładziesz.U mnie cienka nie powodowała żadnego łuszczenia, jedynie mega gruba, mam skórę mieszaną i wrażliwą.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 11:13   #3105
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Cześć Koleżanko z Lublina!
dzięki, że napisałaś o tej drogerii!

Ja też jestem na Acne-derm już tydzień i wiem, że to jeszcze zbyt wcześnie, żeby dopatrywać się jakichś rezultatów, ale wolałabym widzieć cokolwiek, że krem działa. A poza delikatnym zaczerwienieniem po nałożeniu, nie widzę nic

Dodatkowo naczytałam się, ze toniki i peelingi AHA są szybsze w działaniu, dlatego też już się nakręciłam na zakupy w BU
a jeszcze skoro Ty zachwalasz, to chyba muszę dokonać zamówienia...
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość

Niestety, ale acne derm nie jest panaceum.Ja stosowałam go z przerwami jakieś ok. 2 lata.(konkretnie skinoren, i żel i krem) i u mnie powalających efektów nie było.Powalające efekty to on daje, gdy trzeba wybielić przebarwienia
Dlatego właśnie przerzuciłam się na BU, bo Acne Derm był u mnie fajny, ale za delikatny - lekko złuszczał, coś tam rozjaśniał, ale ja potrzebuję cięższej artylerii.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 12:52   #3106
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

tez lubie ten tonik 10% AHA/BHA z BU, tylko trzeba uwazac z czestotliwoscia, u mnie jest to 2 x tydzien, jesli częsciej to sie luszcze, a tego nie lubie bo kiepsko to zamaskowac i podkład kiepsko wygląda ;/
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 09:56   #3107
Ines 90
Raczkowanie
 
Avatar Ines 90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 120
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
tez lubie ten tonik 10% AHA/BHA z BU, tylko trzeba uwazac z czestotliwoscia, u mnie jest to 2 x tydzien, jesli częsciej to sie luszcze, a tego nie lubie bo kiepsko to zamaskowac i podkład kiepsko wygląda ;/
Eee tam głupoty gadasz, ja używam codziennie i na to daje jeszcze duac. I niestety się nie łuszczę nic a nic a bardzo bym chciała, bo na tym to polega
__________________
Bloguję

http://inesworld90.blogspot.com/
Ines 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:10   #3108
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Dekolt w zaskórnikach i krostach. Pomocy!!

u mnie acne-derm nic nie zrobil... uzywalam 2 miesiace i nic...zero przsuszenia, luszczenia... ani mniej pryszczy, ani mniej przebarwien. 25 zlotych wyrzucone w bloto.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 10:42   #3109
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Niestety, ale acne derm nie jest panaceum.Ja stosowałam go z przerwami jakieś ok. 2 lata.(konkretnie skinoren, i żel i krem) i u mnie powalających efektów nie było.Powalające efekty to on daje, gdy trzeba wybielić przebarwienia
Claire, bo ja kupiłam żel i powiem Ci, że zawiodłam się. Wyobrażałam go sobie inaczej,a wygląda jak rzadki krem (a wydajność pozostawia wiele do życzenia). Waham się nad kremem, bo wydaje mi się, że będzie bardziej wydajny... Co polecasz bardziej?
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 13:26   #3110
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić peeling Norel ? W jakim sklepie internetowym ?
Ja zamówiłam na allegro za 33zł z darmowa wysyłką dzisiaj właśnie do mnie przyszedł
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 14:51   #3111
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ines 90 Pokaż wiadomość
Eee tam głupoty gadasz, ja używam codziennie i na to daje jeszcze duac. I niestety się nie łuszczę nic a nic a bardzo bym chciała, bo na tym to polega
Na tym to polega, ale nie musi tak okropnie wyglądać na twarzy, nie lubie straszyć ludzi dookoła odłażąca skorą. Ja uzywam 2 razy na tydzien i mi to wystarcza, przebarwienia powoli znikaja a skóra nie zlazi (łuszczenie jest napewno ale minimalne). Mi to wystarcza i dla mnie to lepszy sposób. Powoli do celu
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 16:43   #3112
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

mnie znowu dopadl nawrot tradziku, po 3 miesiacach praktycznie gladkiej skory na retin A...

nie wiem co konkretnie sie stalo, i czemu nawrocil, nie uzywam juz retin A bo nigdzie niemoglam go znalesc wiec uzywam zamiennika. Bylam na imprezie na ktorej sporo pilam i jadlam niezdrowe jedzenie, na drugi dzien dostalismy w pracy pizze i oczywiscie sie najadlam az nadto ... i nie wiem czy to alkohol i bialko krowie sie tak zmutowalo i dostalam okropnych gul czy tradzik powrocil, oby nie, postanowilam ze rezygnuje z bialka krowiego calkowicie, mleka nie pije od lipca ale jadlam sery wyglada na to ze to tez musi isc w odstawke.

W ogole moj tradzik jest bardzo zalezny od tego co jem ... po alkoholu zawsze mam krosty, ale nie takie jak teraz. Mleko to moj najwiekszy wrog. Czytalam ze rowniez gluten powoduje tradzik, ale jak jem chleb to raczej nie obserwuje jakichs strasznych zmian. Mleko zas powoduje okropny wysyp gul.

Ehhh powiem szczerze ze sie zalamalam bo juz bylam pewna ze ten okropny tradzik nie wroci, a teraz musze zrezygnowac z serow ktore tak bardzo lubie
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:39   #3113
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Claire, bo ja kupiłam żel i powiem Ci, że zawiodłam się. Wyobrażałam go sobie inaczej,a wygląda jak rzadki krem (a wydajność pozostawia wiele do życzenia). Waham się nad kremem, bo wydaje mi się, że będzie bardziej wydajny... Co polecasz bardziej?
Ja polecam skinoren krem.Na pewno nie żel, bo u mnie spisał się fatalnie, w dodatku przesuszył skórę jeszcze bardziej niż krem.Ponadto w żelu chyba jest mniejsze stężenie kwasu azelainowego z tego co pamiętam.I patrząc po składzie, krem od żelu prawie niczym się nie różni.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 19:51   #3114
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
mnie znowu dopadl nawrot tradziku, po 3 miesiacach praktycznie gladkiej skory na retin A...

nie wiem co konkretnie sie stalo, i czemu nawrocil, nie uzywam juz retin A bo nigdzie niemoglam go znalesc wiec uzywam zamiennika. Bylam na imprezie na ktorej sporo pilam i jadlam niezdrowe jedzenie, na drugi dzien dostalismy w pracy pizze i oczywiscie sie najadlam az nadto ... i nie wiem czy to alkohol i bialko krowie sie tak zmutowalo i dostalam okropnych gul czy tradzik powrocil, oby nie, postanowilam ze rezygnuje z bialka krowiego calkowicie, mleka nie pije od lipca ale jadlam sery wyglada na to ze to tez musi isc w odstawke.

W ogole moj tradzik jest bardzo zalezny od tego co jem ... po alkoholu zawsze mam krosty, ale nie takie jak teraz. Mleko to moj najwiekszy wrog. Czytalam ze rowniez gluten powoduje tradzik, ale jak jem chleb to raczej nie obserwuje jakichs strasznych zmian. Mleko zas powoduje okropny wysyp gul.

Ehhh powiem szczerze ze sie zalamalam bo juz bylam pewna ze ten okropny tradzik nie wroci, a teraz musze zrezygnowac z serow ktore tak bardzo lubie
trzymam kciuki, żeby to była taka jednorazowa reakcja organizmu na niezdrowe jedzenie


Co do acne-derm to ja mam w kremie i mogłabym komuś odstąpić za zwrot kosztów przesyłki albo się wymienić. Jest otwarty i używany, ale dużo zostało. Mi nie służy, a może ktoś chciałby wypróbować
Stosowałam acne-derm około 2 miesięcy (wiem, to mało) i z moją skórą nie działo się zupełnie nic. Postanowiłam sięgnąć po cięższą artylerię - Aterderm. Może jak zwalczę trądzik () i zostaną mi same przebarwienia to sięgnę po acne-derm ponownie.
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-16, 20:02   #3115
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja polecam skinoren krem.Na pewno nie żel, bo u mnie spisał się fatalnie, w dodatku przesuszył skórę jeszcze bardziej niż krem.Ponadto w żelu chyba jest mniejsze stężenie kwasu azelainowego z tego co pamiętam.I patrząc po składzie, krem od żelu prawie niczym się nie różni.
Tak jest mniejsze, ale żel ze względu na podłoże działa lepiej. Problem jest w tym, że skład jest prawie, albo i nawet identyczny i żel jest po prostu rzadszym kremem - muszę użyć go więcej. Dzięki za opinię, czyli jednak kupię krem.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 09:35   #3116
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam na allegro za 33zł z darmowa wysyłką dzisiaj właśnie do mnie przyszedł

To jak już będziesz po testach to napisz Jeszcze nie kupiłam i chętnie poczytam twoją opinię
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 10:01   #3117
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lipss Pokaż wiadomość
To jak już będziesz po testach to napisz Jeszcze nie kupiłam i chętnie poczytam twoją opinię
Napewno dam zanać jak już go przetestuje
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 07:29   #3118
gawisz
Raczkowanie
 
Avatar gawisz
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cześć Dziewczyny. Mam pytanie do Was Przy mieszanej, problematycznej cerze i trądziku grudkowo-krostkowym dostałam od dermatologa receptę na normaclim (anybiotyk w żelu) i brevoxyl. Stosuję i jest poprawa - ewidentnie przy rozdrapywaniu krostek nabawiłam się zakażenia bakteryjnego. Na szczęście antybiotyk sobie poradził i skóra wraca do normy, tylko mam problem z łuszczeniem się i przesuszeniem. Wieczorem kładę punktowo (głównie na czoło) Normaclin i po godzinie na to brevoxyl. Rano są suche skórki, przesuszenie. Normaclin mam tez nakładać rano więc na tą złuszczającą się skórę nakładam go znów i na to krem koloryzujący z biodermy (do cery trądzikowej) - bo jakoś muszę wyglądać. Jak pozbyć się tych suchych skórek - boję się peelingu zeby nie roznieść wszystkiego. Na policzki raz w tygodniu nakładam serum migdałowe z BU - trochę rozjaśnia, ale po nim skóra też jest sucha i muszę nawilżać rano. Co polecacie?
gawisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 14:42   #3119
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

hej dziewczyny
Przypadkiem trafiłam na ten wątek i przypomniały mi się moje udręki ze zwalczeniem trądziku. Przez kilka lat się z tym męczyłam. Moja dermatolog przepisywała mi Tetracyclinum (nie pamiętam czy coś jeszcze brałam w tabletkach). Kilka opakowań wzięłam w trakcie leczenia plus kupę jakiś maści na receptę (tyle ich było, że nie pamiętam nazw). No i w sumie nic nie pomogło, najwyżej minimalnie. Przy ostatniej wizycie zaproponowała mi leczenie izotekiem, ale naczytałam się dużo o tym, trochę się przestraszyłam i nie zdecydowałam się. Od tamtej pory minęły jakieś 3 lata. Teraz niedawno byłam na wizycie, ale w innej sprawie, Pani zobaczyła moją twarz i zauważyła, że problemy się skończyły. Powiedziała, że to przez to, że hormony się uspokoiły
Także, życzę wam owocnej walki z tym cholerstwem!
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 16:23   #3120
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez gawisz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Mam pytanie do Was Przy mieszanej, problematycznej cerze i trądziku grudkowo-krostkowym dostałam od dermatologa receptę na normaclim (anybiotyk w żelu) i brevoxyl. Stosuję i jest poprawa - ewidentnie przy rozdrapywaniu krostek nabawiłam się zakażenia bakteryjnego. Na szczęście antybiotyk sobie poradził i skóra wraca do normy, tylko mam problem z łuszczeniem się i przesuszeniem. Wieczorem kładę punktowo (głównie na czoło) Normaclin i po godzinie na to brevoxyl. Rano są suche skórki, przesuszenie. Normaclin mam tez nakładać rano więc na tą złuszczającą się skórę nakładam go znów i na to krem koloryzujący z biodermy (do cery trądzikowej) - bo jakoś muszę wyglądać. Jak pozbyć się tych suchych skórek - boję się peelingu zeby nie roznieść wszystkiego. Na policzki raz w tygodniu nakładam serum migdałowe z BU - trochę rozjaśnia, ale po nim skóra też jest sucha i muszę nawilżać rano. Co polecacie?
Mi doprowadzić skórę do ładu pomógł bioderma cicabio, ale stosowany od czasu do czasu, bo lekko zapycha mi cerę przy częstszym stosowaniu.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.