AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 21:42   #751
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Ciemniejsze Beige są trochę pomarańczowe, to prawda. Natural i fair za ciemne? A co ma jedno do drugiego? Natural to odcień, a fair to głębia, skoro natural fair był za ciemny, możesz spróbować natural fairest.
Natural beige? W Annabelle? Takiego miksu nie ma, przynajmniej oficjalnie.
Natural i fair za ciemne było odwołaniem do czegoś innego, a przysłanie mi tonacji beige do czegoś innego. Tam możnaby enter zrobić co naprawię Przeczytaj najpierw na co odpisywałam, odpisałam w tej samej kolejności co 2 pierwsze zdania
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-12-10 o 21:44
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:45   #752
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No to nieporozumienie, ale nie trudno o nie było
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 21:47   #753
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zaś post https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=740 (na tej samej stronie, co reszta) mówi że zamówiłam już natural fairest i golden fairest. Następnym razem będę non stop robić quote, bez wyjątków takich jak ten.
Ze mną nieporozumienia są aż za często, już się przyzwyczaiłam..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:12   #754
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Juz nie trzeba sie meczyc z obsluga sklepu amilie ich produkty weszly do oferty sklepu kosmetyki-mineralne, zawsze z takim sprawdzonym dostawca to lepiej, a i poczatkujace moga za jedna przesylka kupic probki kilku firm i jeszcze pedzle. najlepiej zeby annabelki jeszcze tam byly, ale o tym to chyba mozemy pomarzyc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 13:30   #755
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Juz nie trzeba sie meczyc z obsluga sklepu amilie ich produkty weszly do oferty sklepu kosmetyki-mineralne, zawsze z takim sprawdzonym dostawca to lepiej, a i poczatkujace moga za jedna przesylka kupic probki kilku firm i jeszcze pedzle. najlepiej zeby annabelki jeszcze tam byly, ale o tym to chyba mozemy pomarzyc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
super! a na tej stronie sa paczkomaty jako wysylka!
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 08:53   #756
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

O, ja również jestem bardzo zadowolona, że kosmetyki Amilie weszły na tą stronę - dzięki temu w końcu zmotywuję się do zamówienia Hakuro (lub innego porządnego pędzla), bo zawsze się zniechęcałam przez dodatkowe koszta wysyłki Do tego będzie można spróbować próbek innych firm, po prostu świetnie!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 21:16   #757
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja też cieszę się że Amilie weszło do tego sklepu- mają świetny asortyment!
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 07:08   #758
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Właśnie dziewczyny, nie chcę robić offtopa, ale polecicie mi jakiś naprawdę dobry pędzel do podkładu mineralnego? Czytałam o nich już sporo i już się pogubiłam Obecnie używam zestawu maluchów z ecotools, ale kabuki do podkładu średnio się sprawdza (za mało zbity), wolę go używać do pudru. Jego zaletą jest króciutka rączka, dzięki czemu jest poręczny i wszędzie się zmieści, nie rozumiem sensu długaśnych rączek przy pędzlach, mnie to tylko przeszkadza.
Słyszałam, że najlepsze są Hakuro i pędzel od EDM, ale już sama nie wiem. Na pewno zamówię jakiś przy zakupach w tym sklepie z minerałami, także dobrze byłoby, gdybyście poleciły mi coś z tamtejszego asortymentu
Z góry dziękuję, mam nadzieję, że pomożecie
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 08:59   #759
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja mam hakuro h50 i bardzo sobie chwale. Jedyna wada jest dluga raczka, ja jestem krotkowidzem z duza wada, jak sciagne okulary to zeby wyraznie widziec sie w lustrze to musze miec twarz tak blisko, ze pedzel obija sie o lustro. Ale oprocz tego jest boski. EDM ma krotka raczke, co do wlosia sie nie wypowiem bo nie mialam, ale recenzje ma naprawde dobre. I gdybym teraz kupowala to pewnie bym go wziela

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 10:39   #760
rozdwojona
Raczkowanie
 
Avatar rozdwojona
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 389
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny, nie chcę robić offtopa, ale polecicie mi jakiś naprawdę dobry pędzel do podkładu mineralnego? Czytałam o nich już sporo i już się pogubiłam Obecnie używam zestawu maluchów z ecotools, ale kabuki do podkładu średnio się sprawdza (za mało zbity), wolę go używać do pudru. Jego zaletą jest króciutka rączka, dzięki czemu jest poręczny i wszędzie się zmieści, nie rozumiem sensu długaśnych rączek przy pędzlach, mnie to tylko przeszkadza.
Słyszałam, że najlepsze są Hakuro i pędzel od EDM, ale już sama nie wiem. Na pewno zamówię jakiś przy zakupach w tym sklepie z minerałami, także dobrze byłoby, gdybyście poleciły mi coś z tamtejszego asortymentu
Z góry dziękuję, mam nadzieję, że pomożecie
Może moje obserwacje ci pomogą. EDM używam od maja, Hakuro 2 miesiące. Każdy pędzel jest myty 2 razy w tygodniu.

EDM Kabuki: dłuższe włosie, które się trochę wygina przy dociskaniu do twarzy, mięciutki, średnio zbity krótka rączka, włosie nie wypada, średnio się wypłukuje z niego szampon, napis prawie starty
EDM flat top: dłuższe włosie, które się trochę wygina przy dociskaniu do twarzy, mięciutki, średnio zbity, krótka rączka, włosie nie wypada, średnio się wypłukuje z niego szampon, napis prawie starty
Hakuro h50s: krótsze włosie, które się nie wygina przy dociskaniu do twarzy, miękki nie mięciutki, zbity, długa rączka, włosie nie wypada, średnio-łatwo wypłukuje się z niego szampon, napis bez zmian, po 2 miesiącach odpadła mi rączka, polski produkt

Kabuki na mojej twarzy dawał zbyt małe efekty i bardzo szybko został schowany do szafki. EDM flat top jest dobry jeśli mamy mało czasu na makijaż, chcemy otrzymać delikatniejszy efekt, a nasza twarz nie ma zbyt wielu niedoskonałości. Hakuro jest lepszy dla dokładniejszego makijażu, lepiej dociera do skrzydełek nosa. Makijaż wykonuję na zmianę Hakuro i EDM. Polecam ci h50s, ale nastaw się na to, że rączka może ci odpaść , choć cenowo oraz przez efekty jakie daje jest fajny.
rozdwojona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 13:17   #761
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziękuję dziewczyny! Wiedziałam, że mogę na Was liczyć.
W takim razie przy kolejnych zakupach wrzucę do koszyka H50 lub jego mniejszego brata H50S.

Tak poza tym - od zawsze myślałam, że pasują mi jedynie różowe róże, ale po nałożeniu gratisowej próbki Tip Top chyba zmieniłam zdanie Do brudnych, brązowych róży chyba nigdy się nie przekonam (prosty człowiek jestem, dla mnie róż ma być różowy a bronzer brązowy ), ale przyjrzę się bliżej łososiowym i lekko brzoskwiniowym odcieniom, które wcześniej omijałam szerokim łukiem.

Zastanawiam się też nad zakupem kilku próbek z Era Minerals z racji 40% przeceny, w regularnej cenie nawet nie myślałabym o testach. Szkoda tylko, że w internetach tak mało opinii o minerałkach tej firmy.
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 13:52   #762
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dla mnie najlepszy jest kabuki od Lucy Minerals, ale mam go tylko dlatego, ze była promocja. Jest przyjemny i delikatny (dobrze kryje), ale Sunshade Minerals są dla mnie naprawdę OK wyborem. Tanie, działają już ze 3 lata. Jak nie jest się jakimś degustatorem pędzli, to super.

Ja dobrałam sobie a Amelie oliwkowy podkład - Sweet Almonds. Jest ok, ale jednak trzeba go dużo nałożyć, żeby osiągnąć taki poziom krycia, jaki miałam w Lucy Minerals ( i nieco więcej niż w Pixie). Może ja się jakoś nadzwyczajnie tapetuję, ale raczej ludzie nie zauważają makijażu( w sensie, że są zdziwieni jak im mówię, że moja ładna twarz to nie efekt prawdziwej urody )
Natomiast korektor medium. E.. No. Jednak zdecydowanie wolałam ten Pixie.
__________________
Blog o manii stanikowo wszelakiej

http://przecietnobiusciasta.blogspot.com

Motywacja, psychologia, rozwój osobisty, minimalizm Zapraszam! tu:

http://mysliwwielkimmiescie.pl/
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 08:56   #763
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

I dlatego miałam mętlik w głowie przy wyborze pędzli - każdy poleca coś innego, przy czym wszystkie pędzle mają dobre opinie.

Ja też nakładam Amilie więcej niż np. Annabelle, po prostu Amilki słabiej kryją, przynajmniej w moim odczuciu. Żałuję, że Anabelki nie są dla mnie, ale kiedyś na pewno dam im jeszcze szansę
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:07   #764
perro_caliente
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 45
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dla każdego jest co innego ważne. Ja np uważam, że skoro pędzel się nie psuje, daje dobre krycie i od strony technologicznej jest OK, to nie ma sensu wydawać więcej kasy na pędzle, które są przyjemniejsze w użytkowaniu. Ale jak ktoś ma strasznie wrażliwą cerę na mechaniczne urazy, to może woleć zainwestować w superdelikatny pędzel. Zacznij od najtańszych, a jak się trafi promocja to spróbujesz innych. I tak z czasem będziesz chciała więcej niż jeden (od razu się je myje, a potem dobrze mieć coś do poprawki lub wieczornego makijażu).
__________________
Blog o manii stanikowo wszelakiej

http://przecietnobiusciasta.blogspot.com

Motywacja, psychologia, rozwój osobisty, minimalizm Zapraszam! tu:

http://mysliwwielkimmiescie.pl/
perro_caliente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 13:34   #765
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzisiaj otrzymałam swoją przesyłke, w której był big Sesame Jutro próby. Z tego co widze bedzie ciut jaśniejszy i żólciejszy niż moja mieszanka AM z Pixie. Ale może akurat się sprawdzi, jak nie to coś do niego domieszam. I zamówiłam próbki korektora light i podkładu Pine Nut i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się że próbki nie są już w woreczkach strunowych, tylko są zgrzane w takich metalicznych nieprzezroczystych saszetkach, i koloru nie zobacze przez opakowanie. Zdjęcia zrobie jak będę miała chwilę.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 15:28   #766
zielonaherbataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Moja przesyłka już dzisiaj została wysłana. Wcześniej zamówiłam próbki i zdecydowałam się na kolor Cashmere. Używam pędzla Hakuro H50.

Nie wiem, czy temat był poruszany, ale jakie kremy nakładacie pod podkłady mineralne? Pytanie do posiadaczek cer tłustych i mieszanych. U mnie dobrze się trzyma pod Effaclarem Duo. Kiedy nałożyłam makijaż na krem brzozowy z Sylveco to podkład mi "spłynął".
__________________
Bloguję http://justynamowi.pl/
zielonaherbataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 17:46   #767
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zielonaherbataa Pokaż wiadomość
Moja przesyłka już dzisiaj została wysłana. Wcześniej zamówiłam próbki i zdecydowałam się na kolor Cashmere. Używam pędzla Hakuro H50.

Nie wiem, czy temat był poruszany, ale jakie kremy nakładacie pod podkłady mineralne? Pytanie do posiadaczek cer tłustych i mieszanych. U mnie dobrze się trzyma pod Effaclarem Duo. Kiedy nałożyłam makijaż na krem brzozowy z Sylveco to podkład mi "spłynął".
ja nakladam amilie wlasnie na brzozowy i wszystko pieknie sie trzyma od samego rana do poznej nocy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 21:10   #768
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja nakladam amilie wlasnie na brzozowy i wszystko pieknie sie trzyma od samego rana do poznej nocy
Nakładasz podkład bezpośrednio na krem, czy najpierw pudrujesz krem i dopiero Amilie ?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 21:59   #769
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Nakładasz podkład bezpośrednio na krem, czy najpierw pudrujesz krem i dopiero Amilie ?
bezposrednio, a potem pudrem lekko omiatam strefe T
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 10:33   #770
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zielonaherbataa Pokaż wiadomość
Moja przesyłka już dzisiaj została wysłana. Wcześniej zamówiłam próbki i zdecydowałam się na kolor Cashmere. Używam pędzla Hakuro H50.

Nie wiem, czy temat był poruszany, ale jakie kremy nakładacie pod podkłady mineralne? Pytanie do posiadaczek cer tłustych i mieszanych. U mnie dobrze się trzyma pod Effaclarem Duo. Kiedy nałożyłam makijaż na krem brzozowy z Sylveco to podkład mi "spłynął".

Oj zazdroszczę Ci tego Cashmere, ja zamówiłam biga Sesame i po tygodniu używania stwierdzam, że chyba jest zbyt żółty, zbyt ciepły jak dla mnie Dziwne, bo próbki pasowały mi idealnie... Niby nie widać tego dobitnie, ale ja zauważam różnicę między kolorem umalowanej twarzy a resztą ciała.

Ja również używam brzozowego Sylveco, a podkład trzyma się różnie. Raz po kilku godzinach wygląda pięknie, a innym razem po godzinie zaczyna dziać się z nim coś dziwnego i muszę go poprawiać. Niczego lżejszego mimo wszystko wolę przez zimę nie używać, boję się przesuszenia skóry... Może na lato poszukam czegoś mega leciutkiego na strefę T (może żelowego?), a Sylveco zostawię na policzki. Mimo tego złego słowa o nim nie powiem, to jedyny krem który nie robi mi krzywdy i jednocześnie nawilża
__________________
Moja wymianka - klik!

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2014-01-01 o 10:34
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 11:16   #771
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Oj zazdroszczę Ci tego Cashmere, ja zamówiłam biga Sesame i po tygodniu używania stwierdzam, że chyba jest zbyt żółty, zbyt ciepły jak dla mnie Dziwne, bo próbki pasowały mi idealnie... Niby nie widać tego dobitnie, ale ja zauważam różnicę między kolorem umalowanej twarzy a resztą ciała.
dla mnie Sesame jest zbyt malo zolty, zdecydowanie zbyt malo A cashmere zbyt pomaranczowy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 11:50   #772
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja natomiast pod wszystkie mineraly używam kremu z Ziaji kuracja dermatologiczna AZS - krem kojąco nawilżający. Szybko się wchłania i ładnie nawilża. A dzisiaj stwierdziłam że może zacznę używać żelu hialuronowego wymieszanego własnie z Ziają pod minerały, zobaczymy czy da rade
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 23:34   #773
zielonaherbataa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, dzięki za odpowiedzi. Muszę używać czegoś mocno nawilżającego, bo inaczej łuszczę się strasznie po Effaclar Duo, a ostatnio mam problemy z wypryskami. Ten duet mnie ratuje Latem chyba się rozejrzę za tym kremem z Ziaja, bo całkiem przyjemnie się zapowiada
Wracając do mojej przygody sylveco+minerał - jak spojrzałam w lustro po 10 godzinach to się przeraziłam. Na policzkach tuż przy nosie były plamy bez podkładu i w innych miejscach też wyglądało to mało atrakcyjnie. Przy Effaclar nie ma to miejsca. Potem się zastanawiałam jak długo chodziłam z takim czymś na twarzy

Dla mnie sesame jest za jasny, wyglądałam dziwnie Chociaż krycie ma świetne. Mam wrażenie, że cashmere mniej kryje. To mój wymysł czy faktycznie tak jest?
__________________
Bloguję http://justynamowi.pl/
zielonaherbataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:34   #774
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny , czy ktos wie jak zachowuje sie puder matujacy i jesli ktos zna/ma matujacy puder od LL , prosilabym o porownanie. Posiadam i uzywam wlasnie matujacy LL, uzywam go odrazu na twarz przed podkladem, czasami zdarzylo mi sie przypudrowac w trakcie dnia juz na podklad.
Nie wiem czy lekko inny sklad tych pudrow matujacych ma duze znaczenie do dlugiego utrzymania matu? Umie ktos porownac oba pudry? Czy Amilie da mi dluzej mat?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:03   #775
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
dla mnie Sesame jest zbyt malo zolty, zdecydowanie zbyt malo A cashmere zbyt pomaranczowy
Jeżeli Sesame jest za mało żółty to może spróbuj coś z Pixie? Tam są ekstremalne żółtki
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:32   #776
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Jeżeli Sesame jest za mało żółty to może spróbuj coś z Pixie? Tam są ekstremalne żółtki
juz to lubie bo sesame jest bardziej bialy niz zolty ;< przyjrze sie ich ofercie
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 12:45   #777
ewa588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny czy mogłybyście mi doradzić. Dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i testuję różne firmy. Chciałabym zakupić próbki podkładów z Amilie, ale zupełnie nie wiem na które kolory się zdecydować. Niestety wybór kolorów próbek z Annabelle okazał się nietrafiony, a najbliżej ideału był Natural Light - choć mógłby być ciut ciemniejszy. Testuję również Lilli Lolo Popcorn i na tą chwilę wydaje się ok.

Tak, więc zwracam się do Was z prośbą o doradzenie, które kolory podkładów z Amilie wybrać żeby były mniej więcej w tonacji tych powyżej.

Zastanawiam się nad Golden - Sesame oraz Natural - Cashmere / Summer Sand.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
ewa588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 15:18   #778
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Wg mnie Popcorn i Natural light to zupelnie rozne kolory.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:01   #779
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

ewa588 moim zdaniem wymieszałaś różne kolory ze sobą Bo z AM Natural jest moim zdaniem odcieniem chłodnym, a Sesame z Amilie jest ciepły....
Jak chcesz to moge zrobić zdjęcie porównawcze z Amilie summer sand, sesame i mam jeszcze Pine Nut. Ale to jutro jak będzie światło naturalne
Choć powiem z góry że Sesame jest żółty-ciepły, Summer Sand jest pięknie beżowy ale z nutką różu, a Pine Nut jest chlodniejszym odcieniem. Popcornu z LL niestety nie mam, ale posiadam Warm Peach jeśli Ciebie to ratuje. Natomiast z Annabelle Minerals mam tylko fairesty z 3 gam i golden light kryjący.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:11   #780
ewa588
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziękuję bardzo za odpowiedź i będę bardzo wdzięczna za zdjęcia.

Niestety jeszcze zdecydowanie gubię się w tych wszystkich odcieniach. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zamówić sobie kilka próbek i po prostu testować na twarzy.
ewa588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.