Uczulenie/ wysypka na twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 10:11   #1
malutka_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Question

Uczulenie/ wysypka na twarzy


Hej,
mam mega mega problem.... od jakiś 3-4 miesięcy mam uczulenie. Takie czerwone krostki które bardzo swędzą. Nie potrafie zlokalizować na co to, przez co to ... Jestem załamana. Próbowałam już wszystkiego, od zmiany płynu do prania, zmiany kremów od aa, przez mixe, a obecnie używam białego jelenia. Podkład też z aa, używam go od zawsze i nigdy nie miałam na niego uczulenia. Zdrowo się odżywiam, dbam o formę.
Mam takie okresy, że wysypka mi schodzi ale to trwa maksymalnie kilka dni a później znowu wraca, w tym czasie nic nie zmieniam...
Dodam że wysypka jest tylko i wyłącznie na twarzy, na policzkach i czole.
Nie używam już zadnych mleczek do demakijażu a używam samego mydła dove. Nie wiem co mam robic Pracuję z klientami, nie mogę dłużej tak wyglądać.
Brałam tabletki na uczulenie i pije calcium z kwercetyną i pomaga na chwile, a właściwie to tylko trochę łagodzi. POMOCY!!

Szkoda mi kasy na wizytę u allergologa, u mnie kosztuje 150 zł + kolejne 150 zł za badania allergologiczne.
malutka_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:31   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Uczulenie/ wysypka na twarzy

Cytat:
Napisane przez malutka_1989 Pokaż wiadomość
Hej,
mam mega mega problem.... od jakiś 3-4 miesięcy mam uczulenie. Takie czerwone krostki które bardzo swędzą. Nie potrafie zlokalizować na co to, przez co to ... Jestem załamana. Próbowałam już wszystkiego, od zmiany płynu do prania, zmiany kremów od aa, przez mixe, a obecnie używam białego jelenia. Podkład też z aa, używam go od zawsze i nigdy nie miałam na niego uczulenia. Zdrowo się odżywiam, dbam o formę.
Mam takie okresy, że wysypka mi schodzi ale to trwa maksymalnie kilka dni a później znowu wraca, w tym czasie nic nie zmieniam...
Dodam że wysypka jest tylko i wyłącznie na twarzy, na policzkach i czole.
Nie używam już zadnych mleczek do demakijażu a używam samego mydła dove. Nie wiem co mam robic Pracuję z klientami, nie mogę dłużej tak wyglądać.
Brałam tabletki na uczulenie i pije calcium z kwercetyną i pomaga na chwile, a właściwie to tylko trochę łagodzi. POMOCY!!

Szkoda mi kasy na wizytę u allergologa, u mnie kosztuje 150 zł + kolejne 150 zł za badania allergologiczne.
Acha.. no to się męcz dalej. Zresztą to wcale nie musi być uczulenie tylko jakaś choroba, idź do dermatologa. Jak miałam kaszkę na żuchwie to pomógł mi pimafucort ale on jest na receptę. Sama możesz kupić hydrokortyzon to nie będzie tak swędziało.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 20:21   #3
Eweluxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Uczulenie/ wysypka na twarzy

Moim zdaniem powinnaś iść do dermatologa, nie wiadomo czy jeśli będziesz zwlekać to się nie pogłębi. Jesteś uczulona na coś? Postaraj się nie używać żadnych kosmetyków, bo być może Twoja skóra tak reaguje na jakiś składnik. Najlepiej jest używać kosmetyków dla alergików lub wcale, aż do wizyty u dermatologa Mam nadzieję, że zdecydujesz się pójść
Eweluxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 21:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.