Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 19:53   #2461
Emm_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 54
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dziewczyny, przylaczam sie do Waszej grupy wsparcia
Odkad pamietam mialam okropne paznokcie-slabe, rozdwajajace sie, cienkie itd. Od jakis 2 tyg wzielam sie za siebie ( tak na wiosne )i postanowilam poprawic kondycje, cere i przede wszystkim zapuscic paznokcie. Kupilam zestaw Nail Teka II, olejek do skorek Sally Hansen i tak codziennie dlubie przy pazurach jak ten swistak. Ogolnie naleze do osob bardzo niezdyscyplinowanych i posiadajacych slomiany zapal, ale tym razem sie zaparlam i obiecalam sobie, ze do lata bede miec ladne, w miare dlugie( cudow sie nie spodziewam, srednia dlugosc mi wystarczy) paznokcie. Na razie jest ok, widze duza poprawe, paznokcie sie na pewno wzmocnily, ale nadal sa w kierunku cienkich niz mocnych, no ale zobaczymy jak to bedzie.
pozdrawiam!
Emm_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 00:50   #2462
nati20
Raczkowanie
 
Avatar nati20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: przed monitorem
Wiadomości: 470
GG do nati20
Wink Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

no wkońcu jak mowilam juz ostatnio skróciłam pazurki do 5 mm kazdy. przedtem ich długość wahała sie od 6 do 8 mm co mnie wkurzalo. przy okazji popracowałam nad kształtem eh mam nadzieje ze moj pęknięty u kciuka dotrzyma jeszcze tydzień przynajmiej, 2 dni juz za nim i nie narzekam dobrze ze mam na nim żelik bo to dzieki niemu sie trzyma
nati20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 09:18   #2463
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

hejjj

przyłączam sie do Was zamowilam sobie wczoraj na allegro zestaw nail teka ) byłam też u kosmetyczki, moje paznokcie sa dosc krótkie, brakuje im jakis 2-3 mm do czubka palca ale na szczescie mam z natury długa płytke paznokciową i wygladaja całkiem ładnie

wczoraj kosmetyczka pomalowała mi na sliczny wisniowy kolor az szkoda zmywac... narazie jeszcze nie odpryskuje, co dziwne, bo mam tak cienkie paznokcie że kazdy lakier odpada po 24-48 godzinach schodzi platami po prostu ;/

do tego bede sobie co tydzien robiła kąpiel z ciepłej oliwki, witamin A i E oraz soku z cytryny
no i łykam Silice ktora na razie sie nie spisuje ;p
no i olejek rycynowy w skórki codziennie

buźka ;*
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:28   #2464
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
hejjj

przyłączam sie do Was zamowilam sobie wczoraj na allegro zestaw nail teka ) byłam też u kosmetyczki, moje paznokcie sa dosc krótkie, brakuje im jakis 2-3 mm do czubka palca ale na szczescie mam z natury długa płytke paznokciową i wygladaja całkiem ładnie

wczoraj kosmetyczka pomalowała mi na sliczny wisniowy kolor az szkoda zmywac... narazie jeszcze nie odpryskuje, co dziwne, bo mam tak cienkie paznokcie że kazdy lakier odpada po 24-48 godzinach schodzi platami po prostu ;/

do tego bede sobie co tydzien robiła kąpiel z ciepłej oliwki, witamin A i E oraz soku z cytryny
no i łykam Silice ktora na razie sie nie spisuje ;p
no i olejek rycynowy w skórki codziennie

buźka ;*
Pytam z ciekawości czym jest ten zestaw???
Bo już pare razy zauważyłam że dziewczyny o nim piszą
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 11:06   #2465
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Malwinac, to chyba o to chodzi: http://allegro.pl/item354804796_zest...ylka_0_zl.html

To ja też z Wami pozapuszczam Chociaż na dobrą sprawę to ja ciągle mam długie paznokcie, a do tego są bardzo twarde, więc jest cudownie ale też czasem mi pękają, łamią się, rozdwajają, więc niedługo rozpocznę walkę o zdrowsze pazurki
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 17:59   #2466
kapelutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 145
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ostatnio kompletnie się załamałam, bo myślałam, że moje wysiłki idą na marne i moje paznokcie w ogóle nie reagują na żadne zabiegi mające za zadanie polepszyć ich formę. Ale! Zauważyłam, że odkąd odstawiłam wyciąg ze skrzypu polnego, moje paznokcie odrastają od macierzy bardziej matowe, czyli to wszystko jednak DZIAŁA! Tak więc teraz mam znowu siłę i będę próbowała
kapelutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 18:06   #2467
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A moja paczka z Allegro z Nail Tekiem już przyszła! Teraz muszę ją tylko odebrać od kumpla, planuję zapolować na niego dzisiaj A krem do skórek z Avonu będzie dopiero w piątek... Zwariować można
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 19:44   #2468
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Malwinac, to chyba o to chodzi: http://allegro.pl/item354804796_zest...ylka_0_zl.html

To ja też z Wami pozapuszczam Chociaż na dobrą sprawę to ja ciągle mam długie paznokcie, a do tego są bardzo twarde, więc jest cudownie ale też czasem mi pękają, łamią się, rozdwajają, więc niedługo rozpocznę walkę o zdrowsze pazurki
taak, to dokładnie ten zestaw


malwinac, na Wizazu jest cały wątek o Nail Teku, proponuje tam zajrzec
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
A moja paczka z Allegro z Nail Tekiem już przyszła! Teraz muszę ją tylko odebrać od kumpla, planuję zapolować na niego dzisiaj A krem do skórek z Avonu będzie dopiero w piątek... Zwariować można
szczesciara ja czekam niecierpliwie, ale jak co to jeszcze nawet nie zapłacilam <lol> w pon zrobię przelew i bede sie slinic do skrzynki pocztowej
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:48   #2469
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
(...)
szczesciara ja czekam niecierpliwie, ale jak co to jeszcze nawet nie zapłacilam <lol> w pon zrobię przelew i bede sie slinic do skrzynki pocztowej
Z tym że ja kupiłam NT Foundation II za 19,50 i zastanawiam się, czy za taką cenę to oryginał... Zobaczymy, czy zadziała
Kumpel zamówił 27 kwietnia, zapłacił chyba tego samego dnia, a paczka przyszła dopiero wczoraj... Więc się trochę naczekałam Zastanawiam się, czy to przez długi weekend czy przez strajk poczty.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:56   #2470
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Z tym że ja kupiłam NT Foundation II za 19,50 i zastanawiam się, czy za taką cenę to oryginał... Zobaczymy, czy zadziała
Kumpel zamówił 27 kwietnia, zapłacił chyba tego samego dnia, a paczka przyszła dopiero wczoraj... Więc się trochę naczekałam Zastanawiam się, czy to przez długi weekend czy przez strajk poczty.
ja zapłaciłam 23,99 za jedno :P bo zamówiłam odzywke, fundejszon i jakis wysuszacz lakieru
jak to nie bedą oryginały to razem zrobimy zamach bombowy na sprzedawcow ;* ja sie juz raz naciełam z sally hansen, ale ze to podróba była zorientowałam sie dopiero po dłuuugim czasie ;]
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 20:03   #2471
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam 23,99 za jedno :P bo zamówiłam odzywke, fundejszon i jakis wysuszacz lakieru
jak to nie bedą oryginały to razem zrobimy zamach bombowy na sprzedawcow ;* ja sie juz raz naciełam z sally hansen, ale ze to podróba była zorientowałam sie dopiero po dłuuugim czasie ;]
Ja wolałam zamówić na razie jeden kosmetyk, żeby zobaczyć jak się spisuje, bo to mój pierwszy raz z NT Nie chciałam ryzykować i kupować od razu kilku odżywek.
Jestem za zamachem, tylko jak się zorientujemy, że to podróby? Ja bynajmniej nie mam i pewnie nie będę mieć porównania z "pewnym" oryginałem A jak się dowiedziałaś, że SH to podróbka?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 20:35   #2472
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Hmm faktycznie poczytałam troszkę i już wiem
Chyba będe musiała zainwestować...
Tylko obawiam się oszustw na allegro
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 23:10   #2473
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Trzeba się doradzić dziewczyn o jakiś dobrych sprzedawców
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:14   #2474
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

MAM SWOJEGO NAIL TEKA!
Właśnie piłuję swoje paznokcie "na zero", chcę żeby zaczęły rosnąć nowe, zdrowsze
Zaraz rozpocznę akcję "smarowanie"
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:31   #2475
_AsiCza__
Raczkowanie
 
Avatar _AsiCza__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dom :)
Wiadomości: 382
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witam. Chciałabym się "dodać" do waszej grupy wsparcia Obgryzam paznokcie od jakis 8 lat Nie pamiętam już moich paznokci jako ładne i zadbane Postanawiam już ich nie ruszać ! Chcę w końcu nie wstydzić się ich, nie chować rąk, nie zaciskać ich w pięści, aby nie było widać paznokci Mogę do was dołączyć ?
__________________
'Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać' ja juz sie poddalam.

pomoz zwierzaczkom - www.toz.pl





Po prostu Aska
_AsiCza__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:52   #2476
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez _AsiCza__ Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym się "dodać" do waszej grupy wsparcia Obgryzam paznokcie od jakis 8 lat Nie pamiętam już moich paznokci jako ładne i zadbane Postanawiam już ich nie ruszać ! Chcę w końcu nie wstydzić się ich, nie chować rąk, nie zaciskać ich w pięści, aby nie było widać paznokci Mogę do was dołączyć ?
Witamy
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:03   #2477
_AsiCza__
Raczkowanie
 
Avatar _AsiCza__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dom :)
Wiadomości: 382
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dziękuje No więc już od kilku godzin nie tknęłam moich paznokci A wy jak, Wizażanki, pozbyłyście się tego wstrętnego nałogu?
__________________
'Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać' ja juz sie poddalam.

pomoz zwierzaczkom - www.toz.pl





Po prostu Aska
_AsiCza__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:22   #2478
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez _AsiCza__ Pokaż wiadomość
Dziękuje No więc już od kilku godzin nie tknęłam moich paznokci A wy jak, Wizażanki, pozbyłyście się tego wstrętnego nałogu?
Postanowiłam po prostu, że wypadałoby mieć ładne paznokcie, bo poobgryzane wyglądają ohydnie... i przestałam Podejść było wiele. Zauważyłam, że im ładniejsze paznokcie, tym bardziej przechodzi ochota na ich obgryzanie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:31   #2479
_AsiCza__
Raczkowanie
 
Avatar _AsiCza__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dom :)
Wiadomości: 382
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Postanowiłam po prostu, że wypadałoby mieć ładne paznokcie, bo poobgryzane wyglądają ohydnie... i przestałam Podejść było wiele. Zauważyłam, że im ładniejsze paznokcie, tym bardziej przechodzi ochota na ich obgryzanie
Tak, właśnie tylko jeżeli chodzi o postanowienia, to ja jestem za słaba Chyba ze 100 razy już sobie postanawiałam, że to koniec, że nie będe już obgryzać.. ale jak przyjdzie jakaś stresująca powiedzmy chwila to zaczynam obgryzać i zamiast pomyśleć "Miałaś się trzymać postanowienia" to nachodzą mnie takie myśli "Ta chwila jest teraz ważniejsza od jakiś paznokci, to nie ważne teraz" I już po moich paznokciach ;/ Moja mama mówi, że do ślubu pójdę z takimi paznokciami ha ha ha
__________________
'Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać' ja juz sie poddalam.

pomoz zwierzaczkom - www.toz.pl





Po prostu Aska
_AsiCza__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 14:40   #2480
nati20
Raczkowanie
 
Avatar nati20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: przed monitorem
Wiadomości: 470
GG do nati20
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

mnie zmotywowały kumpele z lo 4 lata temu a obgryzałąm od dzieciaka, odkąd pamiętam ale dzięki nim i silnej woli wygrałam tę wojne
nati20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:19   #2481
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

już tydzień zapuszczania..
I paznokieć z jednego palca zaczyna pękać i się rozdwajać...
Nałożyłam odżywkę
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:22   #2482
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez _AsiCza__ Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tylko jeżeli chodzi o postanowienia, to ja jestem za słaba Chyba ze 100 razy już sobie postanawiałam, że to koniec, że nie będe już obgryzać.. ale jak przyjdzie jakaś stresująca powiedzmy chwila to zaczynam obgryzać i zamiast pomyśleć "Miałaś się trzymać postanowienia" to nachodzą mnie takie myśli "Ta chwila jest teraz ważniejsza od jakiś paznokci, to nie ważne teraz" I już po moich paznokciach ;/ Moja mama mówi, że do ślubu pójdę z takimi paznokciami ha ha ha
Wiem jak to jest Na mnie też dobrze podziałała wizyta u kosmetyczki... Wydałam trochę kasy na zrobienie moich (strasznie krótkich i zniszczonych) paznokci więc szkoda było popsuć efekt Może powinnaś spróbować? Albo kupić taki gorzki lakier?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:12   #2483
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

moje się rozdwajają ;p ale już 2 miesiące nie obgryzam, jakbym ich nie piłowała to by był długaśne ;/ teraz nie będe piłować tylko smarować już niedługo będa za opuszek
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:39   #2484
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Moje już powoli wychodzą za opuszek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 16:45   #2485
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A ja wczoraj obgryzłam ... eh
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:00   #2486
Emm_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 54
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja tez kiedys strasznie obgryzalam i nawet ten gorzki lakier mi nie pomagal, bo szybko sie przyzwyczailam i obgryzalam gorzkie pazury. Oduczylam sie przy tipsach, bo tipsa nie da rady obgryzc( mi sie nie udalo ), choc na poczatku nawet te biedne tipsiaki podgryzalam taki silny byl nawyk obgryzania. Po roku zdjelam tipsy i od tamtej pory nie obgryzam ( a bylo to jakies 4 lata temu). Teraz moim problemem sa slabe paznokieciny, ale ostro nad nimi pracuje. Tez wlasnie wczoraj spilowalam wszystkie na krotko, tak ze wszystkie paznokcie sa tej samej dlugosci i daje im miesiac na wyhodowanie
Emm_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:46   #2487
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ja wolałam zamówić na razie jeden kosmetyk, żeby zobaczyć jak się spisuje, bo to mój pierwszy raz z NT Nie chciałam ryzykować i kupować od razu kilku odżywek.
Jestem za zamachem, tylko jak się zorientujemy, że to podróby? Ja bynajmniej nie mam i pewnie nie będę mieć porównania z "pewnym" oryginałem A jak się dowiedziałaś, że SH to podróbka?
no cóz, po pierwsze sa kiepskie, po drugie, jak porównuje te moje SH ze sklepowymi to maja inne kształty opakowan, wgl inna sa troche, a po 3 z mojego wysuszacza do lakieru odpadła cała farba ;/ tak sie nie dzieje z oryginalnymi produktami;/

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
MAM SWOJEGO NAIL TEKA!
Właśnie piłuję swoje paznokcie "na zero", chcę żeby zaczęły rosnąć nowe, zdrowsze
Zaraz rozpocznę akcję "smarowanie"
gratulacje szczescia na nowej drodze życia ;*

Cytat:
Napisane przez _AsiCza__ Pokaż wiadomość
Dziękuje No więc już od kilku godzin nie tknęłam moich paznokci A wy jak, Wizażanki, pozbyłyście się tego wstrętnego nałogu?
nie wiem jak ;D obryzgałam za kajta - jak mialam 12 lat, cos takiego.
po prostu przestałam i teraz sobie nie wyobrazam jakbym mogła je gryźć ;o masakra
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 18:55   #2488
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
gratulacje szczescia na nowej drodze życia ;*
Hahahahhha nawet nie wiesz jak mnie to rozśmieszyło
Ale w sumie masz rację, to chwila przełomowa
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 15:48   #2489
zjedzmniebejbe
Zakorzenienie
 
Avatar zjedzmniebejbe
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 180
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A moje ogryzki nie chcą rosnąc. Od tak sobie nie ruszyły od 3 tygodni!
Co za.. wrr.. W życiu nie bd miała ładnych..
JEEEE ! DZIŚ mija dokładnie 2 miechy jak nie obgryzam.
Cała lewa ręka - na zero całe są połamane,
a prawa.. trochę lepiej, niewiele..

To wszystko nie ma sensu.. 2 miechy bez palców w buzi a efektów nie ma..
Z desperacji idę posmarować paznokcie żelem stymulujący wzrost paznokcia z Oriflame, który i tak nie pomaga.
__________________


plecaczkiem: 7250 km
zjedzmniebejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 16:49   #2490
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A moje już ładnie odrastają ^^
Już się prawie nie rozdwajają, tyko troszkę przy boczkach
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.