Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 12:58   #1951
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A napisała coś więcej o kolorze? Ja nie chcę Dragee a w wanilii kusi mnie tylko zapach, bo ja nie lubię takich białych ust Mnie nie pasują.


Layla, bez sensu, musisz to wyjaśnić...
to nie ma sensu klikac vanilli mi sie on podoba bo lubie miec jasne usta ale narazie mnie wstrzymuje cena poczekam az dolar spadnie i jak bede wiedziala ze go chce na 101% pisala ze to taki chlodny fiolt, ale nie jest ciemny, bardzo naturalny i ladnie wygladajacy na ustach nie jest ciemny taki ani jakis szcztuczny

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dimiti..strasznie przepraszam ale za diabła nie mam czasu przekopywac wątku, czy ten błyszczyk co dałas na zdjęciu ma cos z niebieskim? dobrze zrozumiałam? sliczny jest! Podasz mi jego nazwę i kolor?
tak jak ranka napisala to iris ma on malutkie drobinki srebrne, niebieskie i zielone, jeszcze jakies kolorowe inne tez sa ale juz nie pamietam dokladnie jakie bo mi sie z galacticiem miesza ale jest neutralnym kolorem i drobinek wogole nie widac na ustach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:07   #1952
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

to ja jeszcze domieszam odebrałam pierfumki hmmmmmmmmm SUPER
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:11   #1953
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=L#DETAIL
ciekawe jak wyglada w realu

dolozyli jeszcze jeden kolorek ale nie ma zdjecia
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:17   #1954
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Doe-Eyed i czwóreczki klinikowe wrzucili
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:29   #1955
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4719#4719 ma ktos???
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:02   #1956
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie dziwna rzecz.. dzisiaj ponoć przyszły moje paczki, łączna ich wartość to 415 zł (3 kosmetyki). A mama powiedziała mi, że naliczone opłaty to 309 zł! Jak to możliwe? Przecież cło nie powinno przekroczyć 100 zł, a opłaty to 5 zł za paczkę, czyli 15 zł. Kompletnie nie rozumiem Jutro przyjdzie listonosz ponownie, to się dowiem. Tak czy inaczej
Szkoda, że mnie nie było.. bo to jakieś nieporozumienie musi być
Layla, nie martw się, ja już widzę, że to pomyłka Mi kiedyś UC chciał skasować 180 zł vatu za przsyłkę na 350 zł. Bo UC zamiast podstawę do ovatowania 350 zł przyjął 350 USD. Zadzwoniłam do UC i powiedzieli, że musi ta paczka do nich wrócić, żeby prawidłowo ją ovatowali Na piśmie kazali mi napisać, że nie przyjmuję przesyłki, ale ja jeszcze dopisałam, że nie przyjmuję z powodu błędnego naliczenia kwoty vat. Wszystko przebiegło szybiutko i za 3 dni paczkę miałam z powrotem Nie martw się, tutaj też ktoś się machnął z czymś niestety

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Layla a czy zapłaciłaś już vat?
Marioli o ile się nie mylę (była jakaś pomyłka) kazano kiedyś napisać oświadczenie, ze nie przyjmuje paczek i prosi o ponowne naliczenie opłat. Może Mariola się pojawi i pomoże...
Ale historia


Tak sobie myślę...a może dziady doliczyli vat i cło??Ale to chyba niemożliwe

Tak, to byłam kiedyś ja z tym błędnym naliczeniem vat-u. Opisałam już wyżej tę sytuację
Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
to ja jeszcze domieszam odebrałam pierfumki hmmmmmmmmm SUPER
No to chwal się, cóż to za perfumy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:03   #1957
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
to ja jeszcze domieszam odebrałam pierfumki hmmmmmmmmm SUPER
jakie?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 14:46   #1958
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie martw się, tutaj też ktoś się machnął z czymś niestety
uff, no to całe szczęscie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 18:28   #1959
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Layla, faktycznie przykra sprawa... Chyba trochę przesadzili Nie dość, że długo się czeka na ich UC obsługę, to jeszcze taki niespodzianki...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to musi byc nieporozumienie!!
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Layla, bez sensu, musisz to wyjaśnić...
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Layla, nie martw się, ja już widzę, że to pomyłka Mi kiedyś UC chciał skasować 180 zł vatu za przsyłkę na 350 zł. Bo UC zamiast podstawę do ovatowania 350 zł przyjął 350 USD. Zadzwoniłam do UC i powiedzieli, że musi ta paczka do nich wrócić, żeby prawidłowo ją ovatowali Na piśmie kazali mi napisać, że nie przyjmuję przesyłki, ale ja jeszcze dopisałam, że nie przyjmuję z powodu błędnego naliczenia kwoty vat. Wszystko przebiegło szybiutko i za 3 dni paczkę miałam z powrotem Nie martw się, tutaj też ktoś się machnął z czymś niestety
Dzięki dziewczyny
Mariola, czyli zdarza się takie coś.. bo już normalnie tak się wkurzyłam, że odechciało mi się jakichkolwiek zamówień. Wcześniej wszystko gładko przychodziło, kilka dni, nieovatowane i gites. A tutaj ovatowali wszystko naraz i to błędnie jeszcze. Ok, czyli powiedz.. jak przyszedł do Ciebie listonosz, to co, odmówiłaś przyjęcia przesyłki? On ma jakiś druk na to? Nie ma raczej.. pewnie robi adnotację i tyle. W każdym bądż razie, jak rozumiem, nie brać tej przesyłki, zrobić adnotację o odmowie Czy może wziąć i odesłać z pismem, że źle naliczyli? Bo ja się boję, żeby mi tej przesyłki do HK nie odesłali co ja bez kremików
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:52   #1960
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Mariola, czyli zdarza się takie coś.. bo już normalnie tak się wkurzyłam, że odechciało mi się jakichkolwiek zamówień. Wcześniej wszystko gładko przychodziło, kilka dni, nieovatowane i gites. A tutaj ovatowali wszystko naraz i to błędnie jeszcze. Ok, czyli powiedz.. jak przyszedł do Ciebie listonosz, to co, odmówiłaś przyjęcia przesyłki? On ma jakiś druk na to? Nie ma raczej.. pewnie robi adnotację i tyle. W każdym bądż razie, jak rozumiem, nie brać tej przesyłki, zrobić adnotację o odmowie Czy może wziąć i odesłać z pismem, że źle naliczyli? Bo ja się boję, żeby mi tej przesyłki do HK nie odesłali co ja bez kremików
Było dokłądnie tak:
Przyszedł listonosz z paczką, na którą czekałam, bo przeszła przez UC. I listonosz jak zwykle daje mi paczkę i mówi, że do zapłaty jest 180 zł. Ja na to wielkie oczy, bo wiem, że skąd tyle watu od przesyłki o wartości 350 zł Więc nic mu nie podpisywałam, a powiedziałam, że muszę zadzwonić do UC i przyjdę jakby co po nią jeszcze dzisiaj na pocztę. Listonosz więc ją zabrał. Ja szybko zadzwoniłam do UC, kazałam wziąć moje papiery i powiedzieć za co tyle do zapłaty ? Facet wziął i powiedział, że przeprasza, że młody celnik źle popatrzył i zamiast złotówki policzył dolary i powiedział żebym paczki nie przyjmowała, że ta paczka musi do nich wrócić celem powtórnego ovatowania Na pytanie czy nie może się obejść bez odsyłania, bo to bez sensu, przecież można same papiery poprawić - powiedział, że nie, że paczka musi wrócić, a na tym kwicie z UC do podpisu napisać, że odmawiam przyjęcia przesyłki i tylko tyle. Od razu pomyślałam tak jak Ty Ja napiszę tylko, że odmawiam przyjęcia to odeślą do truskawy, więc napisałam: Odmawiam przyjęcia przesyłki z powodu błędnego naliczenia kwoty VAT. Wolałam zabezpieczyć się na wypadek, gdyby nie wiedzieli o co chodzi jak paczka wróci nieodebrana ode mnie Więc obowiązek odesłania przesyłki spoczywał na poczcie. Ja sama nic nie odsyłam, a tylko napisałam na tym kwicie to co wyżej napisałam.

Tak było u mnie, podejrzewam, że u Ciebie będzie coś podobnego. Jakby co to pisz, coś paradzimy, bo mam trochę doświadczenia z urzędasami
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 19:53   #1961
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


No to chwal się, cóż to za perfumy
YSL Baby Doll i Moschino Funny! 50 ml po 89 zł.

Moschino są oszałamiające ostry przenikający drazniący nozdrza zapach ale tak na plus a BD takie słodkie landrynki ale potem ciut ostrości i mniej trwałe niz Funny
Jak psiknęłam w pracy nadgarstki na próbę kazdy innym - totalny melanż - moi koledzy w pracy mieli
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 20:01   #1962
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
YSL Baby Doll i Moschino Funny! 50 ml po 89 zł.

Moschino są oszałamiające ostry przenikający drazniący nozdrza zapach ale tak na plus a BD takie słodkie landrynki ale potem ciut ostrości i mniej trwałe niz Funny
Jak psiknęłam w pracy nadgarstki na próbę kazdy innym - totalny melanż - moi koledzy w pracy mieli
O to jak na kolegów podziałało to ok
Baby Doll znam - miałam, a Moschinko nie nam i chyba muszę poznać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:08   #1963
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Moschino nabyłam tez ILOVE I LOVE. Bo moje ulubione to D&G LIGHT BLUE a te sa podobne
FUNNY to takie perfumy z pieprzykiem zadziorne. lubie takie prowokujace i zaczepne zapachy Psikałam rękę o 13 pachne nadal a zapach im dłużej tym ciekawszy
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:09   #1964
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
zastanawia mnie dziwna rzecz.. dzisiaj ponoć przyszły moje paczki, łączna ich wartość to 415 zł (3 kosmetyki). A mama powiedziała mi, że naliczone opłaty to 309 zł! Jak to możliwe? Przecież cło nie powinno przekroczyć 100 zł, a opłaty to 5 zł za paczkę, czyli 15 zł. Kompletnie nie rozumiem Jutro przyjdzie listonosz ponownie, to się dowiem. Tak czy inaczej
Szkoda, że mnie nie było.. bo to jakieś nieporozumienie musi być
Wydaje mi się że raczej namieszał Twój listonosz. Mój też kiedyś chciał ode mnie 3krotnośc naliczonego przez UC vatu. Wynika to z tego że UC Wawa zatrzymał 3 paczki, ale potem wystawił jeden wspólny "duży kwitek" na te 3 paczki, ale na każdej paczce na tych małych kwitkach także napisali całą kwotę i listonosz się trochę zakręcił i myślał że powinien pobrać kase za każdą paczkę osobno. Na szczęście sama odbierałam swoje paczki i jakoś go przekonałam, że nie ma racji (UC napisał info na osobnej karteczce że te paczki mają być opłacone razem)
Więc nie odsyłaj paczek tylko idź na pocztę i powiedz żeby dokładnie przeczytali instrukcję z UC - tam na pewno to na osobnym papierku napisali coś dodatkowo
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:11   #1965
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Niestety, wpadłam już w uzależnienie od Tru i kliknęłam sobie właśnie Shimmerka Rose (tak bardzo go zachwalałyście)
Jakim pędzlem sobie go nakładacie? bo może trzeba będzie jeszcze pędzelek sobie sprawić? Ach, trzeba sobie robić jakieś nagrody za ciężką pracę
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:12   #1966
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Mojemu TŻ kiedys listonosz powiedział, że to paczka za pobraniem bo przeczytał kwote z deklaracji CN 22, na szczęście TŻ nie zapłacił, bo Pan Poczta z lenistwa przyniósł zamiast paczki tylko awizo....
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:30   #1967
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Było dokłądnie tak:
Przyszedł listonosz z paczką, na którą czekałam, bo przeszła przez UC. I listonosz jak zwykle daje mi paczkę i mówi, że do zapłaty jest 180 zł. Ja na to wielkie oczy, bo wiem, że skąd tyle watu od przesyłki o wartości 350 zł Więc nic mu nie podpisywałam, a powiedziałam, że muszę zadzwonić do UC i przyjdę jakby co po nią jeszcze dzisiaj na pocztę. Listonosz więc ją zabrał. Ja szybko zadzwoniłam do UC, kazałam wziąć moje papiery i powiedzieć za co tyle do zapłaty ? Facet wziął i powiedział, że przeprasza, że młody celnik źle popatrzył i zamiast złotówki policzył dolary i powiedział żebym paczki nie przyjmowała, że ta paczka musi do nich wrócić celem powtórnego ovatowania Na pytanie czy nie może się obejść bez odsyłania, bo to bez sensu, przecież można same papiery poprawić - powiedział, że nie, że paczka musi wrócić, a na tym kwicie z UC do podpisu napisać, że odmawiam przyjęcia przesyłki i tylko tyle. Od razu pomyślałam tak jak Ty Ja napiszę tylko, że odmawiam przyjęcia to odeślą do truskawy, więc napisałam: Odmawiam przyjęcia przesyłki z powodu błędnego naliczenia kwoty VAT. Wolałam zabezpieczyć się na wypadek, gdyby nie wiedzieli o co chodzi jak paczka wróci nieodebrana ode mnie Więc obowiązek odesłania przesyłki spoczywał na poczcie. Ja sama nic nie odsyłam, a tylko napisałam na tym kwicie to co wyżej napisałam.

Tak było u mnie, podejrzewam, że u Ciebie będzie coś podobnego. Jakby co to pisz, coś paradzimy, bo mam trochę doświadczenia z urzędasami
Mariolka, wielkie dzięki teraz już kapuję całkowicie tak zrobię

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że raczej namieszał Twój listonosz. Mój też kiedyś chciał ode mnie 3krotnośc naliczonego przez UC vatu. Wynika to z tego że UC Wawa zatrzymał 3 paczki, ale potem wystawił jeden wspólny "duży kwitek" na te 3 paczki, ale na każdej paczce na tych małych kwitkach także napisali całą kwotę i listonosz się trochę zakręcił i myślał że powinien pobrać kase za każdą paczkę osobno. Na szczęście sama odbierałam swoje paczki i jakoś go przekonałam, że nie ma racji (UC napisał info na osobnej karteczce że te paczki mają być opłacone razem)
Więc nie odsyłaj paczek tylko idź na pocztę i powiedz żeby dokładnie przeczytali instrukcję z UC - tam na pewno to na osobnym papierku napisali coś dodatkowo
Annabel również dziękuję za radę, poszukam tej karteczki z UC, bo mi właśnie wychodzi 98 zł całkowicie do zapłaty, czyli tyle, co rzekomo za jedną paczkę kurcze i tak to może właśnie być! dziewczyny, jesteście boskie!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:39   #1968
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Dstałam dzisiaj pierwszą z moich kilku paczek; UC dopuścił do obrotu.
A w niej:
1. maseczka oczyszczająca Normalizing Facial Mask Super Absorbent Oily or Shiny Skin Clarinsa - październik 2005 purchawka.... ale z maseczkami to chyba nie jest tak źle
2. rozświetlacz EL Platinoum Illuminator - marzec 2006

I czekam na następne.

Kurczę, Layla, trzeba być czujną napisz koniecznie "co i jak" po wizycie na poczcie. Powodzenia!!! Walcz dzielnie!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:39   #1969
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oooOOoo ja tez mialam ochote na Bonbona i vanille moglabys napisac cos wiecej o bonbonie??
Jest połyskujący, blady lekko mleczny beżowy róż delikatnie migoczący, pół-transparentny, bardzo subtelny. Konsystencja żelowa i super pędzelek. Najpierw nie chciałam Aqualumiera, bo wolę błyszczyki z gąbeczkami, a nie z pędzelkami, ale ten kolor Bonbona mnie skusił . A teraz uważam, że ten pędzelek bije na głowę gąbeczki, jest precyzyjny i świetnie się spisuje. Z minusów to chyba tylko wydajność (w mojej ocenie Levres Scintillantes są bardziej wydajne).

Edytowane przez .::MaŁGosia::.
Czas edycji: 2008-09-11 o 20:41 Powód: popr. błędu
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 21:28   #1970
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Jest połyskujący, blady lekko mleczny beżowy róż delikatnie migoczący, pół-transparentny, bardzo subtelny. Konsystencja żelowa i super pędzelek. Najpierw nie chciałam Aqualumiera, bo wolę błyszczyki z gąbeczkami, a nie z pędzelkami, ale ten kolor Bonbona mnie skusił . A teraz uważam, że ten pędzelek bije na głowę gąbeczki, jest precyzyjny i świetnie się spisuje. Z minusów to chyba tylko wydajność (w mojej ocenie Levres Scintillantes są bardziej wydajne).
wlasnie mnie kusi on i vanilla ale sie nie moglam zdecydowac a byl na ebayu za 40zl z wysylka! a rozjasnia lekko usta?? levresy kocham i chyba jezeli bedzie chodzic o blyszczyki to bede mogla sie skusic jedynie na chanelki i lancomy reszta blyszczydel mnie nie zachwycila ale zobaczymy jak z biothermem bedzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:44   #1971
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dziewczyny czy mialyscie baze chanel le blanc de chanel?
podobno rewelacja,a na kwc malutko opinii
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:53   #1972
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kurczę, Layla, trzeba być czujną napisz koniecznie "co i jak" po wizycie na poczcie. Powodzenia!!! Walcz dzielnie!
wiesz co.. myśl Annabel jest całkiem do rzeczy, to by się zgadzało tym bardziej, że to nowy listonosz i może się jeszcze nie orientować. Dam znać
a jakby co jutro kupię śledzia i wystawię na balkon niech będzie gorąco i przyleci dużo much, a ja potem cap, zawinę w gazetę i wyślę.. wiadomo gdzie

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Jest połyskujący, blady lekko mleczny beżowy róż delikatnie migoczący, pół-transparentny, bardzo subtelny. Konsystencja żelowa i super pędzelek. Najpierw nie chciałam Aqualumiera, bo wolę błyszczyki z gąbeczkami, a nie z pędzelkami, ale ten kolor Bonbona mnie skusił . A teraz uważam, że ten pędzelek bije na głowę gąbeczki, jest precyzyjny i świetnie się spisuje. Z minusów to chyba tylko wydajność (w mojej ocenie Levres Scintillantes są bardziej wydajne).
ale wiesz co, to samo z Diorem, pędzelki mniej wydajne mówisz mleczny.. ja chcem

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dziewczyny czy mialyscie baze chanel le blanc de chanel?
podobno rewelacja,a na kwc malutko opinii
ja testowałam to cudo i cudem to nie jest. nie widziałam znaczącego efektu, ale Mariola zamówiła i może coś pomoże, jak doleci
co do shimmera rose, pierwszy raz pomyślałam o zapasie, to jest dopiero cudo!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:59   #1973
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

[

ja testowałam to cudo i cudem to nie jest. nie widziałam znaczącego efektu, ale Mariola zamówiła i może coś pomoże, jak doleci
co do shimmera rose, pierwszy raz pomyślałam o zapasie, to jest dopiero cudo! [/quote]

w kilku gazetach wychwalaja pod niebiosa, zaczekam na opinie Marioli.

na jaki roz uzywasz shimmera rose?czy bedzie on pasowal tylko blondynkom? masz tez amberka?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:06   #1974
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

ja mialam amberka i polecial w swiat , jest za ciemny. jestem tez blondynka - jak widac zreszta
ale wiem ze brunetki sa zadowolone tez

za to Rose jest extra ja mam taki mieszany typ urody bo blond wlosy i ciemne oczka, mi pasuje.

co do bazy tez ja mam - ale rzadko uzywam to i nie widze efektow
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:09   #1975
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz co.. myśl Annabel jest całkiem do rzeczy, to by się zgadzało tym bardziej, że to nowy listonosz i może się jeszcze nie orientować. Dam znać
a jakby co jutro kupię śledzia i wystawię na balkon niech będzie gorąco i przyleci dużo much, a ja potem cap, zawinę w gazetę i wyślę.. wiadomo gdzie

co do shimmera rose, pierwszy raz pomyślałam o zapasie, to jest dopiero cudo!
he he

tak, z tymi nowymi pracownikami PP różnie bywa, ja ostatnio pani na poczcie wciskałam kasę za VAT z UC, bo ona nie zorientowała się, że musi pobrać - więc jej wszystko wytłumaczyłam bo dowiedziałam się od Was, że po tę niepobraną kaskę jednak potem wrócą...

Layla, a nie masz przypadkiem na wymianę różu chanel Rose Petale? Chętnie bym się wymieniła na niego - w zamian za shimmerka Rose. Z Rose nie przypadliśmy sobie do gustu, to Amber podbił me serce.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:14   #1976
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iwmar_1 Pokaż wiadomość
dennyrose, ja też o tym kusi mnie ten cytrusowy zapach
A ja go sobie dzisiaj w końcu zamówiłam.
Mam nadzieję ze szybko doleci

Póki co czekam na MACowego Dazzleglassa, w tamten piatek wysłałam do Bytomia papiery mailem, może jutro zawita do mnie pan listonosz
Z ostatnią paczką uwinęli sie dość szybko, tydz. po wysłaniu dokumentów miałam ją juz u siebie.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:21   #1977
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

dostalam / dostalysmy ( bo zamawialam razem z joanaros na spółke) ten krem Payota na niespodzianki. ma skladzie ichtiol i cynk - dlatego tak przyspiesza znikanie pryszczy, smierdzi niemilosiernie i bardzo przypomina mi masc ktora kiedys dostalam na trądzik od dermatologa.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:29   #1978
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ranko, jak już go sobie poużywasz, to daj znać jak się sprawuje.
Ja na razie stosuje Clinique'a żel na noc Anti-blemish solutions.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:31   #1979
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

moim absolutnym KWC jest Effaclar A.I ale lubie nowosci
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 22:36   #1980
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Ale Effaclar A.I używasz punktowo? Ja kilka lat temu używałam sam krem (taki w metalowej tubce), ale wypadłam już z obiegu, jeśli chodzi o tę serię.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.