doczepiane dredy i treski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 20:03   #31
sekkmet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 18
Dot.: doczepiane dredy i treski

Cytat:
Napisane przez teewslove Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, chciałabym kupić sobie treski ale martwi mnie dobranie koloru, czy jest możliwość zafarbowania tresek ?
jeśli syntetyki to nie ma takiej możliwości, naturalne można, ale trzeba uważać z rozjaśnianiem.

Co do tresek dreadowych, cyberloxowych etc u mnie w pracowni są one robione taniej na zamówienie, jak klient sobie życzy. Można robić na spinki, ale też na gumeczki, wstążki etc, co ja bardziej polecam.
sekkmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:22   #32
malea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Treski pomocy :)

Hej!!!
po pierwsze jestem ciekawa jaką masz treskę bo ja zamierza kupić właśnie na allegro treskę kucyka i ciekawa jestem opinii wszelkich na ten temat.

Druga sprawa odnośnie tresek to dostałam kiedyś w prezencie treski na których było napisane, że włosy są prawdziwe ale jednak.................

Faktycznie plątanie to zmora włosów treskowych sztucznych (bo te moje też były sztuczne) nie mogła ich za nic rozczesać a używanie jakichkolwiek kosmetyków raczej zawsze pogorszy sprawę , można jeszcze ewentualnie spróbować delitaktnie spryskać odżywką w spraju.

Ale jednak z moich doświadczeń z tymi treskami wynika, że ciężko cokolwiek na plątliwość zaradzić Namęczyłam się z tymi terskamii oczywiście na założyłam ani jednej z nich. Na czas zapuszczania włosów nosiłam treskę samoróbkę!Sama zrobiłam sobie dredy i złączyłam na gumce.Zakładalam na kucyka i baaaaaaardzo dobrze się trzymała ( dzięki umocowanie gumkowemu niezawodnemu!). Ciekawa jestem Twojej opinii na temat tego jak trzyma się u Ciebie ta treska kucyk ! Pozdrawiam serdecznie.
__________________
MALEA
malea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 19:10   #33
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: Treski pomocy :)

Cytat:
Napisane przez malea Pokaż wiadomość
(...)Na czas zapuszczania włosów nosiłam treskę samoróbkę!Sama zrobiłam sobie dredy i złączyłam na gumce.Zakładalam na kucyka i baaaaaaardzo dobrze się trzymała ( dzięki umocowanie gumkowemu niezawodnemu!). (...)
ciekawa jestem jak to wyglądało masz może jakąś swoją fotę z takową fryzurką?
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 01:22   #34
malea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Treski pomocy :)

hej! mam zdjęcie ale z daleka i nie wiele widać w każdym razie cały myk polegał na tym, że te długie dredy ponieważ były z syntetyków plątały się więc zakłądając tą treskę mogłam je oplątać wokół kuca więc tworzył się jakby kok z dredów wiadomo taki większy był a kilka się luźno majtało. Ale w każdym razie nie rozpadał się bo włoski haczyły o siebie , i dzięki temu że były upięte w kok nie było widać gumki.

Belluska a jak Twoja treska??? Daj znać . Pozdrawiam
__________________
MALEA
malea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:09   #35
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: doczepiane dredy i treski

no wlasnie ja tez mam watpliwosci co do koloru
bo jak zafarbuje moje i clip na ten sam to przeciez moga sie inaczej zmywac z innym odcieniem. i nie wiem czy powinnam zamowic w naturalnym kolorze czy w takim na jaki planuje zafarbowac...
kurcze ten kolor to najwiekszy problem
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 07:01   #36
Klatwa13
Przyczajenie
 
Avatar Klatwa13
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: doczepiane dredy i treski

Ojjj tak z tym kolorem są największe problemy;[
To zależy jak komu się podoba
Moja znajoma miała tak że zamówiła sobie bląd treski a normalne miała czarne ;]
Moim zdaniem Fajnie to wyglądało
Pozdrawiam!;**
Klatwa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 09:34   #37
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: doczepiane dredy i treski

aaa natchnelas mnie :P
zawsze myslalam ze to musi byc idealny kolorek jak teraz mam, a to przeciez nie
kupie sobie jakis ciemny bo najbardziej mi sie podoba i sama mam ciemne. a jak odcien bedzie troche inny to sie chyba zmieszaja mniej wiecej i najwyzej bedzie wygladac jak jakies pasemka. dobrze mysle ?
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 16:56   #38
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
treska-kucyk

czy ktoras z was posiada taka i poleca???
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:16   #39
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: treska-kucyk

ja mam, ale polecam do koków, bo jak sie doczepia do własnego kucyka to troche widać różnice, szczególnie jeśli ma się włosy krótsze od treski, pondto sztuczne włosy jak dla mnie są ciężkie i dziwnie się czułam w czymś takim, za to w upięciach wyglądają bardzo ładnie
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie zdjęć moich makijaży !!!
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 10:19   #40
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: treska-kucyk

Ja kupiłam treskę , chcę na ślub uczesać z niej kok, mam czarną ,przymierzam do włosów i muszę przyznać że ładnie się prezentuje ,
ale tak jak napisała KATona , kucyka bym nie nosiła jedynie jakieś koczki
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 18:40   #41
Magdusia124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Kucyk!

Witam wszystkich
Mam pytanie. Jak się doczepia treski-kucyki?http://mati.nazwa.pl/firma/wlosy/DSC_0119.JPG
tak jak tutaj na zdjęciu. Czy ten kucyk spada i wgl jak się go mocuje
__________________
Trzeba przeżyć wszystko, co jest nam dane. Całą radość i cały smutek. Nie wolno nam się od tego uchylić. Nie przeżyty smutek, przed którym uciekliśmy, i tak kiedyś nas dopadnie.
Magdusia124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 19:05   #42
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kucyk!

Cytat:
Napisane przez Magdusia124 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Mam pytanie. Jak się doczepia treski-kucyki?http://mati.nazwa.pl/firma/wlosy/DSC_0119.JPG
tak jak tutaj na zdjęciu. Czy ten kucyk spada i wgl jak się go mocuje
pzrewaznie w takich doczepkach sa klamry , takie szczeki.
trzymaja one bardzo mocno(az boli glowa) i nie ma obaw o stracenie takiej kitki.
innnym typem moze byc taka opaska w ktora sie wklada wlasne wlosy uczesane w ogon (ta wersja dla dluzszych wlosow - bo ta mocna klamra to nawet do bardzo krotkich).
wtedy jest efekt zageszczenia i pzredluzenia wlasnych wlosow.
zazwyczaj tego typu dopinki maja bardzo stabilne mocowania - w koncu maja imitwac prawdziwe uczesanie a nie spadac
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:24   #43
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Kucyk!

na youtube jest masa filmikow
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:34   #44
Magdusia124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Kucyk!

A mogłabyś mi jakiś przesłać, link oczywiście.
__________________
Trzeba przeżyć wszystko, co jest nam dane. Całą radość i cały smutek. Nie wolno nam się od tego uchylić. Nie przeżyty smutek, przed którym uciekliśmy, i tak kiedyś nas dopadnie.
Magdusia124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 20:40   #45
XMartaXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Kucyk!

cóż jak bym miała takie włosy to bym nosiła rozpuszczone
no ale jak się go mocuje??
hm.. myślee że najlepiej podpiąc wsuwkami pod kucykiem to ładnie będzie się trzymał
XMartaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 09:55   #46
Magdusia124
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Kucyk!

Ale zastanawiam się czy włosy tego kucyka się plączą, kudlą i nie będą wyglądały potem jak u lalki^^ czyli wszystkie złączone w jedną całość
__________________
Trzeba przeżyć wszystko, co jest nam dane. Całą radość i cały smutek. Nie wolno nam się od tego uchylić. Nie przeżyty smutek, przed którym uciekliśmy, i tak kiedyś nas dopadnie.
Magdusia124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 08:24   #47
madziog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kucyk!

Witamja posiadam taka treska czarna powiem ze wloski sa spoko widzialam gorsze tylko ze ja kupowalam ta drozsza chyba za ok.40zl.
I wszystko byloby super gdyby byly one geste,a tu przezedzenie ze szok jak nie masz takich dlugich swoich wlosow ja treska to twoje wylaza od spodu takze widac na kilometr ze wlosy doczepione co ja juz sie z nia nakombinowalam kupilam tasmy wloskow i doszywalam do tej blaszki aby zagescic treske teraz wyglada super ale moje wlosy dalej wylaza wyglada na to ze jeszcze za bardzo przezedzona ta treska tylko jak doszyje wiecej wloskow to znowu podejrzewam nie zapne tej blaszki ktora mocuje sie do swojego kucyka juz nie wiem co mam zrobic czy dokupic druga taka treske i nosic dwie naraz,ale to cierzkie jak jest jedna,a co dopiero dwie i jak to sie uczyma na glowie??Treska ma w srodku taki maly grzebyczek i zaklada sie go pod gumke swojego upietego kucyka badz jakos wpina w swoje wlosy,ale stabilne to tez nie jest wloski sa cierzkie i jak ruszasz glowa to wydaje sie ze kucyk zaraz zleci.No coz ja jeszcze cos postaram sie wymyslec aby byla gesciejsza bo wywalilam na to juz troche kasy i nie mam zamiaru aby lezala mi w domu?
madziog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 07:53   #48
madziog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Treska Kucyk:)

Witam dziewczyny mialabym ogromna prosbe do was,moze ktoras z was jest posiadaczka Treski kucyka jakie sa wasze opinie na ich temat itp.
Otoz ja mam problem zakupilam niedawno taka treseczke i niestety treska jest malo gesta po upieciu moje wlosy wychodza od spodu zeby nie wychodzily to musialabym miec wlosy swoje tak dlugie jak ta treska Wiec zakupilam do niej jeszcze dwie tasmy podwujne wloskow(10cm). i doszylam do tej blaszki aby zagescic ta treske niestety dalej gdzies łysa jest
I tu własnie moja goraca prosba do was czy wasze treski sa tez tak malo geste? I co mam zrobic dokupic jeszcze ze dwie tasmy i doszyc tyle ze martwie sie iz blaszka sie nie dopinie no i troche to juz bedzie ciezkie nie wiem czy nie zleci z glowy bo ten grzebyk w srodku to tez nic nie trzyma.Czy raczej kupic jeszcze jedna taka treske,ale dwoch naraz to nie wiem czy da sie nosic czy to nie zleci??
Bardzo was prosze o odpowiedz rade?bo juz sama nie wiem?
madziog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:51   #49
czarna242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Treski pomocy :)

słuchaj ja mam treskę doczepianą na kucyk z grzebyczkiem małym. Też wychodzą włosy od spodu ale tak zawsze jest nawet jak ktos zrobi kucyk ze swoich naturalnych zawsze jakies wyjdą. Ja mam tylko mały problem gdyż jak ją kupiłam pięknie wyglądała ale... nie da się jej rozczesac, co powoduje iż włoski od ubrania zaczynaja się kumiaczyć i niezbyt to estetycznie wygląda... może ktoś wie jak temu zaradzic??? poza tym powiem wam ze spotkałam się z sytuacją iż zaczepiła mnie Pani z pytaniem ile zapuszczałam tak piekne włosy
czarna242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 17:36   #50
Tancjorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Exclamation Treska z naturalnych włosów

Witam
Chciałabym sie dowiedziec co nieco o naturalnych treskach.
Interesuje mnie kucyk dł. ok. 50 cm.
Chciałabym sie dowiedziec gdzie można kupić taki kucyk oraz jaka mniej wiecej bedzie cena.
Wyłącznie włosy naturalne
Prosze o pomoc.
Pozdrawiam
Tancjorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 18:49   #51
Ewusia991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Treski - kilka pytań

Witam wszystkich użytkowników, jest to mój pierwszy raz na tym forum. Zwracam się z pytaniem, czy poniżej wymienioną treskę można farbować, czy też się ona do tego nie nadaje

http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=443

Jeżeli nie, to jaką treskę polecacie do takiego zastosowania, ew. gdzie można dostać podobną w kolorze czerwień?

Jeżeli umieściłam post w niewłaściwym dziale, to bardzo z tego tytułu przepraszam, nie znam się...
Ewusia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:11   #52
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Treski - kilka pytań

Cytat:
Napisane przez Ewusia991 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich użytkowników, jest to mój pierwszy raz na tym forum. Zwracam się z pytaniem, czy poniżej wymienioną treskę można farbować, czy też się ona do tego nie nadaje

http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=443

Jeżeli nie, to jaką treskę polecacie do takiego zastosowania, ew. gdzie można dostać podobną w kolorze czerwień?

Jeżeli umieściłam post w niewłaściwym dziale, to bardzo z tego tytułu przepraszam, nie znam się...

na pewno można jak włoski są naturalne,a z reszta widziałam ze tam jest infolinia wiec za telefon łap i dzwoń! sama osobiście polecam allegro bo tam widać komentarze i odrazu wiadomo co kto poleca i jakiej jakości włosy sprzedaje...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 16:57   #53
donda8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
treska kucyk

Chciałabym się dowiedzieć na temat treska kucyk,takich z allegro,na razie interesują mnie do kwoty 20zł,chciałabym wypróbować i dowiedzieć czy ładnie taki kucyk wygląda i jak długo taki kucyk można używać,kiedy zrobi się brzydki?
donda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 18:30   #54
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: treska kucyk

Chodzi Ci o kucyk za 17.99zł ? Hm to mogę Ci powiedzieć że nawet nie założysz go na głowę dobrze a już Ci się skołtuni. Świeci się tandetnie i to widać z daleka że jest sztuczne. Mam w domu rudy kolor bo kiedyś zamawiałem żeby zobaczyć jak takie włosy wyglądają i się załamałem. A jeśli się skusisz już na taką zabawkę to on jest bardzo długi i ciężki. Ogólnie nie polecam a wręcz odradzam bo chyba nie chcesz wyglądać jak lalka barbie albo z peruką z festynu.

.Ojj żeby mi ktoś tak odpowiadał na moje pytania zawsze to bym się cieszył ale chyba nierealne.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 10:20   #55
ChudyCienias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: treska

Czy ktoś mógłby mi podać adres sklepu z dopinkami\treskami\clip in z województwa Łódzkiego ? Allegro odpada.
ChudyCienias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 18:10   #56
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: doczepiane dredy i treski

A niby dlaczego syntetycznych nie da się zafarbować?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 19:42   #57
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: doczepiane dredy i treski

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A niby dlaczego syntetycznych nie da się zafarbować?
Bo kanekalon nie ma łuski włosowej i nie można go zabarwić?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 16:05   #58
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: doczepiane dredy i treski

nie, to akurat wiem i rozumiem, ale ciekawi mnie,czemu zabarwia się ręcznik, sweter i stół, gdy farbuję włosy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 09:06   #59
asuula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: doczepiane dredy i treski

dziewczyny mam pytanie... ostatnio kupiłam sobie dopinke.. wszystko byłoby super gdyby nie fakt, ze klipsy na których jest wogóle nie trzymają.... wystarczy lekko pociagnąć a włosy odrazu spadają.. czy można gdzieś dokupić takie klipsy? te bym odpięła i zamocowała nowe. proszę o odpowiedz.....
asuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.