Pytania do Pana Doktora Piotra Skupina - usunięcie pouderzeniowego garbka na nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 17:23   #1
sakhmet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25

Pytania do Pana Doktora Piotra Skupina - usunięcie pouderzeniowego garbka na nosie


Witam Panie Doktorze!

Niedawno oberwałam w nos Zdarzyło się to na koncercie kiedy pewnien pan nieopatrznie uderzył mnie głową. Wówczas (pierwszy raz w zyciu!) puscila mi się krew z nosa. Po chwili praktycznie nie czułam bólu bo w zasadzie bylam na granicy świadomosci (mdleje w takich wypadkach... ). Zaprowadzono mnie do punktu opatrunkowego, włożono jakieś chusteczki, naklejono plaster. Początkowo na nosie nie było żadnego śladu po uderzeniu, poza małą kropką oznaczającą pęknięcie skóry (jednak nie leciała z niej za bardzo krew) i niewielkiej opuchliźnie. Po jakimś czasie pojawił sie twardy garbek. Wydaje mi się że to jakaś narośl okostnej. Byłam w tej sprawie u lekarza pierwszego kontaktu, jednak Pani powiedziała ze do pol roku powinno to samo zniknąc. Smarowałam Reparilem, ale minęło 8 miesiecy i garbek jak byl tak jest. Przeszkadza bardzo, przede wszystkim swiadomosc ze kiedys go nie było, a teraz na własne zyczenie prawie, mam taka ozdobę :/ chciałam się dowiedziec jak wyglada zabieg usuniecia czegos takiego? Czy konieczne jest nacinanie, piłowanie itp? Bardzo proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam
sakhmet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.