Meble BRD Largo Clasic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 18:10   #1
martusiaz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2

Meble BRD Largo Clasic


Wita mam prośbę do osób które może są użytkownikami mebli largo clasic. Właśnie je zamówiłam i tak sobie poczytałam różne komentarze i już zaczynam się bać jeśli ktoś mógłby coś na ten temat napisać byłabym wdzięczna.
martusiaz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:36   #2
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Meble BRD Largo Clasic

Cytat:
Napisane przez martusiaz21 Pokaż wiadomość
Wita mam prośbę do osób które może są użytkownikami mebli largo clasic. Właśnie je zamówiłam i tak sobie poczytałam różne komentarze i już zaczynam się bać jeśli ktoś mógłby coś na ten temat napisać byłabym wdzięczna.
Jest osobny wątek, w którym użytkowniczki piszą o meblach BRW, było tam też wspomniane o meblach z tej linni, wejdź i poczytaj.
Ja mam w salonie połączonym z kuchnią z largo classic stół, stolik kawowy, cztery krzesła, szafkę pod tv, komodę i lustro, nie narzekam, nic się z nimi nie dzieje, stół użytkujemy codziennie jedząc posiłki, fakt dbamy żeby nie wylał się na niego wrzątek, lub alkohol, szklanki stawiamy na podkładkach, może dlatego jest cały czas jak nowy. Ja tam jestem zadowolona.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 07:30   #3
martusiaz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Meble BRD Largo Clasic

No dzięki bardzo za te informacje. Po prostu naczytałam się dużo rożnych opinii i sobe w głowie namieszałam . No ale jak sie wydaje troche kasy to wiadomo że każdy chce żeby mu to trochę posłużyło. Moj mąż już mnie skrzyczał za to moje gadanie.
martusiaz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:42   #4
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Meble BRD Largo Clasic

Na pewno trzeba przyjąć, że nic nie jest wieczne, ale jak będziesz dbać to trochę Ci te meble posłużą
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 09:49   #5
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Meble BRD Largo Clasic

też mam te mebelki i ogólnie zadowolona jestem chociaż mamy problemy z zawiasami w szafie wrrr ale jeśli chodzi o jakość to w porządku, już kilka zadrapań nam córka zafundowała ale zakupiłam ten mazczek pisaczek do mebli i już rysy nie są nam straszne
aha tam gdzie miałam kwiatka na szafce rtv widocznie woda się wylała, nie wiem jak długo było mokro i okleina zrobiła się chropowata ale wszystkie mokre wypadki na stole na bieżąco usuwane nie wyrządzają żadnych szkód
na krzesłach te obicia mam oryginalne tzn jasne troche lipa, za inny kolor trzeba dopłacać, na szczęście sprawnie plamki się spierają

btw czego używacie do prania obić np krzeseł?
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:16   #6
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Meble BRD Largo Clasic

Cytat:
Napisane przez MotyleX Pokaż wiadomość
też mam te mebelki i ogólnie zadowolona jestem chociaż mamy problemy z zawiasami w szafie wrrr ale jeśli chodzi o jakość to w porządku, już kilka zadrapań nam córka zafundowała ale zakupiłam ten mazczek pisaczek do mebli i już rysy nie są nam straszne
aha tam gdzie miałam kwiatka na szafce rtv widocznie woda się wylała, nie wiem jak długo było mokro i okleina zrobiła się chropowata ale wszystkie mokre wypadki na stole na bieżąco usuwane nie wyrządzają żadnych szkód
na krzesłach te obicia mam oryginalne tzn jasne troche lipa, za inny kolor trzeba dopłacać, na szczęście sprawnie plamki się spierają

btw czego używacie do prania obić np krzeseł?
Ja używam vanisha do prania dywanów i tapicerek, robi się z tego taką pianę i tą pianą się czyści. A Ty czego używasz?
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.