Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 19:51   #811
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja jak widzę Parsol w składzie to też z marszu odrzucam taki filtr Mimo że jak nakładam filtr, to poza beztalkowym i bezmikowym pudrem (Hauschka ) nie nakładam już nic więcej. Ale jakoś zraził mnie do siebie
Dla mnie filtrem idealnym byłoby połączenie filtrów mineralnych i Tinosorbów - tylko! Ale jeszcze takiego nie znalazłam, zawsze się przyplącze Ethylhexyl Metoxycinnamate
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:48   #812
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

To super, dzięki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:50   #813
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

L'oreal już zamówiony. Teraz tylko czekać na przesyłke
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 22:17   #814
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
One to straszne tłuściochy są Spróbuj tez moze lirene mineralną . Ma bardzo dobre oceny. Na blogach czytałam tez że nie jest tłusta (50spf i 30spf).
Nie obawiacie się nakładać kosmetyków do ciała na twarz?
Chciałabym tej wiosny zacząć stosować regularnie jakiś filtr, rozglądam się za czymś koło 20spf. Cera normalna (21-letnia), ale z bardzo dużą tendencją do zapychania - używam tylko absolutnego minimum. Jeśli nie zaskakuję jej żadnymi nowymi produktami jest w sumie bezproblemowa.
Absolutnie nie uciekam od słońca, mam raczej ciemną karnację (południowa zima czy jak to się nazywało) dlatego nie celuję wyżej niż 20. Ale obawiam się bardzo zapchania, a z tym kojarzy się smarowanie twarzy filtrami do ciała, co z reguły robię latem.
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2013-03-18 o 22:22
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:28   #815
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Nie obawiacie się nakładać kosmetyków do ciała na twarz?
.
Na plaże nie, ale na plażę nie robie makijażu.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:45   #816
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej dziewczyny!
Mam do Was, jako znawczyń filtrowych, parę pytań. SOry za literówki, ale piszę z maleńswtem na rękach. Po ciąży mam straszzzzzne przebarwioenia na twarzy. Zamówiłam dziś filtr svr 50 mineralyn (barwiiony) i zastanawiam się czy nadal mogę pod niego używać flavo c serum? A czy na ten filtr mogę dalej kłasć puder sypki clinique transparency? a co z różem na policzki? MOżna?
dziękuję z góry z odpwoeidzi.
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:12   #817
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Nie obawiacie się nakładać kosmetyków do ciała na twarz?
Chciałabym tej wiosny zacząć stosować regularnie jakiś filtr, rozglądam się za czymś koło 20spf. Cera normalna (21-letnia), ale z bardzo dużą tendencją do zapychania - używam tylko absolutnego minimum. Jeśli nie zaskakuję jej żadnymi nowymi produktami jest w sumie bezproblemowa.
Absolutnie nie uciekam od słońca, mam raczej ciemną karnację (południowa zima czy jak to się nazywało) dlatego nie celuję wyżej niż 20. Ale obawiam się bardzo zapchania, a z tym kojarzy się smarowanie twarzy filtrami do ciała, co z reguły robię latem.
Na szczeście jeszcze mnie nie zapchały

Cytat:
Napisane przez Yazan Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Mam do Was, jako znawczyń filtrowych, parę pytań. SOry za literówki, ale piszę z maleńswtem na rękach. Po ciąży mam straszzzzzne przebarwioenia na twarzy. Zamówiłam dziś filtr svr 50 mineralyn (barwiiony) i zastanawiam się czy nadal mogę pod niego używać flavo c serum? A czy na ten filtr mogę dalej kłasć puder sypki clinique transparency? a co z różem na policzki? MOżna?
dziękuję z góry z odpwoeidzi.
Chodzi o ten? Jeśli tak to na niego możesz kłaść każdy kosmetyk. Nie widzę parsolu. A co do flavo to chyba się powinno uzywac właśnie z filtrami bądź na noc....

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-03-19 o 21:11
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 20:03   #818
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

ten loreal, o którym piszecie to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html ?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:07   #819
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Chodzi o ten? Jeśli tak to na niego możesz kłaść każdy kosmetyk. Nie widzę parsolu. A co do flavo to chyba się powinno uzywac właśnie z filtrami bądź na noc....

Bardzo dziękuję!
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:11   #820
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ten loreal, o którym piszecie to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html ?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:12   #821
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ten loreal, o którym piszecie to ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html ?
Tak
Jest już ze mną, także testy zostaną rozpoczęte
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 21:19   #822
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Tak
Jest już ze mną, także testy zostaną rozpoczęte
ja właśnie też go chyba zamówię napisałam tylko maila do sprzedawcy, do kiedy ma termin. na jakiejś innej aukcji były do 08.13, czyli teoretycznie jeszcze nie tak źle.

a co sądzicie o jego składzie? czytałam, że ma dobre i stabilne filtry - ale co z tym 'przenikającym' Ethylhexyl methoxycinnamate i parabenami? jakie macie do tego podejście?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 21:52   #823
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja właśnie też go chyba zamówię napisałam tylko maila do sprzedawcy, do kiedy ma termin. na jakiejś innej aukcji były do 08.13, czyli teoretycznie jeszcze nie tak źle.

a co sądzicie o jego składzie? czytałam, że ma dobre i stabilne filtry - ale co z tym 'przenikającym' Ethylhexyl methoxycinnamate i parabenami? jakie macie do tego podejście?
Ja swój nabyłam w moim mieście i mogłam odebrać osobiście, co było mi na rękę.
Dla mnie priorytetem jest brak komedogenności oraz, oczywiście, wysoka ochrona współpracująca z kosmetykami mineralnymi Jeśli te dwie rzeczy będą spełnione, jestem w stanie przymknąć oko na ewentualne 'defekty'
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:03   #824
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja swój nabyłam w moim mieście i mogłam odebrać osobiście, co było mi na rękę.
Dla mnie priorytetem jest brak komedogenności oraz, oczywiście, wysoka ochrona współpracująca z kosmetykami mineralnymi Jeśli te dwie rzeczy będą spełnione, jestem w stanie przymknąć oko na ewentualne 'defekty'
ok, dziękuję za opinię napisz, jak będziesz już miała jakieś zdanie po testach tego L'Oreala
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:07   #825
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ok, dziękuję za opinię napisz, jak będziesz już miała jakieś zdanie po testach tego L'Oreala
Ok
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 12:55   #826
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

L'oreal niestety w składzie i Ethylhexyl (ale to chyba wszystkie filtry chemiczne mają) i parabeny - dość wysoko, dlatego pewnie więcej go nie kupię.
Nie ma Avobenzonu - to na plus.
Poza tym jest jak każdy inny azjatycki filtr, który było mi dane testować - jest lekki, nie bieli, świeci się tylko trochę, nie podrażnia. Nie wiem jak współpracuje z makijażem, bo na filtry już nic więcej nie nakładam.
Cena bardzo przyzwoita (mimo że pojemność stosunkowo mała), no i jest dostępny na allegro.
Tylko te parabeny
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:35   #827
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Bez nich nie wyobrażam już sobie życia. Nawet latem MUSZĘ używać choćby tych najdelikatniejszych Teraz ostatnie chwile z kwasami bardziej inwazyjnymi, więc wolę się dobrze ochraniać
Dokładnie ten
Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, a w szczególności liczę na to, że mnie nie zapcha...
Skąd ja to znam, też jetem kwasomaniaczka - latem używam tak samo jak Ty

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
One to straszne tłuściochy są Spróbuj tez moze lirene mineralną . Ma bardzo dobre oceny. Na blogach czytałam tez że nie jest tłusta (50spf i 30spf).
Dziewczyny, jeszcze raz dzięki za wsparcie, ale ja jednak odpadam na wiosnę/lato z tłuściochami. Wysmaruję się nimi tylko na urlopie - to jestem w stanie znieść i w zimie przy mocniejszych kuracjach kwasowych. A póki co zadowolę się filtrem w podkładzie Vichy Aera Pure SPF 20 - jest naprawdę niezły, choć ostatnio sparzyłam się parę razy kosmetykami tej marki. Do tego musi wystarczyć mi puder bambusowy z filtrami z BU, może jeszcze serum z vit. C albo jakiś lekki krem z filtrem. Myślę, że to wystarczy na te kilka metrów co przejdę po ulicy lub co mnie tam z okna złapie Chyba mnie to tak nie postarzeje lub nie wzbogaci o kilka plam więcej, a nawet jeśli, jak mam się zestarzeć to i tak się zestarzeję, biorę to na swoją twarz Ale będę bacznie obserwować ten wątek, do następnej zimy może trafice na jakiś cudowny filtr, który nie zmasakruje mi twarzy
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:13   #828
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze raz dzięki za wsparcie, ale ja jednak odpadam na wiosnę/lato z tłuściochami. Wysmaruję się nimi tylko na urlopie - to jestem w stanie znieść i w zimie przy mocniejszych kuracjach kwasowych. A póki co zadowolę się filtrem w podkładzie Vichy Aera Pure SPF 20 - jest naprawdę niezły, choć ostatnio sparzyłam się parę razy kosmetykami tej marki. Do tego musi wystarczyć mi puder bambusowy z filtrami z BU, może jeszcze serum z vit. C albo jakiś lekki krem z filtrem. Myślę, że to wystarczy na te kilka metrów co przejdę po ulicy lub co mnie tam z okna złapie Chyba mnie to tak nie postarzeje lub nie wzbogaci o kilka plam więcej, a nawet jeśli, jak mam się zestarzeć to i tak się zestarzeję, biorę to na swoją twarz Ale będę bacznie obserwować ten wątek, do następnej zimy może trafice na jakiś cudowny filtr, który nie zmasakruje mi twarzy
Tak z ciekawości. Jak odstawiasz podkład Vichy to Twoja skóra jest w gorszym stanie? Słyszałam wiele opinii że uzależnia. Sama nie używam kosmetyków, więc nie jestem w stanie sprawdzić.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

say-hello Staram się unikać parabenów, ale nie zawsze mi to wychodzi. Natomiast jeśli chodzi o EM. W mojej opinii gorszy jest oxybenzone czy zdestabilizowany parsol. NA temat EM próbuję ciągle znaleźć jakiś artykuł naukowy. Do tej pory widziałam tylko pewne pogłoski, więc trudno jest mi się do tego ustosunkować. Jeśli znacie jakieś artykuły podeślijcie mi linka albo coś
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:21   #829
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości. Jak odstawiasz podkład Vichy to Twoja skóra jest w gorszym stanie? Słyszałam wiele opinii że uzależnia. Sama nie używam kosmetyków, więc nie jestem w stanie sprawdzić.
Sarbiel, wiesz co, trudno stwierdzić. Moja skóra bez względu na wszystko raz wygląda lepiej raz gorzej. Ja myślę, że to nie jest tak, że po odstawieniu podkładu stan skóry się pogarsza, ten akurat podkład na mojej skórze, i może innych wizażanek też, sprawia, że twarz wygląda zdrowo, świeżo, promiennie, a w dodatku jest niemal kompletnie niewidoczny i pięknie kryje zaczerwienienia choć na większe niespodzianki bez korektora się nie obejdzie. W dodatku zupełnie nie zapycha, nie włazi w pory. Jak go zmyję to moja skóra faktycznie wygląda gorzej Kierując się obietnicami producenta ten podkład, po jakimś czasie używania, faktycznie może poprawić stan cery, więc może działa to tak jak niektóre kwasy, np. AHA - po odstawieniu skóra wraca do stanu wyjściowego. Reasumując wydaje mi się, że to jednak bardziej takie złudzenie... i podkład nie ma tu nic do rzeczy, może tylko pozostawia takie wrażenia optyczne ;-)

Dodam jeszcze, że mam wersję tego podkładu do skóry suchej - choć wcale nie mam takiej suchej cery - czyli w wersji kremowej. Ten podkład w wersji matującej ma chyba trochę inną formułę. Może to też istotne.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2013-03-20 o 20:36
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 20:45   #830
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
bo na filtry już nic więcej nie nakładam.
i nie swiecisz się?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:50   #831
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość


say-hello Staram się unikać parabenów, ale nie zawsze mi to wychodzi. Natomiast jeśli chodzi o EM. W mojej opinii gorszy jest oxybenzone czy zdestabilizowany parsol. NA temat EM próbuję ciągle znaleźć jakiś artykuł naukowy. Do tej pory widziałam tylko pewne pogłoski, więc trudno jest mi się do tego ustosunkować. Jeśli znacie jakieś artykuły podeślijcie mi linka albo coś
właśnie ja też za bardzo nie znalazłam wiarygodnych informacji. jedynie wzmianki o tym, że nie powinny tego filtra stosować kobiety w ciąży i maluszki. do tego w kosmetykach określone jest jego maksymalne stężenie, więc mam nadzieję, że poniżej tego stężenia nie robi nam żadnej krzywdy.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:20   #832
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
właśnie ja też za bardzo nie znalazłam wiarygodnych informacji. jedynie wzmianki o tym, że nie powinny tego filtra stosować kobiety w ciąży i maluszki. do tego w kosmetykach określone jest jego maksymalne stężenie, więc mam nadzieję, że poniżej tego stężenia nie robi nam żadnej krzywdy.
własnie zastanawia mnie czemu np w chyba mleczku z klorane dla dzieci jest EM
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 05:56   #833
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
i nie swiecisz się?
Tzn. puder nakładam - chodzi mi, że nie nakładam już podkładu
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:39   #834
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Tzn. puder nakładam - chodzi mi, że nie nakładam już podkładu
a rozumiem

a jaki puder?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:49   #835
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a rozumiem

a jaki puder?
Puder jedwabny dr. Hauschka, czasem puder perłowy z BU, a czasem je mieszam
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 16:41   #836
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cześć dziewczyny!

Ostatnio na wymiankowym forum wymieniłam się za filtr Biodermy, nie wiedziałam jednak, że będzie do ciała.
Jest podobny do tego: http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...stics/464.html Mój różni się jedynie tym, że zamiast samego lait/milk jest napisane lait solarie/sun milk. Nie wiem czy to ten sam produkt, różnic innych nie ma. Miała któraś z Was z nim do czynienia? Mogę spokojnie nałożyć go na twarz?

Skład:
WATER (AQUA), DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CYCLOMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGO-
-SACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, C20-22 ALKOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, CHLORPHENESIS, PHENOXYETHANOL
wypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:26   #837
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
właśnie ja też za bardzo nie znalazłam wiarygodnych informacji. jedynie wzmianki o tym, że nie powinny tego filtra stosować kobiety w ciąży i maluszki. do tego w kosmetykach określone jest jego maksymalne stężenie, więc mam nadzieję, że poniżej tego stężenia nie robi nam żadnej krzywdy.
O dzieciach czy kobietach w ciązy czytałam tam kiedys. Skoro wyszczególniają pewne grupy które nie mogą to czy to znaczy ze dla reszty nie stanowi to większego zagrożenia ?

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ostatnio na wymiankowym forum wymieniłam się za filtr Biodermy, nie wiedziałam jednak, że będzie do ciała.
Jest podobny do tego: http://www.bioderma.com/pl/nc/produk...stics/464.html Mój różni się jedynie tym, że zamiast samego lait/milk jest napisane lait solarie/sun milk. Nie wiem czy to ten sam produkt, różnic innych nie ma. Miała któraś z Was z nim do czynienia? Mogę spokojnie nałożyć go na twarz?

Skład:
WATER (AQUA), DICAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CYCLOMETHICONE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ECTOIN, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGO-
-SACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, C20-22 ALKOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, CHLORPHENESIS, PHENOXYETHANOL
mozesz nakladac na twarz. Akurat w przypadku niektorych firm filtry do twarzy a filtry do ciała nieznacznie się różnią a nawet czasami w ogóle.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:39   #838
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja polecam Urban Ducray +50 jeden z najlepszych filtrow
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:43   #839
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
mozesz nakladac na twarz. Akurat w przypadku niektorych firm filtry do twarzy a filtry do ciała nieznacznie się różnią a nawet czasami w ogóle.
Dzięki za odpowiedź
wypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:28   #840
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dzisiał doszedł l'oreal Wkrótce testy a potem sprawozdanie
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.