Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-14, 11:24   #2371
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a na tłuste? bo ma tłuste i proste jak druty
na tłuste też olejowanie
może ja akurat nie miałam problemu z przetłuszczającymi się włosami, ale za to cere zawsze miałam tłustą - odkąd zamiast kremu uzywam olejków cera mi znormalniała i już nie swiecę się jak latarnia chociaż mialam na początku obawy, ze jak to olej na tłustą skórę, ale podziałało
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 11:36   #2372
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzień dobry! u mnie dziś premierowo olejek alterry. te kosmetyki są świetne! chyba się na nie przerzucę. Mam już krem do japy (średnio mnie zachwycił), pod oczy (fajny), teraz kupiłam jakiś olejek z mango. Bardzo ładnie pachnie. Dla mnie ważne jest, żeby głosować portfelem - więc wybiorę wegańską markę taką jak Alterra

ps wybieram się na warsztaty modowe i moje włosy muszą być w idealnej formie!!! więc będę dziś olejowała do skutku
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 11:49   #2373
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

u mnie na twarz oleje sie nie sprawdzily
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:01   #2374
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja na twarz stosowałam jedynie olejek rycynowy i oliwę z oliwek...głównie przy myciu i demakijażu.

Teraz zastanawiam się, czy nie skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego.

Stanów zapalnych na skórze nie mam już od dawna (czasem wyskakują mi jedynie pojedyncze niespodzianki na plecach), ale niestety widać drobne przebarwienia, płytkie blizny i - co najgorsze - rozszerzone pory. Pod oczami na wysokości grzbietu nosa oraz między brwiami mam szereg porozciąganych porów.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:09   #2375
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Ja na twarz stosowałam jedynie olejek rycynowy i oliwę z oliwek...głównie przy myciu i demakijażu.

Teraz zastanawiam się, czy nie skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego.

Stanów zapalnych na skórze nie mam już od dawna (czasem wyskakują mi jedynie pojedyncze niespodzianki na plecach), ale niestety widać drobne przebarwienia, płytkie blizny i - co najgorsze - rozszerzone pory. Pod oczami na wysokości grzbietu nosa oraz między brwiami mam szereg porozciąganych porów.
nic sie nie martw, wszystko sie powoli ustatkuje i blizny po krostkach tez zejdą
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 12:17   #2376
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
nic sie nie martw, wszystko sie powoli ustatkuje i blizny po krostkach tez zejdą
Czekam już nieco ponad 3 lata i powoli zaczynam tracić nadzieję. Na pewno jest lepiej, ale niestety cera w dalszym ciągu nie wygląda dobrze.
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:20   #2377
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

stosuj dalej OCM i pozbądz sie kosmetyków kolorowych z silikonem i wszelakich primerów z silikonem, wówczas masz otwarta droge do zdrowej cery. Wiem co mówię.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
u mnie na twarz oleje sie nie sprawdzily
może nie znalazłas dl siebie mieszanki idealnej, ja nakładam własny mix olejkowy na dzień pod puder(tylko sie pudruje, tak mi sie cera poprawiła) a na noc równiez własny mix ale tym raem z maseł roslinnych i oleju. Do oczyszczania ocm i 3 razy w tygodniu paćka z białą glinka
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 13:37   #2378
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Farmetka, a jakie oleje stosujesz i gdzie się w nie zaopatrujesz?
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:41   #2379
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Moja cera też jest tłusta! ...i te rozszerzone pory
Ale wszystko ma swoje plusy- tłusta cera tak szybko się nie starzeje
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:07   #2380
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja dziewczyny mam ten sam problem.. Moje włosy mają kolor popielaty brąz, a reszta farbowańcy... jakieś ciemno blond - rude gówno:/ Też bym je trochę przyciemniła, ale się boję... mam 8 cm odrostu ( nie farbuje prawie 7 miesięcy) a wasz odrost ile ma? bo tak się zastanawiam czy jeszcze nie zawcześnie żeby farbować farbowańce:/ końcówek bym się nie wahała

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Farmetka powodzenia w zapuszczaniu!



Ja się chyba zdecyduję na przyciemnienie farbowańców, bo obecnie mam "borsuka" na głowie - odrost w połączeniu z blondem wydaje się prawie czarny w świetle dziennym. W sztucznym jest nieco lepiej.
A mój ostatni post właśnie odnosi się do tego tematu
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:29   #2381
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Farmetka, a jakie oleje stosujesz i gdzie się w nie zaopatrujesz?
kupuję trochę w normalnym markecie i część w sklepie internetowym
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 16:43   #2382
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
na tłuste też olejowanie
może ja akurat nie miałam problemu z przetłuszczającymi się włosami, ale za to cere zawsze miałam tłustą - odkąd zamiast kremu uzywam olejków cera mi znormalniała i już nie swiecę się jak latarnia chociaż mialam na początku obawy, ze jak to olej na tłustą skórę, ale podziałało
a w jaki sposob uzywalas olejkow to twarzy? myslac nimi buzie? bo ja tez mam ten problem przetluszczajacej sie cery;-/ probowalam OCM ale jakos nie widzialam efektow, moze zbyt krotko to stosowalam a pozniej mi sie nie chcialo....

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-14 o 16:46
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:19   #2383
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość




heh i dlatego zawsze mnie to zastanawia idzie sobie dziewczyna z ładnymi naturalnymi włosami i nikt do niej nie zagada, a laska która ma tlenione siano na głowie i włosy to już nie są włosy tylko jakieś strąki, jest dla nich jak lep na muchy... Na szczęście znam też odwrotne przypadki bo bym się chyba podłamała
a moze oni sobie mysla, ze taka ktora wlosow nie maluje to po prostu o siebie nie dba?? albo, ze jest tak zacofana, zenie wie co to farba

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem - ja z kolei zauwazam, ze ten trend sie zmienia, ale moze ja na to patrze inaczej bo nie mieszkam w Polsce a tu trend "na Barbie" jest bardzo... passe. To znaczy tak - sa tez takie babki, ale nikt ich nie bierze serio.
Co jeszcze zauwazylam - ze to zalezy od grupy spolecznej. Faceci z wyzszym wyksztalceniem nie lubia pokazywac sie w towarzystwie kiczowatej lali, ale dla kierowcy ciezarowki moze to byc nielada atrakcja
to chyba prawda, ze landrynek nie bierze sie serio. Gdy ja bylam taka sweetaśna to zaden facet nie traktowal mnie powaznie i dziwne typki sie mna interesowaly.... Gdy z tego stylu wyrosłam to jak ręką odjął

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

ja na twarz z olei nakladalam tylko ten ze slodkich migdalow. dalej nakladamna noc jakmi sie przypomni. rano fajna buzia jest po nim. zaczelam go uzywac bo mialam tak sucha skore twarzy,ze po prostu sie ze mnie sypalo. podejrzewam, ze to po zelu do mycia twarzy z avonu (pomaranczowe solutions odradzam!!).

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

ja na twarz z olei nakladalam tylko ten ze slodkich migdalow. dalej nakladamna noc jakmi sie przypomni. rano fajna buzia jest po nim. zaczelam go uzywac bo mialam tak sucha skore twarzy,ze po prostu sie ze mnie sypalo. podejrzewam, ze to po zelu do mycia twarzy z avonu (pomaranczowe solutions odradzam!!).
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:23   #2384
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (135,8 KB, 82 załadowań)
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 09:25   #2385
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
jaki sliczny kolor!
nie farbuj już!
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:19   #2386
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czy ja wiem - ja z kolei zauwazam, ze ten trend sie zmienia, ale moze ja na to patrze inaczej bo nie mieszkam w Polsce a tu trend "na Barbie" jest bardzo... passe. To znaczy tak - sa tez takie babki, ale nikt ich nie bierze serio.
Co jeszcze zauwazylam - ze to zalezy od grupy spolecznej. Faceci z wyzszym wyksztalceniem nie lubia pokazywac sie w towarzystwie kiczowatej lali, ale dla kierowcy ciezarowki moze to byc nielada atrakcja

Dziewczyny, az wstyd zapytac, ale co to jest to CG Chyba cos przegapilam bo wszystkie o tym piszecie tylko ja nie kumam o co kaman. Chodzi o olejowanie?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Po raz pierwszy dzis zamarzylam, zeby pofarbowac farbowance bo nie moge wcale chodzic w rozpuszczonych wlosach W kucyku mi ladnie bo gore mam juz swoja ale te rude straki nie pasuja do mojej twarzy i juz! Gdyby mi ktos dal gwarancje, ze mi odrostu nie ruszy to bym sie zdecydowala...
masz rację co do tego wykształcenia ale wydaje mi się, że w Polsce jeszcze mają branie takie osoby i to całkiem spore z tego co zauważyłam

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
u mnie na twarz oleje sie nie sprawdzily
u mnie też nie a bardzo żałuje, tym bardziej że dałam im miesiąc czasu, bo wiadomo na początku miał być wysyp, ale jak miesiąc chodziłam z kraterami na twarzy to stwierdziłam, że nie dziękuję, nie będę się męczyć kolejny miesiąc, nawet jakby w końcu się miało znormalizować jeszcze jednego miesiąca bym nie wytrzymała...

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
a moze oni sobie mysla, ze taka ktora wlosow nie maluje to po prostu o siebie nie dba?? albo, ze jest tak zacofana, zenie wie co to farba[COLOR="Silver"]
haha bardzo możliwe

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
boże jakbym ja chciała mieć taki śliczny kolor naturalny, przepiękny jest
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:45   #2387
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
Pieknie włosy!!! naprawdę jak ja bym chciała mieć już naturalne, a tu dopiero 7 miesiąc ile zapuszczałaś swoje???
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 11:57   #2388
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Pieknie włosy!!! naprawdę jak ja bym chciała mieć już naturalne, a tu dopiero 7 miesiąc ile zapuszczałaś swoje???
Ja bym miała już 9 miesiąc gdyby nie moja głupota 1,5 miesiąca temu zaczęłam od nowa. Kusi mnie strasznie, ale na razie się trzymam, odrost już widzę, więc jest trochę łatwiej

Ale ostatnio zaczęły mi wypadać i martwi mnie to.
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:17   #2389
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
piekny naturalny blond właśnie jak długo zapuszczałaś?

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja bym miała już 9 miesiąc gdyby nie moja głupota 1,5 miesiąca temu zaczęłam od nowa. Kusi mnie strasznie, ale na razie się trzymam, odrost już widzę, więc jest trochę łatwiej

Ale ostatnio zaczęły mi wypadać i martwi mnie to.
pewnie dlatego że umalowałas zaczely Ci wypadac, moze zastosuj jakas wcierke
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 12:38   #2390
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jaki sliczny kolor!
nie farbuj już!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

boże jakbym ja chciała mieć taki śliczny kolor naturalny, przepiękny jest
dziękuję
a chciałam wypróbować ten olej na twarz bo mam strasznie wysuszoną przez te maści na wypryski, ale w takim wypadku chyba się nie odważę

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Pieknie włosy!!! naprawdę jak ja bym chciała mieć już naturalne, a tu dopiero 7 miesiąc ile zapuszczałaś swoje???
dziękuję
7miesięcy to już długi okres czasu. Ja swoje włosy ścięłam do ucha i zafarbowałam na ciemny brąz bo myślałam,że mam takie swoje, przynajmniej odrosty wydawały się takie ciemne, a było to chyba w maju/czerwcu 2009r, potem nie farbowałam włosów. W 2010 miałam bardzo pocieniowane włosy ala bob, a potem zapragnęłam żeby wszystkie były jednej długości więc dosyć często podcinałam, no i w końcu są równe więc mogę zapuszczać
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:43   #2391
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A to moje.. Mam długie do talii. Farbowałam na ciemno a sprało się na taki o to kolor.. byłam nawet u fryzjerki jakiś czas temu, żeby zafarbowała mi włosy na mój kolor, ale oczywiście też się sprały.. Nie są one ani blond ani rude, zdjęcie trochę przekłamuje ich kolor. Czasem nie mam już do nich siły.. Ale dzielnie wracam do swojego koloru. (z natury włosy mi się kręcą stąd ten bałagan na głowie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020700.jpg (37,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020721.jpg (32,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020713.jpg (48,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020704.jpg (35,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020705.jpg (27,5 KB, 39 załadowań)
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:07   #2392
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Powiem wam dziewczyny, że nie ma chyba takiej farby dzięki której uzyskamy naturalny kolor.. zawsze te farby się spierają i wychodzi co wychodzi:/ ja już 2 raz zapuszczam swoje włosy... farbowanie niestety strasznie kusi. Chciałam się poczuć bardziej wyraziście;P i pofarbowałam szamponem casting. Pożałowałam odrazu jak pofarbowałam. 100 razy lepiej czułam się w moich włosach ale cóż za błędy trzeba płacić, a teraz już 7 miesiąc nie farbuje, ale jedyne co mnie kusi to troche przyciemnić farbowańce bo takie takiej rude są;P ale może poczekam jeszcze z pół roku, bo teraz się trochę boje:P Nie wiecie czy fryzjerzy takie rzeczy robią??? albo mają jakieś sposoby na takie " łagodne " zapuszczanie naturalnego koloru? :P mam koleżankę co wraca do swoich włosów metodą ombre hair super to wygląda bo ma bardzo łagodne przejście, no i włosy od nasady ciemne, nie takie mysie jak ja;P
Ps. Sorki że się tak rozpisałam
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:44   #2393
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
sliczne

Cytat:
Napisane przez ankaj25 Pokaż wiadomość
A to moje.. Mam długie do talii. Farbowałam na ciemno a sprało się na taki o to kolor.. byłam nawet u fryzjerki jakiś czas temu, żeby zafarbowała mi włosy na mój kolor, ale oczywiście też się sprały.. Nie są one ani blond ani rude, zdjęcie trochę przekłamuje ich kolor. Czasem nie mam już do nich siły.. Ale dzielnie wracam do swojego koloru. (z natury włosy mi się kręcą stąd ten bałagan na głowie).
ladny odroscik juz

Cytat:
Napisane przez estrella89 Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że nie ma chyba takiej farby dzięki której uzyskamy naturalny kolor.. zawsze te farby się spierają i wychodzi co wychodzi:/ ja już 2 raz zapuszczam swoje włosy... farbowanie niestety strasznie kusi. Chciałam się poczuć bardziej wyraziście;P i pofarbowałam szamponem casting. Pożałowałam odrazu jak pofarbowałam. 100 razy lepiej czułam się w moich włosach ale cóż za błędy trzeba płacić, a teraz już 7 miesiąc nie farbuje, ale jedyne co mnie kusi to troche przyciemnić farbowańce bo takie takiej rude są;P ale może poczekam jeszcze z pół roku, bo teraz się trochę boje:P Nie wiecie czy fryzjerzy takie rzeczy robią??? albo mają jakieś sposoby na takie " łagodne " zapuszczanie naturalnego koloru? :P mam koleżankę co wraca do swoich włosów metodą ombre hair super to wygląda bo ma bardzo łagodne przejście, no i włosy od nasady ciemne, nie takie mysie jak ja;P
Ps. Sorki że się tak rozpisałam
niestety, natury nie da sie podrobic
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 13:55   #2394
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez ankaj25 Pokaż wiadomość
A to moje.. Mam długie do talii. Farbowałam na ciemno a sprało się na taki o to kolor.. byłam nawet u fryzjerki jakiś czas temu, żeby zafarbowała mi włosy na mój kolor, ale oczywiście też się sprały.. Nie są one ani blond ani rude, zdjęcie trochę przekłamuje ich kolor. Czasem nie mam już do nich siły.. Ale dzielnie wracam do swojego koloru. (z natury włosy mi się kręcą stąd ten bałagan na głowie).
pokaźny odrościk
oby tak dalej.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:13   #2395
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A repigmentacja? Nie wypłukałby się kolor tak szybko
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 14:25   #2396
estrella89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A na czym ta repigmentacja polega?? bo pierwszy raz o tym słyszę
estrella89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 15:30   #2397
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
dziękuję


dziękuję
a chciałam wypróbować ten olej na twarz bo mam strasznie wysuszoną przez te maści na wypryski, ale w takim wypadku chyba się nie odważę

nie no, żeby nie było ja nie odradzam tego po prostu u mnie nie wypaliło co mnie bardzo martwi, bo to fajna metoda jest ale spróbuj może akurat będzie ok, a jak nie to to przerwiesz i tyle
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 18:57   #2398
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
nie no, żeby nie było ja nie odradzam tego po prostu u mnie nie wypaliło co mnie bardzo martwi, bo to fajna metoda jest ale spróbuj może akurat będzie ok, a jak nie to to przerwiesz i tyle
hmm..w takim razie jutro wyruszam na poszukiwanie tego oleju, z tego co czytałam ma dużo właściwości więc na pewno się nie zmarnuje

Ankaj25 mi też ciemne farby schodziły na taki rudawy kolor, ale chociaż nie masz takiego dużego kontrastu między swoim naturalnym a farbowanym kolorem więc chyba łatwiej znieść te odrosty, przynajmniej u mnie tak było
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 19:10   #2399
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
hmm..w takim razie jutro wyruszam na poszukiwanie tego oleju, z tego co czytałam ma dużo właściwości więc na pewno się nie zmarnuje

Ankaj25 mi też ciemne farby schodziły na taki rudawy kolor, ale chociaż nie masz takiego dużego kontrastu między swoim naturalnym a farbowanym kolorem więc chyba łatwiej znieść te odrosty, przynajmniej u mnie tak było
To prawda, jest trochę łatwiej. W sztucznym świetle nie widać wcale różnicy między "moimi" a farbowanymi.. Co dzień żałuję, że zaczęłam farbować włosy wszyscy chwalili, że mam takie ładne swoje.. a przez farbowanie zrobiły się paskudne..
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 06:27   #2400
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
ja już mam swoje całe naturalne trochę czasu mi to zajęło - moje włosy wolno rosną , ale opłacało się, chociaż nie powiem, często mam ochotę zafarbować ;p na szczęście tylko na ochocie się kończy
śliczniutkie masz te swoje włoski!!! ehhh, kiedy i ja się doczekam...

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaj25 Pokaż wiadomość
A to moje.. Mam długie do talii. Farbowałam na ciemno a sprało się na taki o to kolor.. byłam nawet u fryzjerki jakiś czas temu, żeby zafarbowała mi włosy na mój kolor, ale oczywiście też się sprały.. Nie są one ani blond ani rude, zdjęcie trochę przekłamuje ich kolor. Czasem nie mam już do nich siły.. Ale dzielnie wracam do swojego koloru. (z natury włosy mi się kręcą stąd ten bałagan na głowie).
masz kolor bardzo też podobny do mojego. Moje to nie blond a jeszcze nie szatyn i rudawe pod słońce
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:50.