Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 09:42   #61
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Z nostalgią przejrzałam kilka starszych części essencowego wątku i nasunęło mi się pewne fundamentalne pytanie:

gdzie jest mejaczek?
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
babcia_miecia no właśnie, dobre pytanie..?
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
dziewczyny, ogłaszam alarm :P robimy mejaśledztwo
Dziewczyny, bez paniki - zniknięcie mejaczka można opisać dwoma słowami - sesja + licencjat.
Ale spokojnie, przekazuję jej wszystkie info dotyczące nowych limitek

Jeszcze chciałam zgłosić korektę do pierwszego posta z szafami - w Naturze w City Parku jest tylko jedna szafa Essence, za to podwójna szafa jest w Douglasie w Galerii Pestka.

Dziś zamierzam w drodze do kumpeli wstąpić do Douglasie w Plazie oraz do D i N w Pestce, może będą już gdzieś nowości... w końcu nowości wrześniowe pojawiły się jako pierwsze właśnie w Douglasie w Plazie

Aaa, no i melduję się oczywiście również niniejszym
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:45   #62
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A propos niejasności z wycofywanymi produktami. Swoją listę mam w formie materiałów prasowych od producenta Essence, naprawdę nie wiem czemu w niektórych drogeriach w promocji jest pędzel do różu/cienie w kremie/wszystkie kolory błyszczyków SWM. Musi być tu jakiś błąd w informacjach, ale nie wiem gdzie dokładnie - czy to jednak Essence wysłało sklepom inną listę, czy ktoś w konkretnych drogeriach się pomylił.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 09:51   #63
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
naprawdę nie wiem czemu w niektórych drogeriach w promocji jest pędzel do różu/cienie w kremie/wszystkie kolory błyszczyków SWM. Musi być tu jakiś błąd w informacjach, ale nie wiem gdzie dokładnie - czy to jednak Essence wysłało sklepom inną listę, czy ktoś w konkretnych drogeriach się pomylił.
Myślę, że raczej w sklepach się mylą albo tak im łatwiej, bo skoro E w nowościach wprowadza dwa nowe kolory SWM to wiadomo, że wszystkich pozostałych kolorów nie wycofa różnie bywa, będąc w Niemczech widziałam np produkty ze stałej oferty, które wchodziły w skład "limitowanki" I love w koszyczku wyprzedażowym po 1 euro, a zaraz obok w szafie te same produkty stały już w przegródkach na nowości po regularnej cenie.
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:11   #64
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

łoo nowy wątek już
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:15   #65
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

nasmigalyscie
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:25   #66
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

melduję się w nowym wątku
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:39   #67
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Melduję się i ja
Em jak tam akcja z twoim zdjęciem w Naturach? Wyjaśniło się już?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 10:50   #68
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Melduję się i ja
Em jak tam akcja z twoim zdjęciem w Naturach? Wyjaśniło się już?
właśnie też jestem ciekawa. Powinni dać jakiś kupon na zakupy Essence przynajmniej, i to nie jeden jako zadośćuczynienie
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:56   #69
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jeszcze nie, pewnie trochę to potrwa, ale dam wam znać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 10:56   #70
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Matko, kolejny temat Essence uświadamia mi jak dużo czasu zmarnowałam na wizażu.
Kochana, bo Ty źle do tego podchodzisz. Nie zmarnowałaś, tylko zyskałaś!

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Tak jak w Jasmin mój TŻ kupował dla mnie bazę pod cienie z Joko i dostał pędzel. Kijowy bo kijowy, ale dokładnie, mimo że facet, o nic się nie musiał dopominać, sam dostał, a nawet nie zwróciłam uwagi, żeby było coś napisane o takiej promocji
W Jasmin jest baza joko?
A ja po nią jeżdżę do Tesco na Kabatach.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dlaczego edytujesz swoje posty do kropki? Uważasz, że w ten sposób wzbudzisz zaufanie u essencomaniaczek?
To jest niezgodne z regulaminem. A poza tym denerwujące.

Melduję się i ja. Mocne wejście miałam??
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:00   #71
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

melduję się w kolejnym wątku
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 11:06   #72
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A propos niejasności z wycofywanymi produktami. Swoją listę mam w formie materiałów prasowych od producenta Essence, naprawdę nie wiem czemu w niektórych drogeriach w promocji jest pędzel do różu/cienie w kremie/wszystkie kolory błyszczyków SWM. Musi być tu jakiś błąd w informacjach, ale nie wiem gdzie dokładnie - czy to jednak Essence wysłało sklepom inną listę, czy ktoś w konkretnych drogeriach się pomylił.
A ja mam taką teorię, że tam, gdzie jest jedna szafa E. to wyprzedają też to, co zostanie przeniesione do drugiej szafy, bo zwyczajnie nie będą mieli gdzie tego trzymać

Przy okazji witam w nowym wątku
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:12   #73
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Jakoś przed Świętami Bożego Narodzenia kupiłam eyeliner brokatowy z My secret. Był w szafie z całym asortymentem tej firmy, a mnie uczulił nie wiadomo, może ktoś otworzył go z pół roku temu i tak sobie leżał aż się zepsuł, albo po prostu trafiłam na taki co mnie uczulił. Czytałam recenzje kwc to u niektórych ten eyeliner też wywołał taką reakcję.

W tym tygodniu widziałam macany cień Ballerina, pytałam was nawet o swatche odcienia 02, no i w sumie nabrałam chęci żeby go kupić, ale teraz nie ma szans! Poszukałam, limitka Ballerina była jakoś w lato w czerwcu/lipcu (poprawcie mnie jak źle piszę), sobie myślę, jak on z pół roku tak stoi otwarty i macany, a jego ważność to 12 miesięcy to on mi zaraz może wyschnąć na kamień, albo uczulić- nie wiadomo. No i nie kupię.

Kosmetyki powinny być pozaklejane!
Każdy kosmetyk powinien mieć tester!
Ja bez testera kupiłam podkład Bourjois Healthy mix, no i wzięłam 52, bo 51 testera nie było i tak się wpakowałam, że wzięłam jednak za ciemny :/ i ponad 3/4 opakowania stoi w łazience no i tak mi oczywiście "doradzono" więcej już nie będę się radzić - pierwszy i ostatni raz.
Witam w nowym wątku.

Czasami nawet zaklejenie nie jest gwarancją macania. Jak weszła limitowanka Ballerina kupiłam cień w kremie. Byłam zdziwiona, że zaklejony, ale też zadowolona, że zaczynają o to dbać. Nieźle się zdziwiłam, gdy odkleiłam taśmę i odkręciłam wieczko. A tam palec. Dodam, że limitowanka ledwo wyłożona.
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:16   #74
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Jakoś przed Świętami Bożego Narodzenia kupiłam eyeliner brokatowy z My secret. Był w szafie z całym asortymentem tej firmy, a mnie uczulił nie wiadomo, może ktoś otworzył go z pół roku temu i tak sobie leżał aż się zepsuł, albo po prostu trafiłam na taki co mnie uczulił. Czytałam recenzje kwc to u niektórych ten eyeliner też wywołał taką reakcję.

W tym tygodniu widziałam macany cień Ballerina, pytałam was nawet o swatche odcienia 02, no i w sumie nabrałam chęci żeby go kupić, ale teraz nie ma szans! Poszukałam, limitka Ballerina była jakoś w lato w czerwcu/lipcu (poprawcie mnie jak źle piszę), sobie myślę, jak on z pół roku tak stoi otwarty i macany, a jego ważność to 12 miesięcy to on mi zaraz może wyschnąć na kamień, albo uczulić- nie wiadomo. No i nie kupię.

Kosmetyki powinny być pozaklejane!
Każdy kosmetyk powinien mieć tester!
Ja bez testera kupiłam podkład Bourjois Healthy mix, no i wzięłam 52, bo 51 testera nie było i tak się wpakowałam, że wzięłam jednak za ciemny :/ i ponad 3/4 opakowania stoi w łazience no i tak mi oczywiście "doradzono" więcej już nie będę się radzić - pierwszy i ostatni raz.
Mnie po tym eyelinerem też chwilę po użyciu oczy piekły, a oczu wrażliwych wcale nie mam..

Co do cieni z balleriny to w sumie u mnie były chyba z opóźnieniem i to dość sporym, bo czytałam już dużo wcześniej o tej limitce na blogach, a swoje 2 cienie i róż kupiłam (nie sprawdziłam,a potem okazało się, że tylko biały cień nie był zmacany :/) chyba 1 września

A na pomoc w dobraniu podkładu nie ma co liczyć, zawsze chcą za ciemne wciskać..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:20   #75
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Jakoś przed Świętami Bożego Narodzenia kupiłam eyeliner brokatowy z My secret. Był w szafie z całym asortymentem tej firmy, a mnie uczulił nie wiadomo, może ktoś otworzył go z pół roku temu i tak sobie leżał aż się zepsuł, albo po prostu trafiłam na taki co mnie uczulił. Czytałam recenzje kwc to u niektórych ten eyeliner też wywołał taką reakcję.

W tym tygodniu widziałam macany cień Ballerina, pytałam was nawet o swatche odcienia 02, no i w sumie nabrałam chęci żeby go kupić, ale teraz nie ma szans! Poszukałam, limitka Ballerina była jakoś w lato w czerwcu/lipcu (poprawcie mnie jak źle piszę), sobie myślę, jak on z pół roku tak stoi otwarty i macany, a jego ważność to 12 miesięcy to on mi zaraz może wyschnąć na kamień, albo uczulić- nie wiadomo. No i nie kupię.

Kosmetyki powinny być pozaklejane!
Każdy kosmetyk powinien mieć tester!
Ja bez testera kupiłam podkład Bourjois Healthy mix, no i wzięłam 52, bo 51 testera nie było i tak się wpakowałam, że wzięłam jednak za ciemny :/ i ponad 3/4 opakowania stoi w łazience no i tak mi oczywiście "doradzono" więcej już nie będę się radzić - pierwszy i ostatni raz.
melduję się w kolejnej części
co do bourjoisa to załóż sobie wymiankę może, wymienisz na coś fajnego, bo te podkłady są bardzo rozchwytywane
co do marble manii to podoba mi się po swatchach cień różowo-fioletowy i lakier czerwony a co kupię to się na żywo okaże jeśli dopadnę
co do akcji na facebooku to popieram was dziewczyny, sama jestem antyfejsowa, więc niestety nie dołączę
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:30   #76
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A mnie sie konczy balerinowy roż, a tyle co go pokochałam
I chyba będe musiala zainwestowac w inglota...
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:36   #77
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A propos niejasności z wycofywanymi produktami. Swoją listę mam w formie materiałów prasowych od producenta Essence, naprawdę nie wiem czemu w niektórych drogeriach w promocji jest pędzel do różu/cienie w kremie/wszystkie kolory błyszczyków SWM. Musi być tu jakiś błąd w informacjach, ale nie wiem gdzie dokładnie - czy to jednak Essence wysłało sklepom inną listę, czy ktoś w konkretnych drogeriach się pomylił.
Chyba jednak drogerie się nie pomyliły, tylko Essence wysłało inną listę. Byłam wczoraj w Super-Pharmie, a dziś w Tesco Extra i w obu sklepach błyszczyki SWM oraz cienie w kremie są wyprzedawane. Co więcej sklepy te nie nakleiły swoich własnych cen na stand tylko włożyły w te miejsca, gdzie są ceny odpowiednie plakietki z cenami- z czcionką i obrazkami jakie są zwykle przy Essence tylko na żółtym tle i ceną 3,99 zł. Wygląda to tak, jakby sklep dostał odpowiednie plakietki od Essence.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:39   #78
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Może rzeczywiście przenoszą je do drugiej szafy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:46   #79
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jak ja bym chciała dorwać wyprzedawane cienie w kremie gdzieś.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 11:51   #80
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ależ naśmigałyście od wczoraj Trzeba spać chodzić wcześniej, bo potem worki pod oczami, hehe.
Na fejsie już 24 posty w profilu N., nooo....ktoś, kto się u nich zajmuje fb będzie miał "miły" początek dnia jutro...
A tak swoją drogą - dziwię się trochę N., gdybym była szefem takiej wielkiej firmy, która ma profil na fb czy innych tego typu serwisach, to zatrudniłabym osobę, której praca polegałaby na monitorowaniu firmowych stron i udzielaniu odpowiedzi NA BIEŻĄCO. Cóż to za problem - gdyby ktoś chciał mi za to płacić, mogłabym zaglądać na tego fb i w weekendy, cóż to za wysiłek...
Ja mam nieodparte wrazenie, ze polskie firmy jeszcze nie potrafią podchodzić do zagadnienia sprzedaży w zachodni sposób - zróbmy wszystko, żeby klient nas lubił i chciał zostawiać u nas regularnie swoją kasę!
Kiedy wchodzę do drogerii w innym kraju nie jestem obserwowana nachalnie, nie czuję się potencjalnym złodziejem. Wszędzie służą pomocą miłe i KOMPETENTNE osoby, do każdych zakupów dostaję bez proszenia sporo próbek, czasem sporych, pracownicy potrafią odpowiedzieć na większość pytań, a promocje faktycznie nimi są! Daleko nam jeszcze do tego...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:18   #81
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja będąc w Tesco Extra jakiś tydzień temu zakupiłam trzy rzeczy
Wszystko w cenie 3,99 zł

Ogólnie sporo było przecenionych rzeczy, ale nie chciałam przesadzać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301288.jpg (74,2 KB, 102 załadowań)
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:28   #82
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czekałam na CC i czekałam, miałam w planach kupno może i 4 kosmetyków ale po tej całej akcji na fb i tym opóźnieniu jakoś mi się odechciało

Tylko czy potem nie będę żałować?
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:33   #83
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Mi z CC zależy tylko na perfumach. Swoją drogą szkoda, że essence nie ma żadnych w stałej ofercie.

Tak się zastanawiam, czy oprócz gocławskiego tesco extra jest w Warszawie jeszcze inne z szafami essence?
__________________
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:56   #84
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Siędobry


Zgadzam się z lele, jest KWC. Każda z nas ma poza tym inne odczucia co do kosmetyku. Nie ma co ustalać urzędowej prawdy w pierwszym poście, bo coś co jest hitem jednych, dla innych może być bublem. Poza tym wyłapywanie perełek nie stanowi problemu dla stałych bywalczyń wątku
dokładnie - ja np nie lubię polecanej Multi Action. Ile ludzi tyle gustów
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:06   #85
Karishmina
Raczkowanie
 
Avatar Karishmina
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała dorwać wyprzedawane cienie w kremie gdzieś.
Ja też, bo mam tylko jeden stay all day i jeden z balleriny. Zrobiłam SAD ekstremalny test ostatnio i jestem pod wrażeniem...
__________________
18.10.2014
Karishmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:11   #86
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

I ja się melduję

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Melduję się i ja.
Dziewczyny, co myślicie o tym, żeby w pierwszym poscie umieścić FAQ? Na przykład coś takiego:
Jakie polecacie tusze Essence?
Jeżeli cenisz widoczny efekt mocno podkreślonych rzęs i nie boisz się wielkich szczot bez zastanowienia I love Volume (grube czarne opakowanie z różowym napisem). Jeżeli jesteś kosmetycznym oobem, weź Multi Action (czarne opakowanie z detalami w postaci pofalowanych pasków w różnych odcieniach różu)- daje ładny efekt bez wydlubywania oczu.

Ooo, ja też, ja też że Śląska (który to bardzo chcę opuścić).
Jestem za + info o tym, jaka jest aktualna i nadchodząca limitka

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, pewnie trochę to potrwa, ale dam wam znać.
Trzymam kciuki I za akcję z Naturą również. Sama tam nie kupuję, bo nie ma DN w moim mieście, ale mam nadzieję, że uda się Wam coś osiągnąć.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:14   #87
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Punk666girl, dzięki za odp., ale chodziło mi jak używacie tych pędzli. Z fioletowym włosiem wydaje mi się być za mały na nakładanie pudru (nie mówię o poprawkach), wolę coś większego. A ten z różowym włosiem jest taki trochę "rozlazły". O kurcze, właśnie zauważyłam, że napis już mi się ściera... a szkoda.

Kurcze, teraz sobie myślę ile bym kupiła rzeczy, jakby były po 4 zł... Szkoda, że w Douglasach nie ma tych promocji...

Ja w ogóle trochę nie rozumiem pytań w stylu: co polecacie z Essence. Kurcze, jest przecież KWC. Jest tyle recenzji...
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2012-02-26 o 13:17
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:15   #88
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja też się melduję w nowym wątku . 2 dni mnie nie było, a tu 10 stron do nadrobienia ze starego + ten teraz .
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
cześć
jeszcze nadrobiłam poprzedni wątek



oooo no to świetnie z leclerca już znikł, mam jednak nadzieję, że znowu się pojawi

ooo będę podczytywać

ooo bondi beach, uwielbiam ten czerwony lakier
na dniach sobie nim pomaluję pazury dziś już nie, bo aktualnie mam matową brzoskwinkę z inglota

mi też żadna się nie podoba
Mnie też się ostatnio nic nie podoba :P. Nawet na Marble się nie skuszę, bo i tak mam za dużo różów (i czas wdrożyć projekt denko).
Kurde, jak trafiłam na BB, to czerwone lakiery były wymiecione, i to w kilku miejscach, jako pierwsze
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Fejsbukowa akcja nic nie wskóra prócz tego, że ludzie o tym poczytają. Ale być może dzięki temu zauważy to choć kilka osób więcej! Od zgłaszania i działania są inne instytucje, tylko trzebaby po prostu zgłosić praktyki z promocjami, co do otwierania kosmetykow, to kwestia - niestety -inteligencji.
Polubiłam na fb . Czy przyniesie to jakiś skutek, zobaczymy, ale w każdym razie warto zwrócić uwagę na problem.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:16   #89
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

FAQ - jeśli chcecie - to w formie:

1. Polecane cienie:
nazwa - link do KWC
2. Polecane tusze
nazwa1 - link do KWC
nazwa2 - link do KWC

itd.

Obecna limitka:
nazwa limitki

wtedy ma to sens.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:51   #90
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

MM ma wejść od jutra czy coś mi się pokróliczkowało?
Raz czytam, ze od 27.02 a raz ze w marcu...

Czy ktoś zna się na facebooku?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-02-26 o 14:12
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.