Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 15:33   #4831
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

wspolczuje mialam tak rok temu

aa myslalam ze powiesz ze sa gladsze myslalam ze wlosy przyciemnione wygladzaja sie

agatko u mnie w BXL to jest tak ze blond wlosy mocno rozjasnione powiedzmy to nosza polki i ruskie belgijskie dziewczyny sa naturalne i w sposobie ubrania jak i wygladzie zdarzaja sie oczywiscie wyjatki pozatym Belgia to kraj wielu narodow ale jak to mowia polke czy ruska widac na kilometr wlasnie poprzez te jasne rozjasniane wlosy..
Kiedys jak mialam czarne wlosy bylam brana za wloszke dzis odrazu polka czesto bywa to niemile rowniez jak przechodze obok kilku kolesi a oni lamanym polskim mowia "cien dobly"
A jesli chodzi o mode to zauwazylam mode na naturalny kolor wlosow moga byc farbowane ale wyglad naturalny
Jestem zdania ze nature nalezy podkreslic a nie ja zmieniac calkowicie

No ale ja to weteranka blondu 10 letniawiec marzy mi sie lekki spokoj dla wlosowi ta chec ujrzenia siebie w innym odcieniu bo w jasnym i czarnym to juz sie znam
A do jasnego blondu z takiego przyciemnienia mozna wrocic
I jak bylo z angina, antybiotyk?
Dlugo sie kurowalas?
Gardło boli jak sku...

Wlasnie to jest niemile polskie czy ruskie tlenione...stereotyp. Ale widać tam u Ciebie sie sprawdza.
Ja tez mialam dosc, odrostu nie bedzie tak widac, a zawsze moge do blondu wrocic.
Sprawdze, zobacze jak bedzie, co ludzie powiedza
To tez sie liczy jak ktoś obiektywnie Cię oceni.
Poszłam na calosc, im wiecej sie mysli tym potem trudniej wziac sie za czyny.
A tak rachu ciachu i juz.

Planuje jeszcze jak mi sie zmyje ta farba przed sierpniem Richesse albo Luo nałozyc, ale nie wiem jaki kolor. Zobacze

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzwoniłam do niej przed chwilą opowiedziałam wszystko dokładnie co i jak, jak paznokieć wygląda ten po mani i ten co odrasta etc..powołałam się na Twoje słowa i zarzuciłam paroma terminami na początku lekko dyskutowała ale byłam stanowcza i się przejęła chyba, bo czuć było poddenerwowanie, przykała ślinę i zaczęła tłumaczyć, że musiała wyrównać płytkę żeby lakier ładnie się prezentował a może to wina mojego zbyt głębokiego wycięcia skórek i dlatego tak (jasne, wycinam tak samo od X lat) albo może płytka zareagowała podrażnieniem..bla bla bla że to pierwszy jej przypadek w karierze bla bla..ale stanęło na tym, że mnie zaprasza ponownie na mani i zobaczy co da sie z tym zrobić, może lekko wyrówna, coś tam jeszcze, oczywiście, że bezpłatnie bo to nie moja wina.
No i oczywiście za tydzien, bo obłożona terminami od rana do wieczora

powodzenia z odrostem


No to czekam na fotki z buzią kuruj się

ehh zazdroszczę Wam,ja nadal walczę
Dzieki

ehh ja bym juz do takiej pani kosmetyczki nie chciala isc:/
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:39   #4832
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wyrowna? chyba zart tylko nie dawaj jej juz czasem tego polerowac czy pilowac

a jeszcze- jak polerowala to czulas cieplo na paznokciach/palcach?

zeby sie lakier lepiej trzymal wystarczy spolerowac tylko usuwajac polysk a nie żlebiąc dziury w paznokciu
no powiedziała, że minimalnie tę granicę może wyrówna ale zobaczy jak to wygląda. Jak dla mnie to też wydaje sie głupotą, nie dam jej nic polerować najwyżej niech mi trzaśnie frencza bo był boski

tak tak, czułam ciepło..

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

co do Rosjanek to bym powiedziała, że one są najbardziej wyluzowane w sprawie wyglądu zawsze odwalone jak na imprezę, mega mini, szpile, mocny make up i to tak na co dzien, jak byłam w Rosji to na początku szok, a potem już normalka, one po prostu tak się tam ubierają
a czy tlenione..wiecej chyba się na czarno robiła
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:41   #4833
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
I jak bylo z angina, antybiotyk?
Dlugo sie kurowalas?
Gardło boli jak sku...

Wlasnie to jest niemile polskie czy ruskie tlenione...stereotyp. Ale widać tam u Ciebie sie sprawdza.
Ja tez mialam dosc, odrostu nie bedzie tak widac, a zawsze moge do blondu wrocic.
Sprawdze, zobacze jak bedzie, co ludzie powiedza
To tez sie liczy jak ktoś obiektywnie Cię oceni.
Poszłam na calosc, im wiecej sie mysli tym potem trudniej wziac sie za czyny.
A tak rachu ciachu i juz.

Planuje jeszcze jak mi sie zmyje ta farba przed sierpniem Richesse albo Luo nałozyc, ale nie wiem jaki kolor. Zobacze



Dzieki

ehh ja bym juz do takiej pani kosmetyczki nie chciala isc:/
ja tez bym wiecej nie poszla albo kazala robic po mojemu

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no powiedziała, że minimalnie tę granicę może wyrówna ale zobaczy jak to wygląda. Jak dla mnie to też wydaje sie głupotą, nie dam jej nic polerować najwyżej niech mi trzaśnie frencza bo był boski

tak tak, czułam ciepło..
to niech robi frencha na przeprosiny ale bez polerki.
nie powinnas nic absolutnie czuc- tzn ze robila za mocno, za szybko i za dlugo...
i ja bym ja pouczyla- ze piluje czy poleruje sie tylko jedno pociagniecie w jednym miejscu nie wiecej! aby polysk zetrzec z pazurka a nie go oslabic!
rzezniczka

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no powiedziała, że minimalnie tę granicę może wyrówna ale zobaczy jak to wygląda. Jak dla mnie to też wydaje sie głupotą, nie dam jej nic polerować najwyżej niech mi trzaśnie frencza bo był boski

tak tak, czułam ciepło..

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

co do Rosjanek to bym powiedziała, że one są najbardziej wyluzowane w sprawie wyglądu zawsze odwalone jak na imprezę, mega mini, szpile, mocny make up i to tak na co dzien, jak byłam w Rosji to na początku szok, a potem już normalka, one po prostu tak się tam ubierają
a czy tlenione..wiecej chyba się na czarno robiła
wiele rosjanek ma naturalnie jasniutki blond lniany i dlatego na swiecie sa postrzegane jako tlenione
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:46   #4834
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez bym wiecej nie poszla albo kazala robic po mojemu


to niech robi frencha na przeprosiny ale bez polerki.
nie powinnas nic absolutnie czuc- tzn ze robila za mocno, za szybko i za dlugo...
i ja bym ja pouczyla- ze piluje czy poleruje sie tylko jedno pociagniecie w jednym miejscu nie wiecej! aby polysk zetrzec z pazurka a nie go oslabic!
rzezniczka

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------


wiele rosjanek ma naturalnie jasniutki blond lniany i dlatego na swiecie sa postrzegane jako tlenione
no to się zgadza zachrzaniała ostro z tym pilnikiem czy bloczkiem, nie wiem jak fachowo się nazywa
nie byłam u niej pierwszy raz ale z takim czymś to jeszcze nie wyszłam. Moze zły dzien miała faktycznie..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:53   #4835
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dokładnie, moja koleżanka ma prawdziwy skandynawski blond. Jej poziom to 12, jak nie jaśniej, ma słoneczno-perłowy odcień. Piękny i do tego chabrowe oczy i bardzo jasną karnację, nie może opalać się, bo jest tak jasna, ale próbuje. Jej brwi to poziom 10 lub 11 lekko ciepły. Ona nie jest zachwycona z tego koloru, chciałaby inny. Poza tym, wiele osób jej dokuczało, że tleni włosy. Prawda jest taka, że nie. Nawet od czubka rośnie jej biały blond. Tylko długości ma słoneczno-perłowe. Ma fenomenalny ten blond!

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Aha i ona jest Polką, tylko ma korzenie niemieckie i skandynawskie

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

ja jak miałam poziom 10 to przy jej włosach czułam się jak średnio-jasny blond. Nie żartuję! Tak ona ma jasne włosy. Mój naturalny to zaledwie poziom 8, który przechodzi w poziom 9 a latem jest nawet poziomem 10. W naturze mam takie ombre hair...i to mnie zawsze denerwowało...
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 15:54   #4836
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Ladny jest naturalny blond jasny
zreszta kazdy jest ladny
Mi sie po prostu znudzil, zmęczyl mnie ze tak powiem dalej blond ale ciemniejszy, i tyle
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 18:16   #4837
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
ja jak miałam poziom 10 to przy jej włosach czułam się jak średnio-jasny blond. Nie żartuję! Tak ona ma jasne włosy. Mój naturalny to zaledwie poziom 8, który przechodzi w poziom 9 a latem jest nawet poziomem 10. W naturze mam takie ombre hair...i to mnie zawsze denerwowało...
'Zaledwie' 8 Eh, ja przez to naturalne ombre jak to nazwałaś musiałam się zacząć farbować, bo po pierwsze te 6/7 lat temu nie było takiej mody, a po drugie ta moda do mnie nie trafia

Infatuated przepraszam, że się wtrącę, ale usprawiedliwianie że ta pani miała zły dzień, albo że miałaś źle wycięte skórki... że tak powiem siedzę w temacie i mnie aż trzęsie. Z ciałem drugiej osoby, klientki postępujemy delikatniej niż ze swoim własnym, bo jak robimy coś sobie to czujemy co się dzieje a u drugiej osoby już nie dlatego musimy kontrolować każdy ruch 5 razy bardziej... idź do tej pani porozmawiaj, niech Ci na otarcie łez zrobi frenczyk, ale patrz babie na ręce bo profesjonalistkom się takie rzeczy nie zdarzają
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 19:30   #4838
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny ma któraś z Was maila do loreala?
Chcialam o wody w farbach popytać.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:37   #4839
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

siedze z mieszanka farb na glowie
minelo z 10 minut a juz mam zolty odrost
oby bylo ładnie bo jak nie, to ja juz wiecej mieszanki 219 z a10 nie zdradze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 19:44   #4840
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z mieszanka farb na glowie
minelo z 10 minut a juz mam zolty odrost
oby bylo ładnie bo jak nie, to ja juz wiecej mieszanki 219 z a10 nie zdradze
A teraz co nalozylas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:00   #4841
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
'Zaledwie' 8 Eh, ja przez to naturalne ombre jak to nazwałaś musiałam się zacząć farbować, bo po pierwsze te 6/7 lat temu nie było takiej mody, a po drugie ta moda do mnie nie trafia

Infatuated przepraszam, że się wtrącę, ale usprawiedliwianie że ta pani miała zły dzień, albo że miałaś źle wycięte skórki... że tak powiem siedzę w temacie i mnie aż trzęsie. Z ciałem drugiej osoby, klientki postępujemy delikatniej niż ze swoim własnym, bo jak robimy coś sobie to czujemy co się dzieje a u drugiej osoby już nie dlatego musimy kontrolować każdy ruch 5 razy bardziej... idź do tej pani porozmawiaj, niech Ci na otarcie łez zrobi frenczyk, ale patrz babie na ręce bo profesjonalistkom się takie rzeczy nie zdarzają
Ja mam tak zaledwie poziom 8/9 bo moja koleżanka to ma dopiero jasne włosy Cudo przy jej włosach napisałam, że zaledwie

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

ja znalazłam tylko nr tel. to Loreal, ale sklepowy. Loreal Excellence:
0 801-105-501

maila do nich nie widzę
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 20:02   #4842
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Ja mam tak zaledwie poziom 8/9 bo moja koleżanka to ma dopiero jasne włosy Cudo przy jej włosach napisałam, że zaledwie

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

ja znalazłam tylko nr tel. to Loreal, ale sklepowy. Loreal Excellence:
0 801-105-501

maila do nich nie widzę
Juz jakiegos maila wygrzebałam, zobacze czy działa:P
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:06   #4843
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A teraz co nalozylas?
palette c10 mrozny srebrny blond z 219 popielaty blond
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:12   #4844
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Ja mam tak zaledwie poziom 8/9 bo moja koleżanka to ma dopiero jasne włosy Cudo przy jej włosach napisałam, że zaledwie
Wiem śmieję się Ja tez mam coś koło 8 a od słońca robiły się białe Ale wolę moją 8 do tego ciemne brwi i rzęsy (praktycznie czarne) i genialnie opalającą się skórę. Poza tym ja lubię farbować włosy mają ten blask którego zazwyczaj nawet zdrowym i zadbanym naturalkom brakuje
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:13   #4845
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny, koniecznie napisz, jak Ci wyjdzie Trzymam kciuki, aby chłodno i tak jak chcesz
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:14   #4846
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
palette c10 mrozny srebrny blond z 219 popielaty blond
O to pochwal sie po

A jak myslisz jak mi sie wymyje ten kolor co mam bo na pewno sie spłucze to moge nalozyc na calosc loreala recital sklepowego 8,3?
Czy dobiję wlosy?
Bo zielone chyba nie wyjda?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=394

Wychodzi o tak.

Nazwa myli, dlatego nie patrzylam na niego a teraz widze ze wychodzi mniej wiecej ciemno.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-06-27 o 20:16
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:19   #4847
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

jutro pewnie znowu będą wyścigi po tusz Max Factora. Ja go nie kupuję. Mam już Loreale-tusze Max jest dla mnie gorszy
w piątek rzucam się po odżywkę Issany. Będzie w promocji. Issana z babassu

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Agatu, to ona tak chłodno wychodzi. Zawsze myślałam, że będzie bardziej ciepły.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Agatu, Cannes też tak wychodzi jak u nutusi 16. Jest na tej stronie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=615712&page=4

tylko ona pisała, że aparat nie oddał tego koloru, bo w rzeczywistości jej kolor wychodzi, jak zdjęcie niżej jej zdjęć. Spójrz na całą tę stronę
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:42   #4848
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Po Isanę babassu też polecę chociaż mam jeszcze pół swojej

Na stronie L'Oreala http://www.lorealparis.pl/kontakt.aspx niby można wysłaś email do działu konsumenckiego ale mnie nie przekierowuje... szkoda że przy każdej sklepowej farbie nie ma stężenia wody fajnie byłoby wiedzieć co sobie kładziemy a głowę

Ten Cannes ładny, ale ja nie lubię farb L'Oreala i usilnie dążę do platyny Ostatnio widziałam na ulicy dziewczynę... miała śliczny kolor niby platyna ale odcień był genialny jakby taki lodowy aż miałam ochotę zapytać czym farbuje
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:51   #4849
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
jutro pewnie znowu będą wyścigi po tusz Max Factora. Ja go nie kupuję. Mam już Loreale-tusze Max jest dla mnie gorszy
w piątek rzucam się po odżywkę Issany. Będzie w promocji. Issana z babassu

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Agatu, to ona tak chłodno wychodzi. Zawsze myślałam, że będzie bardziej ciepły.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Agatu, Cannes też tak wychodzi jak u nutusi 16. Jest na tej stronie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=615712&page=4

tylko ona pisała, że aparat nie oddał tego koloru, bo w rzeczywistości jej kolor wychodzi, jak zdjęcie niżej jej zdjęć. Spójrz na całą tę stronę
Widzialam i mnie taki kolor pasuje bo jest naturalny. Z kolorem z opakowania nie ma nic wspolnego Dlatego pytam bunny czy zaszkodzę sobie nim.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Na stronie L'Oreala http://www.lorealparis.pl/kontakt.aspx niby można wysłaś email do działu konsumenckiego ale mnie nie przekierowuje... szkoda że przy każdej sklepowej farbie nie ma stężenia wody fajnie byłoby wiedzieć co sobie kładziemy a głowę

Ten Cannes ładny, ale ja nie lubię farb L'Oreala i usilnie dążę do platyny Ostatnio widziałam na ulicy dziewczynę... miała śliczny kolor niby platyna ale odcień był genialny jakby taki lodowy aż miałam ochotę zapytać czym farbuje
Wody na opakowaniach to byłoby coś

A było zapytac tę dziewczynę, co Ci szkodziło
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 20:56   #4850
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziewczyny, uciekam spać. Dobranoc każdej z Was życzę
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 20:59   #4851
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Po Isanę babassu też polecę chociaż mam jeszcze pół swojej

Na stronie L'Oreala http://www.lorealparis.pl/kontakt.aspx niby można wysłaś email do działu konsumenckiego ale mnie nie przekierowuje... szkoda że przy każdej sklepowej farbie nie ma stężenia wody fajnie byłoby wiedzieć co sobie kładziemy a głowę

Ten Cannes ładny, ale ja nie lubię farb L'Oreala i usilnie dążę do platyny Ostatnio widziałam na ulicy dziewczynę... miała śliczny kolor niby platyna ale odcień był genialny jakby taki lodowy aż miałam ochotę zapytać czym farbuje
czemu nie zapytalas do odwaznych swiat nalezy !
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:00   #4852
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
dziewczyny, uciekam spać. Dobranoc każdej z Was życzę
I ja zaraz się kłade do lozka dzis nawet w dzien podsypialam, a od leków to mi niedobrze i wymiotować sie chce:/
Ale kilka dni i się wyleczę, ważne zeby antybiotyk brać nawet jak objawy miną.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:06   #4853
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Fencze Pokaż wiadomość
Bunny, koniecznie napisz, jak Ci wyjdzie Trzymam kciuki, aby chłodno i tak jak chcesz
super wyszlo zdecydowanie najzimniejsza kombinacja jaka mialam- wyszlo mi jak c12- taka lodowata platyna z siwo-niebieskimi refleksami
i teraz mam mega dylemat bo zostalabym przy tej kombinacji ale tak mnie palilo w łeb ze myslalam ze sie posikam, a teraz jak zmylam nadal piecze i chyba strupki beda....
juz kiedys robilam c10 i teraz juz wiem czego odstawilam- bo mnie palilo niemilosiernie i do tego glowa mnie rozbolala
dlatego wole zostac przy 219 z a10- bo ta mieszanka mnie nic a nic nie piecze a kolor minimalnie cieplejszy....
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O to pochwal sie po

A jak myslisz jak mi sie wymyje ten kolor co mam bo na pewno sie spłucze to moge nalozyc na calosc loreala recital sklepowego 8,3?
Czy dobiję wlosy?
Bo zielone chyba nie wyjda?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=394

Wychodzi o tak.

Nazwa myli, dlatego nie patrzylam na niego a teraz widze ze wychodzi mniej wiecej ciemno.
mysle ze po cieplym bezu spokojnie mozesz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:13   #4854
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super wyszlo zdecydowanie najzimniejsza kombinacja jaka mialam- wyszlo mi jak c12- taka lodowata platyna z siwo-niebieskimi refleksami
i teraz mam mega dylemat bo zostalabym przy tej kombinacji ale tak mnie palilo w łeb ze myslalam ze sie posikam, a teraz jak zmylam nadal piecze i chyba strupki beda....
juz kiedys robilam c10 i teraz juz wiem czego odstawilam- bo mnie palilo niemilosiernie i do tego glowa mnie rozbolala
dlatego wole zostac przy 219 z a10- bo ta mieszanka mnie nic a nic nie piecze a kolor minimalnie cieplejszy....

mysle ze po cieplym bezu spokojnie mozesz
Mnie po alfie z 9% wodą piekło i mialam strupy. Miedzy innymi dlatego juz zrezygnowałam z takiego blondu.

To wiesz co jak bede zamierzała farbować za jakiś miesiac pewnie zeby zrownac kolor (liczyłam sie z tym) wkleję zdjecia i podpowiesz.
Aaa i źle napisałam czym miałam robione, bo juz sie dowiedziałam byłam juz chyba zamulona ze pisałam jak pisalam bo mialam najpierw farbę bez uteniacza samą na włosy 8,3 i 8 (ale 8 bardzo mało) i na to 8,31 z 6% wodą a na odrost 8,13 też z 6% wodą. Oni to jakos nazywali w salonie jak słuchałam ze "na ciepło zapigmentują zeby było mniejsze ryzyko zieleni". Ale jak siedzialam z tym 8,3 to miałam glona, nie powiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:19   #4855
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mnie po alfie z 9% wodą piekło i mialam strupy. Miedzy innymi dlatego juz zrezygnowałam z takiego blondu.

To wiesz co jak bede zamierzała farbować za jakiś miesiac pewnie zeby zrownac kolor (liczyłam sie z tym) wkleję zdjecia i podpowiesz.
Aaa i źle napisałam czym miałam robione, bo juz sie dowiedziałam byłam juz chyba zamulona ze pisałam jak pisalam bo mialam najpierw farbę bez uteniacza samą na włosy 8,3 i 8 (ale 8 bardzo mało) i na to 8,31 z 6% wodą a na odrost 8,13 też z 6% wodą. Oni to jakos nazywali w salonie jak słuchałam ze "na ciepło zapigmentują zeby było mniejsze ryzyko zieleni". Ale jak siedzialam z tym 8,3 to miałam glona, nie powiem
dla mnie to jest dziwne bo jak robie na 12% to mnie nie piecze a na 9 pali zywym ogniem wiec mysle ze to po prostu wina farby raczej- c10 musi miec cos w skladzie co mnie piecze,widac uczula, czego a10 czy 219 nie ma...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:26   #4856
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dla mnie to jest dziwne bo jak robie na 12% to mnie nie piecze a na 9 pali zywym ogniem wiec mysle ze to po prostu wina farby raczej- c10 musi miec cos w skladzie co mnie piecze,widac uczula, czego a10 czy 219 nie ma...
Mnie 9 pieką i ja to wiem. Ale u Ciebie ewidentnie farba. Nie rób nią, szkoda skóry głowy po 219 masz piękny efekt, bez roznicy praktycznie, po co sie katowac. A potem rożne ekscesy z wlosami i skóra głowy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:30   #4857
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Czy ktos uzywał farby Cromatone z Was?? Moja koleżaka farbuje ta farba od kilku miesięcy kolor za każdym razem idealny.Kusi mnie żeby wypróbowac odcienie superrozjasniajace - perłowy blond.

Tak własnie czytam o Waszych przebojach z wodami a ja powiem że po ostatnim farbowaniu na wodzie 12% nie czułam dyskomfortu ani nie miałam strupów.
3 dzień z rzędu myje włosy szamponem do blondu Joanny i na same końcówki kłade Glorie i mam taka burze puszystych włosów że hej Moje przyklapnięte włosy to efekt zbyt dużej ilości nakładania masek i odzywek , których nie żałowałam sobie ...
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 21:49   #4858
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
siedze z mieszanka farb na glowie
minelo z 10 minut a juz mam zolty odrost
oby bylo ładnie bo jak nie, to ja juz wiecej mieszanki 219 z a10 nie zdradze
Ooo i woda 10,5?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super wyszlo zdecydowanie najzimniejsza kombinacja jaka mialam- wyszlo mi jak c12- taka lodowata platyna z siwo-niebieskimi refleksami
i teraz mam mega dylemat bo zostalabym przy tej kombinacji ale tak mnie palilo w łeb ze myslalam ze sie posikam, a teraz jak zmylam nadal piecze i chyba strupki beda....
juz kiedys robilam c10 i teraz juz wiem czego odstawilam- bo mnie palilo niemilosiernie i do tego glowa mnie rozbolala
dlatego wole zostac przy 219 z a10- bo ta mieszanka mnie nic a nic nie piecze a kolor minimalnie cieplejszy....

mysle ze po cieplym bezu spokojnie mozesz
O kurcze, a to dziwne skoro c12 itd cie nie piekło a c10

A powiedz mi, jak z jasnością w porównaniu do wody 12 %?;> jak 10,5 jest??

Mi sie po tej mieszance minimalnie góra odznacza na cieplejszy taki rudawo-złoty. Ale to zależy pod jakim kątem sie ustawie itd. Generalnie jest ok, podoba mi sie
Tak czy siak mam ochote spróbować alfy Żeby zobaczyć jak bedzie z kondycją włosów bo już coraz dłuższe i dłuższe a ja cel do talii mam ;> Po Palette niby ok ale chce sprawdzić czy nie bedzie po czymś lepiej


A sie zdenerwowałam.... To babsko nadal nie tknęło mojej pracy Dopiero jedną z nas trzech sprawdziła
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:01   #4859
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witajcie kobietki ;*

widzę, że znacie się na rzeczy, więc mam nadzieję, że coś mi poradzicie
Otóż, chodzi o to, że schodziłam z ciemnego brązu etapami:
I dekoloryzacja u fryzjera - jednak zeszłam do takiego karmelowego bo nie chciałam zaraz na blond .
II rozjaśnianie sama w domu - oczywiście efekt wiadomy - góra włosów biała, potem żółć i marchewa blada no więc żeby zniwelować marchewę, nałożyłam Joanne gołębi popiel .
Kolor wyszedł fajny, taki złoty blond. Jednak pod spodem włosy mają odcień blado-rudy . widzę to zwłaszcza wtedy, gdy przyłożę włosy ze spodu czy końcówki pod część górną .

Wiecie może jak to wyrównać aby osiągnąć ładny blond ? Czy farba rozjaśniająca np. Wellaton 12/0 dałaby z tym radę?


Liczę na waszą pomoc


PS. dodałabym foto, ale jestem tu świeżaczkiem i nie bardzo wiem jak ;P
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 22:04   #4860
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ladnie wzielo mi na platynke. Ta 10.5 woda ok.
Jest jasno jak bylo,tylko chlodniej.

Czeko to probuj alfe 11.11.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.