Makeup Geek. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 23:14   #481
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
O, czyli Marlena wypuszcza swoją wersję? Jakiś czas temu wychwalala podobne rozwiązanie z dose of color.
Na razie odsłoniła jedynie rąbek tajemnicy maziając się kilkoma w filmiku o ulubieńcach i obiecując, że przed ich pojawieniem się w sklepie zaserwuje fanom bardziej konkretne swatche, wraz z ich omówieniem.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 00:35   #482
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Makeup Geek.

I słowo stało się ciałem (a przynajmniej filmem) - mamy youtube'owe zeznanie Marleny na temat nowej kolekcji. https://www.youtube.com/watch?v=Pf3sNT6UQ4I . Jak zwykle same samozachwyty, tylko czemu wydaje mi się, że większość kolorów to powtórka z rozrywki, a maty podczas robienia swatchy (jak ona się męczy intensywnie je pocierając) odsłaniają swą nędzną naturę.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 11:19   #483
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
I słowo stało się ciałem (a przynajmniej filmem) - mamy youtube'owe zeznanie Marleny na temat nowej kolekcji. https://www.youtube.com/watch?v=Pf3sNT6UQ4I . Jak zwykle same samozachwyty, tylko czemu wydaje mi się, że większość kolorów to powtórka z rozrywki, a maty podczas robienia swatchy (jak ona się męczy intensywnie je pocierając) odsłaniają swą nędzną naturę.
Kilka dni temu odebrałam paczkę z pierwszymi cieniami makeup geek i jak zobaczyłam pigmentację matów to byłam w szoku. Wszędzie się zachwycają, mówią o rewelacyjnej pigmentacji, a tak naprawdę jest słaba... Mimo to bardzo dobrze mi się pracuje tymi cieniami i jestem z nich bardzo zadowolona.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 01:44   #484
NewNia
Raczkowanie
 
Avatar NewNia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Makeup Geek.

Hej, dawno mnie tu nie było, a tymczasem chęć na mg zagląda do okien ;D Widziałam, że można zamówić już z polskiej stronki cienie, ale... jeśli znów z naszego forum znalazłyby się chętne na nasze zamówienie... hmmm chyba skusiłabym się na duochromy (kiedy tylko się pojawią sypkie, a jak nie to w panach) pozdrawiaaaam
__________________
New Life, New Style NewNia...
NewNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:50   #485
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez NewNia Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było, a tymczasem chęć na mg zagląda do okien ;D Widziałam, że można zamówić już z polskiej stronki cienie, ale... jeśli znów z naszego forum znalazłyby się chętne na nasze zamówienie... hmmm chyba skusiłabym się na duochromy (kiedy tylko się pojawią sypkie, a jak nie to w panach) pozdrawiaaaam
W polskich sklepach internetowych jest mały wybór (tzn. duży, tylko są wieczne braki)
Ja ostatnio zamawiałam w beautybay i jestem z nich zadowolona. Paczka szła z Anglii, to też o cło nie musiałam się martwić. I przesyłka jest darmowa od 20€, do czego nie trudno dobić z ich asortymentem
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:19   #486
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez NewNia Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tu nie było, a tymczasem chęć na mg zagląda do okien ;D Widziałam, że można zamówić już z polskiej stronki cienie, ale... jeśli znów z naszego forum znalazłyby się chętne na nasze zamówienie... hmmm chyba skusiłabym się na duochromy (kiedy tylko się pojawią sypkie, a jak nie to w panach) pozdrawiaaaam
Gdyby byli chętni zawsze można coś zorganizować





Cytat:
Napisane przez highheelsjunkie Pokaż wiadomość
W polskich sklepach internetowych jest mały wybór (tzn. duży, tylko są wieczne braki)
Ja ostatnio zamawiałam w beautybay i jestem z nich zadowolona. Paczka szła z Anglii, to też o cło nie musiałam się martwić. I przesyłka jest darmowa od 20€, do czego nie trudno dobić z ich asortymentem
Polecasz Beauty Bay? To byłaby bardzo korzystna opcja (chociaż ceny na pewno mają wyższe od sklepu firmowego) i nie musimy ograniczać się do muga. Kiedyś chciałam coś stamtąd zamówić, ale czytałam, że często paczki giną, a ich obsługa ma to gdzieś.
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:29   #487
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Polecasz Beauty Bay? To byłaby bardzo korzystna opcja (chociaż ceny na pewno mają wyższe od sklepu firmowego) i nie musimy ograniczać się do muga. Kiedyś chciałam coś stamtąd zamówić, ale czytałam, że często paczki giną, a ich obsługa ma to gdzieś.
Całkiem niedawno zamówiłam od nich MUG Creme Brulee (nigdzie w Polsce nie był dostępny), Z Palette i jeden z pędzli Morphe. Nie brałam opcji z trackingiem, a paczka przyszła w ciągu ok. 2 tygodni. To było moje pierwsze zamówienie od nich, więc nie wiem jak z zaginięciami. Może miałam szczęście? Chociaż bez cyrku się nie obyło, bo w skrzynce pocztowej zastałam same produkty zawinięte dość niechlujnie w folię bąbelkową, z małym kawałeczkiem tektury wyrwanej z paczki. Założyłam, że to wina polskiego doręczyciela (o dziwo InPost), nie chciało mu się wypisywać awizo, więc rozwalił paczkę i wepchnął samą zawartość do skrzynki, szczególnie, że na kawałku tektury nie było mojego adresu. Ale że zawartość się zgadzała i nic nie było uszkodzone, stwierdziłam, że szkoda mi nerwów, żeby składać skargi.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 15:27   #488
paplinka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Makeup Geek.

Z chęcią się dołącze do zamówienia

Edytowane przez paplinka87
Czas edycji: 2016-06-15 o 15:29
paplinka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 01:42   #489
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Makeup Geek.

Złożyłam pierwsze zamowienie, mam nadzieje będę zadowolona z cieni, nie moge sie juz doczekać aż je dostanę
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 11:45   #490
88Martyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Makeup Geek.

Ja jestem chetna na zamówienie
88Martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 09:10   #491
88Martyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Makeup Geek.

czy ktos chetny na kolejne zamowienie?
88Martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 13:14   #492
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Taka cisza? 😞 od czasu ostatniego zamówienia ukazało się naprawdę wiele nowości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 14:37   #493
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Taka cisza? 😞 od czasu ostatniego zamówienia ukazało się naprawdę wiele nowości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co np?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 14:46   #494
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A co np?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poza cieniami np. rozświetlacze, bronzery (chociaż one akurat nie spotkały się tu z entuzjazmem) eyelinery. Ale nawet wyłącznie wśród cieni jest całkiem sporo nowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 09:39   #495
88Martyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Makeup Geek.

no wlasnie moze uzbiera sie grono chetnych
88Martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 18:57   #496
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Makeup Geek.

Ja chętnie dołącze
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 20:00   #497
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Makeup Geek.

Ja tez
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 21:36   #498
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Makeup Geek.

Również zgłaszam akces
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 20:07   #499
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Ok, czyli ustalone
W moim podpisie znajduje się link do arkusza. W pierwszej karcie jest aktualne zamówienie.
Jako datę końcową wyznaczyłam 20.11. Jak zwykle wszystko się pewnie przedłuży, ale chciałabym, aby do każdego paczki trafiły jeszcze przed Bożym Narodzeniem (na przesyłkę z USA trzeba liczyć ok. trzech tygodni, a i ostatnio UC szaleje z trzymaniem paczek).
MUG też zamierza wypuścić płynne szminki, czy jest ktoś nimi zainteresowany? Mogę to uwzględnić, gdyby konieczne było dzielenie paczek.

88Martyna, czy twoja lista z poprzedniego zamówienia jest wciąż aktualna? W ogóle przepraszam, że nic wcześniej nie udało się zorganizować.

Mam jeszcze pytanie do was, czy interesują was zamówienia z innych sklepów? pozzzziomka zasugerowała ColourPop (przepraszam, ale dopiero teraz, po zalogowaniu na komputerze, zobaczyłam twoją wiadomość...), który już wysyła do Polski i ma całkiem przystępne ceny oraz darmową przesyłkę przy zamówieniu powyżej 50$
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 20:43   #500
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Ok, czyli ustalone
W moim podpisie znajduje się link do arkusza. W pierwszej karcie jest aktualne zamówienie.
Jako datę końcową wyznaczyłam 20.11. Jak zwykle wszystko się pewnie przedłuży, ale chciałabym, aby do każdego paczki trafiły jeszcze przed Bożym Narodzeniem (na przesyłkę z USA trzeba liczyć ok. trzech tygodni, a i ostatnio UC szaleje z trzymaniem paczek).
MUG też zamierza wypuścić płynne szminki, czy jest ktoś nimi zainteresowany? Mogę to uwzględnić, gdyby konieczne było dzielenie paczek.

88Martyna, czy twoja lista z poprzedniego zamówienia jest wciąż aktualna? W ogóle przepraszam, że nic wcześniej nie udało się zorganizować.

Mam jeszcze pytanie do was, czy interesują was zamówienia z innych sklepów? pozzzziomka zasugerowała ColourPop (przepraszam, ale dopiero teraz, po zalogowaniu na komputerze, zobaczyłam twoją wiadomość...), który już wysyła do Polski i ma całkiem przystępne ceny oraz darmową przesyłkę przy zamówieniu powyżej 50$
Kochana,

ja nie mam office'a na prywatnym kompie - musze Cię prosić o dopisanie moich rzeczy

MAKEUP GEEK FOILED EYESHADOW PAN - CURTAIN CALL
$ 10

https://www.makeupgeek.com/makeup-ge...tain-call.html

BRUSH - FOILED BRUSH
$8.50

https://www.makeupgeek.com/makeup-ge...sh-foiled.html

MAKEUP GEEK HIGHLIGHTER - DAYBREAK
$20.00

https://www.makeupgeek.com/makeup-ge...-daybreak.html
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 21:13   #501
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Makeup Geek.

Ja niestety rezygnuję, ponieważ kupiłam już w Pl. jestem ciekawa czy dużo przepłaciłam.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2016-11-15 o 21:26
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 21:56   #502
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Kochana,

ja nie mam office'a na prywatnym kompie - musze Cię prosić o dopisanie moich rzeczy

MAKEUP GEEK FOILED EYESHADOW PAN - CURTAIN CALL
$ 10

https://www.makeupgeek.com/makeup-ge...tain-call.html

BRUSH - FOILED BRUSH
$8.50

https://www.makeupgeek.com/makeup-ge...sh-foiled.html

MAKEUP GEEK HIGHLIGHTER - DAYBREAK
$20.00

https://www.makeupgeek.com/makeup-ge...-daybreak.html
Dodałam, aczkolwiek nie mam pojęcia, w czym tkwi problem - arkusz jest na Google Docs, więc powinien otwierać się przez ich program do edycji. Tak właśnie u mnie się dzieje, tzn. po kliknięciu na link otwiera się Google Docs.
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 23:48   #503
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Makeup Geek.

Wpisałam swoje zamówienia, ale miałam z tym pewien problem (nick wszedł bez kłopotów, natomiast nazwy cienie, ich cena i linki musiałam wstawiać poz zaznaczeniu prawym przyciskiem "dodaj notatkę") - może to urok Windowsa 10. Colour Pop kusi, ale w tym momencie odpuszczę - kurs dolara po wygranej Trumpa przeraża .
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 05:55   #504
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Dodałam, aczkolwiek nie mam pojęcia, w czym tkwi problem - arkusz jest na Google Docs, więc powinien otwierać się przez ich program do edycji. Tak właśnie u mnie się dzieje, tzn. po kliknięciu na link otwiera się Google Docs.
Dziękuję, bardzo mozliwe, ze jestem po prostu informatycznym cięzkim przypadkiem
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 11:42   #505
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Makeup Geek.

Czy mógłby teraz ktoś spróbować?

To na pewno nie zależy od systemu (sama mam win10), wchodziłam na arkusz z kilku kont i za każdym razem nie miałam żadnych problemów z dopisaniem czegokolwiek. W samym arkuszu też nic nie zmieniałam od ostatniego zamówienia, leżał na dysku i czekał, aż ktoś się nim zainteresuje. Hm...

Jeśli nie uda się tego dziś rozwiązać, to wrócimy do zamówień w wątku.
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 14:26   #506
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Poza cieniami np. rozświetlacze, bronzery (chociaż one akurat nie spotkały się tu z entuzjazmem) eyelinery. Ale nawet wyłącznie wśród cieni jest całkiem sporo nowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm Sama nie wiem Wszystkiego w sumie mam aktualnie za dużo, paletek cieni doliczylam się ostatnio ponad 30 A ile jeszcze pojedynczych
Choć może bym coś działa, to jeszcze do 20tego
dam znac


Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Ok, czyli ustalone
W moim podpisie znajduje się link do arkusza. W pierwszej karcie jest aktualne zamówienie.
Jako datę końcową wyznaczyłam 20.11. Jak zwykle wszystko się pewnie przedłuży, ale chciałabym, aby do każdego paczki trafiły jeszcze przed Bożym Narodzeniem (na przesyłkę z USA trzeba liczyć ok. trzech tygodni, a i ostatnio UC szaleje z trzymaniem paczek).
MUG też zamierza wypuścić płynne szminki, czy jest ktoś nimi zainteresowany? Mogę to uwzględnić, gdyby konieczne było dzielenie paczek.

88Martyna, czy twoja lista z poprzedniego zamówienia jest wciąż aktualna? W ogóle przepraszam, że nic wcześniej nie udało się zorganizować.

Mam jeszcze pytanie do was, czy interesują was zamówienia z innych sklepów? pozzzziomka zasugerowała ColourPop (przepraszam, ale dopiero teraz, po zalogowaniu na komputerze, zobaczyłam twoją wiadomość...), który już wysyła do Polski i ma całkiem przystępne ceny oraz darmową przesyłkę przy zamówieniu powyżej 50$
ColourPop, to jeszcze pisałam, gdy nie było darmowej wys od 50$ Odkąd jest, to już w sumie bez sensu robić zbiorowe, 50$ To prosto uzbierać Ja w sumie odkąd ColourPop wysyła do Pl już 3 razy od nich zamawialam

A jest coś teraz w promocji z MUG
A i na ich płynne pomadki skusilabym się A kiedy wejdą?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 21:05   #507
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Hmm Sama nie wiem Wszystkiego w sumie mam aktualnie za dużo, paletek cieni doliczylam się ostatnio ponad 30 A ile jeszcze pojedynczych
Choć może bym coś działa, to jeszcze do 20tego
dam znac




ColourPop, to jeszcze pisałam, gdy nie było darmowej wys od 50$ Odkąd jest, to już w sumie bez sensu robić zbiorowe, 50$ To prosto uzbierać Ja w sumie odkąd ColourPop wysyła do Pl już 3 razy od nich zamawialam

A jest coś teraz w promocji z MUG
A i na ich płynne pomadki skusilabym się A kiedy wejdą?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Powiedz mi kto dostarcza Colourpopy w PL? Poczta Polska, Inpost, firma kurierska?
Zamawiałam pierwszy raz, przesyłka właśnie dotarła do Turcji
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 22:41   #508
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Powiedz mi kto dostarcza Colourpopy w PL? Poczta Polska, Inpost, firma kurierska?
Zamawiałam pierwszy raz, przesyłka właśnie dotarła do Turcji
Do Turcji? To jakiś błąd - idzie listem poleconym Poczta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 07:18   #509
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Do Turcji? To jakiś błąd - idzie listem poleconym Poczta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No jak byk jest w trakcingu, ze obecnie jest w Istanbule, obecny status w transporcie do miejsca przeznaczenia

Kurde, mam nadzieje, ze nie bede czekała teraz 2 mce na wyjasnienie sprawy

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Czy mógłby teraz ktoś spróbować?

To na pewno nie zależy od systemu (sama mam win10), wchodziłam na arkusz z kilku kont i za każdym razem nie miałam żadnych problemów z dopisaniem czegokolwiek. W samym arkuszu też nic nie zmieniałam od ostatniego zamówienia, leżał na dysku i czekał, aż ktoś się nim zainteresuje. Hm...

Jeśli nie uda się tego dziś rozwiązać, to wrócimy do zamówień w wątku.

Kochane, przepraszam, ale właśnie nałożyłam rozświetlacz z nowej paletki Tarte, która do mnie dotarła i jest tak podobny do Daybreaka, którego chciałam, że szkoda mi 20 dolarów na dublowanie kolorów.
Z kolei cień pokazał sie w polskim sklepie i cena (biorac pod uwagę koszt wysyłki z usa, róznice kursowe i ew cło) jest na tyle korzystna, ze go kupię (bede miała za 2 dni, a widzę, że chętnych na razie niewiele i nie wiadomo czy zamowienie dojdzie do skutku)
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 10:22   #510
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Makeup Geek.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
No jak byk jest w trakcingu, ze obecnie jest w Istanbule, obecny status w transporcie do miejsca przeznaczenia

Kurde, mam nadzieje, ze nie bede czekała teraz 2 mce na wyjasnienie sprawy

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------




Kochane, przepraszam, ale właśnie nałożyłam rozświetlacz z nowej paletki Tarte, która do mnie dotarła i jest tak podobny do Daybreaka, którego chciałam, że szkoda mi 20 dolarów na dublowanie kolorów.
Z kolei cień pokazał sie w polskim sklepie i cena (biorac pod uwagę koszt wysyłki z usa, róznice kursowe i ew cło) jest na tyle korzystna, ze go kupię (bede miała za 2 dni, a widzę, że chętnych na razie niewiele i nie wiadomo czy zamowienie dojdzie do skutku)
To nie wiem Ja mam też problem z ostatnią przesyłką Cały czas wisi z statusem Stany, a już powinna być Przypuszczam, ze trzeba bedzie reklamować Miał ktoś może taki problem, ze nie doszło zamówienie ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-18 12:01:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.