Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-08, 08:26   #1981
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie jakąś hybrydę dającą taki mleczny efekt jak na zdjęciu?
Wygląda identycznie jak gelish little princess
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 10:02   #1982
sabi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam,
Czy lakiery hybrydowe cosmetics zone mają dobry skład? nie posiadający toluenu, formaldehydu i komfory? natknęłam się na artykuł gdzie pisało o lakierach shellac, że są bezpieczne, ale trochę drogie są... A spotkałam się z dość pozytywnymi opiniami na temat cosmetics zone, niestety nie uzyskałam żadnych informacji bezpośrednio od sprzedawcy... (napisałam do cosmetics zone po czym otrzymałam maila zwrotnego,żę skład podany jest na butelce.... no ale ja po zakupie to już nie potrzebuje wiedzieć przecież...)
pozdrawiam
sabi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-08, 16:35   #1983
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez sabi87 Pokaż wiadomość
Witam,
Czy lakiery hybrydowe cosmetics zone mają dobry skład? nie posiadający toluenu, formaldehydu i komfory? natknęłam się na artykuł gdzie pisało o lakierach shellac, że są bezpieczne, ale trochę drogie są... A spotkałam się z dość pozytywnymi opiniami na temat cosmetics zone, niestety nie uzyskałam żadnych informacji bezpośrednio od sprzedawcy... (napisałam do cosmetics zone po czym otrzymałam maila zwrotnego,żę skład podany jest na butelce.... no ale ja po zakupie to już nie potrzebuje wiedzieć przecież...)
pozdrawiam
Ja się na ich etykiecie tych składników nie doczytałam. Jak będziesz bardzo potrzebowała to wysilę wzrok i podam dokładny skład
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 00:17   #1984
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

CZ ma mleczny kolorek 080
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 11:18   #1985
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Fakt, CZ ma podobny kolor, z tym, że wymagający sporo warstw dla takiego efektu...


Wczoraj Indigo przeszło wszelkie moje oczekiwania
Paczka została dostarczona osobiście przez przedstawicielkę firmy, z przeprosinami, że paczkę dostałam po 6 dniach, a nie w sobotę... Kupili mnie O gratisach juz nie wspomnę

Swoją drogą straszne gęściochy! Do tej pory używałam CZ i IBD, zobaczymy czy się zaprzyjaźnimy
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 12:22   #1986
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja zamawiałam u nich 1-go i jeszcze paczki nie dostałam pisali że mają takie duże opóźnienia ze względu na promocję świąteczną.
No cóż, liczę na gratisy
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:40   #1987
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

witajcie
kupowała któraś z Was może bazę gelish u tego sprzedawcy http://allegro.pl/harmony-gelish-baz...853678160.html ?
leobert niestety nie ma i szukam u kogoś innego, ale boję się żeby podróbki nie kupić...
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 14:42   #1988
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Witam, mam do was kilka pytań i będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Do tej pory używała lakierów z CZ - nie mogę narzekać. Zauważyłam że ostatnio na topie są lakiery z semilac
1. Jak się trzymają i kryją?
2. jak z tej firmy ma się baza i top?
3. Jaki lakier matujący jest wart zakupu?
Teraz używałam bazy i topu z indigo ( z CZ jest do niczego )ale już mi się kończy i muszę coś kupić.
Z góry przepraszam jeśli się powtarzam z pytaniami ale przy małym dziecku ciężko mi wszystko przeczytać.
Pozdrawiam
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:53   #1989
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez lid-ka Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam mały problem przytrzasnęłam sobie palec, a własciwie paznokieć kciuka drzwiami od samochodu (nie pytajcie, jak to zrobiłam - pośpiech i tyle). miałam na szczęście hybrydę na paznokciach, co prawda tę 3w1 z CZ więc trochę mniej niż przy tradycyjnej hybrydzie, ale paznokieć cały siny, palec spuchnięty. Boję się, że zejdzie paznokieć, a to by była masakra. Miał ktoś taki przypadek? Macie jakieś rady dla takiej gapy jak ja?
a ja Cię pocieszę bo też tak raz sobie zrobiłam i o dziwo paznokieć mi nie zszedł
musiałam tylko malować ciemnymi kolorami, aby siniaka widać nie było
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:01   #1990
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

i jeszcze mam jedno pytanko, bo chyba nie było na ten temat nic (staram się śledzić wątek na bieżąco)
jak zrobione są pazurki z załączonej fotki
chodzi mi o to tło co jest wzorek
czym i jak jest to zrobione???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1604966_773306222736759_1821730880890815116_n.jpg (48,5 KB, 107 załadowań)
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:07   #1991
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

witam

Zamierzam zglębić temat lakierów hybrydowych, będę Was podczytywać i na pewno się udzielać. Chciałabym robić paznokcie hybrydowe - głównie sobie.
nie mam poki co aspiracji zeby innym, moze jeśli zdobędę doświadczenie.

przyjmiecie mnie?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 18:21   #1992
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Dlaczego moje lakiery z CZ po pewnym czasie robią się jak kamień? trzymam je w pokojowej temp. może powinnam w lodówce, szkoda mi je wyrzucać nie zużyte, co robić?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:37   #1993
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
i jeszcze mam jedno pytanko, bo chyba nie było na ten temat nic (staram się śledzić wątek na bieżąco)
jak zrobione są pazurki z załączonej fotki
chodzi mi o to tło co jest wzorek
czym i jak jest to zrobione???
To jest w stylu efektu rajstop / koronki różnie nazywają. Jedni malują paznokcie jasnym lakierem i na to czarny wzorek i póżniej top wymieszany z czernią dzięki czemu otrzymujemy transparentny kolor. Na koniec top i gotowe. Inny nie malują jasnym lakieremm tylko na bazie robią wzorek i na to mieszanka czerni z topem
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:10   #1994
olivenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Witam, mam do was kilka pytań i będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Do tej pory używała lakierów z CZ - nie mogę narzekać. Zauważyłam że ostatnio na topie są lakiery z semilac
1. Jak się trzymają i kryją?
2. jak z tej firmy ma się baza i top?
3. Jaki lakier matujący jest wart zakupu?
Teraz używałam bazy i topu z indigo ( z CZ jest do niczego )ale już mi się kończy i muszę coś kupić.
Z góry przepraszam jeśli się powtarzam z pytaniami ale przy małym dziecku ciężko mi wszystko przeczytać.
Pozdrawiam
Ogólnie zakpiłam 3 kolory z semilaca ale mi nie spasowały...jedynie mgiełka nr 91.ladnie sie trzymał i nakladal,mam kolor 47 i 54-musze dac 4 warstwy by było pełne krycie,pozatym trzymał sie krocej niz inne lakiery hybrydowe...chodzi o delikatne odpryski.Ja polecam baze i top mollon pro lub spn.Pracuje na tych dwóch firmach,choc oczywiscie mam lakiery z indigo,mistero milano i semilaca -zakupilam po 2,3 sztuki dla porównania,ale po wielu próbach moimi markami są Mollon Pro i Spn.polecam.
olivenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:15   #1995
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

a czy baza mollon i top dobrze wspolgra z lakierami semilac?
chce robic hybrydy tylko sobie i tesciowej i wlasnie zalezy mi na tym zeby troszke zaoszczedzic.
chcialabym wlasnie zainwestowac w baze i top lepszy a czy z semilackiem to sie zgrywa i dobrze trzyma wtedy?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:20   #1996
olivenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witam efekt"koronki "uzyskuje sie po przez zmieszanie hybrydy kolor czarny z topem np. kolor bezbarwny wtedy tworzy się taka czarna mgiełka na paznokciu(nakłada się pedzelkiem do zelu na paznokiec)a pozniej jesli masz paint gel czarny ja mam np. z spn koszt 30zł +pędzelek cieniutki do zdobień i tworzysz na tym wzorki jakie chcesz.Na tym polega to zdobienie.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Ja mam Mollon Pro baze i top i nakładałam na to lakier z semilaca.Wspólgrają ze sobą,ale jeśli moge ci doradzić to lakiery z SPN są bardzo dobre tez maja mala pojemnosc za 22 zł i sa naserio fajne.Bo mollon fakt faktem ma tylko duze pojemnosci wieć u mnie np.koszt w hurtowni mollona to 50zł.Natomiast teraz zainwestowałam w 10 kolorków nowych z Spn bo mi bardzo spasowały pod wzgledem trwalosci,pojemnosci i konsystencji(wystarczą dwie warstwy i jest pelne krycie),a semilaca 4 warstwy dawalam i szczerze mowiac jakbym dala piata warstwe to byloby dopiero moge powiedziec fajnie pokryte więc jak dla mnie strata czasu.
olivenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 21:22   #1997
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez olivenka Pokaż wiadomość
Witam efekt"koronki "uzyskuje sie po przez zmieszanie hybrydy kolor czarny z topem np. kolor bezbarwny wtedy tworzy się taka czarna mgiełka na paznokciu(nakłada się pedzelkiem do zelu na paznokiec)a pozniej jesli masz paint gel czarny ja mam np. z spn koszt 30zł +pędzelek cieniutki do zdobień i tworzysz na tym wzorki jakie chcesz.Na tym polega to zdobienie.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Ja mam Mollon Pro baze i top i nakładałam na to lakier z semilaca.Wspólgrają ze sobą,ale jeśli moge ci doradzić to lakiery z SPN są bardzo dobre tez maja mala pojemnosc za 22 zł i sa naserio fajne.Bo mollon fakt faktem ma tylko duze pojemnosci wieć u mnie np.koszt w hurtowni mollona to 50zł.Natomiast teraz zainwestowałam w 10 kolorków nowych z Spn bo mi bardzo spasowały pod wzgledem trwalosci,pojemnosci i konsystencji(wystarczą dwie warstwy i jest pelne krycie),a semilaca 4 warstwy dawalam i szczerze mowiac jakbym dala piata warstwe to byloby dopiero moge powiedziec fajnie pokryte więc jak dla mnie strata czasu.
dziekuje za opinie i pomoc
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 11:20   #1998
kornela90
Raczkowanie
 
Avatar kornela90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny
Może zacznę od tego, że jestem totalnym żółtodziobem jeżeli chodzi o pazurki, ale chciałabym zacząć robić hybrydy, może nawet żele. Przeglądałam wcześniejsze posty, naczytałam się o lampach, ale jak wiadomo najlepiej zapytać osób, które mają doświadczenie.
Tak więc zaczynając od lampy lepsza LED czy UV? Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale przeglądając niektóre posty natknęłam się na informację, że LED nie utwardza wszystkich żeli, a wolałabym jak już żeby ta lampa działała i na żele i na hybrydy niezależnie od firmy.

Takie lampy wpadły mi w oko:

http://allegro.pl/lampa-uv-led-48wat...865649087.html

http://allegro.pl/lampa-uv-diamond-l...859905509.html

http://allegro.pl/lampa-diamond-ligh...878752940.html

http://allegro.pl/lampa-uv-led-36w-k...879649493.html

Zobaczcie i pomóżcie wybrać, która najlepsza

Co do baz i topów z tego co przeczytałam polecacie Gelish. Przeglądając ich produkty mają oni bazę i top specjalnie dopasowane do hybryd i są tez oddzielne do żeli. Czy na ten top do żeli mogę nałożyć hybrydę? Chciałabym zrobić tak: baza i top Gelish + kolor Mollon. Ewentualnie wszystko od bazy kupić z Mollona, tylko nie wiem jak sama baza i top się sprawują. O ile z kupnem produktów z Mollona nie będę mieć problemów bo mam hurtownię niedaleko to z Gelishem może być gorzej. Ceny na stronach to nawet do 250 zł za bazę i top a na allegro 130zł, ale boję się o podróbki.
kornela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:11   #1999
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kornela90 Pokaż wiadomość
Co do baz i topów z tego co przeczytałam polecacie Gelish. Przeglądając ich produkty mają oni bazę i top specjalnie dopasowane do hybryd i są tez oddzielne do żeli. Czy na ten top do żeli mogę nałożyć hybrydę? Chciałabym zrobić tak: baza i top Gelish + kolor Mollon. Ewentualnie wszystko od bazy kupić z Mollona, tylko nie wiem jak sama baza i top się sprawują. O ile z kupnem produktów z Mollona nie będę mieć problemów bo mam hurtownię niedaleko to z Gelishem może być gorzej. Ceny na stronach to nawet do 250 zł za bazę i top a na allegro 130zł, ale boję się o podróbki.
Co do lampy, to Ci nie podpowiem, ponieważ ja mam tylko lampę UV w której utwardzam i żele i hybrydy. Nie wiem jak to do końca jest z utwardzaniem żelu w lampie LED, niby są żele led, ale zwykle są one droższe od tradycyjnych UV i mniej firm ma je w swoje ofercie. Co do hybryd, to ja używam bazy i topu z Gelisha, a żeby mieć pewność, że są oryginalne zakupiłam je na stronie Euro Fashion (baza 15ml kosztuje 125zł, 9ml 88zł, a top po 77 i 59zł lub zestaw 2x15ml 195zł). Co do Mollona to nie miałam z nim nigdy styczności, a kolorówkę mam z Semilaca i jestem zadowolona. Napisałas takie zdanie " Czy na ten top do żeli mogę nałożyć hybrydę?" i niebardzo wiem o co dokładnie pytasz, bo jeśli chcesz położyć hybrydę na żel, to kładziemy ją na zmatowiony żel

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
witajcie
kupowała któraś z Was może bazę gelish u tego sprzedawcy http://allegro.pl/harmony-gelish-baz...853678160.html ?
leobert niestety nie ma i szukam u kogoś innego, ale boję się żeby podróbki nie kupić...
W tytule aukcji jest 15ml a w opisie aukcji 12ml, ale może to tylko mała pomyłka w pisowni ? Ja mam złe doświadczenia z allegro i wolałam drożej zapłacić wEuro Fashion i mieć pewność, tym bardziej, że baza gelish jest bardzo wydajna

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Witam, mam do was kilka pytań i będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Do tej pory używała lakierów z CZ - nie mogę narzekać. Zauważyłam że ostatnio na topie są lakiery z semilac
1. Jak się trzymają i kryją?
2. jak z tej firmy ma się baza i top?
3. Jaki lakier matujący jest wart zakupu?
Teraz używałam bazy i topu z indigo ( z CZ jest do niczego )ale już mi się kończy i muszę coś kupić.
Ja akurat jestem zadowolona z kolorówki Semilac, nawet bardziej niż z Gelisha Co do bazy i topu Semilac, to się nie wypowiem, ponieważ nie używałam, ale pewnie i tak wszystko zależy od płytki paznokcia, niektórzy mają szczęście i wszystko im sie trzyma, niestety ja tą szczęściara nie jestem..

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Dlaczego moje lakiery z CZ po pewnym czasie robią się jak kamień? trzymam je w pokojowej temp. może powinnam w lodówce, szkoda mi je wyrzucać nie zużyte, co robić?
A trzymasz je w ciemnym miejscu, czy są narażone na działanie promieni słońca ? Czasami jeśli nie trzymamy hybryd w zaciemnionym miejscu to mogą gęstnieć. Zwróć też uwagę przy robieniu sobie paznokci, żeby lakier nie był w zasięgu światła uv z lampy, to jedyne co mi przychodzi do głowy
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 07:16   #2000
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Autorce pewnie chodziło o to , czy może nałożyć top nabłyszczający do żeli na kolor hybrydowy.
Różnie da się kombinować ale takie zestawienie będzie pękać. Nabłyszczacz żelowy jest do żeli twardych a hybryda jest żelem miękkim, nie będzie to współgrać-popęka.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:41   #2001
kornela90
Raczkowanie
 
Avatar kornela90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 46
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Faktycznie mogłam sprecyzować. Chodziło mi dokładnie o Mollona. Czytając opisy ich produktów zauważyłam, że baza przeznaczona do hybryd nie ma konsystencji żelu a jak to napisali "lakierową". Dlatego zastanawiam się czy ta baza zdaje egzamin. W ofercie mają też żele i żel UV podkładowy, a ten z kolei ma oczywiście konsystencję żelu. Myślałam, żeby użyć właśnie tej bazy pod hybrydy, tylko nie wiem czy nic się nie będzie z nimi działo. Gdyby nie ta "lakierowa konsystencja" topu brałabym od razu zestaw 5 kolorków, do których jest dorzucany top i baza, tylko że ta baza do mnie nie przemawia.
kornela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 10:01   #2002
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

skoro o lampach mowa to chciałabym poznać wasze zdanie na temat zwykłych tunelówek.j akie polecacie? niedawno kupiłam sobie nową z tego przeklętego tiftona i mam wrażenie że jest ona za słaba.cała robi się ciepła, a hybrydy mimo cienkich warstw jakie nakładam są nieutwardzone.
odesłać lampę próbowałam ale z tą firma nie da się dogadać.czy waszym zdaniem te z sensorem są dobre,czy lepsza tradycyjna?może jakieś linki,które lampy macie
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:50   #2003
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kornela90 Pokaż wiadomość
Faktycznie mogłam sprecyzować. Chodziło mi dokładnie o Mollona. Czytając opisy ich produktów zauważyłam, że baza przeznaczona do hybryd nie ma konsystencji żelu a jak to napisali "lakierową". Dlatego zastanawiam się czy ta baza zdaje egzamin. W ofercie mają też żele i żel UV podkładowy, a ten z kolei ma oczywiście konsystencję żelu. Myślałam, żeby użyć właśnie tej bazy pod hybrydy, tylko nie wiem czy nic się nie będzie z nimi działo. Gdyby nie ta "lakierowa konsystencja" topu brałabym od razu zestaw 5 kolorków, do których jest dorzucany top i baza, tylko że ta baza do mnie nie przemawia.
nie bardzo rozumiem? wszystkie hybrydy (kolory, topy, bazy) są konsystencji lakierowej- jedne mniej rzadkie, drugie bardziej ale hybryda to przecież żel z lakierem więc nie będzie mieć konsystencji gęstego żelu.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:55   #2004
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mi tez polecilyscie bazy mollon pro i zakupilam, czekam az przyjda wraz z lakierami spn


teraz promka na lakiery spn 3za2
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:56   #2005
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

@kornela90
UV jest tańsza, ale ledowa znacznie skraca czas pracy.
Jeżeli chodzi o żele, to nie wszystkie utwardzają się w lampie LED poprawnie, dlatego muszą być takie do lampy led. Z lakierów hybrydowych w led nie utwardza się shellac ale praktycznie wszystko inne utwardza się pod LED.

Jeżeli chodzi o bazę i top to polecam: tutaj za trochę mniej niż 160 zł (jest zniżka 5% dla nowych klientów)
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:57   #2006
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja SPN nie lubię
Dziewczyny, nie mam weny twórczej na pazurki świąteczne. Ręczne malowanki odpadają bo nie bardzo ze mnie Picasso. Macie jakieś pomysły?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:57   #2007
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kornela90 Pokaż wiadomość
Faktycznie mogłam sprecyzować. Chodziło mi dokładnie o Mollona. Czytając opisy ich produktów zauważyłam, że baza przeznaczona do hybryd nie ma konsystencji żelu a jak to napisali "lakierową". Dlatego zastanawiam się czy ta baza zdaje egzamin. W ofercie mają też żele i żel UV podkładowy, a ten z kolei ma oczywiście konsystencję żelu. Myślałam, żeby użyć właśnie tej bazy pod hybrydy, tylko nie wiem czy nic się nie będzie z nimi działo. Gdyby nie ta "lakierowa konsystencja" topu brałabym od razu zestaw 5 kolorków, do których jest dorzucany top i baza, tylko że ta baza do mnie nie przemawia.
A dlaczego "lakierowa" konsystencja do Ciebie nie przemawia ? Preparaty mają różne konsystencje: żelowe, wodniste, lakierowe, gęstsze, rzadsze i każdy znajdzie coś dla siebie, bo każdy lubi pracować na czym innym tak jak z żelami, jedni styliści lubią bardzo rzadkie a inni gęściochy Jeżeli nigdy wcześniej nie miałaś doświadczenia ani z hybrydami ani z żelami, może warto najpierw zaopatrzyć się w same hybrydy, lub same żele i opanować jedną technikę, a później dokupić inne produkty. Jeśli odrazu rzucisz sie na głęboką wodę, to może niepotrzebnie się zniechęcisz i kupisz dużo produktów, których później nie będziesz używała ?
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:58   #2008
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja SPN nie lubię
Dziewczyny, nie mam weny twórczej na pazurki świąteczne. Ręczne malowanki odpadają bo nie bardzo ze mnie Picasso. Macie jakieś pomysły?
A jakie lubisz?


Moze stempelki? Albo jakies naklejki wodne?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 12:00   #2009
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

na plazanet.pl też są oryginały.
Nie wiedziałam że shellac nie utwardza się w led

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

indigo i MM z dużym naciskiem na to drugie baza i top gelish of course.
Też myślałam nad nalejkami, stemple niby mam ale stempel jakiś taki zwykły i mi się nie chce odbijać ehh skończy się pewnie na jakimś brokacie i cyrkoniach
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 12:03   #2010
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
na plazanet.pl też są oryginały.
Nie wiedziałam że shellac nie utwardza się w led

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

indigo i MM z dużym naciskiem na to drugie baza i top gelish of course.
Też myślałam nad nalejkami, stemple niby mam ale stempel jakiś taki zwykły i mi się nie chce odbijać ehh skończy się pewnie na jakimś brokacie i cyrkoniach
ja to jestem laik, dopiero bede sie uczyc jak mi wszystko przyjdzie,zadnych naklejek czy stempli poki co nie mam hehe.
ale talentu do malowania rowniez, wiec bede pewnie zmuszona do zakupienia tych cud jak sie ogarne w temacie

a marza mi sie taki renifery i sniezynkii na pazurkach hehe
a moze zrobic ombre na pazurku ?;-) swiateczne ombre;p
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.