Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-30, 13:44   #1
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026

Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...


Zaczynamy!

Zapraszam do dzielenia się kosmetykami/akcesoriami, który zawładnęły Waszymi sercami w danym miesiącu

czerwiec 2015 i moje typy:

- lakier do paznokci Rimmel Coctail Passion: idealny kolor na lato, leciutko żelowe wykończenie i świetna trwałość nosiłam go cały czerwiec!

- krem do rąk Isana Med (z olejkiem z wiesiołka): zapach świeżo upranych rzeczy, szybkie wchłanianie się i świetne działanie

- bronzer Ultra Bronze Make Up Revolution: nie sposób zrobić nim sobie krzywdy, a zaznaczam, że nie mam w tym wprawy, cudny jest - pięknie konturuje twarz

- pędzel Setting Brush Real Techniques: mój zdecydowany numer jeden do nakładania korektora pod oczy i na twarz w wogóle, miłość <3

Edytowane przez kofi81
Czas edycji: 2015-06-30 o 13:56
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:10   #2
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Ja również podzielę się moimi czerwcowymi ulubieńcami kosmetycznymi wraz z bardzo krótkimi recenzjami.

1. Podkład rozświetlający Healthy Mix, Bourjois
Mój faworyt w letnim okresie. Wygląda bardzo naturalnie, skóra sprawia wrażenie wypoczętej i promiennej. Trwałość nienaganna, nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla suchych skórek.

2. Tusz do rzęs Lash Sensational, Maybelline
Pięknie podkręca i wydłuża rzęsy. Nie osypuje się, wytrzymuje spokojnie 12-16h w świetnym stanie. Nie robi grudek ani nie skleja rzęs w tzw. pajęcze nóżki. Głęboka czerń i śliczne opakowanie.

3. Olej z pestek moreli, Etja
Wielofunkcyjny kosmetyk, którego używałam bardzo często w czerwcu. Świetnie nadawał się do olejowania włosów, które stawały się po jego użyciu gładkie i błyszczące. Dbał o moje paznokcie i skórki wokół nich, przynosił ukojenie suchej twarzy. Z powodzeniem zastępował olejek do kąpieli i balsam do ciała. Sprawdzał się również jako świetny preparat ułatwiający depilację wrażliwych miejsc.

4. Serum korygujące, Bielenda
To właśnie temu kosmetykowi zawdzięczam znaczącą poprawę stanu mojej trądzikowej cery. Zmniejsza pory, redukuje błysk w strefie T, sprawia, że niedoskonałością goją się w szybkim tempie. Skóra jest napięta i wygładzona.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:14   #3
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Ja również podzielę się moimi czerwcowymi ulubieńcami kosmetycznymi wraz z bardzo krótkimi recenzjami.


4. Serum korygujące, Bielenda
To właśnie temu kosmetykowi zawdzięczam znaczącą poprawę stanu mojej trądzikowej cery. Zmniejsza pory, redukuje błysk w strefie T, sprawia, że niedoskonałością goją się w szybkim tempie. Skóra jest napięta i wygładzona.
Chcę! I jeszcze serum nawilżające tej marki.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:40   #4
agnieszka34_jk
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka34_jk
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

1. Podkład Kryolan - TV Paint Stick, xxxx

2. tusz do rzęs LOREAL Paris Noir Volume Million Lashes <3 uwielbiam go

3. Odżywka do rzęc Revitalash - IDEAŁ!!!!

4. Krem do rąk, uwaga, rossmannowski Kamill - fajnie się wchłania, ma delikatny zapach i super nawilża
__________________
Aga

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-30 o 14:55 Powód: relama
agnieszka34_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:43   #5
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Moi ulubieńcy czerwca:

Eveline tusz do rzęs megasize lashes
Tusz tani jak barszcz - nie klejący rzęs, nie osypujący się, a unoszący i wydłużający je. Zdecydowanie jeden z ulubieńców wśród tuszy.

Catrice Beautifying Lip Smoother
Kolor Sweet Carmel. Przyjemny, miękki aplikator jest faktycznie bardzo interesujący. Odnoszę wrażenie, że moje usta są po użyciu go bardziej miękkie. Mimo, iż wolę kosmetyki do ust w odważnych kolorach - to ten kosmetyk w jasnym kolorze przypadł mi do gustu.

Prestige Wonder Gloss Nail Lacquer Multiwitamins
Kolor 70 - Thaiti. Bardzo letni kolor - coś pomiędzy błękitnym a miętowym, na moich paznokciach wytrzymuje 4-5 dni co jest świetnym wynikiem.

Isana Zmywacz do paznokci Migdałowy zapach
Szybko, łatwo i przy pomocy niewielkiej ilości wacików, bez zbędnego tarcia usuwa lakier z paznokci.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 14:47   #6
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

kolejny wątek generujący potrzeby oczywiście jestem i ja:
1. kapsułki przeciwzmarszczowe ava
2. róż clinique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sh.html&next=1
3. tusz diorshow
4. redermic do cery suchej
5. olejek magic rose evree
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 15:11   #7
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

To może i ja napiszę swoje perełki

I PIELĘGNACJA
1. Biały Jeleń płyn micelarny: już któraś butelka, świetnie zmywa i nie szczypie w oczy
2. Fuss Wohl krem z łoju jelenia: świetny do rąk i do stóp; daje radę z wszelkimi przesuszeniami i innymi niespodziankami
3. Cicatridina krem: też mój przyjaciel od wielu lat, panaceum prawie na wszystko: otarcia, trudno gojące się rany, odparzenia a nawet na przykrości ze strony infekcji intymnych
4. Biały Jeleń mydło w płynie: odkrycie roku 2014 i zostanie ze mną do śmierci!
5. Joanna Naturia szampon z ogórkiem i aloesem: świetny szampon za małe pieniążki. Dobrze myje, nie podrażnia, naprawdę lekko wpływa na przetłuszczanie włosów i prześlicznie pachnie
6. Synergen Soft Shower żel pod prysznic: świetnie pachnie i dobrze myje


II KOLORÓWKA
1. Miss Sporty Studio Lash Instant Volume tusz do rzęs: efekt teatralnych i lalkowych rzęs gwarantowany
2. Miss Sporty Et Voile Rock Salt 010 lakier do paznokci
3. Seche Vite: ponad rok już jest ze mną i prędo się nie rozstaniemy
4. Isana zmywacz do paznokci zielony
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie



Edytowane przez kudlik_kk
Czas edycji: 2015-06-30 o 15:30
kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 15:13   #8
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
5. olejek magic rose evree
tego olejku używasz do pielęgnacji twarzy ?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To może i ja napiszę swoje perełki

I PIELĘGNACJA
1. Biały Jeleń płyn micelarny: już któraś butelka, świetnie zmywa i nie szczypie w oczy
2. Fuss Wohl krem z łoju jelenia: świetny do rąk i do stóp; daje radę z wszelkimi przesuszeniami i innymi niespodziankami
3. Cicatridina krem: też mój przyjaciel od wielu lat, panaceum prawie na wszystko: otarcia, trudno gojące się rany, odparzenia a nawet na przykrości ze strony infekcji intymnych
4. Biały Jeleń mydło w płynie: odkrycie roku 2014 i zostanie ze mną do śmierci!
5. Joanna Naturia szampon z ogórkiem i aloesem: świetny szampon za małe pieniążki. Dobrze myje, nie podrażnia, naprawdę lekko wpływa na przetłuszczanie włosów i prześlicznie pachnie


II KOLORÓWKA
1. Miss Sporty Studio Lash Instant Volume tusz do rzęs: efekt teatralnych i lalkowych rzęs gwarantowany
2. Miss Sporty St Voile Rock Salt 010 lakier do paznokci
3. Seche Vite: ponad rok już jest ze mną i prędo się nie rozstaniemy
4. Isana zmywacz do paznokci zielony

Mam na liście zakupowej To już kolejna pozytywna opinia, którą czytam tego typu produktów nigdy nie za wiele.
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 16:09   #9
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
tego olejku używasz do pielęgnacji twarzy ?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------




Mam na liście zakupowej To już kolejna pozytywna opinia, którą czytam tego typu produktów nigdy nie za wiele.
Bardzo polecam BJ. Szkoda, że zmniejszyli teraz pojemność a cena niekiedy poszła w górę ze względu na ładniejszą buteleczkę
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 16:15   #10
anna_ekozuzu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: N. Sącz
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Ulubieńcy miesiąca (a nawet kilku);
makijaż twarzy calutki w Couleur Caramel:
-> Baza wygładzająca pod makijaż
-> BB krem / ew. podkład w sztyfcie
-> Krem korygujący (pod oczy)
-> Puder Jedwabny
-> Róż do policzków Rossy Beige

pielęgnacja twarzy:
-> emulsja do mycia twarzy Love Bio / zamiennie z żelem z Couleur Caramel
-> maseczka matująco-oczyszczająca Love Bio
-> tonik witaminowy Love Bio
-> krem liftingujący Love Bio

Nie dość, że cudnie pachną, pielęgnują to jeszcze są zdrowe, bo ekologiczne i tylko z naturalnych składników.
Polecam!!
anna_ekozuzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 16:23   #11
mmmartyna45
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 21
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Moim faworytem jest rozświetlacz od wibo i bronzer z Astora dla blondynek. Godne polecenia bo bardzo wydajne, dlugo sie utrzymuja oraz maja dosyć przystępna cene
mmmartyna45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 16:24   #12
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Witam się i ja

ULUBIEŃCY CZERWCA

  • Biały Jeleń płyn do kąpieli kozie mleko - u mnie w domu zużywamy jedną butelkę za drugą i uwielbiamy Mam skórę atopową, wrażliwą, a ten płyn nie robi mi żadnej krzywdy i dodatkowo nie wysusza


  • Lirene żel do mycia twarzy do cery suchej (różowa tubka) - wykończyłam już moje drugie albo trzecie opakowanie, a w użyciu jest kolejne. Dla mnie najlepszy.


  • Isana for men żel do golenia sensitive - nie zliczę, które już opakowanie używam. Dla mnie najlepszy żel i do tego w dobrej cenie. Robi gęstą, treściwą pianę i starcza na długo


  • Ziaja maseczka do twarzy liście zielonej oliwki - odkrycie tego miesiąca, świetnie koi i nawilża twarz


  • Biały Jeleń krem do twarzy łagodzenie - krem nawilżająco, łagodzący. Wchłania się bardzo szybko, nie jest tłusty, a rzeczywiście bardzo dobrze nawilża i koi.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 17:40   #13
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

-balsam do ciała neutrogena z maliną nordycką
-maść z wit.a retimax ,super na usta,suche miejsca i nos( czerwony od kataru)
-fusswohl krem do stóp z łoju jelenia-bardzo dobry,używam również do rąk (już któraś z was o nim również wspominała)
-tusz Bourjois volume glamour
-elseve odzywka w jasno fioletowym opakowaniu do włosów bardzo zniszczonych,ja takich nie mam, ale są suche a po jej użyciu miękkie,gładkie,niekiedy wysuwają mi sie ze spinki takie są śliskie
-babydream kremowy żel do kąpieli ,używam go jako żel pod prysznic, jako że unikam slesów pieni sie,jest delikatny i nie wysusza skóry,genialny! do twarzy pewnie też by był ok, ale nie próbowałam
-alterra szampon z granatem-myje,nie wysusza,nie ma silikonów ani sles
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 18:41   #14
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Witajcie i tu Bardzo fajny wątek!
Moi ulubieńcy czerwca:
1. Flos-lek, wazelina czekoladowa do ust - idealnie nawilża, a przy tym pachnie niesamowicie, używam jej cały czas w domu.
2. Yves Rocher, balsam do ust malina - ładny kolor i fajne nawilżenie, używam w pracy.
3. Wibo, fixing powder - matowe wykończenie makijażu, skóra się nie błyszczy po nim.
4. Kamill, Hand Repair 5% urea, skoncentrowany krem do rąk - bardzo dobrze nawilża.
5. Garnier Fructis, szampon Oleo repair - nie wysusza włosów, nie swędzi mnie po nim skóra, co jest wielkim plusem.
6. Eveline, Extra Soft SOS Professional, mleczko do ciała długotrwale nawilżające - naprawdę długotrwale nawilża
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019

Edytowane przez _plinka
Czas edycji: 2015-06-30 o 18:46
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 20:03   #15
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Ciężka sprawa bo ja jeśli czegoś używam to wyłącznie tego co mi na 100% pasuje czyli mam samych ulubieńców , ale ok:
1. Podkład: Yves Rocher Pure Light Beige 200 i Rimmel Lasting Finish Nude 25HR 201 ( na większe upały)
2. Pudry: Lovely Golden Glow 3 i do torebki Bourjois Silk Edition 53, Essence Multi Colour Blush How cute is that?
3. Kremy: Tołpa Hydrativ Nawilżający krem odprężający bogaty (pod podkłąd rimmel), RedBlocker na dzień (na mniej słoneczne dni), Rosacure Intensive (na największe upały), Dermika Capillaries Kompres do zmniejszania gry naczyniowej ( na noc i na dzień pod krem)
4. Korektory: L'oreal True Match 4 Beige, Lovely Magic Pen anti-redness
5. Kolorówka: tusz Maybelline Rocket Volume Waterproof, Yves Rocher Volume Vertige 03 Bleu (tylko w dni pogodne), cienie pojedyncze: essence I love nude 02 cake pop, Miss Sporty 111 Tender, Rimmel Magnif'eyes 003 Taupe Magnificence+ 2 paletki MUR Iconic 1 i Iconic 3
Zapomniałam o lakierze do paznokci: Rimmel Salon Pro Hip Hop - ideał. Aż kupiłam drugą buteleczkę na zapas.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2015-07-03 o 13:07
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 21:14   #16
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

I ja się dołączę jeśli można

Pielęgnacja twarzy:

1.Lirene Dermoprogram mleczko do demakijażu twarzy i oczu-
2.Bepanten derm krem
3.Krem Avene Cicelfate
4.Palmers Cocoa Oczyszcająca maseczka do twarzy


Pielęgnacja ciała/włosów:



1.Farmona, Jantar odżywka do włosów
2.Szczotka Tangle Teezer

Makijaż:


1. Guerlain Lingerie de Peau BB Beauty Booster
2. Mac Puder Select Sheer
3.Laura Mercier Puder rozświetlający
4.Mac Róż Well Dressed
5.Tusz Pupa Vamp nr 300(granat) i 100(czarny)

Zapachy:


1. Biotherm Eau d'Energie
2. DKNY Be Delicious
3. Marc Jacobs Dot




__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram

Edytowane przez a ga ta
Czas edycji: 2015-06-30 o 21:23
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 22:39   #17
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Ulubieńcy czerwca

1. Korres milk proteins foaming cream cleanser
2. Elemis soothing apricot toner
3. Lancôme teint miracle podklad
4. Clinique dramatically different moisturising lotion+
5. Soap&Glory glow all out puder
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 09:07   #18
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez kofi81 Pokaż wiadomość
tego olejku używasz do pielęgnacji twarzy ?
do twarzy, mieszam go z żelem hialuronowym
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 10:21   #19
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Kosmetycznie, co lubiłam, po co sięgałam i/lub czym się zachwycałam:

- Isana, żel pod prysznic Pomarańcza z grejpfrutem- może nie jest jakiś wow, ale co zrobić skoro tylko jego chciałam używać w czerwcu? Przyjemny, nienachalny, cytrusowy zapach. W dodatku- soczysty i naturalny, nie sztuczny. Tańszy niż kilo pomarańczy.

- Babuszka Agafia, maseczka odświeżająca- co prawda pielęgnuje przeciętnie, ale uczucie chłodu i orzeźwienia rekompensuje wszystko. Tego mi trzeba było w gorące, wlekące się dni, kiedy to powiek podnieść nie można, a noga waży ze dwie tony i człowieka prędzej zastanie wieczór, niż zdąży schować się w cieniu, chociażby takiej lipy. Połączenie mięty z ... mentolem daje niezłego kopa. Nie zamraża twarzy, tak jak to potrafi zrobić balsam chłodzący Eveline z pupą.

- Algenist- maska marzenie! Miałam tylko dwie saszetki, ale odmłodziły mnie o 5 lat!

- Estee Lauder, krem pod oczy- początkowo myślałam, że się nie polubimy. Był dla mnie za mocny i lekko mnie podrażniał. Zmieniłam częstotliwość stosowania, przyzwyczajając skórę. Udało się. Krem zmniejsza cienie pod oczami, wygładza i nawilża, rozświetla- ma w sobie delikatne mało widoczne drobinki. Jest niesamowicie wydajny, aksamitnie gładki. Hallo, hallo! Czy Mikołaj mnie słyszy?

- Tołpa, serum 360 antycellulitowe- ujędrnia i wygładza skórę. Szybki w nakładaniu i skuteczny w działaniu. Tak jak ta wzmianka o nim.

- Maseczka poziomkowa- prosto z natury, wystarczy rozdziabać widelcem i nałożyć na twarz. Kiedyś w czasach podstawówkowych zachwycałam się twórczością Siesickiej i tak mi utkwił w pamięci sposób mamy Mady na zadbaną cerę. Pamiętacie?

- Gumki do włosów z Rossmana- zszywane, bez metalowego łącznika. Utrzymują kok cebulę, ulubioną palmę z dzieciństwa- która nigdy nie zawodzi i zawsze wychodzi. Nie rozciągają się zbyt szybko, nie szarpią włosów. Moje ulubione.

- Coccolino, Sensitive, płyn do płukania- U-W-I-E-L-B-I-A-M.

- Buty "czeszki"- 10 zeta na targu. Wygodne do hasania, łatwe do prania.

- Serial "W labiryncie"- może nie do końca w temacie kosmetycznym, ale, wiecie-sentymenty. Szczególnie przyglądałam się modzie, wnętrzom, i... kosmetykom jakie stały w łazience. Czy to off top?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 12:32   #20
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
- Isana, żel pod prysznic Pomarańcza z grejpfrutem- może nie jest jakiś wow, ale co zrobić skoro tylko jego chciałam używać w czerwcu? Przyjemny, nienachalny, cytrusowy zapach. W dodatku- soczysty i naturalny, nie sztuczny. Tańszy niż kilo pomarańczy.
o proszę ja ostatnio strasznie się zawiodłam na isanie, kupiłam dwa żele "fitness" i "mango z kokosem" i na obu się zawiodłam strasznie ale jak piszesz że ta pomarańczka taka fajna to trzeba będzie spróbować
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:08   #21
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

W czerwcu miałam fazę na cytrusowe zapachy. A, że nie bardzo miałam ochotę wydawać więcej, niż "powinnam", zdecydowałam się na tanią Isanę.
Pomarańcza z grejpfrutem to zapach delikatny, nie utrzymuje się na ciele, ale umila prysznic. Jeśli oczekujesz czegoś bardziej trwałego i intensywnego to możesz się troszkę rozczarować. Myślę, że przy tej cenie warto spróbować.
Przyjemny jest jeszcze ten tradycyjny- mleczny, chyba najintensywniej pachnie z całej rodzinki, troszkę tak "poprzednią epoką". Ale ja lubię takie zapachy, bo przypominają mi dzieciństwo.
Nie, nie mam stu lat.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:21   #22
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

ja wcześniej używałam tej gruszkowej isany i była jak najbardziej ok, teraz te ostatnie są takie słabo pachnące. Nie oczekuje że zapach będzie się utrzymywał, od tego mam perfumy ale pod prysznicem lubię wąchać cos miłego
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:32   #23
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
Moi ulubieńcy czerwca:
Isana Zmywacz do paznokci Migdałowy zapach
Szybko, łatwo i przy pomocy niewielkiej ilości wacików, bez zbędnego tarcia usuwa lakier z paznokci.
Też go bardzo lubię, jest znacznie lepszy od tego różowego.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
kolejny wątek generujący potrzeby

5. olejek magic rose evree
Haha...dokładnie. Tak jak mówisz.
Ja jestem ogromną fanką olejków naturalnych, nierafinowanych, czystych, np. E-fiore. Z pestek malin, z owoców dzikiej róży, z płatków róży, z opuncji figowej, itp. Świetne są.
Jakiś czas temu kupiłam kilka w zapasie- niewielkim, ale jednak (na razie skupiam się na zużywaniu tego co mam), dokupując kwas hialuronowy. Czytałam, że w takim połączeniu lepiej się wchłaniają.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
To może i ja napiszę swoje perełki

I PIELĘGNACJA
1. Biały Jeleń płyn micelarny: już któraś butelka, świetnie zmywa i nie szczypie w oczy
2. Fuss Wohl krem z łoju jelenia: świetny do rąk i do stóp; daje radę z wszelkimi przesuszeniami i innymi niespodziankami
4. Biały Jeleń mydło w płynie: odkrycie roku 2014 i zostanie ze mną do śmierci!
Muszę się rozejrzeć za tymi Jeleniami, choć widać, że drożeją z każdym rokiem.

Cytat:
Napisane przez mmmartyna45 Pokaż wiadomość
Moim faworytem jest rozświetlacz od wibo i bronzer z Astora dla blondynek. Godne polecenia bo bardzo wydajne, dlugo sie utrzymuja oraz maja dosyć przystępna cene
Konkretni ulubieńcy. Nie mal lipy!
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Biały Jeleń płyn do kąpieli kozie mleko - u mnie w domu zużywamy jedną butelkę za drugą i uwielbiamy Mam skórę atopową, wrażliwą, a ten płyn nie robi mi żadnej krzywdy i dodatkowo nie wysusza
Lirene żel do mycia twarzy do cery suchej (różowa tubka) - wykończyłam już moje drugie albo trzecie opakowanie, a w użyciu jest kolejne. Dla mnie najlepszy.
Biały Jeleń krem do twarzy łagodzenie
- krem nawilżająco, łagodzący. Wchłania się bardzo szybko, nie jest tłusty, a rzeczywiście bardzo dobrze nawilża i koi.
Jelenie, jelenie, wszędzie jelenie.
Muszą być dobre.
Faktycznie ten żel z Lirene jest bardzo dobry, choć ja odrobinę bardziej wolę ten w niebieskiej tubce. No, ale mam cerę mieszaną.

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
-balsam do ciała neutrogena z maliną nordycką
-babydream kremowy żel do kąpieli ,używam go jako żel pod prysznic, jako że unikam slesów pieni sie,jest delikatny i nie wysusza skóry,genialny! do twarzy pewnie też by był ok, ale nie próbowałam
-alterra szampon z granatem-myje,nie wysusza,nie ma silikonów ani sles
1. zaintrygował mnie ten produkt, będę się twardo trzymać i może dopiero w przyszłym roku go sobie zakupię
2. mam, mam w zapasach
3. fajniusi

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Witajcie i tu Bardzo fajny wątek!
Moi ulubieńcy czerwca:
1. Flos-lek, wazelina czekoladowa do ust - idealnie nawilża, a przy tym pachnie niesamowicie, używam jej cały czas w domu.
2. Yves Rocher, balsam do ust malina - ładny kolor i fajne nawilżenie, używam w pracy.
O tak, super wątunio!
1. Flos-lek ma świetne masła do ciała. Treściwe, mocno nawilżające, z dobrym składem. Pięknie pachnące. Polecam.
2. Też baaaardzo lubię.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ciężka sprawa bo ja jeśli czegoś używam to wyłącznie tego co mi na 100% pasuje czyli mam samych ulubieńców
To prawda. Ciężko ugryźć.

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
I ja się dołączę jeśli można
3.Krem Avene Cicelfate
1.Farmona, Jantar odżywka do włosów
2.Szczotka Tangle Teezer
4.Mac Róż Well Dressed


Zapachy:
1. Biotherm Eau d'Energie

3,1,2,4- moje strzały! Bingo! Też bardzo lubię.

Czym to pachnie? Opiszesz? Prosi.

AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:37   #24
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kosmetycznie, co lubiłam, po co sięgałam i/lub czym się zachwycałam:

- Isana, żel pod prysznic Pomarańcza z grejpfrutem- może nie jest jakiś wow, ale co zrobić skoro tylko jego chciałam używać w czerwcu? Przyjemny, nienachalny, cytrusowy zapach. W dodatku- soczysty i naturalny, nie sztuczny. Tańszy niż kilo pomarańczy.

- Babuszka Agafia, maseczka odświeżająca- co prawda pielęgnuje przeciętnie, ale uczucie chłodu i orzeźwienia rekompensuje wszystko. Tego mi trzeba było w gorące, wlekące się dni, kiedy to powiek podnieść nie można, a noga waży ze dwie tony i człowieka prędzej zastanie wieczór, niż zdąży schować się w cieniu, chociażby takiej lipy. Połączenie mięty z ... mentolem daje niezłego kopa. Nie zamraża twarzy, tak jak to potrafi zrobić balsam chłodzący Eveline z pupą.

- Algenist- maska marzenie! Miałam tylko dwie saszetki, ale odmłodziły mnie o 5 lat!

- Estee Lauder, krem pod oczy- początkowo myślałam, że się nie polubimy. Był dla mnie za mocny i lekko mnie podrażniał. Zmieniłam częstotliwość stosowania, przyzwyczajając skórę. Udało się. Krem zmniejsza cienie pod oczami, wygładza i nawilża, rozświetla- ma w sobie delikatne mało widoczne drobinki. Jest niesamowicie wydajny, aksamitnie gładki. Hallo, hallo! Czy Mikołaj mnie słyszy?

- Tołpa, serum 360 antycellulitowe- ujędrnia i wygładza skórę. Szybki w nakładaniu i skuteczny w działaniu. Tak jak ta wzmianka o nim.

- Maseczka poziomkowa- prosto z natury, wystarczy rozdziabać widelcem i nałożyć na twarz. Kiedyś w czasach podstawówkowych zachwycałam się twórczością Siesickiej i tak mi utkwił w pamięci sposób mamy Mady na zadbaną cerę. Pamiętacie?

- Gumki do włosów z Rossmana- zszywane, bez metalowego łącznika. Utrzymują kok cebulę, ulubioną palmę z dzieciństwa- która nigdy nie zawodzi i zawsze wychodzi. Nie rozciągają się zbyt szybko, nie szarpią włosów. Moje ulubione.

- Coccolino, Sensitive, płyn do płukania- U-W-I-E-L-B-I-A-M.

- Buty "czeszki"- 10 zeta na targu. Wygodne do hasania, łatwe do prania.

- Serial "W labiryncie"- może nie do końca w temacie kosmetycznym, ale, wiecie-sentymenty. Szczególnie przyglądałam się modzie, wnętrzom, i... kosmetykom jakie stały w łazience. Czy to off top?

na jakim kanale leci i o której ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:54   #25
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez agnieszka34_jk Pokaż wiadomość

3. Odżywka do rzęc Revitalash - IDEAŁ!!!!
Ja teraz używam popularną/-ej? 4long lashes. Pierwszy raz w życiu coś podobnego stosuję na rzęsy. Jestem więc ostrożna. :P

Cytat:
Napisane przez caramel macchiato Pokaż wiadomość
Ja również podzielę się moimi czerwcowymi ulubieńcami kosmetycznymi wraz z bardzo krótkimi recenzjami.
1. Podkład rozświetlający Healthy Mix, Bourjois
Mój faworyt w letnim okresie. Wygląda bardzo naturalnie, skóra sprawia wrażenie wypoczętej i promiennej. Trwałość nienaganna, nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla suchych skórek.
Też lubię, ale wersję serum.
Przyznam się, że w czerwcu nie miałam większych problemów z cera i w zasadzie podkładu/ kremu BB użyłam może z kilka razy. O ile lepiej nakłada się wówczas filtr. Nic się nie roluje, nic nie denerwuje.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
na jakim kanale leci i o której ?
Na youtubie.
Większość odcinków dostepnych jest na Kino Seriale
https://www.youtube.com/channel/UCDh...ew=0&flow=grid
a pojedyńcze sztuki, np.odc.1, tutaj
https://www.youtube.com/channel/UCqp...YjemVhg/videos

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-07-01 o 14:45
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 11:53   #26
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

dzięki
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 12:29   #27
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Dziewczyny, dziękuję za fajne przyjęcie tematu
I dzięki za wpisy!
Kilka kosmetyków dopisałam do listy 'przyszłe zakupy"

Ciekawe, co zachwyci nas w lipcu
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 12:35   #28
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

aż się nie mogę doczekać na swoich ulubieńców i Waszych lipcowych

założyłam notesik w którym mam zamiar wypisywać właśnie denka, ulubieńców i to co sądzę, że warto spróbować w najbliższym czasie
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 12:38   #29
kofi81
Zakorzenienie
 
Avatar kofi81
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 026
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
aż się nie mogę doczekać na swoich ulubieńców i Waszych lipcowych

założyłam notesik w którym mam zamiar wypisywać właśnie denka, ulubieńców i to co sądzę, że warto spróbować w najbliższym czasie
Ja mam takie listy w office:

- ulubieńcy
- denko
- zakupy kosmetyczne
- przyszłe zakupy

Sprawdza się Nic mi nie umyka!
kofi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 13:12   #30
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Ulubieńcy kosmetyczni miesiąca ...

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Pokaż wiadomość
aż się nie mogę doczekać na swoich ulubieńców i Waszych lipcowych

założyłam notesik w którym mam zamiar wypisywać właśnie denka, ulubieńców i to co sądzę, że warto spróbować w najbliższym czasie
Ja robię tak, że szukam grafik w google i potem robię z nich kolaż wishlistę.
Już mam taką małą grafikę- listę chciejst na kilka najbliższych miesięcy. Notesików nie zakładam bo nie chcę gromadzić zbędnych papierów. Wolę wirtualne notatki- google docs albo kolaże.
No i mam fajną aplikację na telefon ColorNotes. Na jakimś blogu wypatrzyłam. Tam można zrobić np. listę zakupów w opcji checklist. M.in. po spożywkę z nią chodzę. Ale można też iść na zakupy kosmetyczne.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 09:54:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.