Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-05-14, 08:15   #4891
Via19
Raczkowanie

Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Też mi coś kiedyś mignelo w internetach na ten temat. Ale właśnie z powodu małej ilości opinii poszłam w tradycję. Gdyby to było takie wow to raczej internet by huczał
Via19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 11:53   #4892
tweed01
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Via19 Pokaż wiadomość
O. To może się jeszcze wyrównać? Bardzo strasznie to wg Was wygląda?
Na przestrzeni miesięcy może się wydarzyć wszystko tak na prawdę Moje uszy odbijały kilka miesięcy, myślę, że dopiero teraz, po ponad roku widzę, że większych zmian już nie będzie.
Weź po uwagę też to, że nawet jeśli jedno ucho odstawało minimalnie bardziej, to lekarz mógł mocniej zszyć. U mnie tak dokładnie było. Dlatego na wprost wizualnie uszy odstają identycznie, przy czym za prawe ucho mogę włożyć prawie cały palec, a za lewe już nie
Cytat:
Napisane przez _andziulek Pokaż wiadomość
Ja mam zdjecie przed zabiegiem, jakbym ja wiedziala ze on mi oszpeci uszy to nigdy bym nie poszla. Smiac sie czy plakac?
Kochana, ja doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie is tres, bo każdy z nas wyobrażał sobie swoje "nowe" uszy już od wielu lat, ale lekarze mają rację - trzeba je porządnie wygoić. Z przodu wyglądają na prawdę super, a myślę, że to jest równie ważne
Stary 2018-05-16, 14:37   #4893
_andziulek
Raczkowanie

Tweed01, niby wazne jak z przodu wygladaja, ale czuje sie strasznie niekomfortowo na sama mysl ze ktos widzialby ta wylewajaca sie grobelke..

Takie pytanie, ostatnio jest strasznie goraco i slonecznie, czy zawsze macie na sobie opaske? I na ile czasu po zabiegu powinno sie ja zakladac? Ja jestem juz prawie 2 miesiace po i wlasnie nie wiem, czy musze nadal kryc uszy czy wystarczy ze wlosy je zaslaniaja jak gdzies ide?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_andziulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 14:51   #4894
cosdlasiebie26
Przyczajenie

Ja jestem 3 tygodnie po zabiegu i opaskę noszę tylko do spania. Gdy gdzieś wychodzę i wiem że jest ryzyko uderzenia lub wystawienia na słońce uszu, zakładam chusteczkę (bandamke), w mniej słoneczne dni po prostu zasłaniam je włosami zwariowała bym gdybym miała ciągle chodzić w opasce

cosdlasiebie26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 15:07   #4895
_andziulek
Raczkowanie

Ja wlasnie nie mam zadnej takiej chustki i nie wiem czy swirowac z opaska bo bede na sloncu musze gdzies poszukac bandamki bo tak jak mowisz w opasce idzie zwariowac haha

Stary 2018-05-16, 21:13   #4896
Ann_ka1
Raczkowanie

_andziulek- a po co wgl opaska? Bylam na wizycie kontrolnej i pytalam swojego doktora o filtry, on powiedzial ze blizny sa w takich miejscach ze tam slonce nie trafi i tak wiec mozna wgl niczym nie smarowac bo to przeciez chodzi tylko i wylacznie o blizny nie o oszy ogolnie
Ann_ka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 21:46   #4897
_andziulek
Raczkowanie

Annka, czytalam gdzies o kims kto pisal ze poparzyl uszy na sloncu po operacji plus wszedzie pisza zeby unikac opalania i slonca, stad moje pytanie bo boje sie bolu ale jak twoj doktor tak mowi to czuje sie bezpieczniej

Stary 2018-05-17, 07:32   #4898
Ann_ka1
Raczkowanie

_andziulek- teraz jak byly w Polsce bardzo sloneczne i gorace dni to godzinami bylam codziennie na dworzu z zapietymi wlosami bez zadnego smarowania i nic sie nie dzialo pozatym ze sie cala opalilam Uszy dosc mocno przylegaja i blizny sa w miejscach gdzie ich za bardzo nie widac przynajmniej jak prosilam kogos zajrzec do tylu to mowia ze tam wgl nic nie ma takze i slonce tam nie powinno trafic
Stary 2018-05-17, 07:37   #4899
mamaOliwki
Przyczajenie

Już kiedyś pisałam o opalaniu uszu, koleżanka która kilka lat temu robiła korektę ostrzegała mnie. Podobno to nie blizny ( bo tam słońce raczej nie sięgnie) a całe ucho bardzo wrażliwe robi sie na słońce i właśnie opalenie ucha u niej skończyło sie tragicznie. Całe ucho spuchło i było baardzo bolesne przez kilka dni.

Ja takiego doświadczenia nie mam, ale przekazuje tę informację bo chyba takimi informacjami powinnyśmy się wymieniać. Kto skorzysta to dobrze....człowiek i tak najmądrzejszy po szkodzie.
Ja chodząc po podwórku czy jadąc na wakacje i tak chodzę w kapeluszu ze względu na cerę naczynkową i wrażliwą. Do pracy i na wyjście rozpuszczam włosy i zakrywam uszy.
mamaOliwki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 07:49   #4900
cosdlasiebie26
Przyczajenie

Ja ostatnio jak były wysokie temperatury, jechałam rano do pracy rowerem (wiadomo z rana słońce jest słabsze). Włosy miałam spięte i później czułam silniejszy ból uszu. Wnioskuję że to właśnie przez wystawienie ich na słońce. Teraz już zakładam chusteczkę i wszystko jest ok. Więc ja bym nie ryzykowala opalaniem. Tym bardziej, że lekarz ciągle mi wspominał o zakazie opalania uszu i noszeniu kapelusza z dużym rondem. Bez powodu by o tym nie mówił

Edytowane przez cosdlasiebie26
Czas edycji: 2018-05-17 o 07:50
cosdlasiebie26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 08:36   #4901
Ann_ka1
Raczkowanie

No to nie wiem, u mnie sie nic nie dzieje i moj lekarz mowi inaczej ale skoro Wam tak mowią Wasi lekarze to rzeczywiscie cos w tym moze byc i lepiej sie zabezpieczyc
Ja tam nie bede sie niczym smarowac skoro u mnie sie nic nie dzieje, nienawidze smarowania w takie upaly i tak jest goraco a tu jeszcze dodatkowe kremy No ale lepiej wiadomo dmuchac na zimne
Stary 2018-05-17, 17:59   #4902
Via19
Raczkowanie

Ja nie zasłaniałam przed słońcem ale jako korposzczur i student zaoczny nie wychodzę raczej popołudniami... Jestem blada jak ściana cały rok

Fajnie że jest to forum, dzięki Wam będę pamiętać żeby się pilnować w razie gdybym wychodziła na słoneczko a długo tak trzeba? Bo ja w pod koniec czerwca w góry jadę laski . To będzie niecałe 3 miesiące po. Też mam chować uszy?
Via19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 16:54   #4903
lalalabamba
Wtajemniczenie

Wiecie co, z tym słońcem to chyba bardziej o to chodzi, aby nie miało dostępu do blizny. Aczkolwiek jak jesteście niedługo po zabiegu i uszy są jeszcze tkliwe, to oparzenie uszu tylko spotęguje ból. Wiem coś o tym, bo kilka lat temu oparzylam uszy w malinach Ten ból to było coś strasznego, uszy paliły mnie równo tydzień, spać ani dotknąć tego nie mogłam. Wzdłuż malzowiny, na grzbiecie zrobiły się podłużne pęcherze... Później oczywiście to wszystko liniało... Pomyślałam sobie wtedy, że jak się kiedyś zoperuje, to właśnie tak będę cierpieć. No i się przeliczylam, bo po zabiegu nie bolało tak jak po oparzeniu
lalalabamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:55   #4904
_andziulek
Raczkowanie

Kurcze to widac ze lepiej cos na tej glowie miec przez ta "chwile" po. Ja kupilam sobie bandamke i dzis caly dzien lezalam w niej na sloncu cala jestem spieczona ale uszy maja sie dobrze hahaha

Odpowiedz

Tagi
chirurgia plastyczna, dr żukowska, kompleks, kompleksy wygląd, korakta uszu, korekcja, korekcja uszu, korekta uszu, medycyna estetyczna, nieudana operacja, operacja, problem, uszy, uszy elfa, wrocław

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości