Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 19:30   #1
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Exclamation

Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???


Witam!
Jestem obecnie w trakcie kuracji tetralysem,zinerytem i skinorenem.O tetrysalu juz poczytalam i wiem ze niektórym pomogl tylko do pewnego czasuchcialabym wiedziec kto stosowal jeszcze oprocz tego wlasnie zineryt i skinorenczy efekty byly takie na jakie oczekiwalyscie i czy problem zostal rozwiazany na zawsze czy tez tylko na pewien czas!
Prosze o jakies wskazowki co do pielegnacji cery ktora w trakcie stosowanie tych preparatow jest okropnie wysuszona
Zapraszam do podzielenia sie swoimi doswiadczeniami!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:45   #2
gosiazarz
Przyczajenie
 
Avatar gosiazarz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Cześć ja stosowałam oba i niestety mi nie pomogło, za to jest coś co dla mnie poskutkowało mianowicie tabletki antykoncepcyjne dianette < w polsce diana 35> naprawde po 3- 6 miesiącach kompletnie wszystko mi zeszlo po tygodniu było widać ze cera mniej sebum wytwarza jest jędrna i nie powstają żadne kroski a szczególnie uporczywe podskórniaki jak ja je nazywam :P bolące chrostki ;/ tyle że jeśli odstawisz tabletki po niedługim czasie sytuacja z trądzikiem powraca:/
ale stosuje tabletki już ponad 9 miesiący i nienarzekam na zadne problemy

życze powodzenia !
gosiazarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 10:40   #3
separator
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Hej - wszystko zależy od tego co Ci dolega - dobry lekarz zdiagnozuje trafnie problem i nie bedzie zbytnio testował duzej ilosci masci i proszków na tobie. Możesz mieć problem na podłożu hormonalnym - kiedys wez pod uwage zrobienie poziomu hormonów we krwi..jednak tetralysal jest antybiotykiem i niektórym bardzo pomaga...Warto przez jakis czas stosować - stosujac przy tym osłone przy antybiotyku - Lakcid czy trilac 2 godziny po wzieciu antybiotyku.Próbuj, próbuj - i regularnie połykaj leki!!!Jak to nie pomoże warto pojsc do endokrynologa aby przepisał hormony - jednak kazde leki mają swoje skutki uboczne...
Skinoren - jest dobry, gdyż jest w postaci kremu i tak nie wysusza...a im skóra jest bardziej wysuszona tym wiecej produkuje łoju - czyli zamkniete koło..Ja lubieSkinoren bo tak nie ciagnie skóry i można go na dzień stosowac pod podkład
W kwestii Zinerytu całe szczescie doswiadczenia nie mam - może w połączeniu te specyfiki mogą dac swietne efekty...Próbuj - nic to nie zaszkodzi
pozdrawiam
separator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 15:38   #4
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Ehh...Jeśli jest na rynku dostepne to chyb komuś pomogło? Ludzie, gdyby jeden specyfik był na trądzik, to pewnie nie nikt by nie miał trądziku! Pewnie, że komus pomogło, sam używam skinorenu, a to czy Tobie pomoze to sie okaze, wiec watpie zebyś tu znalazla odpowiedz na to pytanie...A co do pielencnacji, to jest wiele srodkow, zalezy jak Twoja skora reaguje, jeśli tylko przesuszeniem, to krem nawilżający do cery trądzikowej.
Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:01   #5
Paula 28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Witam wrocilam wlasnie od dermatologa, jestem obsypana zaskórniakami przepisał mi zineryt . isotrexin metronizadol krem do smarowania na przemian
Ratujcie czy to pomoże
Paula 28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:15   #6
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Cytat:
Napisane przez gosiazarz Pokaż wiadomość
Cześć ja stosowałam oba i niestety mi nie pomogło, za to jest coś co dla mnie poskutkowało mianowicie tabletki antykoncepcyjne dianette < w polsce diana 35> naprawde po 3- 6 miesiącach kompletnie wszystko mi zeszlo po tygodniu było widać ze cera mniej sebum wytwarza jest jędrna i nie powstają żadne kroski a szczególnie uporczywe podskórniaki jak ja je nazywam :P bolące chrostki ;/ tyle że jeśli odstawisz tabletki po niedługim czasie sytuacja z trądzikiem powraca:/
ale stosuje tabletki już ponad 9 miesiący i nienarzekam na zadne problemy

życze powodzenia !
ja slyszalam ze diane-35 pomaga ale na czas kiedy je stosujeszczyli wychodzi na to samo jak przy antybiotykumatko mam nadzieje ze mi pomoze bo patrzec nie moge na siebie w lustrze


Cytat:
Napisane przez separator Pokaż wiadomość
Hej - wszystko zależy od tego co Ci dolega - dobry lekarz zdiagnozuje trafnie problem i nie bedzie zbytnio testował duzej ilosci masci i proszków na tobie. Możesz mieć problem na podłożu hormonalnym - kiedys wez pod uwage zrobienie poziomu hormonów we krwi..jednak tetralysal jest antybiotykiem i niektórym bardzo pomaga...Warto przez jakis czas stosować - stosujac przy tym osłone przy antybiotyku - Lakcid czy trilac 2 godziny po wzieciu antybiotyku.Próbuj, próbuj - i regularnie połykaj leki!!!Jak to nie pomoże warto pojsc do endokrynologa aby przepisał hormony - jednak kazde leki mają swoje skutki uboczne...
Skinoren - jest dobry, gdyż jest w postaci kremu i tak nie wysusza...a im skóra jest bardziej wysuszona tym wiecej produkuje łoju - czyli zamkniete koło..Ja lubieSkinoren bo tak nie ciagnie skóry i można go na dzień stosowac pod podkład
W kwestii Zinerytu całe szczescie doswiadczenia nie mam - może w połączeniu te specyfiki mogą dac swietne efekty...Próbuj - nic to nie zaszkodzi
pozdrawiam

zauwarzylam ze skinoren tak nie wysuszachoc cos w tym dobregoja w miedzy czasie uzywam jeszcze kremu nawilzajacegodzieki


Cytat:
Napisane przez Paula 28 Pokaż wiadomość
Witam wrocilam wlasnie od dermatologa, jestem obsypana zaskórniakami przepisał mi zineryt . isotrexin metronizadol krem do smarowania na przemian
Ratujcie czy to pomoże
mam nadzieje ze pomozetak samo jak mam nadzieje ze pomoze mieh kurcze a nie tak dawno temu mialam piekna gladka buzkemyslalam ze to nie jest problem jak ma sie 27lat tylko jak sie dorastawidac mylilam siejak mi nie pomoze to moze rzeczywiscie warto zrobic testy na poziom hormonow

wrrrr
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:28   #7
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
ja slyszalam ze diane-35 pomaga ale na czas kiedy je stosujeszczyli wychodzi na to samo jak przy antybiotykumatko mam nadzieje ze mi pomoze bo patrzec nie moge na siebie w lustrze





zauwarzylam ze skinoren tak nie wysuszachoc cos w tym dobregoja w miedzy czasie uzywam jeszcze kremu nawilzajacegodzieki




mam nadzieje ze pomozetak samo jak mam nadzieje ze pomoze mieh kurcze a nie tak dawno temu mialam piekna gladka buzkemyslalam ze to nie jest problem jak ma sie 27lat tylko jak sie dorastawidac mylilam siejak mi nie pomoze to moze rzeczywiscie warto zrobic testy na poziom hormonow

wrrrr


Trądzik "młodzieńczy" w rożnych odmianach występuje także u dorosłych ludzi. Najczęstsza przyczyna to zły tryb życia np stres lub po prostu jakieś zaburzenia hormonalne. Ktoś tu się wypowiadał o Diane. U kobiet, gdzie trądzik jest o podłoży hormonalnym to ten lek jest idealny. Jak wiadomo przyczyny dokładnie nie sa poznane (a zapewne jest ich wiele x]). Znam ludzi, a raczej kobiety którym Diane pomoglo innym nawet pogorszyłó, roznie to bywa. A co do skinorenu, to może wysuszać skore, to zalezy od rodzaju cery, jak wiadomo dobrze wtedy się zabezpieczyć w kremik nawiżający.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 19:43   #8
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Trądzik "młodzieńczy" w rożnych odmianach występuje także u dorosłych ludzi. Najczęstsza przyczyna to zły tryb życia np stres lub po prostu jakieś zaburzenia hormonalne. Ktoś tu się wypowiadał o Diane. U kobiet, gdzie trądzik jest o podłoży hormonalnym to ten lek jest idealny. Jak wiadomo przyczyny dokładnie nie sa poznane (a zapewne jest ich wiele x]). Znam ludzi, a raczej kobiety którym Diane pomoglo innym nawet pogorszyłó, roznie to bywa. A co do skinorenu, to może wysuszać skore, to zalezy od rodzaju cery, jak wiadomo dobrze wtedy się zabezpieczyć w kremik nawiżający.

Pozdrawiam


widze ze niezle obcykany jestes w tych sprawachja slyszalam tez ze po diane sie strasznie tyjechociaz niewiem ile w tym prawdy
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:28   #9
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Zineryt i skinoren-kto stosował razem te specyfiki,komu pomogły???

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
widze ze niezle obcykany jestes w tych sprawachja slyszalam tez ze po diane sie strasznie tyjechociaz niewiem ile w tym prawdy
Heh, dziekuje, ale także na forum są tutaj lepsi specjaliści i nie tylko Pani dermatolog opiekująca się tym działem Niestety troche już w tym siedze, a czlowiek jakos sie uczy na bledach:P Wiesz, akurat trądzik to nie grypa...Nie ma jednego środka i po wszystkim dużo zalezy od problemu, i od tego czym jest on wywolany, a to czy się tyje, to trzeba raczej kobiety zapytac O ile się nie myle jest wątek zbiorczy o Diane (bynajmiej powinien być), tam na pewno Pani znajdzie odpowiedzi na pytanie dotyczące tego leku. Najczęściej trądzik hormonalny objawia sie w okolicach brody Ale oczywiscie wyksztalcony dermatolog i badania wszystko wyjasnią, ludzie w forum moga tylko podpowiedziec, ale dermatologa nikt nie zastąpi

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.