Krwawienie przy orgametrilu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 22:45   #1
naomi434
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3

Krwawienie przy orgametrilu


Witam.
Ostatnio będąc u ginekologa okazało się, że mam torbiela na jajniku (22mm) i przepiał mi orgametril 1 tabletka przez 15 dni. Gdy wziełam pierwszą tabletkę pojawiła się jakby miesiączka ( trwała 10 dni ) po 4 dniu /4 tabletce odstawiłam przestraszona ten lek. W ulotce nie spotkałam się ze skutkiem ubocznym - miesiączką. Dodam, że miesiączki mam bardzo nieregularne. przed wzięciem orgametrilu miesiączki nie mialam 4 miesiące ( w ciąży nie jestem ) Co to może być?
naomi434 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:04   #2
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Krwawienie przy orgametrilu

Cytat:
Napisane przez naomi434 Pokaż wiadomość
Witam.
Ostatnio będąc u ginekologa okazało się, że mam torbiela na jajniku (22mm) i przepiał mi orgametril 1 tabletka przez 15 dni. Gdy wziełam pierwszą tabletkę pojawiła się jakby miesiączka ( trwała 10 dni ) po 4 dniu /4 tabletce odstawiłam przestraszona ten lek. W ulotce nie spotkałam się ze skutkiem ubocznym - miesiączką. Dodam, że miesiączki mam bardzo nieregularne. przed wzięciem orgametrilu miesiączki nie mialam 4 miesiące ( w ciąży nie jestem ) Co to może być?
czy Ty aby napewno czytałaś ulotkę i słuchałaś lekarza? leków nie odstawia się tak o z własnego widzi misię. Dzwoni bądź idzie się do lekarza jak się ma wątpliwości
Ten lek właśnie wywołuje miesiączkę więc to nie jest skutkiem ubocznym, a efektem leczenia.
A zresztą gdzieś już na wizażu było o nim trochę
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:04   #3
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Krwawienie przy orgametrilu

Witaj,

możliwe, że po prostu lek wywołał pęknięcie torbieli na jajniku lub sama pękła, ja kiedyś miałam torbiel na jajniku i miałam mieć usuniętą operacyjne, do operacji nie doszło bo dostałam krwawienie i okazało się, że torbiel sama pękła i była powodem krwawienia,nie dobrze, że odstawiłaś lek, udaj się do lekarza, i poproś o usg by sprawdzić co z tą torbielą.
czarna_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 20:04   #4
naomi434
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Krwawienie przy orgametrilu

Orgametril powodował u mnie duży ból i dlatego go odstawiłam . A miesiączke powinno się dostać po odstawieniu a nie po wzięciu pierwszej tabletki ( nie wiadomo czy ty była miesiączka) . Wizyte mam w przyszłym miesiącu
naomi434 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:39   #5
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Krwawienie przy orgametrilu

to szkoda,że tak długo musisz czekać;/a możesz zadzwonić do lekarza i spytać się co robić w takiej sytuacji?
czarna_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.