Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 22:34   #2551
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja też się teraz "wysypuję"... Atrdermu używam od ok. 1,5 miesiąca, mam nadzieję, że zaskórniki poznikają, bo to głównie z nimi mam problem, z zamkniętymi jak i otwartymi. Jak patrzę na stan mojej cery to mam ochotę rzucić te całe retinoidy, ale powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie lepiej...Jak nałożę makijaż to jest okej, ale bez to jedna wielki tragedia, czasami brzydzę się spojrzeć w lustro
Poza tym coś czuję, że gliceryna w Cetaphilu MD mnie jednak zapycha, bo ostatnio na noc nakładałam olej z pestek malin i rano było okej, a po Cetaphilu zawsze było coś nowego. Zamówiłam krem nawilżający tradycyjny z Fitomedu, zobaczymy jak to będzie. Któraś z Was go używała?
Gliceryna nie ma działania komedogennego. Jesli juz cos Cię zapycha, może to byc np. kilka składników w połaczeniu.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 23:08   #2552
daisy_002
Raczkowanie
 
Avatar daisy_002
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 195
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja też się teraz "wysypuję"... Atrdermu używam od ok. 1,5 miesiąca, mam nadzieję, że zaskórniki poznikają, bo to głównie z nimi mam problem, z zamkniętymi jak i otwartymi. Jak patrzę na stan mojej cery to mam ochotę rzucić te całe retinoidy, ale powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie lepiej...Jak nałożę makijaż to jest okej, ale bez to jedna wielki tragedia, czasami brzydzę się spojrzeć w lustro
Poza tym coś czuję, że gliceryna w Cetaphilu MD mnie jednak zapycha, bo ostatnio na noc nakładałam olej z pestek malin i rano było okej, a po Cetaphilu zawsze było coś nowego. Zamówiłam krem nawilżający tradycyjny z Fitomedu, zobaczymy jak to będzie. Któraś z Was go używała?
Nie chcę, Cię zniechęcać, ale u mnie trądzik po kuracji Atre trądzik ślicznie zniknął, nawet przebarwienia, a wszystkie zaskórniki zostały.
daisy_002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 00:16   #2553
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Tak liczyłam na to że Effaclar Duo ,pomoże mi usunąć zaskórniki zamknięte.
Niestety on na mojej skórze praktycznie nic nie robi no może na początku pomagał i było lepiej . Wczoraj po 3,4 dniowej przerwie posmarowałam się nim a dzisiaj mam 5 nowych pryszczy chyba rzucę go w kąt

Już nie wiem co stosować na ta moją skórę. Znowu robi mi się coraz więcej tych zaskórników
Nie sądzę, aby krem tak szybko spowodował wysyp pryszczy... sądzę, że to akurat taki traf, a może jesteś przed lub po okresie i hormony szaleją i coś tam się w organizmie dzieje, no i jedzenie też nie jest bez winy. Prędzej bym się przyjrzała diecie niż kremom. A żeby się przekonać co się tak na prawdę dzieje, to postaraj się stosować dane kosmetyki regularnie i jeśli będziesz obserwować jakieś symptomy to po prostu je odstaw.

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Cytat:
Napisane przez smilee_91 Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny powiedzcie mi, czy któras z was używała glinki zielonej? ja użyłam 3 dni co wieczórw i w tych miejscasch mnie wysypało :/ mysle ze to wlasnie od tej glinki, ale mnie to martwi, czy to dość szybko zejdzie, juz odstawiam ten preperat i bede smarowac zorac'iem zeby wysuszyło i zeszło. Jak myślicie?
Nie używaj tak często glinki, ale mnie też wysypywało więc już jej nie stosuje chociaż niby do mojej cery tłustej jest ona zalecana. Ja sobie czytam o kwasach teraz bo jesień idzie....

Edytowane przez Iskierka215
Czas edycji: 2013-09-02 o 00:24
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 08:39   #2554
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja też się teraz "wysypuję"... Atrdermu używam od ok. 1,5 miesiąca, mam nadzieję, że zaskórniki poznikają, bo to głównie z nimi mam problem, z zamkniętymi jak i otwartymi. Jak patrzę na stan mojej cery to mam ochotę rzucić te całe retinoidy, ale powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie lepiej...Jak nałożę makijaż to jest okej, ale bez to jedna wielki tragedia, czasami brzydzę się spojrzeć w lustro
Poza tym coś czuję, że gliceryna w Cetaphilu MD mnie jednak zapycha, bo ostatnio na noc nakładałam olej z pestek malin i rano było okej, a po Cetaphilu zawsze było coś nowego. Zamówiłam krem nawilżający tradycyjny z Fitomedu, zobaczymy jak to będzie. Któraś z Was go używała?
Sama gliceryna nie zapycha.
U mnie pierwsze efekty po retinoidach (miałam tylko zorac 0.05%) były po trzech miesiącach, niedługo styknie mi pół roku i widzę delikatne spłycenie blizn i przebarwień. Mam nadzieję, że pociągnięcie kuracji przez okres jesienno-zimowy załatwi sprawę.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 10:48   #2555
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A wy dziewczyny kurację kwasami rozpoczynacie we wrześniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 11:18   #2556
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIOR

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A wy dziewczyny kurację kwasami rozpoczynacie we wrześniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja ciągnę swoją retinoidami już od kwietnia teraz mam dylemat, czy przejść na wyższe stężenie, ale boję się trochę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-09-02 o 11:19
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 11:45   #2557
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Iskierka215 Pokaż wiadomość
Nie sądzę, aby krem tak szybko spowodował wysyp pryszczy... sądzę, że to akurat taki traf, a może jesteś przed lub po okresie i hormony szaleją i coś tam się w organizmie dzieje, no i jedzenie też nie jest bez winy. Prędzej bym się przyjrzała diecie niż kremom. A żeby się przekonać co się tak na prawdę dzieje, to postaraj się stosować dane kosmetyki regularnie i jeśli będziesz obserwować jakieś symptomy to po prostu je odstaw
Effaclar stosuje już 3 miesiąc .To nie były takie typowe pryszcze, tylko bardziej takie zaczerwienienia ,które dość szybko schodzą.
Na początku jakieś niewielkie pozytywne efekty widziałam ale teraz chyba przynosi więcej szkody niż pożytku .
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 15:08   #2558
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pociągnięcie kuracji przez okres jesienno-zimowy załatwi sprawę.
Powodzenia!

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-09-03 o 10:30
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 15:13   #2559
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Witajcie poszukuję porady widzę że bardzo dobrze Kochane jesteście obeznane ... mam cerę mieszaną partiami suchą wrażliwą dotego dostałam trądzik krostki zaskórniki preparaty na trądzik jeszcze bardziej mi wysuszają skórę i wysyp większy używałam Davercin i antybiotyk Zineryt przeszło podkładu już bardzo długo żadnego nie używam .. i powtórka strasznie swędzi mnie cera co możecie polecić mi uzwałam olejku arganowego
A wy dziewczyny co używacie
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 15:17   #2560
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witajcie poszukuję porady widzę że bardzo dobrze Kochane jesteście obeznane ... mam cerę mieszaną partiami suchą wrażliwą dotego dostałam trądzik krostki zaskórniki preparaty na trądzik jeszcze bardziej mi wysuszają skórę i wysyp większy używałam Davercin i antybiotyk Zineryt przeszło podkładu już bardzo długo żadnego nie używam .. i powtórka strasznie swędzi mnie cera co możecie polecić mi uzwałam olejku arganowego
A wy dziewczyny co używacie
Olejki do mycia twarzy z Biochemii Urody, albo zel ziaja med. Do pielegnacji ja uzywam oliwek Hipp, ale dla przesuszonej skory ona nie da rady. Ewa uzywa chyba oleju+ czynnika NMF z póøproduktów i podobno daje radé Najlepiej poczekaj na jej wypowiedz
Mozesz tez wspomagac sié woda izotoniczna, termalna.

Na skóré po zabiegach, podrazniona podobno dobry jest krem Cicalfate.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-09-16 o 10:47
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 15:31   #2561
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY C

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A wy dziewczyny kurację kwasami rozpoczynacie we wrześniu?
mnie korci żeby jak najszybciej się pokwasić Ale poczekam chyba do października chociaż, aż zacznę studia i pogoda będzie typowo jesienna Za to zaczęłam właśnie stosować Isotrexin.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 16:02   #2562
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mnie korci żeby jak najszybciej się pokwasić Ale poczekam chyba do października chociaż, aż zacznę studia i pogoda będzie typowo jesienna Za to zaczęłam właśnie stosować Isotrexin.
Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja ciągnę swoją retinoidami już od kwietnia teraz mam dylemat, czy przejść na wyższe stężenie, ale boję się trochę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie też korci, ale nie wiem czy mogę przy klindacinie, duo i skinorenie. Nie wiem czy nie za dużo tego będzie. Chyba muszę zapisać się do dermatologa.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 16:04   #2563
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

A no jestem
Zauważyłam po sobie, ze częste nawilżanie, wcale nie jest takie dobre dla mojej skóry. W okresie letnim 2-3 razy w tygodniu, czasem 4, ale to wyjątki. Nie wiem jak będzie zimą, ale na razie wystarcza mi serum nawilżające z NMF, zazwyczaj daje radę, czasem dodam kropelkę oleju jojoba. Są dni, że wystarcza mi tylko spryskanie twarzy hydrolatem. Sam olej w moim przypadku nie był wystarczający, bo tylko natłuszczał, a cera i tak była przesuszona.
Davercin jest wyłącznie do stosowania punktowego.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 16:07   #2564
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A no jestem
Zauważyłam po sobie, ze częste nawilżanie, wcale nie jest takie dobre dla mojej skóry. W okresie letnim 2-3 razy w tygodniu, czasem 4, ale to wyjątki. Nie wiem jak będzie zimą, ale na razie wystarcza mi serum nawilżające z NMF, zazwyczaj daje radę, czasem dodam kropelkę oleju jojoba. Są dni, że wystarcza mi tylko spryskanie twarzy hydrolatem. Sam olej w moim przypadku nie był wystarczający, bo tylko natłuszczał, a cera i tak była przesuszona.
Davercin jest wyłącznie do stosowania punktowego.
Dlaczego?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 16:12   #2565
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Skóra zaczyna się buntować i reaguje wypryskami, zaskórnikami. Nie ma co przesadzać, ani w jedną, ani w drugą stronę Chyba, że naprawdę ktoś musi nawilżać skórę codziennie, u mnie mimo kuracji zorackiem nie było takiej potrzeby.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 16:18   #2566
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Skóra zaczyna się buntować i reaguje wypryskami, zaskórnikami. Nie ma co przesadzać, ani w jedną, ani w drugą stronę Chyba, że naprawdę ktoś musi nawilżać skórę codziennie, u mnie mimo kuracji zorackiem nie było takiej potrzeby.
U mnie tez tak jest. Czasem oliwke nakladam tylko na policzki, a strefe T omijam
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 19:55   #2567
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

O matko. To jak ja się cieszę że wystarcza mi zwykły krem nawilzajacy i nic złego po "przedawkowaniu" się nie dzieje. To wy macie cere suchą w niektórych częściach? Czy też zwykle kremy powodują zapychanie ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:08   #2568
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja nie nawilżam skóry jak czuję, że nie jest to niezbędne. Choć u mnie skóra źle reaguje na nawet niezbyt poważne wysuszenie, jak jest zbyt nawilżona (co odkąd mam problemy z trądzikiem, czyli od paru lat, zdarzyło mi się moze raz) to po prostu np. nie chłonie filtra ani żadnych olejków, no a niewchłonięty filtr to nie jest coś dobrego kiedy się chronię przed przebarwieniami

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
O matko. To jak ja się cieszę że wystarcza mi zwykły krem nawilzajacy i nic złego po "przedawkowaniu" się nie dzieje. To wy macie cere suchą w niektórych częściach? Czy też zwykle kremy powodują zapychanie ?
u mnie kremy owszem, powodują zapychanie, dlatego nawilżam się inaczej półproduktami. Ale to, że mam cerę przetłuszczającą się i trądzikową nie znaczy, że nie jest jednocześnie podatna na wysuszenia Zwłaszcza, że jednak chyba wszystko co pomaga na trądzik wysusza też cerę. A tak w ogóle to mam obszar twarzy, na której mam cerę normalną (naczynkową, ale normalną, czystą) - są to boki twarzy: policzki i skronie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:14   #2569
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIOR

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
O matko. To jak ja się cieszę że wystarcza mi zwykły krem nawilzajacy i nic złego po "przedawkowaniu" się nie dzieje. To wy macie cere suchą w niektórych częściach? Czy też zwykle kremy powodują zapychanie ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie kremy zapychaja, dlatego w ruch idą sera a cere mam mieszana, płytko unaczyniona na policzkach (ale bez rozszerzonych naczyń) i tłusta w strefie T, nawilzam i zluszczam kiedy trzeba. Wiadomo,ze mam różne częstotliwości dla każdej partii twarzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 20:30   #2570
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

pije swoja pierwsza herbatke owocowa (ma 1 kalorie na 100ml i mniej niz 0,3 g weglowodanow). malinowa wybralam, nie slodzilam... i ledwo ja lykam bo jest jak woda XD oblesna, strasznie ciezko wchodzi
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:51   #2571
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
pije swoja pierwsza herbatke owocowa (ma 1 kalorie na 100ml i mniej niz 0,3 g weglowodanow). malinowa wybralam, nie slodzilam... i ledwo ja lykam bo jest jak woda XD oblesna, strasznie ciezko wchodzi
ja nie jestem w stanie pic czarnej ani owocowej herbaty bez cukru. tylko zieloną, bardzo smaczna jest np w biedronce, ale jak się ją parzy za dlugo albo w zbyt ciepłej wodzie to się robi gorzka. nie slodze tez mięty, no ale piję ją raczej jak musze - kiedy mnie boli brzuch czy mam wzdęcia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:58   #2572
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja nie jestem w stanie pic czarnej ani owocowej herbaty bez cukru. tylko zieloną, bardzo smaczna jest np w biedronce, ale jak się ją parzy za dlugo albo w zbyt ciepłej wodzie to się robi gorzka. nie slodze tez mięty, no ale piję ją raczej jak musze - kiedy mnie boli brzuch czy mam wzdęcia
Mówisz że biedronkowa zielona dobra? A możesz napisać jak się nazywa? przy następnej okazji pójdę i kupię, spróbuje
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:00   #2573
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Miałam zdać sprawozdanie, jak sprawuje się skinoren w żelu, więc jestem Żelu używam od ok. tygodnia. Pierwsze wrażenie było trochę dziwne, bo spodziewałam się czegoś bezbarwnego a la davercin, a zobaczyłam biały "krem", tylko rzadszy od podstawowej wersji. Dobrze się nakłada nawet na większe powierzchnie i pozostawia buzię może trochę gładszą niżeli po zastosowaniu wersji w kremie. Poza tym większej różnicy nie widzę - żel wykonuje swoją robotę tak samo jak krem czyli wyciąga co trzeba na powierzchnię Cena ta sama, więc jeśli ktoś chce poeksperymentować nie ma wielkiego ryzyka...
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:09   #2574
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Mówisz że biedronkowa zielona dobra? A możesz napisać jak się nazywa? przy następnej okazji pójdę i kupię, spróbuje
pilam tylko cytrynową, nie wiem, jak smakuje (i czy w ogole jest) normalna, ale ta cytrynowa jest fajna jak dobrze zaparzona, mimo iz ja bym wszystko slodzila i czarna herbata z 4 lyzeczkami cukru mi nie straszna. nazywa się feel green czy green feel, jakos tak, nie mam opakowania
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 21:24   #2575
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, mak

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
pilam tylko cytrynową, nie wiem, jak smakuje (i czy w ogole jest) normalna, ale ta cytrynowa jest fajna jak dobrze zaparzona, mimo iz ja bym wszystko slodzila i czarna herbata z 4 lyzeczkami cukru mi nie straszna. nazywa się feel green czy green feel, jakos tak, nie mam opakowania
Ta zwykła jest paskudna, potwornie gorzka i cierpka, polecam zielona firmy Bastek. Herbat nie slodzę od dwóch lat. a jak ktoś nie lubi herbat ze wgledu na ich posmak, polecam rooibos. Owocowek nie lubie, ładują za dużo hibiskusa i aż wykrzywiaja od kwasoty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 00:43   #2576
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
Mówisz że biedronkowa zielona dobra? A możesz napisać jak się nazywa? przy następnej okazji pójdę i kupię, spróbuje
Biedronkowa jest bodajze z opuncja i sama w sobie jest bardzo slodka wiec pewnie zawiera duzo roznych dodatkow tak jak te wszystkie herbatki pseudosmakowe. Jest bardzo slaba, trzeba ja na prawde dlugo parzyc zeby sie nie wykrzywic z zaslodzenia. No ale moze tez sa inne... z opuncja jest bardzo slodka. Ja polecam, zwykle, lisciaste herbaty....samo zdrowie bez rzadnych dodatkow,,,,herbaty w saszetkach to tak na prawde ktorys tam odpad po przemieleniu prawdziwych lisci herbaty.
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:19   #2577
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

Ja najbardziej lubię tą herbatę zieloną z pigwą http://www.bdsklep.pl/gfx/270x270/59...wa-herbata.jpg (kupowałam w biedronce )
Feel green -mi nie smakuje teraz pije akurat z Bastka ale ta ma w sobie pełno patyków , co jest wkurzające bo pływają po powierzchni

O właśnie zobaczyłam ,że z bigactive jest tez herbata liścista w torebkach to fajne rozwiązanie bo zielone herbaty szybko robia sie gorzkie
Do tego Pewnie droga
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2013-09-03 o 07:20
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:44   #2578
justify4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 19
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż.

Cytat:
Napisane przez Iskierka215 Pokaż wiadomość
Biedronkowa jest bodajze z opuncja i sama w sobie jest bardzo slodka wiec pewnie zawiera duzo roznych dodatkow tak jak te wszystkie herbatki pseudosmakowe. Jest bardzo slaba, trzeba ja na prawde dlugo parzyc zeby sie nie wykrzywic z zaslodzenia. No ale moze tez sa inne... z opuncja jest bardzo slodka. Ja polecam, zwykle, lisciaste herbaty....samo zdrowie bez rzadnych dodatkow,,,,herbaty w saszetkach to tak na prawde ktorys tam odpad po przemieleniu prawdziwych lisci herbaty.
Fajna jest ta herbatka z biedronki ja ostatnio tez kupilam białą w Lidlu i powiem szczerze, że jest super - delikatna, szybko się parzy, a przede wszystkim jest w torebeczkach
baaaaardzo nie lubię fusów
justify4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:25   #2579
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Witajcie, po tygodniach pasywnego czytania tego forum postanowiłam wreszcie napisać z prośbą o poradę. Od wielu lat mam trądzik, o średnim stopniu zaognienia. Obecnie mam krosty głównie przy żuchwie (bo bokach) i na górnych częściach policzków. Przechodziłam różne kuracje u dermatologa, ostatnio stosowałam Duac. Po spędzeniu godzin na tym forum doszłam do wniosku, że moja skóra jest zbyt nafaszerowana chemią, przesuszona alkoholem i to dlatego się buntuje.

W przyszłym tygodniu, jak tylko dostanę przesyłkę, zaczynam oczyszczanie skóry metodą OCM (olejek rycynowy + macerat brzozowy). Zamówiłam też hydrolat oczarowy. W związku z tym poszukuję jakiegoś dobrego kremu nawilżającego. Najważniejsze dla mnie jest to, aby nie zawierał szkodliwych substancji: alkoholu, parafiny, parabenów, SLS, Glycolu, Glicerylu. Mam w domu krem pichtowy firmy Proderma profarm, ale dostrzegłam w jego składzie mnóstwo szkodliwych substancji, a poza tym nie widzę rezultatów jego działania.

Krostki przy żuchwie ostatnio się zaogniły, są czerwone, blisko siebie i w dodatku swędzą. Proszę was o pomoc
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:47   #2580
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Witajcie, po tygodniach pasywnego czytania tego forum postanowiłam wreszcie napisać z prośbą o poradę. Od wielu lat mam trądzik, o średnim stopniu zaognienia. Obecnie mam krosty głównie przy żuchwie (bo bokach) i na górnych częściach policzków. Przechodziłam różne kuracje u dermatologa, ostatnio stosowałam Duac. Po spędzeniu godzin na tym forum doszłam do wniosku, że moja skóra jest zbyt nafaszerowana chemią, przesuszona alkoholem i to dlatego się buntuje.

W przyszłym tygodniu, jak tylko dostanę przesyłkę, zaczynam oczyszczanie skóry metodą OCM (olejek rycynowy + macerat brzozowy). Zamówiłam też hydrolat oczarowy. W związku z tym poszukuję jakiegoś dobrego kremu nawilżającego. Najważniejsze dla mnie jest to, aby nie zawierał szkodliwych substancji: alkoholu, parafiny, parabenów, SLS, Glycolu, Glicerylu. Mam w domu krem pichtowy firmy Proderma profarm, ale dostrzegłam w jego składzie mnóstwo szkodliwych substancji, a poza tym nie widzę rezultatów jego działania.

Krostki przy żuchwie ostatnio się zaogniły, są czerwone, blisko siebie i w dodatku swędzą. Proszę was o pomoc
Będę z uporem maniaka wciskać wszystkim sylveco brzozowy
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.