klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 19:27   #1
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Question

klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?


Cześć Dziewczyny
w czerwcu tego roku mamy ślub - najpierw w kościele msza, potem obiad dla najbliższych (ok, 4 godzinki), a potem wybieramy się z młodymi gośćmi (ok. 80 -100 osób - nie będą na obiedzie rodzinnym) do klubu - chcemy mieć tam niezobowiązującą dalszą część - bez takich tradycyjnych zabaw jak oczepiny itd. - tylko taka impreza w klubie.
Czy byłyście kiedyś na takim weselu? jakie macie rady co do organizacji? co do tortu - myślałam o torcie z cupcake'ów, a co do alkholu - byłby open bar i na każdego gości byłaby przeznaczona jakaś tam kwota pieniędzy na alko.
DJ będzie klubowy, nie wiem czy zamiast jakichś tradycyjnych zabaw wymyślać inne czy darować sobie?
Klub niestety nie będzie wynajęty na wyłączność, w tych co nas interesują nie ma takich możliwości w weekendy...

i najważniejsze - czy mogłbyście Krakowianki wyrazić opinie o tych miejscach?

  • taawa
  • baccarat
  • forty kleparz
  • rdza
  • opium
  • coco
  • literki

będę Wam niezmiernie wdzięczna za wszelkie rady, uwagi, może już coś takiego przeżyłyście i podzielicie się wrażeniami?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 20:48   #2
Xiezniczka89
Zadomowienie
 
Avatar Xiezniczka89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Ja o dwóch klubach- rdza: lubię ją, ale ostatnio zbyt dużo, jak to się mówi, "podlotków" tam się spotyka. Może to wynika z tego, że organizowane były tam tzw półmetki dla LO, stąd towarzystwo poznało miejsce. W weekendy jak jest dużo osób, to robią selekcję. Lokalizacja jest super.
W Baccarat grywa nasz Dj na wesele, ale na stronce go nie mogę rozpoznać - może bywa gościnnie. Polecał klub na imprezki, osobiście nie byłam

Na weselu w klubie niestety nigdy nie byłam...
__________________
zaręczyny 19.02.2012
ślub 7.09.2013
Xiezniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 21:08   #3
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Byłam juz na takim weselu, impreza była w klubie ADHD w Nowym Targu, więc co do krakowskich klubów się nie wypowiem, ale może w czymś się przydam więc będę tu zaglądać

Też klub nie był na wyłączność, była rezerwacja stolików + rezerwacja sali z kręglami. Wesela nie wspominam najlepiej brak organizacji totalny
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 09:54   #4
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

hmm
a brak organizacji - to znaczy, ze kazdy robil co chcial albo nie wiedzial co ma robic?no wlasnie troche tez sie tego obawiam, choc znajomi to zgrana paczka raczej i mam nadzieje, ze bedziemy sie wspolnie dobrze bawic
z tych klubow zastanawiam sie teraz najbardziej nad forty kleparz i baccarat
a co do kregli - tez sie nad tym zastanawialam, ale wlasnie nie wiem czy to nie 'rozbije' imprezy troche?

dzieki za odpowiedzi
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:42   #5
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Po pierwsze impreza znacznie się opóźniła, obiad dla rodziny miał trwać o ile dobrze pamiętam też jakieś 4 godziny, ale przeciągło się ponad 2 co najmniej. Panna młoda miała poślizg bo chciała najzwyczajniej w świecie wziąć jeszcze prysznic i się przebrać. Dojazd trwał od niej ponad godzinę. W praktyce to wyglądało tak, że częśc osób czekała w klubie już się bawiąc, część na zewnątrz. Rodzeństwo młodych pomagało w załatwianiu spraw w klubie wcześniej, ale w tym dniu oni siłą rzeczy byli też na tej pierwszej rodzinnej imprezie i goście dostawali jedynie smsy od nich.

Organizacyjnie to wydawało się wcześniej, że będzie wszystko ok, ale jakoś się posypało. W sali z kręglami (którą otworzyli dopiero po przyjeździe młodych) mieliśmy osobny bar, nie było podziału na nazwiska i ile kto ma wypić (co uważam akurat za plus), inne osoby nie miały tam wstępu. Goście mieli przypięte takie kapsle jakby (kotyliony?). Zaufana osoba, która była zawsze w pobliżu drzwi do kręgielni nie wpuszczała nikogo obcego. W sali zrobiony był też szwedzki stół z przekąskami, który zaskakująco szybko zniknął wszyscy się częstowali jak opętani mogłoby być spokojnie 2 - 3 razy tyle. W nocy był jeszcze tort.

- część gości przyniosła prezenty, część nie. Nie było miejsca gdzie je dać, ktoś musiał jechać do domu.
- goście byli trochę skołowani bo spodziewali się, że będzie inaczej niż zwykle, a tu taka normalna impreza
- paru gości rozproszyło się, bo spotkali swoich znajomych i z krótkiej rozmowy doszło do tego, że albo zostawali z nimi, albo co gorsze zapraszali swoich znajomych do sali dla gości i trzeba było potem wypraszać co nie było miłe dla nikogo.
- jeden chłopak wynosił alkohol, tzn brał niby drinki dla siebie, a na górze dawał jakimś dziewczynom, że niby im stawia miał wyobrażnie chłopak

te dwa ostatnie punkty wiadomo zależą od gości. Ale na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad tym wcześniejszym, tzn żeby gościom urozmaicić tą imprezę, bo mogą być zawiedzeni. Z grupką dziewczyn byłyśmy tam 2 tyg wcześniej na wieczorze panieńskim i wtedy bawiłyśmy się lepiej.

Panna młoda żałowała, że się na to zdecydowali bo nie była w centrum uwagi i nie ma co wspominać. Pan młody mówi, że imprezy w klubie by nie zmienił na weselicho, ale przeniósłby ją na któryś dzień w tygodniu, bo oboje byli nieżle wymęczeni przygotowaniami, nie spali przed ślubem i nie mieli siły się bawić. Najchętniej po rodzinnej imprezie pooglądaliby kartki z zyczeniami, wypili trochę wina i zaliczyli na spokojnie noc poślubną


kręgle u nas bardzo dobrze się sprawdziły

ale się rozpisalam

Edytowane przez fusiacola
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:50
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:29   #6
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Po pierwsze impreza znacznie się opóźniła, obiad dla rodziny miał trwać o ile dobrze pamiętam też jakieś 4 godziny, ale przeciągło się ponad 2 co najmniej. Panna młoda miała poślizg bo chciała najzwyczajniej w świecie wziąć jeszcze prysznic i się przebrać. Dojazd trwał od niej ponad godzinę. W praktyce to wyglądało tak, że częśc osób czekała w klubie już się bawiąc, część na zewnątrz. Rodzeństwo młodych pomagało w załatwianiu spraw w klubie wcześniej, ale w tym dniu oni siłą rzeczy byli też na tej pierwszej rodzinnej imprezie i goście dostawali jedynie smsy od nich.

Organizacyjnie to wydawało się wcześniej, że będzie wszystko ok, ale jakoś się posypało. W sali z kręglami (którą otworzyli dopiero po przyjeździe młodych) mieliśmy osobny bar, nie było podziału na nazwiska i ile kto ma wypić (co uważam akurat za plus), inne osoby nie miały tam wstępu. Goście mieli przypięte takie kapsle jakby (kotyliony?). Zaufana osoba, która była zawsze w pobliżu drzwi do kręgielni nie wpuszczała nikogo obcego. W sali zrobiony był też szwedzki stół z przekąskami, który zaskakująco szybko zniknął wszyscy się częstowali jak opętani mogłoby być spokojnie 2 - 3 razy tyle. W nocy był jeszcze tort.

- część gości przyniosła prezenty, część nie. Nie było miejsca gdzie je dać, ktoś musiał jechać do domu.
- goście byli trochę skołowani bo spodziewali się, że będzie inaczej niż zwykle, a tu taka normalna impreza
- paru gości rozproszyło się, bo spotkali swoich znajomych i z krótkiej rozmowy doszło do tego, że albo zostawali z nimi, albo co gorsze zapraszali swoich znajomych do sali dla gości i trzeba było potem wypraszać co nie było miłe dla nikogo.
- jeden chłopak wynosił alkohol, tzn brał niby drinki dla siebie, a na górze dawał jakimś dziewczynom, że niby im stawia miał wyobrażnie chłopak

te dwa ostatnie punkty wiadomo zależą od gości. Ale na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad tym wcześniejszym, tzn żeby gościom urozmaicić tą imprezę, bo mogą być zawiedzeni. Z grupką dziewczyn byłyśmy tam 2 tyg wcześniej na wieczorze panieńskim i wtedy bawiłyśmy się lepiej.

Panna młoda żałowała, że się na to zdecydowali bo nie była w centrum uwagi i nie ma co wspominać. Pan młody mówi, że imprezy w klubie by nie zmienił na weselicho, ale przeniósłby ją na któryś dzień w tygodniu, bo oboje byli nieżle wymęczeni przygotowaniami, nie spali przed ślubem i nie mieli siły się bawić. Najchętniej po rodzinnej imprezie pooglądaliby kartki z zyczeniami, wypili trochę wina i zaliczyli na spokojnie noc poślubną


kręgle u nas bardzo dobrze się sprawdziły

ale się rozpisalam
O kurcze, no w takiej sytuacji też nie byłabym zadowolona - ani jako PM, ani jako gość

Jeśli mogę coś doradzić - wg mnie wesele w klubie zda egzamin tylko jeśli klub będzie na wyłączność (klub, albo chociaż jedna duża sala z DJ'em), będzie ustalony, nieprzypadkowy repertuar, sporo alkoholu i dużo jedzenia Gdybym szła na takie wesele to oczekiwałabym też, że ta impreza jakoś wyróżni się na tle innych - choćby poprzez wspólne zabawy, gry (mam na myśli takie weselne, a nie kręgle itp.).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:38   #7
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
O kurcze, no w takiej sytuacji też nie byłabym zadowolona - ani jako PM, ani jako gość

Jeśli mogę coś doradzić - wg mnie wesele w klubie zda egzamin tylko jeśli klub będzie na wyłączność (klub, albo chociaż jedna duża sala z DJ'em), będzie ustalony, nieprzypadkowy repertuar, sporo alkoholu i dużo jedzenia Gdybym szła na takie wesele to oczekiwałabym też, że ta impreza jakoś wyróżni się na tle innych - choćby poprzez wspólne zabawy, gry (mam na myśli takie weselne, a nie kręgle itp.).
tutaj wszyscy na początku cieszyli się z tego, że nie będzie oficjalnie i tak jak zwykle lubią spędzać czas, tylko, że jak już była ta impreza to zdali sobie sprawę, że nie jest w niczym wyjątkowa. To, że nie będzie zabaw i docelowego repertuaru wszyscy doskonale wiedzieli, a mimo to jakby wszystkim nagle tego zabrakło.

Jeszcze jedna kwestia jest istotna, żeby wziąć osobę, która będzie doglądać gości i pytać czy im czegoś nie brakuje, żeby sobie kolejnego drinka wzięli itd. Część gości myślała, że zrobi na rękę jeżeli w drugim barze będzie normalnie kupować drinki, bo nie narazi młodych na koszty, co nie było do końca prawdą - a wydawać by się mogło, że ta kwestia jest obgadana i każdy dobrze wie. Tą funkcję tutaj po części ( i pewnie nie do końca świadomie) przejęła młoda, która dbała o to, aby każdy dobrze się bawił i trochę w tym zapomniała o sobie... jak się spinasz, żeby wszystkim dogodzić to siłą rzeczy nie bawisz się najlepiej.

zebrać wszystkich do tortu w jedno miejsce był problem, bo jak się po jednych poszło to Ci co już czekali znowu gdzieś znikli.

część gości wyszła bez pożegnania

Edytowane przez fusiacola
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:48
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 21:40   #8
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

dziekuje Ci bardzo
wlasnie my nie chcemy zabaw typowo weselnych - w ogole nas to nie kreci - i myslelismy wlasnie o takiej luznej imprezie - cos jak urodziny czy potancowka w klubieale rozumiem, ze to moze byc troche trudne do ogarniecia czy dla niektorych nudne...
tylko ze goscie nas znaja i wiedza tez jakie mamy podejscie i poglady ale jak juz bede wiedziec co i jak na pewno wczesniej nakresle im jak to bedzie wygladac, zeby sie nie rozczarowali
organizowalam juz w klubach urodziny dla moich znajomych i zawsze fajnie wychodzilo, no ale wiadomo, ze to troche inna okazja
mam nadzieje, ze mimo wszytko bedzie fajnie
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:46   #9
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

wiesz to ma szansę się udać najtrudniejszy w tym wszystkim będzie wyróżnienie tej imprezy od innych, żeby gości nie tylko 'nie rozczarować' a pozytywnie zaskoczyć Tam niestety ludzie się cieszyli, że będzie klubowo, wiedzieli czego się spodziewać ale mimo wszystko czegoś zabrakło. Nikt już o tym 'weselu' nie wspomina bo było niemal jak 'co sobotę'.

pomysł z babeczkowym tortem jest dobry bo jedzenie weselnego torta z plastikowego talerzyka to dziwne uczucie weź pod uwagę, że nie dla każdego 1 cupcake = 1 porcja, trzeba zdecydowanie przygotować ich więcej.

nie poradzę Ci jak urozmaicić tą imprezę, bo nie mam pojęcia. Sama mimo, że robie wesele w karczmie to rezygnuje z zabaw. Ale mam nadzieję, że uda Ci się dobrze wszystko zaplanować i będziesz ten dzień miło wspominać

Edytowane przez fusiacola
Czas edycji: 2013-01-30 o 22:47
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:04   #10
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

dziekuje Ci
czyli myslice ze kregle i bilard tylko to zdezorganizuja zamiast byc fajna rozrywka?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:04   #11
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Club Bacarat wynajmowałam na wieczór panieński jakiś czas temu a dokładniej jedną lożę. Fajny lokal ale nie bardzo widzę tam wesela- nie masz możliwości odseparowania swoich gości od reszty. Możesz tylko wynająć pewnie całą salę tj kilka loż ale parkiet niestety będzie wspólny z resztą gości klubowych.
Klub jest wynajmowany na wieczory panieńskie lub kawalerskie a przyszłe PM są rozchwytywane na parkiecie (dosłownie!) - wystarczy, że w jakiś sposób się wyróżnia z tłumu.

Widziałam za to (daaawno temu) parę młodą która ok północy przyszła do klubu Carpe Diem. Przyszli oni oraz chyba świadkowie ( też elegancko ubrani) PM normalnie w sukni ślubnej- zrobiło to dość dziwne uczucie wśród bawiących się normalnie klientów lokalu. Miejsca do tańczenia jest tam ogólnie mało a tu nagle PM w białej sukni przychodzi i traktuje parkiet jako swoją własność- proszono aby reszta tańczących osób im nie przeszkadzała bo mogliby potargać suknię. Nieporozumienie totalne.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 16:11   #12
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

ja do klubu mam biala sukienke - krotka imprezowa i w ogole dzien slubu to nie jest dla mnie jakas wielka fascynacja - ze musi byc jak z filmu i niezwykle - razem z Tztem trktujemy kazdy dzien jak wyjatkowy i na poczatku chcielismy wziac slub na wyspie czy statku z samymi swiadkami/rodzicami - takze to cale wesele w klubie robimy dla gosci - zeby razem z nami sie wtedy pobawili czy piwku czy drinku - choc najchetniej po samym slubie od razu pojechalabym w podroz z Tzteme
jestesmy dosc spokojnymi osobami, nigdy w klimatach weselenych sie dobrze nie czulam - dlatego nie marze o tym, by ten dzien byl wyjatkowo 'slubny'...
ale rozumiem, ze wiele osob tego oczekuje i moze ich rozczarowac ta forma
choc myslalam ze to coraz popularniejsze i sa osoby, ktorym sie to dobrze kojarzy...

a tu moja sukieka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18319496.jpg (93,6 KB, 27 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:14   #13
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
dziekuje Ci
czyli myslice ze kregle i bilard tylko to zdezorganizuja zamiast byc fajna rozrywka?
tam akurat kręgle dobrze się sprawdziły, więc polecam bilardu nie było, ale pewnie byłoby podobnie Nie wiem czemu masz obawy, że to zdezorganizuje, tutaj zaczęło się od rundki panna młoda vs jej mąż i wszyscy kibicowali, śmiesznie było były dwa tory na ok 60 osób i niemal cały czas zajęte.

wpadłby mi do głowy pomysł zaczerpnięty z innego mojego wątku, żeby goście na kamerę nagrywali życzenia. Może to by się sprawdziło i mielibyście fajną pamiątkę mogłoby wyjść ciekawie

samiramis na tym weselu co ja byłam, nikt nie był ubrany w garnitur ani suknie, na luzie było chociaż część dziewczyn było wyczesanych w koki z brokatem

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

sukienka świetna
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:19   #14
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

fajny pomysl z ta kamera
bede sie starac zeby nie wyszla stypa czy tez dretwa impreza jak jakis polmetek ze zbieranina ludzi, bo wiem, ze o to tez latwo
co do wynajecie klubu na wylacznosc byloby tak najlepiej - ale jest o to trudno
na razie wciaz szukam takiego miejsca bo i dla mnie i dla gosci byloby to najbardziej komfortowe - ale niestety wszystkie te miejsca co wymienilam w soboty nie wynajmuja klubu tylko na wylacznosc
nadzieja jest w czyms mniejszym, ew. poza krk

jeszcze zastanawiam sie nad prominentem

dziekuje za wszystkie opinie - uswiadomily mi wiele rzeczy i licze na to, ze wpadna mi jeszcze jakies dobre rozwiazania do glowy

a co do tego zeby goscie dluzej zapamietali ten dzien - chcialam razem z nimi puscic w niebo przed impreza ok. 50 lampionow - zeby wlasnie bylo cos ciekawego...
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:11   #15
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
a co do tego zeby goscie dluzej zapamietali ten dzien - chcialam razem z nimi puscic w niebo przed impreza ok. 50 lampionow - zeby wlasnie bylo cos ciekawego...
o lampiony byłyby super jeszcze jakby każdy napisał na nim coś od siebie to bardziej zapadnie w pamięć gościom i będzie kojarzyło się bezpośrednio z tym dniem, jeżeli to będą np życzenia dla was

ale jakaś alternatywa by się przydała w razie deszczu...
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:01   #16
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
o lampiony byłyby super jeszcze jakby każdy napisał na nim coś od siebie to bardziej zapadnie w pamięć gościom i będzie kojarzyło się bezpośrednio z tym dniem, jeżeli to będą np życzenia dla was

ale jakaś alternatywa by się przydała w razie deszczu...
świetny pomysł - mam zamiar rozdać gościom lampiony razem z zaproszeniami - proprszę, żeby napisali dla nic życzenia
a jeśli chodzi o deszcz - tego nie przewiduję - a tak serio to myślałam, że może wtedy dam im zimne ognie i klubie zapalimy o północy - myślę, że powinni się w klubie z godzić na to
i ew. będzie taki szpaler a my przez niego przejdziemy do totru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_1004401.jpg (116,7 KB, 15 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 19:22   #17
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
świetny pomysł - mam zamiar rozdać gościom lampiony razem z zaproszeniami - proprszę, żeby napisali dla nic życzenia
a jeśli chodzi o deszcz - tego nie przewiduję - a tak serio to myślałam, że może wtedy dam im zimne ognie i klubie zapalimy o północy - myślę, że powinni się w klubie z godzić na to
i ew. będzie taki szpaler a my przez niego przejdziemy do totru
ja bym nie dawała lampionów wcześniej, tylko przed puszczaniem razem z pisakami. Niech to będą życzenia pod wpływem chwili, emocji niech się wpisują na kilku, nie koniecznie każdy gość ma swój jeden osobny lampion. Jak im dasz wcześniej to nie będzie zaskoczenia. A część osób może go zapomnieć.

sztuczne ognie będę mieć u siebie (na zewnątrz), mam jedno fajne zdjęcie też na długim naświetlaniu, że powstaje napis LOVE, jak znajdę to wkleje
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 20:11   #18
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

dzieki
a Ty kiedy masz slub?
wlasnie mysle ze lampion na pare wystarczy
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 18:49   #19
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
klub na wesele w krakowie - opinie i jak to urządzić?

Moje wesele już sie odbyło, zamiast imprezynw klubie zrobiłam domowe dla znajomych i było superale forty kleparz są godne polecenia te miejsca co wymieniali nie są w moim klimacie ale dzięki za udział w dyskusji choć pytaniejuz nieaktualne z mojej strony


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.