Lokaty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 13:32   #31
Rosnet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Lokaty

W pko bp nie płacę za konto, bo stanowczo więcej niż 300 złoty robię nią transakcji , a wtedy karta jest za 0 zł.
Rosnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:14   #32
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

a jak nie zrobisz transakcji na 300 w pko to ile jest w cenniku za kartę ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:07   #33
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
a jak nie zrobisz transakcji na 300 w pko to ile jest w cenniku za kartę ?
Nie jestem wielbicielką ww. banku, ale to chyba normalne obecnie, że warunkiem zerowych opłat za konto czy kartę jest zapłata tą kartą za zakupy w określonej kwocie. Wszystkie (?) banki stosują takie zapisy.
A jeśli chodzi o lokaty, to oprocentowanie leci w dół, chociaż wydawało się, że gorzej być nie może. Trzeba śledzić oferty banków i wybierać najkorzystniejszą. 3% na krótki czas da się znaleźć.

Wysłane z mojego C2105
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"

Edytowane przez Jenna__
Czas edycji: 2015-04-08 o 20:08
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 21:46   #34
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

mi się nic nie wydawało, tylko że to bezczelne dawać ludziom tak mały procent za to, że sobie bank zdobędzie kase na pożyczanie innym,

jak znajdziesz lokatę na dobry procent to zakładasz na długo, a nie na krótko, no ale bywają lokaty na krótko na dobry procent,

nie wiem czy wszystkie banki stosują taki zapis ale wiem, że w Sync obenym T można płacić 6 zł za kartę, w Raiffeisen tylko 3 zł jeśli się kartą nie zapłaci 200 zł, w niektórych bankach 700 zł i dlatego, że banki ten limit mogą sobie zmieniać interesuje mnie ile jest w cenniku zł za kartę,

w płatnych kontach oczywiście karta bywa bezpłatna,

dalej nie wiem od zwolenniczek włoskiego banku pko ile się płaci za konto ? ile za kartę ?

to chyba jakaś tajemnica skoro o tym nie piszecie

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-08 o 21:54
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 21:51   #35
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Lokaty

Ja nie mam konta w tym banku. Miałam jako studentka i pobierali opłaty za prowadzenie konta i kartę. Zmieniłam bank na reklamowany przez M. Kondrata i mogę ci powiedzieć, ile ja płaciłabym, gdybym nie wydała miesięcznie 300 zł.

Wysłane z mojego C2105
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 21:58   #36
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

czyli masz ING, ile byś płaciła za konto i kartę gdybyś nie wydała kasy z limitu ?

jakie tam w ING jest oprocentowanie rachunku oszczędnościowego, lokat ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:53   #37
Rosnet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
a jak nie zrobisz transakcji na 300 w pko to ile jest w cenniku za kartę ?
Jeszcze mi sie nie zdarzyło płacić za kartę, ale jak się nie wyda tych 300 pl,n to koszt za kartę wynosi 6,90.
Rosnet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 12:49   #38
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
czyli masz ING, ile byś płaciła za konto i kartę gdybyś nie wydała kasy z limitu ?

jakie tam w ING jest oprocentowanie rachunku oszczędnościowego, lokat ?
Opłata za kartę - 7 zł.
Oprocentowanie - zawrotne 1%, a na początku było ponad 5% i nieopodatkowane odsetki.

Wysłane z mojego C2105
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 19:28   #39
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

czyli ING odpada całkowicie
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 20:27   #40
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
czyli ING odpada całkowicie
Jeśli chodzi o lokaty, wybieram Getin Online albo Idea Bank. ING ma promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 3% dla nowych środków, ale tylko na 3-4 miesiące.

Wysłane z mojego C2105
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 21:48   #41
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

Getin Online zaczyna spadać z oprocentowaniem poniżej 3%,Idea bank czyli też Getin ma lekko lepsze oprocentowanie
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 22:16   #42
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
Getin Online zaczyna spadać z oprocentowaniem poniżej 3%,Idea bank czyli też Getin ma lekko lepsze oprocentowanie
Widzę, że dobrze orientujesz się w ofertach banków. Doradź w takim razie, gdzie założyć lokatę.

Wysłane z mojego C2105
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 22:38   #43
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Lokaty

W Idea jest lokata 4% przy założeniu konta bankowego dla nowych klientów do 10tys zł Lokata 3,2% przy założeniu konta dla wszystkich.

userrr, przecież lokaty spadają ze względu na spadające stopy procentowe. Nie bierze się to z niczego Kredyty tanieją, lokaty idą również w dół.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 23:17   #44
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

Jenna__,

no właśnie sam mam z tym problem bo oprocentowanie spada w wielu bankach,

Smart Bank ma rachunek oszczędnościowy oprocentowany teraz na 3,2% to jest zmienne i musisz obserwować co miesiąc ile dają, a w tym banku wystarczy tylko wpłacić kasę na rachunek oszczędnościowy i już, lokat jeszcze nie mają ale chodzi w końcu o oprocentowanie, a nie o to czy na rachunku oszczędnościowym czy na lokacie,

za to Getin Online ma haczyk w lokacie 3% aż na 3 lata, a haczykiem jest zmienne oprocentowanie, teoretycznie bank może je obniżyć nawet do 1% albo jeszcze mniej,
jest jeszcze lokata na 2,9% chyba na rok, oprocentowanie stałe,

to takie dwie lokaty o najwyższym oprocentowaniu, inne mają niższe oprocentowanie, a właściwie jedna bez haczyka,

chyba że nie miałaś lokaty dla nowych klientów to załóż, a jeśli miałaś to wybór jest taki sobie,

Idea Bank lokaty dla nowych,
uwaga na lokatę 3,6% tam jest haczyk trzeba utrzymać 10% czegoś tam, żeby procent nie spadł,

sprawdź jeszcze BGŻ Optima, tylko musisz do nich przelać kasę z innego rachunku bo oni nie są normalnym bankiem tylko oszczędnościowym,
mają 3% na koncie indywidualnym, czyli podobnie do Getin Online 2,9% niewielka różnica,

nawet przy lokatach zaczęli robić haczyki,


Varga,

to, że lokaty spadają bo Rada Polityki Pieniężnej obniża czy podwyższa stopy procentowe to pół prawdy,

drugie pół prawdy to to, że banki zarabiają na lokatach bo dają z nich kredyty i mogą dać wyższe oprocentowanie nawet jeśli Rada zniży czy podwyższy stopy procentowe,

to tylko dla banków wymówka bo im tam wygodnie

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-09 o 23:31
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:09   #45
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
Jenna__,

no właśnie sam mam z tym problem bo oprocentowanie spada w wielu bankach,

Smart Bank ma rachunek oszczędnościowy oprocentowany teraz na 3,2% to jest zmienne i musisz obserwować co miesiąc ile dają, a w tym banku wystarczy tylko wpłacić kasę na rachunek oszczędnościowy i już, lokat jeszcze nie mają ale chodzi w końcu o oprocentowanie, a nie o to czy na rachunku oszczędnościowym czy na lokacie,

za to Getin Online ma haczyk w lokacie 3% aż na 3 lata, a haczykiem jest zmienne oprocentowanie, teoretycznie bank może je obniżyć nawet do 1% albo jeszcze mniej,
jest jeszcze lokata na 2,9% chyba na rok, oprocentowanie stałe,

to takie dwie lokaty o najwyższym oprocentowaniu, inne mają niższe oprocentowanie, a właściwie jedna bez haczyka,

chyba że nie miałaś lokaty dla nowych klientów to załóż, a jeśli miałaś to wybór jest taki sobie,

Idea Bank lokaty dla nowych,
uwaga na lokatę 3,6% tam jest haczyk trzeba utrzymać 10% czegoś tam, żeby procent nie spadł,

sprawdź jeszcze BGŻ Optima, tylko musisz do nich przelać kasę z innego rachunku bo oni nie są normalnym bankiem tylko oszczędnościowym,
mają 3% na koncie indywidualnym, czyli podobnie do Getin Online 2,9% niewielka różnica,

nawet przy lokatach zaczęli robić haczyki,


Varga,

to, że lokaty spadają bo Rada Polityki Pieniężnej obniża czy podwyższa stopy procentowe to pół prawdy,

drugie pół prawdy to to, że banki zarabiają na lokatach bo dają z nich kredyty i mogą dać wyższe oprocentowanie nawet jeśli Rada zniży czy podwyższy stopy procentowe,

to tylko dla banków wymówka bo im tam wygodnie
Witam
chcę podkreślić, że lokata to program dobrowolnego oszczędzania
i każda instytucja finansowa będzie ustalać warunki dla niej
korzystne.
W zależności od tego, czy chcą zachęcić czy zniechęcić Klienta, to
takie warunki proponują. Tylko od nas samych zależy czy tego
rozwiązania skorzystamy.
Poza tym to program dla leniwych, bądź nie znających się na
inwestowaniu.
Na rynku obecnie jest wiele innych możliwości zainwestowania,
ulokowania pieniędzy i to na wyższy procent niż lokata.
Jeśli nie czujesz się pewnie i chcesz mieć gwarancję na zysk to
lokata jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

finan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 01:35   #46
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

finan,

bla bla bla i mówić okrągłymi zdaniami ludzie umieją, a gdzie jakieś konkrety ?

była kiedyś głośna afera o tych długoletnich programach oszczędnościowych jak to banki zapraszały na spotkania, roztaczały wizje super zysku, klienci podpisywali umowy, nawet nie mogli ich czytać, a potem się okazało, że obowiązkowo przez 10-15 lat co miesiąc muszą wpłacać kasę bo jak nie to tracą i jeszcze bank ich obciąży karami

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-11 o 01:37
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 16:39   #47
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Lokaty

Wolę pewny zysk, krótkie terminy i gwarancje bankowe niż ryzyko. Tak jak napisał userrr, ludzie podpisują jakieś umowy, nie czytając ich, a potem płacz.

Wysłane z mojego C2105
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 22:17   #48
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

to było tak, że przez godzine ktoś tam opowiadał jak będą mieli super jak w to wejdą, chyba nie mieli czasu na analize papierów i był warunek, że podpisują tu i teraz albo w ogóle,

to było opisywane w necie i w tv też o tym było,

do mnie też dzwonili zaprosić na spotkanie, a kiedy się chciałem dowiedzieć szczegółów telefonicznie albo mailiwo to sprytnie zmieniali temat, że po to jest spotkanie i że tam się tego dowiem, nie zapisałem się bo uznałem, że gdyby nic nie mieli do ukrycia to by powiedzieli przez tel, wysłaliby szczegóły mailem, a potem wybuchła mała afera co już opisałem wcześniej i wtedy sobie przypominałem, że do mnie też dzwonili,

a doradców typu

trzeba się znać,

są dobre sposoby na inwestycje ale niewiadomo jakie,

mam znajomego, który mi dobrze doradził, no bo oczywiście znajomi interesują się naszym stanem konta i żeby nam było dobrze, a nie im, cóż za wolontariusze,

nie słuchaj kogoś kto nie jest zawodowym doradcą bo zawodowy wciśnie i dostanie premie,

takich doradców to ja mam w poważaniu,

zauważcie, że oni zwykle wypowiadają pierwszą część formułki, drugiej nie,

uwaga na polisolokaty czyli połączenie słów polisa i lokata, to jest tylko polisa i nie ma gwarancji funduszu gwarancyjnego, może to teraz "doradcy" nazywają programami,

i małym druczkiem,
za wszystko odpowiedzialność ponosi klient, nawet jeśli doradca źle doradził

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-11 o 22:35
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:08   #49
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
uwaga na polisolokaty czyli połączenie słów polisa i lokata, to jest tylko polisa i nie ma gwarancji funduszu gwarancyjnego, może to teraz "doradcy" nazywają programami,
Polisolokaty mają gwarancję Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Wpłata jest jednorazowa, więc to nie jest żaden program
Varga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 02:31   #50
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
to było tak, że przez godzine ktoś tam opowiadał jak będą mieli super jak w to wejdą, chyba nie mieli czasu na analize papierów i był warunek, że podpisują tu i teraz albo w ogóle,

to było opisywane w necie i w tv też o tym było,

do mnie też dzwonili zaprosić na spotkanie, a kiedy się chciałem dowiedzieć szczegółów telefonicznie albo mailiwo to sprytnie zmieniali temat, że po to jest spotkanie i że tam się tego dowiem, nie zapisałem się bo uznałem, że gdyby nic nie mieli do ukrycia to by powiedzieli przez tel, wysłaliby szczegóły mailem, a potem wybuchła mała afera co już opisałem wcześniej i wtedy sobie przypominałem, że do mnie też dzwonili,

a doradców typu

trzeba się znać,

są dobre sposoby na inwestycje ale niewiadomo jakie,

mam znajomego, który mi dobrze doradził, no bo oczywiście znajomi interesują się naszym stanem konta i żeby nam było dobrze, a nie im, cóż za wolontariusze,

nie słuchaj kogoś kto nie jest zawodowym doradcą bo zawodowy wciśnie i dostanie premie,

takich doradców to ja mam w poważaniu,

zauważcie, że oni zwykle wypowiadają pierwszą część formułki, drugiej nie,

uwaga na polisolokaty czyli połączenie słów polisa i lokata, to jest tylko polisa i nie ma gwarancji funduszu gwarancyjnego, może to teraz "doradcy" nazywają programami,

i małym druczkiem,
za wszystko odpowiedzialność ponosi klient, nawet jeśli doradca źle doradził
Zawodowy doradca też w maliny może wpuścić. Zasada jest bardzo prosta - jeśli się czegoś nie rozumie to się tego nie podpisuje. Ja mam 2 plany inwestycyjne - 1 na 15 lat (zostało jeszcze 10) a 2 kończy się w październiku i jestem bardzo zadowolony szczególnie z tego 2. Kasa bez porównania do lokaty, obligacji itp. Jeżeli cena ropy nie wystrzeli do października jak z procy to mój zysk będzie duży.
A to małym druczkiem to się w Sądach nie utrzyma na 100%.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:10   #51
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

a co będzie jeśli w październiku cena ropy będzie niekorzystna ?

pewnie 90% ludzi podpisujacych umowy z bankami nie czyta ani nie rozumie tych umów, nawet prawnicy konkurencyjnych banków przyznają, że nie rozumieją umów w całości, a co dopiero zwykły człowiek
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 23:25   #52
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Lokaty

Mało prawdopodobne. Musiałyby się skumulować czynniki takie jak: wyjście doradców rosyjskich z Ukrainy + zerwanie negocjacji i nie podpisanie porozumienia 6 i Iran + niepokoje w Arabii Saudyjskiej,która steruje OPEC. Te przykładowe 3 czynniki są praktycznie niemożliwe do spełnienia przez najbliższe pół roku więc śpię spokojnie.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł

Edytowane przez michal100
Czas edycji: 2015-04-14 o 23:26 Powód: literówka
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 22:14   #53
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

kiedyś mało prawdopodobne był rozpad trzeciej-czwartej rzeszy która była planowana, która miała trwać 1000 lat i komunizmu który miał być wieczny

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2015-04-15 o 22:16
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 02:03   #54
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Lokaty

Ja o Rzymie ty o Krymie. Ekonomia a historia to różne sprawy. To prawda,że nic nie jest pewne na 100%,ale tutaj musiałby wystąpić prawdziwy kataklizm i to nie tylko w 1 aspekcie żebym utopił sporo kasy...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 02:23   #55
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

co to dokładnie masz tak dobrze oprocentowane ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 01:18   #56
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Lokaty

Głównie chodzi o założenie,że ropa brent nie będzie kosztować więcej niż 120$ za baryłkę. Do tego dochodzą jeszcze inne kwestie,ale o tym już nie będę pisał.
W 2011r. to nie było takie oczywiste i na początku nie było kolorowo,ale Wołodia i gaz łupkowy w USA dopomógł.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 18:59   #57
nicky1750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Lokaty

Jak tak przeglądam i porównuję lokaty to mi tak najlepiej wychodzi po prostu w banku bgż tam jest teraz na początek i na start pierwsza lokata 4% (: procent się wydaję bardzo duży tylko po prostu chciałbym się dowiedzieć czy to jest taki pewny i dobry bank czy to tutaj się nie powtórzy taka sytuacja jak była z bankiem amber gold..
nicky1750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 22:30   #58
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

pewny bank,

a Amber Gold nie był bankiem, prawdziwym bankiem
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 01:48   #59
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Lokaty

Cytat:
Napisane przez nicky1750 Pokaż wiadomość
Jak tak przeglądam i porównuję lokaty to mi tak najlepiej wychodzi po prostu w banku bgż tam jest teraz na początek i na start pierwsza lokata 4% (: procent się wydaję bardzo duży tylko po prostu chciałbym się dowiedzieć czy to jest taki pewny i dobry bank czy to tutaj się nie powtórzy taka sytuacja jak była z bankiem amber gold..
Bank jest raczej pewny tylko licz się z tym,że te 4 % to tylko na początek a przy np. przedłużeniu lokaty % będzie niższy. Sprawdź także czy warunkiem założenia u nich lokaty nie jest obowiązek posiadania u nich konta. Niektóre banki tak robią...
A Amber Gold nigdy bankiem nie był dla ścisłości.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 03:10   #60
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Lokaty

ta lokata może być przy otwieraniu konta albo zakładanąc ją możesz też założyć konto,

dowiedz się na ich infolini czy da się zamknąć konto przez net albo konsultanta czy tylko pisemnie i jakie konsekwencje są po założeniu tej lokaty
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-28 23:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.