Szycie sukni ślubnej na miarę - Warszawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 16:27   #1
Syllova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 92

Szycie sukni ślubnej na miarę - Warszawa


Cześć, Dziewczyny!
Wiem, że powstało już kilka wątków dotyczących szycia sukni ślubnej na miarę, lecz mimo ich ilości, nadal nie mam pojęcia, kogo wybrać . Zależy mi na rzetelności i uczciwości, to chyba oczywiste. Suknię, o której marzę, znalazłam przez przypadek na Pintereście i teraz, gdy przeglądam inne katalogi, nic mi nie odpowiada.

Byłam w Abiu na Jana Pawła i zasugerowano mi, że mogą uszyć taką suknię za ok. 3,5 tys. złotych. Nie ukrywam, że to dla mnie bardzo dużo, tym bardziej, że suknia jest (przynajmniej tak mi się wydaje) dość prosta: żadnych koronek, tiulów i wycięć. Ponadto nie chcę sukni do ziemi, lecz taką 7/8, przed kostki. Inna sprawa, że nie jestem ani wysoka, ani pulchna - mam raptem 166 cm wzrostu i noszę rozmiar 34.

Czy mogłaby któraś z Was mnie poratować i podpowiedzieć, do kogo warto się zgłosić? Jeśli już mam zapłacić taką kwotę, to chcę mieć chociaż pewność, że wszystko wyjdzie idealnie.

Wrzucam zdjęcie mojej wymarzonej sukni
Syllova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 17:27:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.