Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 17:27   #2071
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Moj blad!!! oczywiscie ze 1,25! musze wyedytowac posta.

Ps. Donosze ze mama czuje sie lepiej, daja jej co tak skutecznego ze w ogole nie boli.. i prawdopodobnie a raczej napewno nie sa to przerzuty "tylko" przepuklina, ucisk itp. Oby do czwartku do operacji!
Dziekuej wszystkim za tak pozytywną energię!
No to super.

Właśnie zrobiłam zamówienie na JR minerals na 3,5$ i nic mi nie pobrało za przesyłkę
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 17:45   #2072
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
No to super.

Właśnie zrobiłam zamówienie na JR minerals na 3,5$ i nic mi nie pobrało za przesyłkę
Ja z kolei kolezance robilam zamowienie na 5$ (jakis sample kit) i wzielo 1,5 za przesylke..
To sie ciesz, ze Cie koszty ominely ;] hehe

mixedsamplelot 1 $5.00

Subtotal: $5.00
Total Tax: $0.00
Shipping: $1.50

Dziekuje wszystkim
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-13 o 18:15
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:35   #2073
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[quote=ga7;11412918]Anecka - nagietek mniam
Nabyłam drogą kupna Lilliputza i nagietkowy w Rossmanie. Lilliputz rzeczywiscie silnie pachnie, a nagietkowy - wpadłam w nałóg wąchania
Jeszcze nie wiem, jak działa na mnie, bo smaruję sie dopiero dwa dni.

Liliputz świetny, skusiłam się dziś na nagietkowy, ale się chyba nie polubimy.Nie podchodzi mi zapach.Jakiś bardzo gęsty, tłusty, czy on aby nie zapycha?Tlenek cynku to na pupę niemowlaka a na twarz też?Napisz jeszcze jak sprawuje się nagietek.Kupiłam jeszcze Rossmann Babydream extrasensitive-wydaje mi się, że będzie super (4%pantenolu,bez zapachu,barwników i konserwantów,parafiny,est rów).
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:41   #2074
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[quote=mysha25xx;11430227]
Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Anecka - nagietek mniam
Nabyłam drogą kupna Lilliputza i nagietkowy w Rossmanie. Lilliputz rzeczywiscie silnie pachnie, a nagietkowy - wpadłam w nałóg wąchania
Jeszcze nie wiem, jak działa na mnie, bo smaruję sie dopiero dwa dni.

Liliputz świetny, skusiłam się dziś na nagietkowy, ale się chyba nie polubimy.Nie podchodzi mi zapach.Jakiś bardzo gęsty, tłusty, czy on aby nie zapycha?Tlenek cynku to na pupę niemowlaka a na twarz też?Napisz jeszcze jak sprawuje się nagietek.Kupiłam jeszcze Rossmann Babydream extrasensitive-wydaje mi się, że będzie super (4%pantenolu,bez zapachu,barwników i konserwantów,parafiny,est rów).
Niestety nie znam się na tych kremach, ale tlenek cynku to jeden z głównych składników podkładów mineralnych
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 18:54   #2075
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Moj blad!!! oczywiscie ze 1,25! musze wyedytowac posta.

Ps. Donosze ze mama czuje sie lepiej, daja jej co tak skutecznego ze w ogole nie boli.. i prawdopodobnie a raczej napewno nie sa to przerzuty "tylko" przepuklina, ucisk itp. Oby do czwartku do operacji!
Dziekuej wszystkim za tak pozytywną energię!
Droga Anecko!Myślę ciepło o Twojej mamie.Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale mogę Ci polecić świetnego specjalistę z Warszawy od problemów z kręgosłupem.Mąż mojej koleżanki z pracy miał przepuklinę krążkową, czekała go operacja,bo zaczęła mu martwieć tzn."usychać"noga.Po serii masaży kręgosłupa ból i martwica ustąpiły.Także mama owej koleżanki chodziła tam na zabiegi i wiele osób z mojej firmy, wszystkie bardzo chwaliły gabinet.Podaję namiary:
Masaż zamiast operacji-Masaż chiński kręgosłupa Łucji i Jana Grudniewskich, Warszawa ul.Samolotowa 7/100 (Praga Gocław)tel.022 672 28 58 , 681 76 37od 8 do 20-21 , 0601 36 19 62, od środy do soboty, w środę bezpłatne konsultacje najlepiej po zapisie telefonicznym, www.kregoslup.polbox niestety nie mam dokładnego adresu www.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-13 o 18:56 Powód: poprawki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 00:36   #2076
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Przyszło do mnie Lily Lolo kolorki w środeczku wyglądają ładnie, było już ciemno jak odpakowałam więc testów dziś nie ma i Basta Kupiłam też "matującą" bazę ale zobaczymy co z niej wyjdzie Byle nie Klops jak to bywało dotychczas
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 06:56   #2077
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

cd testów produktów z NP
Bardzo fajny jest ten lotion oczyszczający niezmiernie trwam w zachwycie nad olejami-malina i herbata. Puder perłowy niezły, lekko napina skórę i ją wygładza. Proszek jedwabny solo pod minerały średni, będę go mieszać jednak z pudrami
Dziś strzelę sobie glinkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 08:27   #2078
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[QUOTE=mysha25xx;11430227]
Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Anecka - nagietek mniam
Nabyłam drogą kupna Lilliputza i nagietkowy w Rossmanie. Lilliputz rzeczywiscie silnie pachnie, a nagietkowy - wpadłam w nałóg wąchania
Jeszcze nie wiem, jak działa na mnie, bo smaruję sie dopiero dwa dni.

Liliputz świetny, skusiłam się dziś na nagietkowy, ale się chyba nie polubimy.Nie podchodzi mi zapach.Jakiś bardzo gęsty, tłusty, czy on aby nie zapycha?Tlenek cynku to na pupę niemowlaka a na twarz też?Napisz jeszcze jak sprawuje się nagietek.Kupiłam jeszcze Rossmann Babydream extrasensitive-wydaje mi się, że będzie super (4%pantenolu,bez zapachu,barwników i konserwantów,parafiny,est rów).
Mnie prawie kazdy krem zapychal ktory testowalam.. a nagietek o dziwo jednak nie!!! codziennie na noc go uzywam i ostatnimi czasy coraz wiecej go klade na twarz, ale nie wiem czy cos nawilza, chyba nie bo rano sie budze z łuszczacymi sie płatami. Po za tym on taki tlustawy jest a ja mam takie wyobrazenie ze krem nawilzajacy powinien byc leciutki Kurcze musze zobaczyc ten extrasensitive..

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Droga Anecko!Myślę ciepło o Twojej mamie.Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale mogę Ci polecić świetnego specjalistę z Warszawy od problemów z kręgosłupem.Mąż mojej koleżanki z pracy miał przepuklinę krążkową, czekała go operacja,bo zaczęła mu martwieć tzn."usychać"noga.Po serii masaży kręgosłupa ból i martwica ustąpiły.Także mama owej koleżanki chodziła tam na zabiegi i wiele osób z mojej firmy, wszystkie bardzo chwaliły gabinet.Podaję namiary:
Masaż zamiast operacji-Masaż chiński kręgosłupa Łucji i Jana Grudniewskich, Warszawa ul.Samolotowa 7/100 (Praga Gocław)tel.022 672 28 58 , 681 76 37od 8 do 20-21 , 0601 36 19 62, od środy do soboty, w środę bezpłatne konsultacje najlepiej po zapisie telefonicznym, www.kregoslup.polbox niestety nie mam dokładnego adresu www.
Dziekuje, ale jednak to drugi kraniec Polski Mama juz za pare dni operacje przejdzie i mam nadzieje ze bedzie tak samo dobrze jak po masażu

foxxxy, rob swatche na reku Lily Lolo to chyba drozyzna z UK, ale napisz jak sie sprawują [jaka cera?], to ewentualnie kumpla namowie zeby mi tam kupil bo mieszka w UK.


Ps. mam szybkie pytanie, glupie, ale musze zadac.. czy na filtr mog nalozyc jakis inny krem nawilzajacy? musze niedlugo wyjsc a po filtrze strasznie mi podkreslilo suchoty i nie naloze podkladu.. HELP! :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-14 o 08:30
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:42   #2079
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecka nawilżacze nakładaj pod filtry Trzymam kciuki za mamę
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:47   #2080
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

No wlasnie wiem ze pod filtr, ale jestem w podrbramkowej sytuacji.. juz nalozylam na filtr krem biodermy :P no bo masakrycznie to wygladalo. Nie mniej i tak to nie dalo lepszych rezultatów.
No nic.. teraz zostaje jakies w miare normalne nalozenie podkladu i jade do szpitala.

golabek, dziekuje
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:03   #2081
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Zmyj filtr i naloz jeszcze raz
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 09:16   #2082
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Opis kremu Babydream extrasensitive:"Krem do pielegnacji skory wrazliwej i podatnej na uczulenia.Krem dziala przeciwzapalnie i przeciwalergicznie.Duża zawartość pantenolu (4%) chroni skórę przed utratą wilgoci.Krem zapewnia skorze właściwe "oddychanie" i pozwala na zachowanie właściwej równowagi.Olejek migdałowy działa na skórę łagodząco i przeciwalergicznie.Produk t nie zawiera: substancji perfumowych,mydeł,olejków eterycznych,barwników i konserwantów,olejków parafinowych,estrów,białe k roślinnych".Krem nie pachnie, jest tłustawy, dobrze się smaruje,zostawia na skórze tłusta powłokę, ale po 5 min.odciskam twarz w chusteczkę hig. i jest OK.Kosztuje 6zł z groszami.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-14 o 09:17 Powód: błędy ortograf.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:28   #2083
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Anecko chyba nie jest az tak żle duze pudełko 10g kosztuje 12 funciakow a np afterglow 28 funciakow. Kazda probka kosztuje 99 pensow przesylka przy 4 probkach 1,5 funta. Az tak zle nie jest Nawet sporo tego podkladu w probce
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:14   #2084
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1142418 5]problem z odcieniem?
chyba, że za duży wybór odcieni, to tak[/QUOTE]
własnie z takiego powodu
spedziłam wczoraj dwie godziny na stronie i forum EM. i odpowiedniego odcienia nie wybrałam
...na strony innych producentów juz nie wchodziłam
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Witamy i jeśli masz jakieś przepisy na własne mineralne kosmetyki to zapraszamy na ten wątek. Mało tam jeszcze przepisów i przydałoby się rozwinąć listę
: )))
poszperam w swoich notatkach i postaram sie cos zamiescic moze jutro
dziekuję za powitanie
pozdrowienia
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:31   #2085
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziewczyny, czy ktoras z Was uzywala baze pod makijaz Gosha- Velvet Touch?
Czy nadaje sie ona pod makijaz mineralny??
Z gory dzieki za odpowiedz
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 13:51   #2086
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Malz mi kupil dzisiaj domek dla mineralow

tylko mineraly nie chca do mnie przyjsc czekam na zamowienie z Lumiere z 2 marca i chwile pozniejsze z PureLuxe
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 14:42   #2087
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Rozwielitko usunęli tą dziwną recenzję Flat Topa
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:24   #2088
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rozwielitko usunęli tą dziwną recenzję Flat Topa
mimo naszego pokrętnego rozumowania
ale ja wiem i Wy wiecie że to nie ten pędzel był oceniony!

Aga, Daminika, dzięki za poparcie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 15:37   #2089
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Anecko chyba nie jest az tak żle duze pudełko 10g kosztuje 12 funciakow a np afterglow 28 funciakow. Kazda probka kosztuje 99 pensow przesylka przy 4 probkach 1,5 funta. Az tak zle nie jest Nawet sporo tego podkladu w probce
Hmm to musialy mi sie te mineralki pomylic z innymi próbki są duże? w sensie jakby porównac je do EDM? Musze zajrzec na strone i cos wybrac to kumpel mi zamowi o ile lily lolo dobre sa ta tlusciochow i suchotnikow w jednym

Kurcze zrobilam mieszanke lumiere fairy light cool + peach edm troszke i troszke medium neutral beige edm.. tego drugiego moglam nie dodawac bo mimo tego iz dalam malo to mialam żółtą twarz. Nie mniej chyba pojade do Raciborza po ten hialuronek tak mi sie luszczy twarz ze popadam w paranoje jak ja pojde pojutrze do pracy.

edit: ze stronki BGM!

Due to the overwhelming amount of orders we are currently filling, please allow 7-10 business days for all orders to process and ship.

We are trying to process all orders as quickly as possible. Thank you in advance for your patience.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-14 o 17:16
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 20:29   #2090
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dalej nadrabiam zaległości z tygodniowego wyjazdu
co do wyjazdu - zrobiłam tak jak radziła frantic - zabrałam próbki proszkowe i pędzelek i oczywiście filtr;
a propos hitów, to już wydawało mi się, że odpowiada mi edm semi-matt ale ostatnio moja skóra dziwnie się zachowuje - nałożony podkład podkreśla taka siateczkę faktury skóry - jak maksymalnie wysuszona ziemia - jeśli wiecie co mam na myśli
poza tym jest taka wysuszona (stale ja nawilżam i nakładam treściwe kremy, bo moja skóra wcale nie wydziela substancji tłuszczowych), po kilku godzinach czuję ściąganie i nieodparte pragnienie by wszystko zmyć i nałożyć znowu krem
poradźcie coś maksymalnie treściwego, nawilżającego i najlepiej nie-uczulającego mnie nawet czysty tłuszcz skóra "wsysa"
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:05   #2091
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Spot omega-3 od srodka w ilosci 3g dziennie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:19   #2092
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Spot omega-3 od srodka w ilosci 3g dziennie
tak, ale to nie tylko kwestia diety,
moja cera potrzebuje "kalorycznej" diety zewnetrznej
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:35   #2093
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
dalej nadrabiam zaległości z tygodniowego wyjazdu
co do wyjazdu - zrobiłam tak jak radziła frantic - zabrałam próbki proszkowe i pędzelek i oczywiście filtr;
a propos hitów, to już wydawało mi się, że odpowiada mi edm semi-matt ale ostatnio moja skóra dziwnie się zachowuje - nałożony podkład podkreśla taka siateczkę faktury skóry - jak maksymalnie wysuszona ziemia - jeśli wiecie co mam na myśli
poza tym jest taka wysuszona (stale ja nawilżam i nakładam treściwe kremy, bo moja skóra wcale nie wydziela substancji tłuszczowych), po kilku godzinach czuję ściąganie i nieodparte pragnienie by wszystko zmyć i nałożyć znowu krem
poradźcie coś maksymalnie treściwego, nawilżającego i najlepiej nie-uczulającego mnie nawet czysty tłuszcz skóra "wsysa"
TYLKO NANOBASA!!!To jest faktycznie odżywka dla suchej skóry.Dostępna w każdej aptece za ok.32 zł.Bardzo gęsta i tłusta,trzeba rozgrzać i rozetrzeć w palcach, można stosować co 2-3 dzień przy skórze mieszanej(jak ja) albo i codziennie.Nie znam nic lepszego.Nie uczula,łagodzi i goi wszystko,nie zapycha,jak się nawyciskam to smaruję się na noc a rano jest super.Kładę na całą twarz, pod oczy,na szyję,traktuję jak kurację odżywczą.działa rewelacyjnie, już po jednej aplikacji na noc widać różnicę, a po tygodniu nie poznasz swojej skóry Spróbuj koniecznie!!!

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-14 o 21:37
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:48   #2094
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
TYLKO NANOBASA!!!To jest faktycznie odżywka dla suchej skóry.Dostępna w każdej aptece za ok.32 zł.Bardzo gęsta i tłusta,trzeba rozgrzać i rozetrzeć w palcach, można stosować co 2-3 dzień przy skórze mieszanej(jak ja) albo i codziennie.Nie znam nic lepszego.Nie uczula,łagodzi i goi wszystko,nie zapycha,jak się nawyciskam to smaruję się na noc a rano jest super.Kładę na całą twarz, pod oczy,na szyję,traktuję jak kurację odżywczą.działa rewelacyjnie, już po jednej aplikacji na noc widać różnicę, a po tygodniu nie poznasz swojej skóry Spróbuj koniecznie!!!
znam, miałam,
nie pamiętam czemu mi nie spasowała, chyba mało nawilża - ale może do niej wrócę
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:53   #2095
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
znam, miałam,
nie pamiętam czemu mi nie spasowała, chyba mało nawilża - ale może do niej wrócę
Ty to chyba straszny suchocik jesteś Dla mnie ta nanobasa to dość ciężka jest. Ale mój mąż ma duże problemy z suchą skórą i ostatnio bardzo mu pomogły takie kremiki Avene pakowane w malutkie tubeczki, które po otwarciu trzeba zużyć w 3 dni, bo nie mają konserwantów. Nazywają się Tolerance Extreme. Tubek jest 7 na 21 dniową kurację. Może coś takiego?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 22:25   #2096
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
dalej nadrabiam zaległości z tygodniowego wyjazdu
co do wyjazdu - zrobiłam tak jak radziła frantic - zabrałam próbki proszkowe i pędzelek i oczywiście filtr;
a propos hitów, to już wydawało mi się, że odpowiada mi edm semi-matt ale ostatnio moja skóra dziwnie się zachowuje - nałożony podkład podkreśla taka siateczkę faktury skóry - jak maksymalnie wysuszona ziemia - jeśli wiecie co mam na myśli
poza tym jest taka wysuszona (stale ja nawilżam i nakładam treściwe kremy, bo moja skóra wcale nie wydziela substancji tłuszczowych), po kilku godzinach czuję ściąganie i nieodparte pragnienie by wszystko zmyć i nałożyć znowu krem
poradźcie coś maksymalnie treściwego, nawilżającego i najlepiej nie-uczulającego mnie nawet czysty tłuszcz skóra "wsysa"
Może spróbuj wymieszać sobie proste serum z kwasem HA i z jakimś olejem do skóry suchej np. z wiesiołka ?
http://mazidla.com/index.php?option=...id=62&Itemid=2

W czasach kiedy miałam suchą cerę i używałam jedynie drogeryjnych kremów ratowałam się Serum Biotherum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html i kremem z tej samej firmy Biotherm Aquasource dla skóry bardzo suchej (jest i dla suchej). Tylko one mi pomagały. A próbowałam Nanobasę i wiele , wiele innych

Poza tym mnie minerały EDM właśnie przesuszały ...więc może to również jest przyczyna, że Twoja skóra dziewnie się zachowuje
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 23:07   #2097
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziękuję wam bardzo za rady
aktualnie ratuję się kremem tłustym z Iwostinu i chyba nie jest najgorzej
dokładam do tego olejek z BU

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ty to chyba straszny suchocik jesteś Dla mnie ta nanobasa to dość ciężka jest. Ale mój mąż ma duże problemy z suchą skórą i ostatnio bardzo mu pomogły takie kremiki Avene pakowane w malutkie tubeczki, które po otwarciu trzeba zużyć w 3 dni, bo nie mają konserwantów. Nazywają się Tolerance Extreme. Tubek jest 7 na 21 dniową kurację. Może coś takiego?
suchocik i jeszcze atopik - kiepskie połączenie
jedyny plus, że nie znam trądziku
obadam avene

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Może spróbuj wymieszać sobie proste serum z kwasem HA i z jakimś olejem do skóry suchej np. z wiesiołka ?
http://mazidla.com/index.php?option=...id=62&Itemid=2

W czasach kiedy miałam suchą cerę i używałam jedynie drogeryjnych kremów ratowałam się Serum Biotherum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html i kremem z tej samej firmy Biotherm Aquasource dla skóry bardzo suchej (jest i dla suchej). Tylko one mi pomagały. A próbowałam Nanobasę i wiele , wiele innych

Poza tym mnie minerały EDM właśnie przesuszały ...więc może to również jest przyczyna, że Twoja skóra dziewnie się zachowuje
mieszam sobie serum HA + serum różane z BU, niby nieźle, ale jak się posmaruję wieczorem to rano skóra już prosi o coś więcej
co do biothermu to rozejrzę się za próbkami

a i raczej minerały nie są winne, bo wcześniej - w erze przedmineralnej też tak bywało
tylko wtedy borykałam się z dyskomfortem w milczeniu

ale rozglądam się za czymś lepszym niż edm
zamówiłam próbki egm
i myślę o lumiere - macie jakiś typy neutralne (czytałam na odp wątku że neutralne są b szare i ziemiste), zdecydowanie bez żółtych tonów, jasność linen edm lub szczypta jaśniej?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 23:41   #2098
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
tak, ale to nie tylko kwestia diety,
moja cera potrzebuje "kalorycznej" diety zewnetrznej
Moja tez
ale w erze przed omega rano nie moglam nawet ziewnac bez popekania skory

ja tez szukam czegoś zbliżonego do Linen z tym, ze raczej nie jaśniejszego. Leca do mnie próbki z Lumiere, jak dolecą to dam znać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:05   #2099
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A ja jednak mialam tak sucha skore bo slabo dawalam tego kremu, po prostu balam sie dac wiecej.. ale wczoraj juz bylam zmuszona dac naprawde sporo kremu na lico no i jaki efekt rano? Cera troche tlusta.. troche! cud! .. jeden intruz kolo ust ale maly no i skora gładka i nawilzona!! nalozylam lirenke 50+, odczekalam troche.. i dalam moja super mieszanke proszków i jestem zachwycona
Pieknie sie roztarło i nie jest podklad zwarzony od razu.. leciutko tylko malutkie skoreczki podkreslone, ale trzeba sie temu przyjrzec z odleglosci 5cm zbey dostrzec, wiec osiagnelam dzis sukces

Dzis zrobilam tak:
primer: serecite Buff'd,
podkład: 60% Fairy Light Cool VV Lumiere, 25% Peach intensive EDM, 15% Medium Beige Neutral Intensive EDM..
puder: Finishing silk medium JOPPA

No i jak narazie ladnie sie trzyma a mieszanka podkladow ma piekny kolor, no dzis pelen zachwyt!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 11:43   #2100
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Rozi, to super że usunęli

Cały tydzień stosowałam do pracy podkłady Meow i Lumiere i byłam zadowolona. Wczoraj szliśmy do znajomych i nałożyłam sobie Buff'd Light. Pełen zachwyt. Muszę kliknąć tam znowu próbki i mieszanki ale tylko w tej formule
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.