Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-08, 18:51   #1831
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
hehe chyba tak się skończy
odcień raczej chłodny u mnie na buzi wychodzi taka śliwka, za ciemny do mojej karnacji. Nie bardzo też się da nabrać tylko ten jasny odcień, zresztą tego jasnego wcale nie widać. Na razie jestem rozczarowana ale jeszcze się nie poddaję, jutro próba w świetle dziennym
hym no to i tak juz ten roz leci do mnie wiec lipton no ale zobaczymy co to bedzie, bo tez mozesz jeszcze zmienic zdanie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:58   #1832
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

ale żeście dziś napłodziły tu wątków!!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez nie bardzo ale tak pomyslalam, ze zawsze moge mamie dac akurat jej kolorki sa

nadal jest
rany - ile Twoja mama musi mieć pomadek!! co akcja to pomadka dla mamy szczęściara z niej - i że niby ja jestem maniaczka z dużymi ustami

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja to moze nie zachwalalam blendeda? w koncu to przeze mnie mejkapownia go kupila, a Ty mnie tutaj tak ignorujesz!
heh czyli wychodzi na to, ze musze sie smarowac meteorytkami jak wsciekla, a pozniej przestac moze tez mi bedzie ich brakowalo? poki co rozwazam, czy nie puscic w swiat pasteli
tak tak - blendeda kupiłam dzięki dimiti i stał sięmoim absolutnym faworytem i jestem jej wdzięczna!
również za przekonanie mnie do posha scota - bo to chyba moje ulubione róże teraz są

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
przepraszam
to pewnie musialo byc za czasow kiedy mnie jeszcze na watku tru nie bylo bo ja pierwsze wspomnienie blended widzialam jak mejkapownia kupila jego i cos benefitu i potem sie zastanawiala co jej nie sluzylo

ale w takim razie dziekuje, ze namowilas mejkapownie, ktora namowila mnie

ale mi miło że mnie ktoś w ogóle z czymś kojarzy


Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
tak wczoraj na nas jechały, że się rzucamy na jakieś byle gratisy i kombinujemy ze zniżkami a dzisiaj już wszyscy chętni
no właśnie

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
co myślicie o tych kremach? Chciałabym coś na dzień z filtrami bo używam wit c na noc a kończy mi się avene i w ogóle taka jakaś biała jestem po tym kremie.
http://pl.strawberrynet.com/skincare...nsitive/55440/
http://pl.strawberrynet.com/skincare...kle-sun/37039/
a także myślałam o sztycie na zime:http://pl.strawberrynet.com/skincare...en-ip20/14328/ lub http://pl.strawberrynet.com/skincare.../88992/#DETAIL
A tak poza tym: balsam też w piątek kliknęłam "owczy pęd" i artliner - mejkapownia mnie skusiła i pomadkę YSL 16. Może coś komuś sprezentuję
ha
a ja sama jestem ciekawa jaki ten liner będzie....
już sie nie mogę go doczekać

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
przecież zastanawiałam się razem z Tobą
ależ ja się na nikogo nie gniewam
bo jeśli ktoś uważa za kombinatorskie, a może i nawet za oszustwa przeciwko truskawkowcom wyszukiwanie zniżek, czy też gratisów na innych wersjach językowych, to niech po prostu w ten sposób nie kupuje
ja i tak będę Wam tu pisać, jak coś znajdę - w końcu trzeba się wspierać

widzisz, teraz nawet Twoi znajomi będą Cię uważali za wyłudzacza i kombinatora
KONIECZNIE nam tu pisz
miło będzie zmieniać narodowość i robić sobie zagraniczne wypady na zakupy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
wbrew stereotypom o poznaniakach - wyrzucam
zawsze mi się śpieszy żeby już otworzyć paczkę i ich nie rozwiązuje tylko ściągam siłą

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sie okaze, ze niedlugo bedziemy kupowac scotta i stile
a ten roz lancoma to jest chlodny czy cieply odcien??
no ja te 2 firmy poznałam dzięki Wam i tru i muszę powiedzieć że faktycznie większość kosmetyków bardzo fajna

jak dobrze że dziś nic mnie nie kusi
ale jutro mam cały dzień malowania to na pewno mi się jakieś potrzeby wykreują
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 18:58   #1833
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no racja
czasami nie idzie nadazyc za tymi postami

ja niestety nie znam a na feelunique szukalas? albo na ebayu?
Szukałam i nie ma na ebay-u I jakoś nie mam zaufania do aukcji

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
hehe chyba tak się skończy
odcień raczej chłodny u mnie na buzi wychodzi taka śliwka, za ciemny do mojej karnacji. Nie bardzo też się da nabrać tylko ten jasny odcień, zresztą tego jasnego wcale nie widać. Na razie jestem rozczarowana ale jeszcze się nie poddaję, jutro próba w świetle dziennym
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym no to i tak juz ten roz leci do mnie wiec lipton no ale zobaczymy co to bedzie, bo tez mozesz jeszcze zmienic zdanie
Do mnie też leci, więc lepiej, żeby był dobry
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:06   #1834
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ale żeście dziś napłodziły tu wątków!!!!


rany - ile Twoja mama musi mieć pomadek!! co akcja to pomadka dla mamy szczęściara z niej - i że niby ja jestem maniaczka z dużymi ustami

tak tak - blendeda kupiłam dzięki dimiti i stał sięmoim absolutnym faworytem i jestem jej wdzięczna!
również za przekonanie mnie do posha scota - bo to chyba moje ulubione róże teraz są

ale mi miło że mnie ktoś w ogóle z czymś kojarzy

no właśnie

ha
a ja sama jestem ciekawa jaki ten liner będzie....
już sie nie mogę go doczekać

KONIECZNIE nam tu pisz
miło będzie zmieniać narodowość i robić sobie zagraniczne wypady na zakupy

wbrew stereotypom o poznaniakach - wyrzucam
zawsze mi się śpieszy żeby już otworzyć paczkę i ich nie rozwiązuje tylko ściągam siłą

no ja te 2 firmy poznałam dzięki Wam i tru i muszę powiedzieć że faktycznie większość kosmetyków bardzo fajna

jak dobrze że dziś nic mnie nie kusi
ale jutro mam cały dzień malowania to na pewno mi się jakieś potrzeby wykreują
no widzisz ja to wiem co dobre teraz poczekasz na scotta diamonda i napiszesz czy tez ci sie podoba
aaa no ja mamie tak lubie dawac bo jakby nie bylo to ja mam pelno kosmetykow, a ona tak nie kupuje mazidel wiec stwierdzilam, ze jej troche nakupie, zeby miala zalezalo mi, zeby wlasnie jej kupic jakas porzadna i ladna pomadke, zeby miala taka cacy i jak ja wyciagnie to zeby wszystkim oczy wyszly wiec padlo na YSL bo one takie piekne! (zeby nie bylo to niebawem sama dla siebie kupie ze 3) no i puderek do poprawek w ciagu dnia

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Szukałam i nie ma na ebay-u I jakoś nie mam zaufania do aukcji

Do mnie też leci, więc lepiej, żeby był dobry
uuu to kicha troche:/ moze warto napisac do jakiegos sprawdzonego sprzedawcy na ebayu czy mialby moze jak je zdobyc?
heh no ja mam nadzieje, ze rozyk juz w tym tygodniu dostane
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:14   #1835
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
moje dziecię je skutecznie niszczy
służą jako sznurki do drzwiczek, sznurki do zabawek wstążki do kwiatów. czasem jak jestem niecierpliwa to przecinam i wyrzucam!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

powiedz im, ze zenek nie jest zadnym chinskim dzieckiem i on by bez nas z nudow umarl, a tak to sie czuje potrzebny i jego zycie ma sens [
hahahah
czytam twoje wypowiedzi... i albo ciągle pijesz
albo masz super poczucie humoru

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

no wlasnie.... ja mysle, ze wszyscy norwescy ojcowie sa nam wdzieczni, ze tak sie cieszymy ich swietem
hahahah

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no papier tez zaczelam ostatnio zbierac ale kartony wywalam chociaz faktycznie zawsze sie moga na cos te wieksze przydac
hahahah grunt to oszczędność - następna poznanianka
jakby co to zawsze możesz te małe pudelka porozkładać i złożyć w większe ;-)
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:24   #1836
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
moje dziecię je skutecznie niszczy
służą jako sznurki do drzwiczek, sznurki do zabawek wstążki do kwiatów. czasem jak jestem niecierpliwa to przecinam i wyrzucam!

hahahah
czytam twoje wypowiedzi... i albo ciągle pijesz
albo masz super poczucie humoru

hahahah

hahahah grunt to oszczędność - następna poznanianka
jakby co to zawsze możesz te małe pudelka porozkładać i złożyć w większe ;-)
ja mysle, ze w przyszlosci te pudelka moga mi za cegly robic i pomoc w zbudowaniu moje gniazdka oraz kosmetycznego raju
heh to moje ja te wstazki mojego Tztowi oddam bo on prawie jak dziecie (dobrze, ze tego nie czyta bo chyba bym ladnie oberwala!)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:27   #1837
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Bo tu już nie forum truskawkowe, a czat truskawkowy

Kobitki już pytałam, ale zapytam jeszcze raz, czy znacie jakiś inny pewny sklep, gdzie mogę kupić w rozsądnych cenach pomadkę EL i Shiseido Pomóżcie, bo zachorowałam na te 2 odcienie i nie spocznę dopóki nie bedą w moich łapkach , a ponad 200 zł dać za nie w naszych perfumeriach to zbrodnia
ja niestety nie znam dotychczas kupowalam tylko w sieciowkach, albo na all, dopoki nie dokonalo sie moje odkrycie roku - truskawa
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym no to i tak juz ten roz leci do mnie wiec lipton no ale zobaczymy co to bedzie, bo tez mozesz jeszcze zmienic zdanie
do mnie nie leci, bo jakos sie powstrzymalam. malowalam sie clinique moim i pomyslalam sobie, ze tak go kocham, ze nie chce zdradzac
Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
moje dziecię je skutecznie niszczy
służą jako sznurki do drzwiczek, sznurki do zabawek wstążki do kwiatów. czasem jak jestem niecierpliwa to przecinam i wyrzucam!



hahahah
czytam twoje wypowiedzi... i albo ciągle pijesz
albo masz super poczucie humoru



hahahah



hahahah grunt to oszczędność - następna poznanianka
jakby co to zawsze możesz te małe pudelka porozkładać i złożyć w większe ;-)
melduje skromnie, ze to moje super poczucie humoru bo na trzezwo pisze

a u mnie np gromadzenie wstazek nie wynika z oszczednosci, tylko ja mam zawsze tak, ze cos sie na pewno przyda. np mam szafe pelna ciuchow, ktorych juz nie zaloze, ale nie wywale bo np. "dostalam od przyjaciolki 5 lat temu i moze jeszcze bedzie modne"

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mysle, ze w przyszlosci te pudelka moga mi za cegly robic i pomoc w zbudowaniu moje gniazdka oraz kosmetycznego raju
heh to moje ja te wstazki mojego Tztowi oddam bo on prawie jak dziecie (dobrze, ze tego nie czyta bo chyba bym ladnie oberwala!)
kurcze, szkoda, ze dzien chlopaka juz byl

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
co myślicie o tych kremach? Chciałabym coś na dzień z filtrami bo używam wit c na noc a kończy mi się avene i w ogóle taka jakaś biała jestem po tym kremie.
http://pl.strawberrynet.com/skincare...nsitive/55440/
http://pl.strawberrynet.com/skincare...kle-sun/37039/
a także myślałam o sztycie na zime:http://pl.strawberrynet.com/skincare...en-ip20/14328/ lub http://pl.strawberrynet.com/skincare.../88992/#DETAIL
A tak poza tym: balsam też w piątek kliknęłam "owczy pęd" i artliner - mejkapownia mnie skusiła i pomadkę YSL 16. Może coś komuś sprezentuję
aaa i mialam na to odpisac, ale zapomnialam
ja nie znam nic z tego.. ale ten lancome do ust ciekawy calkiem
i mysle, ze w takich cenach.. ze jak chcesz eksperymentowac to teraz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 19:30   #1838
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
kurcze, szkoda, ze dzien chlopaka juz byl
No, moze w Norwegii by jakiegos blyszczyka z tej okazji dorzucili.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:31   #1839
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale walnelas odpowiedz
ja nie rozumiem o co sie niektorzy czepiaja(bo sa tacy, ktorzy sie na serio czepiaja) i nie bede sie nawet nad tym zastanawiac jak kogos stac i chce kupowac tylko w polskich sklepach to ok, ale jakby podliczyc ile bysmy wydaly kupujac te kosmetyki w normalnych sklepach w PL to niezla sumka by sie uzbierala!
u mnie nikt tego nawet nie komentuje o tych paczkach
a co do UC to jak do nich dzwonilam to sama kobieta mi powiedziala, ze jej kolezanki mowili, ze truskawa zwraca ten vat, i cos tam jeszcze powiedziala, odnioslam takie troche wrazenie, ze doskonale znaja truskawe i same czasami korzystaja ale to moze tylko moja chora wyobraznia
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
już tłumaczę: ja nie pracuję w UC ale koleżanka (taka daleka), od niej zresztą dow. się o Tru, co robią ze wstażkami? - nie wiem, wiem że niektóre z nich to też jak my kupują dużoooo.
Panie celniczki na pewno się zainteresowały co to za sklep skoro tyle z niego paczek przychodzi, no a jak już zobaczyły to przepadły

Ja wstążeczki ściągam z kartonika bez rozwiązywania i trzymam je wszystkie w reklamóweczce bo wyrzucać szkoda
ostatnio siostra szła do koleżanki na urodziny i flaszkę dla niej udekorowała truskawkową wstążeczką

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dokladnie

powiedz im, ze zenek nie jest zadnym chinskim dzieckiem i on by bez nas z nudow umarl, a tak to sie czuje potrzebny i jego zycie ma sens
dobrze mówisz chociaż nie wiem czy on ma z nami tak wesoło jak my z nim

Ludzie z Truskawki musieli się zdziwić jak im przez ten weekend zamówienia z Norwegii wzrosły o jakieś 300%

Mam już SS na Nacre
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:39   #1840
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja niestety nie znam dotychczas kupowalam tylko w sieciowkach, albo na all, dopoki nie dokonalo sie moje odkrycie roku - truskawa

do mnie nie leci, bo jakos sie powstrzymalam. malowalam sie clinique moim i pomyslalam sobie, ze tak go kocham, ze nie chce zdradzac

melduje skromnie, ze to moje super poczucie humoru bo na trzezwo pisze

a u mnie np gromadzenie wstazek nie wynika z oszczednosci, tylko ja mam zawsze tak, ze cos sie na pewno przyda. np mam szafe pelna ciuchow, ktorych juz nie zaloze, ale nie wywale bo np. "dostalam od przyjaciolki 5 lat temu i moze jeszcze bedzie modne"

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------


kurcze, szkoda, ze dzien chlopaka juz byl

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------



aaa i mialam na to odpisac, ale zapomnialam
ja nie znam nic z tego.. ale ten lancome do ust ciekawy calkiem
i mysle, ze w takich cenach.. ze jak chcesz eksperymentowac to teraz
szkoda szkoda! heh z ciuchami mam podobnie mam pare bluzek, ktore kupilam przed wakacjami i jeszcze metki maja
chociaz to bardziej przerazajace niz smieszne
ja mialam kiedy manie na zachwalane roze bourjoisa kupilam chyba 5 naraz i jeden polecial w swiat a 4 siedza nieuzywane
ale do lancoma mam slabosc wiec no nie bylo wyjscia
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Panie celniczki na pewno się zainteresowały co to za sklep skoro tyle z niego paczek przychodzi, no a jak już zobaczyły to przepadły

Ja wstążeczki ściągam z kartonika bez rozwiązywania i trzymam je wszystkie w reklamóweczce bo wyrzucać szkoda
ostatnio siostra szła do koleżanki na urodziny i flaszkę dla niej udekorowała truskawkową wstążeczką


dobrze mówisz chociaż nie wiem czy on ma z nami tak wesoło jak my z nim

Ludzie z Truskawki musieli się zdziwić jak im przez ten weekend zamówienia z Norwegii wzrosły o jakieś 300%

Mam już SS na Nacre
hehe zawsze jak papieru ozdobnego nie ma to mozna prezenty wstazkami owinac i bedzie osoba, ktora dostanie taki prezent troche sie wscieknie zanim rozpakuje
kliknelam sobie pomadke YSL zobaczymy jakie cudo to bedzie

patrzcie jaka roznica w odcieniu
http://pl.strawberrynet.com/makeup/y.../74714/#DETAIL
http://cgi.ebay.pl/Yves-Saint-Lauren...item2c51333353
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:41   #1841
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ludzie z Truskawki musieli się zdziwić jak im przez ten weekend zamówienia z Norwegii wzrosły o jakieś 300%
No a tam tylko 4 mln ludzi zyje Toz to oni zamawiaja teraz
Jak mi jutro nie przyjda moje Tigi to sie chyba zalamie.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 19:42   #1842
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
No, moze w Norwegii by jakiegos blyszczyka z tej okazji dorzucili.

albo szmineczkę, albo cienie, albo tuszyk, albo eyeliner
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Panie celniczki na pewno się zainteresowały co to za sklep skoro tyle z niego paczek przychodzi, no a jak już zobaczyły to przepadły

Ja wstążeczki ściągam z kartonika bez rozwiązywania i trzymam je wszystkie w reklamóweczce bo wyrzucać szkoda
ostatnio siostra szła do koleżanki na urodziny i flaszkę dla niej udekorowała truskawkową wstążeczką



dobrze mówisz chociaż nie wiem czy on ma z nami tak wesoło jak my z nim

Ludzie z Truskawki musieli się zdziwić jak im przez ten weekend zamówienia z Norwegii wzrosły o jakieś 300%

Mam już SS na Nacre
ja ostatnio jak byłam osobiście w UC to jak już poszłam do pokoiku odebrać paczkę, i patrzę - a tam taki wózek stoi jak do tesco a w środku same kartony z fioletowymi paczkami, no z 10 ich było co najmniej, a niektóre takie wielkie, że nawet nie wiedziałam że kitajce takie wielkie kartony tam mają i tak się przyglądam, przyglądam a pani, która najwidoczniej zauważyła moje zainteresowanie mówi - taaaaak, bardzo dużo tu tego przychodzi

to ja czekam, aż dostaniesz nacre i zdasz relację, bo może wtedy już się naprawdę skuszę żeby zapłacić
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:43   #1843
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Zawsze jak zamawialm na tru szminke albo blyszczyk to sie dziwilam jak juz dotarly bo kolory na stronce zupelnie jakies inne.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:51   #1844
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Zawsze jak zamawialm na tru szminke albo blyszczyk to sie dziwilam jak juz dotarly bo kolory na stronce zupelnie jakies inne.
do mnie własnie dotarł błyszczyk benefita Gloss kiss me.. na podstawie fotki miałam nadzieję na zimny róż a przybył trupi fiolet jak marzenie
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-11-08 o 19:52
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:55   #1845
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Zawsze jak zamawialm na tru szminke albo blyszczyk to sie dziwilam jak juz dotarly bo kolory na stronce zupelnie jakies inne.
no wlasnie lepiej cos sprawdzic gdzies na aukcjach jak na zdjeciach innych wyglada bo tru na prawde ma problemy z ukazaniem koloru

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
do mnie własnie dotarł błyszczyk benefita Gloss kiss me.. na podstawie fotki miałam nadzieję na zimny róż a przybył trupi fiolet jak marzenie
fotki beda? bo ja lubie takie odcienie chociaz to wszystko zalezy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:55   #1846
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
do mnie własnie dotarł błyszczyk benefita Gloss kiss me.. na podstawie fotki miałam nadzieję na zimny róż a przybył trupi fiolet jak marzenie
O matko, poplulam sie ze smiechu
Ja najwiekszego zonka mialam chyba z blyszczykiem Clinique. Myslalam, ze zamawiam kolor lilak a przyszedl mi transparentny prawie niewidoczny roz.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:56   #1847
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Różnice w odcieniach to u nich normalna sprawa. Tak jak to że dają kolory kosmetyków nie przy tych numerkach co powinny być tak jak było z pomadkami Clarinsa

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość

albo szmineczkę, albo cienie, albo tuszyk, albo eyeliner

ja ostatnio jak byłam osobiście w UC to jak już poszłam do pokoiku odebrać paczkę, i patrzę - a tam taki wózek stoi jak do tesco a w środku same kartony z fioletowymi paczkami, no z 10 ich było co najmniej, a niektóre takie wielkie, że nawet nie wiedziałam że kitajce takie wielkie kartony tam mają i tak się przyglądam, przyglądam a pani, która najwidoczniej zauważyła moje zainteresowanie mówi - taaaaak, bardzo dużo tu tego przychodzi

to ja czekam, aż dostaniesz nacre i zdasz relację, bo może wtedy już się naprawdę skuszę żeby zapłacić
OMG to w Warszawie, w tym głównym UC czym oni te paczki przewożą???

Ja się skusiłam na Nacre jak przejrzałam sobie ten zamknięty wątek Guerlain i te wychwalania meteorytków, zwłaszcza przez ilios
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:57   #1848
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie lepiej cos sprawdzic gdzies na aukcjach jak na zdjeciach innych wyglada bo tru na prawde ma problemy z ukazaniem koloru
Zanim kliknelam szminke Diora najpierw poszlam do sklepu pomacac. To jest jednak dobry nawyk. Teraz troche sie trzese bo czekam na Thrrob z Benefita i nie wiem co tak na prawde do mnie przysla.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:00   #1849
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Różnice w odcieniach to u nich normalna sprawa. Tak jak to że dają kolory kosmetyków nie przy tych numerkach co powinny być tak jak było z pomadkami Clarinsa

OMG to w Warszawie, w tym głównym UC czym oni te paczki przewożą???

Ja się skusiłam na Nacre jak przejrzałam sobie ten zamknięty wątek Guerlain i te wychwalania meteorytków, zwłaszcza przez ilios
ja coraz bardziej jestem podatna na kuszenie tymu prasowanymi
Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Zanim kliknelam szminke Diora najpierw poszlam do sklepu pomacac. To jest jednak dobry nawyk. Teraz troche sie trzese bo czekam na Thrrob z Benefita i nie wiem co tak na prawde do mnie przysla.
no tylko u mnie byl wiecznie ten problem, ze w marrionaud nie bylo kolorowki YSL, Givenchy, Estee Laudera i innych marek jak chocby Benefitu wlasnie zreszta teraz w tym douglasie tez nie ma
ale nie boj nic, thrrroba jak co zawsze ktos chetnie przygarnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 20:05   #1850
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale nie boj nic, thrrroba jak co zawsze ktos chetnie przygarnie
Jak bedzie fajny to po nowym roku jeszcze klikne Georgie i Dandelion. Mogliby zrobic jakas promocje na Benefita. I mogliby Too Face na tru zaczac sprzedawac, bo tez bym sobie cos z ich kolorowki wybrala.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:16   #1851
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Matko Jedyna! Nie zaglądałam tu całe wieki. Co by już ta na te kosmetyki nie wydawać kasy. Ostatnio zajrzałam tylko tak na chwilkę, na minutkę, tak jednym oczkiem - i co? I już leci do mnie paczka z HK. Wasza wina, wasza wielka wina, dziewczyny.

Teraz chcę kupić Blended, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Do drogerii żadnej nie pojadę, bo utknęłam w domu z chorutkim przedszkolakiem. Cerę mam raczej bladą, nie tak mega, ale jednak, Teraz używam DW
Pale Almond i latem jest OK, ale zimą już ciut za ciemny. To jakiego Blendeda kliknąć - 03?
Bo normalnie muszę go kliknąć
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:24   #1852
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie lepiej cos sprawdzic gdzies na aukcjach jak na zdjeciach innych wyglada bo tru na prawde ma problemy z ukazaniem koloru

fotki beda? bo ja lubie takie odcienie chociaz to wszystko zalezy
no sprawdzałam i jakoś mi wychodziła zawsze fuksjo - malina, a to co przyszło spowodowało, ze usiadłam sobie. Na szczęscie na ustach jako - tako ale i tak muszę uważać, bo to fiolet z tych, co z najbielszych ząbków robi uśmiech w kolorze kukurydzy...

machnę fotasy jutro

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
O matko, poplulam sie ze smiechu
Ja najwiekszego zonka mialam chyba z blyszczykiem Clinique. Myslalam, ze zamawiam kolor lilak a przyszedl mi transparentny prawie niewidoczny roz.
coś bezbarwnego zawsze się przyda
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:51   #1853
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja niestety nie znam dotychczas kupowalam tylko w sieciowkach, albo na all, dopoki nie dokonalo sie moje odkrycie roku - truskawa

No trudno, bedę czekać, może truskawka coś ukręci
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:02   #1854
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no sprawdzałam i jakoś mi wychodziła zawsze fuksjo - malina, a to co przyszło spowodowało, ze usiadłam sobie. Na szczęscie na ustach jako - tako ale i tak muszę uważać, bo to fiolet z tych, co z najbielszych ząbków robi uśmiech w kolorze kukurydzy...

machnę fotasy jutro
coś bezbarwnego zawsze się przyda
oj to chyba go nie chce bo moje biedne zabki chca byc nadal biale!
ide ulica, widze kogos fajnego, usmiecham sie i zamiast olsniewajacego usmiechu pole kukurydzy! dziekuje
Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Matko Jedyna! Nie zaglądałam tu całe wieki. Co by już ta na te kosmetyki nie wydawać kasy. Ostatnio zajrzałam tylko tak na chwilkę, na minutkę, tak jednym oczkiem - i co? I już leci do mnie paczka z HK. Wasza wina, wasza wielka wina, dziewczyny.

Teraz chcę kupić Blended, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Do drogerii żadnej nie pojadę, bo utknęłam w domu z chorutkim przedszkolakiem. Cerę mam raczej bladą, nie tak mega, ale jednak, Teraz używam DW
Pale Almond i latem jest OK, ale zimą już ciut za ciemny. To jakiego Blendeda kliknąć - 03?
Bo normalnie muszę go kliknąć
03 moze byc ok ale dziewczyny tutaj klikaly chyba 08 i dosc jasny jest, koloru na twarzy nie zmienia i wogole chwalony ja mam 04, ale jednak jest dosc ciemny

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Jak bedzie fajny to po nowym roku jeszcze klikne Georgie i Dandelion. Mogliby zrobic jakas promocje na Benefita. I mogliby Too Face na tru zaczac sprzedawac, bo tez bym sobie cos z ich kolorowki wybrala.
a jestes blada, ze blada? nie klikalas pewnie tej paletki 3 rozy benefitu co? z hoola, dallasem i dandelionem wlasnie
georgie mialam, faktycznie sliczna brzoskwinia, ale tak jasna, ze chyba tylko na bialej twarzy cos widac z dandelionem u mnie podobnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:08   #1855
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Może polecicie jakiś przyzwoity eyeliner czarny ? W miarę w rozsądnej cenie? Jest tego trochę na tru i nie wiem, jakiej firmy wybrać. Kredek mam już dosyć, za grube krechy mi wychodzą i kserują górną i dolną powiekę...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:16   #1856
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jestes blada, ze blada? nie klikalas pewnie tej paletki 3 rozy benefitu co? z hoola, dallasem i dandelionem wlasnie
georgie mialam, faktycznie sliczna brzoskwinia, ale tak jasna, ze chyba tylko na bialej twarzy cos widac z dandelionem u mnie podobnie
No taka blada blada to ja chyba nie jestem. Sama nie wiem jak bardzo jestem blada. Mythic mnie nie wybielaja a z bronzerami wygladam jakbym byla brudna, wiec raczej jestem blada.
Nie kliknelam w koncu tej paletki z 3 puderkami. Stwierdzilam, ze jak mi ten pierwszy rozyk spasuje to bede zbierac pelnowymiarowki.
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:25   #1857
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
No taka blada blada to ja chyba nie jestem. Sama nie wiem jak bardzo jestem blada. Mythic mnie nie wybielaja a z bronzerami wygladam jakbym byla brudna, wiec raczej jestem blada.
Nie kliknelam w koncu tej paletki z 3 puderkami. Stwierdzilam, ze jak mi ten pierwszy rozyk spasuje to bede zbierac pelnowymiarowki.
no ja niby jestem dosc sniada, ale mythic mnie tez nie pobielaja za to pastele w troche wiekszej ilosci juz tak
eee to moze akurat dla ciebie bedzie ok zreszta cena na tru nie jest taka straszna jak w sklepie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:26   #1858
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
do mnie własnie dotarł błyszczyk benefita Gloss kiss me.. na podstawie fotki miałam nadzieję na zimny róż a przybył trupi fiolet jak marzenie
to wspanialy.. szkoda, ze juz po haloween
Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Matko Jedyna! Nie zaglądałam tu całe wieki. Co by już ta na te kosmetyki nie wydawać kasy. Ostatnio zajrzałam tylko tak na chwilkę, na minutkę, tak jednym oczkiem - i co? I już leci do mnie paczka z HK. Wasza wina, wasza wielka wina, dziewczyny.

Teraz chcę kupić Blended, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Do drogerii żadnej nie pojadę, bo utknęłam w domu z chorutkim przedszkolakiem. Cerę mam raczej bladą, nie tak mega, ale jednak, Teraz używam DW
Pale Almond i latem jest OK, ale zimą już ciut za ciemny. To jakiego Blendeda kliknąć - 03?
Bo normalnie muszę go kliknąć
ja polecam kolor 08. polecila mi go mejkapownia i Kujawianka. jak bylam w seph nawet na niego nie spojrzalam, bo wydawal mi sie jasny jakis taki. ale potem jak one mi powiedzialy, ze pasuje im i zima, i latem i jest totalnie stapiajacy sie z cera - poszlam jeszcze raz i go sprawdzilam. polecam pomacanie koloru
chociaz w przypadku blended to roznice miedzy kolorami chyba subtelne sa
Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Może polecicie jakiś przyzwoity eyeliner czarny ? W miarę w rozsądnej cenie? Jest tego trochę na tru i nie wiem, jakiej firmy wybrać. Kredek mam już dosyć, za grube krechy mi wychodzą i kserują górną i dolną powiekę...
ja wprawdzie go nie uzywalam, ale wiem, ze ktoras go zamawiala i byla zadowolona. a tak do brania w ciemno to chyba najlepsza cenowo opcja teraz
i klikaj ze strony Norweskiej jakby co [ale zmien ceny na zl] -> 5% znizki + blyszczyk gratis
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:32   #1859
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to wspanialy.. szkoda, ze juz po haloween

ja polecam kolor 08. polecila mi go mejkapownia i Kujawianka. jak bylam w seph nawet na niego nie spojrzalam, bo wydawal mi sie jasny jakis taki. ale potem jak one mi powiedzialy, ze pasuje im i zima, i latem i jest totalnie stapiajacy sie z cera - poszlam jeszcze raz i go sprawdzilam. polecam pomacanie koloru
chociaz w przypadku blended to roznice miedzy kolorami chyba subtelne sa

ja wprawdzie go nie uzywalam, ale wiem, ze ktoras go zamawiala i byla zadowolona. a tak do brania w ciemno to chyba najlepsza cenowo opcja teraz
i klikaj ze strony Norweskiej jakby co [ale zmien ceny na zl] -> 5% znizki + blyszczyk gratis
ale blyszczyk chyba dodaja jak zakup jest za min 25$ moze mi tez przydalby sie ten eyelinerek?
nad clinique blended 08 tez mysle bo na zime jednak cos jasniejszego by mi sie przydalo oj kobiety z wami to ciezkie zycie!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 21:33   #1860
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

który masz na myśli?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.