Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 18:14   #1141
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kroliczku kupilam czworeczki Bal de Minuit ... mialam urodzinowy kupon na pare euro wiec wykorzystalam ... za bardzo meczyly mnie te brazy... spac nie moglam ...

ps. ciekawie wygladaja niebieskie czworki ...
i jak? testowałaś? dla mnie są za słabo napigmentowane ich cienie... chociaż chodzą za mną te 480, ale wczoraj kupiłam dwa zestawy cieni, to nie wiem...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:21   #1142
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i jak? testowałaś? dla mnie są za słabo napigmentowane ich cienie... chociaż chodzą za mną te 480, ale wczoraj kupiłam dwa zestawy cieni, to nie wiem...
przed chwila wrocilam wiec dzis nie bede sie nimi myziac ale czworki jak czworki ja je lubie ... i testowalam na rece wystarczajaco czesto odkad sie pojawily ... no i piekne te brazy i beze... takie wlasnie chcialam ...


a co kupilas ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:33   #1143
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przed chwila wrocilam wiec dzis nie bede sie nimi myziac ale czworki jak czworki ja je lubie ... i testowalam na rece wystarczajaco czesto odkad sie pojawily ... no i piekne te brazy i beze... takie wlasnie chcialam ...


a co kupilas ??
4 Fleurs de Chanel w kolorze Feeries i Ombres Quadrilumieres w kolorze Tawny
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:51   #1144
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Elizka w jakim znaczeniu uzupeniacz ?? ... wygrzebac resztke, wyciagnac sam cien z testera i wlozyc do opakowania ?? ...

ps. nie wszystko mozna zrzucic na przeklamanie swiatla... co nagle z zimnych cieni cieple robi
No żeby tą blaszkę wyjąć po zużytym cieniu. I włożyć w jej miejsce testerek z pełnym cieniem.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:53   #1145
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
z Sun też się nie polubiłam
I napisałaś to w tym wątku ?

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
to diamond też nie dla mnie, bo ja bez różu się nie ruszam...
a amberek jest mocno ciepły? bo już nie pamiętam... może któraś Wizażanka mi porówna z kulkami ? beige chic, motylami?
To inne kategorie - Amber jest złoty i błyszczący (metaliczna tafla), wg mnie nadaje się tylko do rozświetlenia na kości policzkowe i skronie. Beige Chic jest delikatniejszy niż Amber, leci na całą twarz, motyle (mam tylko kulkowe) dość mocno błyszczą, ale to taki beżowy blask, przytłumiony . mniej nachalny niż Amber Diora.
Chyba namotałam
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:57   #1146
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
I napisałaś to w tym wątku ?
ups

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
To inne kategorie - Amber jest złoty i błyszczący (metaliczna tafla), wg mnie nadaje się tylko do rozświetlenia na kości policzkowe i skronie. Beige Chic jest delikatniejszy niż Amber, leci na całą twarz, motyle (mam tylko kulkowe) dość mocno błyszczą, ale to taki beżowy blask, przytłumiony . mniej nachalny niż Amber Diora.
Chyba namotałam
a myślisz, że na moją chłodną mordkę by się amberek nadawał zamiast np. różu? bo tak właśnie używam kulkowych motyli - jako róż i wyglądają dosyć ładnie.
ostatniego amberka puściłam w świat bez większych testów, także może zbyt pochopnie?
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:06   #1147
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ups


a myślisz, że na moją chłodną mordkę by się amberek nadawał zamiast np. różu? bo tak właśnie używam kulkowych motyli - jako róż i wyglądają dosyć ładnie.
ostatniego amberka puściłam w świat bez większych testów, także może zbyt pochopnie?
A używasz złotych cieni? Jeśli tak, to Amber dla ciebie. Jesli nie, to sobie daruj. Motyle są o wiele delikatniejsze niż Amber, ten ostatni jest zdecydowanie złoty. Chyba najbliżej mu do Indiana Bronze Guerlaina, ale Amber nie jest tak jednolity kolorystycznie.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 19:22   #1148
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No żeby tą blaszkę wyjąć po zużytym cieniu. I włożyć w jej miejsce testerek z pełnym cieniem.
tak sie przygladam tym czworkom co mam i raczej nie wydaje mi sie to mozliwe... ale tez zadne nie sa az tak bardzo zuzyte
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:26   #1149
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
A używasz złotych cieni? Jeśli tak, to Amber dla ciebie. Jesli nie, to sobie daruj. Motyle są o wiele delikatniejsze niż Amber, ten ostatni jest zdecydowanie złoty. Chyba najbliżej mu do Indiana Bronze Guerlaina, ale Amber nie jest tak jednolity kolorystycznie.
używam kremowych, brązowych, ale złote omijam szerokim łukiem. no to może sobie odpuszczę.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:35   #1150
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Kroliczku zrob zdjecie i wrzuc w chanelowy watek zeby to nie robic offtopa ... chetnie poogladam...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 20:29   #1151
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
przed chwila wrocilam wiec dzis nie bede sie nimi myziac ale czworki jak czworki ja je lubie ... i testowalam na rece wystarczajaco czesto odkad sie pojawily ... no i piekne te brazy i beze... takie wlasnie chcialam ...
desti a jak oceniasz stopień napigmentowania tych cieni ? Jak bardzo są intensywne ? Kurczę, za mną też one chodzą od jakiegoś czasu, ale niedawno natknęłam się w necie na filmik, w którym autorka kosmetycznego bloga razem z makijażystą Guerlaina (który nota bene ma tak samo na imię jak mój wąż ) testowali produkty ze świątecznej kolekcji i te cienie po nałożeniu na powieki tej kobitki (była Azjatką) były prawie niewidoczne.
Tutaj ten filmik:
http://the-coveted.com/blog/2009/10/...riale-holiday/
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 20:39   #1152
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
desti a jak oceniasz stopień napigmentowania tych cieni ? Jak bardzo są intensywne ? Kurczę, za mną też one chodzą od jakiegoś czasu, ale niedawno natknęłam się w necie na filmik, w którym autorka kosmetycznego bloga razem z makijażystą Guerlaina (który nota bene ma tak samo na imię jak mój wąż ) testowali produkty ze świątecznej kolekcji i te cienie po nałożeniu na powieki tej kobitki (była Azjatką) były prawie niewidoczne.
o wiesz... moich jeszcze nie myzialam ale testery w sklepach byly jak dla mnie calkiem dobrze napigmentowane... tak jak wszystkie czworki... jutro strzele pare zdjec i przetestuje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 21:05   #1153
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o wiesz... moich jeszcze nie myzialam ale testery w sklepach byly jak dla mnie calkiem dobrze napigmentowane... tak jak wszystkie czworki... jutro strzele pare zdjec i przetestuje ...
Będę wdzięczna i już się nie mogę doczekać
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 22:40   #1154
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Elizka w jakim znaczeniu uzupeniacz ?? ... wygrzebac resztke, wyciagnac sam cien z testera i wlozyc do opakowania ?? ...

ps. nie wszystko mozna zrzucic na przeklamanie swiatla... co nagle z zimnych cieni cieple robi
zniszczysz cienie. oryginalne w kasetce sa tak wklejane właśnie jak nie blaszki wtapiane, by były mocno przytwierdzone i nikt ich nie próbował wymienić, by nie wypadły, etc.., no chyba, że cała kasetke z cieniami

ad. ps. No właśnie! dziwne, że tylko cień biały ciemniejszy się zrobił - beżowy a ramka została biała a czarnawy zjaśniał
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 01:17   #1155
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kroliczku zrob zdjecie i wrzuc w chanelowy watek zeby to nie robic offtopa ... chetnie poogladam...
ok jak dostanę, bo je wyebayowałam za 19 funtów
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 09:05   #1156
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Według mnie nowe czwórki są o wiele słabiej napigmentowane niż te stare . Widzę tu analogię do cieni Diora, nowe też o wiele gorsze od starej wersji.
Niedawno zaproszona byłam na makijaż Guerlaina, poprosiłam o pomalowanie oczu paletą 480 i klapa, nie tego się spodziewałam. Kolory nijakie, właściwie poświata koloru. Wybiłam sobie zakup z głowy od razu. Mam do smoky starą czwórkę Touche de Brume( fiolety, zielenie też są super)) i spisuje się rewelacyjnie więc żalu nie ma
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273

Edytowane przez lola23
Czas edycji: 2009-12-01 o 09:07
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:06   #1157
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Będę wdzięczna i już się nie mogę doczekać
dla porownania strzelilam jeszcze pozostale czworki ... i jak dla mnie napigmentowanie jest dobre i wcale nie odbiega jakosciowo od czworek z regularnej sprzedazy... kolory tych 407 Bal de nuit sa piekne i podobaja mi sie coraz bardziej ... do zdjecia pomazalam cienie delikatnie pacynka i nalozylam na reke, wiec na zdjeciu nie jest to niewiadomo jaka ilosc cienia a kolor oddaje bardzo dobrze ...

dzis jeszcze mazne sobie oczka i zobacze jak widoczny bedzie efekt w porownaiu do innych cieni ... spostrzezenia skrobne wieczorem ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:13   #1158
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dla porownania strzelilam jeszcze pozostale czworki ... i jak dla mnie napigmentowanie jest dobre i wcale nie odbiega jakosciowo od czworek z regularnej sprzedazy... kolory tych 407 Bal de nuit sa piekne i podobaja mi sie coraz bardziej ... do zdjecia pomazalam cienie delikatnie pacynka i nalozylam na reke, wiec na zdjeciu nie jest to niewiadomo jaka ilosc cienia a kolor oddaje bardzo dobrze ...

dzis jeszcze mazne sobie oczka i zobacze jak widoczny bedzie efekt w porownaiu do innych cieni ... spostrzezenia skrobne wieczorem ...
Nie no, na dłoni są piękne Wiesz, ja nie muszę mieć mega intensywnego nasycenia...bardzo lubię cienie Cliniqua, a one nie należą do tych dających super intensywny efekt. Poza tym jestem bladziochem, to na mnie kolorki widać dość mocno, nawet te delikatne. No i takie lepiej do mnie pasują. Jak się ostatnio umalowałam super metalicznymi cieniami Chanel (tymi obskurnymi ) to wyglądałam jak nieletnia prostytutka
Dzięki za tyle, czekam na jeszcze
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:15   #1159
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dla porownania strzelilam jeszcze pozostale czworki
o matko wszystkie są przecudowne a letnia limitowanka i smoky strasznie zazdroszczę
rzeczywiście nie wyglądają na słabo napigmentowane
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-01, 15:48   #1160
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie no, na dłoni są piękne Wiesz, ja nie muszę mieć mega intensywnego nasycenia...bardzo lubię cienie Cliniqua, a one nie należą do tych dających super intensywny efekt. Poza tym jestem bladziochem, to na mnie kolorki widać dość mocno, nawet te delikatne. No i takie lepiej do mnie pasują. Jak się ostatnio umalowałam super metalicznymi cieniami Chanel (tymi obskurnymi ) to wyglądałam jak nieletnia prostytutka
Dzięki za tyle, czekam na jeszcze
to na pewno bede Ci sie podobac ... dlatego ja sobie obskurne darowalam ... wygladaly mi za brutalnie :..

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o matko wszystkie są przecudowne a letnia limitowanka i smoky strasznie zazdroszczę rzeczywiście nie wyglądają na słabo napigmentowane
dziekuje...

------------------------------------

dla sroczek 407 Bal de nuit w calosci... z koronka na lusterku ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:50   #1161
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja to bym najchetniej wszystkie te cienie przygarnela Swietnie napigmentowane, piekne kolory ahhhh
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:33   #1162
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to na pewno bede Ci sie podobac ... dlatego ja sobie obskurne darowalam ... wygladaly mi za brutalnie :..



dziekuje...

------------------------------------

dla sroczek 407 Bal de nuit w calosci... z koronka na lusterku ...
Już je kliknęłam na allegro
Ale i tak czekam na info o noszeniu się ich na oku i wrażenia z użytkowania Bo te moje z UK będą leciały, to sobie jeszcze poczekam.
Sliczności
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:43   #1163
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dla porownania strzelilam jeszcze pozostale czworki ... i jak dla mnie napigmentowanie jest dobre i wcale nie odbiega jakosciowo od czworek z regularnej sprzedazy... kolory tych 407 Bal de nuit sa piekne i podobaja mi sie coraz bardziej ... do zdjecia pomazalam cienie delikatnie pacynka i nalozylam na reke, wiec na zdjeciu nie jest to niewiadomo jaka ilosc cienia a kolor oddaje bardzo dobrze ...

dzis jeszcze mazne sobie oczka i zobacze jak widoczny bedzie efekt w porownaiu do innych cieni ... spostrzezenia skrobne wieczorem ...
same pyszności! coraz bardziej się przekonuję, że potrzebuję numerka 480

ps. wyślę jutro kompakt, bo nie mogę spać po nocach! zalotka doleci, jak tylko do mnie przyleci.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:45   #1164
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
używam kremowych, brązowych, ale złote omijam szerokim łukiem. no to może sobie odpuszczę.
Króliczku, ja też omijam złote cienie i dla mnie amber był za ciepły niestety. Wychodziła złota poświata. Z cieni nie pasowały mi np. złotawe Gold Fever Diora ale już Earth Reflection są chłodniejsze i to moje ulubione brązy. Z shimmerów jedynie różówy jest na mnie chłodny, w Pop Diamond też wybijał ten łosoś środkowy, w ogóle nie było widać chłodnych odcieni. Ale moja cera zawsze wyłapie ciepłe kolory, jeżeli masz podobnie to być może faktycznie możesz sobie odpuścić. Już bardziej neutralny jest u mnie PI Estee Lauder.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:47   #1165
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Witam
Czy ktoras z Pan ma prasowane kulki Meteorites Poudre De Perles Illuminating Perfecting Pressed Powder - #02 Rose Frais (te rozowe) i moze sie podzielic zdjeciem wlasnym i opinia? Kusza strasznieee
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 16:47   #1166
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Króliczku, ja też omijam złote cienie i dla mnie amber był za ciepły niestety. Wychodziła złota poświata. Z cieni nie pasowały mi np. złotawe Gold Fever Diora ale już Earth Reflection są chłodniejsze i to moje ulubione brązy. Z shimmerów jedynie różówy jest na mnie chłodny, w Pop Diamond też wybijał ten łosoś środkowy, w ogóle nie było widać chłodnych odcieni. Ale moja cera zawsze wyłapie ciepłe kolory, jeżeli masz podobnie to być może faktycznie możesz sobie odpuścić. Już bardziej neutralny jest u mnie PI Estee Lauder.
eee, no brzmi zupełnie jak nie dla mnie, zostanę przy moich meteorkach zamiast jakiś shimmerków
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:15   #1167
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
eee, no brzmi zupełnie jak nie dla mnie, zostanę przy moich meteorkach zamiast jakiś shimmerków
Ja chciałam mieć i rose i amber diamond(w momencie jak się pokazały pierwszy raz), potem pop'a, ale wyszło, że tylko ten pierwszy mi pasuje.
Trochę ubolewam nad tym, że moja cera tak bardzo nie lubi się z ciepłymi odcieniami, bo omija mnie tyle śliczności kosmetycznych. Zanim puściłam w świat Summer Stonesy chyba 3 dni nad nimi siedziałam i oglądałam jakie cudne

Desti masz może porównanie do piątek Diora? Chodzi mi o Twój najnowszy nabytek. Czy są bardziej jak Gold Fever czy jak Earth Reflection? Ta koronka na lusterku cudna jest!
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:21   #1168
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dla sroczek 407 Bal de nuit w calosci... z koronka na lusterku ...
jak tak patrzę, to kolory wydają się trochę podobne do wiosennych cieni Chanel może mniej w Guerlainie różu, ale od razu mi się nasuwa podobieństwo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:18   #1169
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak tak patrzę, to kolory wydają się trochę podobne do wiosennych cieni Chanel może mniej w Guerlainie różu, ale od razu mi się nasuwa podobieństwo
No faktycznie, są podobne
Ale ja cieni Chanel bardzo nie lubię
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:31   #1170
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Już je kliknęłam na allegro
Ale i tak czekam na info o noszeniu się ich na oku i wrażenia z użytkowania Bo te moje z UK będą leciały, to sobie jeszcze poczekam.
Sliczności
na all już były te nowe cienie Guerlain?

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jak tak patrzę, to kolory wydają się trochę podobne do wiosennych cieni Chanel może mniej w Guerlainie różu, ale od razu mi się nasuwa podobieństwo
jak się nazywają te nowe cienie Chanel?
na zdjęciu podobne do Beige Velours 81

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

już znalazłam, ale cena taka jak w perfumerii
http://www.allegro.pl/listing/search...g=guerlain+407
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.