Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 17:22   #1951
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez sokosita Pokaż wiadomość
otóż to, mi bardzo pomogła odżywka lorys która jest tania i jest jej mega dużo przecież trzeba dbać nie tylko o włosy ale też o portfel
Mi pomogła odżywka Ziaji z olejkiem rycynowym Kiedyś używałam Pantene, na początku owszem jakiś rezultat był, ale po dłuższym stosowaniu jeszcze gorzej wysuszało mi włosy ... Dlatego z szamponów używam teraz tylko Gliss Kur a odżywka tylko Ziaji Swego czasu miałam szampon Ziaji, który wygładzał włosy (taki w różowym opakowaniu) -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ogramowane.htm ale wtedy używałam jeszcze prostownicy Generalnie ciężko ten szampon dostać, ja znalazłam go przypadkiem i udało mi się go kupić ze trzy razy, a teraz nigdzie go nie widzę A chciałabym do niego wrócić, ale już bez prostownicy
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 17:25   #1952
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

odżywki z Ziaji z olejkiem też używam, wg mnie jest bardzo dobra z takim szamponem się niespotkałam ;o a szkoda, pewnie warto było by wypróbowac
oo kurde dobrze, że sobie przypomniałam niedziela późna godzina a ja sobie na włosy żadnej maseczki nie zrobilam w tygodniu nie będzie kiedy ;d wizaż wciąga ; )
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:36   #1953
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja się przyłączam ( właściwie to już się przyłączyłam w sierpniu). Od tego czasu prostowałam może z 5 razy tak na jakieś okazje specjalne . Chcę zapuścić włosy, ale jakoś ciężko idzie bo mam rozdwajające się końcówki i mam wrażenie, że się kruszą i moje włosy stoją w miejscu No i jeszcze moim przekleństwem jest suszarka ciężko mi z niej zrezygnować, a ona włoski niszczy i to nieźle;/ Ale trzeba być dobrej myśli
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:34   #1954
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja nie prostuje wlosow od 22.10.2009, z 2 wyjatkami (raz u fryzjera, machnela mi prostownica bo mialam scinane na sucho wiec musialy byc idealnie proste i drugi raz wyprostowalam sobie ostatnio w piatek przed wazna impreza )

i widze duuza poprawe, fakt ze zaczelam uzywac tez profesjonalych kosmetykow do wlosow ale sa naprawde o niebo lepsze niz wtedy kiedy uzywalam prostownicy, poczatki byly trudne, ale warto.
Prostownica jest beee

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

a i dodam ze wcale jakies wielkiej roznicy po tym piatku nie widzialam gdy je wyprostowalam
Ciesze sie bo w sumie chcialam sprawdzic sama siebie, i zobaczyc czy po wyprsotwaniu bedzie mnie do tego ciagnac czy tez nie
(hah gadam jak jakas porzadnie uzalezniona )
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 21:33   #1955
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez sokosita Pokaż wiadomość
Hej
Wiecie co dziewczyny, glupie byłyśmy że sobie tak włoski niszczylysmy przynajmniej ja zauwazylam poprawe po nie prostowaniu od 3 tygodni, i włosy jak same wyschna to ukladaja się w miare normlanie kiedys to była tragedia! tak więc trwajmy w naszych postanowieniach i chowajmy prostownice do ciemnych zakątków naszych szuflad!
Witajcie dziewczyny! zgodzę się z przedmówczynią Rozstałam się z prostownicą ok. września jakoś. Na początku było strasznie, ale sprowokowała mnie do tego chęć zapuszczenia moich podopiecznych dopiero teraz widzę że włosy w ogóle mi rosną - nie kruszą się końcówki. Suszarkę zmieniłam na BaByliss z jonizacją, włoski suszę na dużą szczotkę bambusową O.Garden i po wysuszeniu nawijam na duże walki-rzepy na tzw. "pół głowy" tzn. dołu włosów nie. Efekt? jak po prostownicy! Polecam
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 21:33   #1956
sokosita
Raczkowanie
 
Avatar sokosita
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 326
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

i tak trzymać dalej!! tez przyznam sie, że wczoraj wyprostowałam bo chcialam wyprobowac lokówke przed studniowka i mi nie wyszlo to cos trzeba było z tym zrobic wyprostowalam ale z duza iloscia jedwabiu, jednak nie podobało mi sie to juz
__________________
- Jakie zbrodnie popełnił- zaśpiewał Leśny Gnom
-Mordował, zdradzał, umyślnie niszczył statki,
torturował, szantażował, rabował, sprzedawał dzieci w niewolę, on...
- Nie obchodzą mnie wasze spory religijne- przerwał Leśny Gnom
sokosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 21:39   #1957
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Ja się przyłączam ( właściwie to już się przyłączyłam w sierpniu). Od tego czasu prostowałam może z 5 razy tak na jakieś okazje specjalne . Chcę zapuścić włosy, ale jakoś ciężko idzie bo mam rozdwajające się końcówki i mam wrażenie, że się kruszą i moje włosy stoją w miejscu No i jeszcze moim przekleństwem jest suszarka ciężko mi z niej zrezygnować, a ona włoski niszczy i to nieźle;/ Ale trzeba być dobrej myśli
Kochana miałam ten sam problem z nierosnącymi włosami.. one rosły tylko kruszyły się od gorąca. polecam sposób opisany przeze mnie poniżej plus belissa ze skrzypem *efekt wzrostu po ok 5m-cach brania* i herbatka z pokrzywy. Zetnij pokruszone końcówki, nie używaj prostownicy i czekaj na efekt
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 22:04   #1958
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja mimo prostowania nie miałam problemu z rośnięciem - może dlatego, że co miesiąc skracałam końcówki? W ogóle włosy szybko mi rosną
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 00:46   #1959
Edytkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 172
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

tez chce zrezygnowac z prostownicy ale chyba nie moge... jak umyje wlosy i juz wyschn to kazdy wlos stoi w inna strone wogole mam takie siano straszne jak nie wyprostuje... i co teraz? ogolnie to ja prostownicy nie uzywam do prostowania tylko do krecenia bo w lokach mi lepiej . co mi proponujecie w takim razie?
__________________

Edytkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 07:55   #1960
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaaa Pokaż wiadomość
tez chce zrezygnowac z prostownicy ale chyba nie moge... jak umyje wlosy i juz wyschn to kazdy wlos stoi w inna strone wogole mam takie siano straszne jak nie wyprostuje... i co teraz? ogolnie to ja prostownicy nie uzywam do prostowania tylko do krecenia bo w lokach mi lepiej . co mi proponujecie w takim razie?

Może papiloty, wałki?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 10:57   #1961
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
Kochana miałam ten sam problem z nierosnącymi włosami.. one rosły tylko kruszyły się od gorąca. polecam sposób opisany przeze mnie poniżej plus belissa ze skrzypem *efekt wzrostu po ok 5m-cach brania* i herbatka z pokrzywy. Zetnij pokruszone końcówki, nie używaj prostownicy i czekaj na efekt
Na prostownice to nawet już nie patrzę. Jak już w jednym z wątków napisałam biorę się za intensywną regenerację włosów, więc na pewno skorzystam z Twojej rady( dzięki bardzo). Do tego chcę kupic jeszcze maskę WAX ponoć dobra jest (czytałam opinie na wizażu). To muszę się teraz wybrać do apteki na zakupy
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 12:22   #1962
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Lady in Blue zazdroszcze, że Ci szybko rosną.
Chciałabym mieć takie 'do stanika' w jak najszybszym czasie. Ale wydaje mi się, że non stop stoją w miejscu :/
25
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 15:21   #1963
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
mam może dziwne pytanie, ale jak robisz taki zabieg sauny?

hah ja po tygodniu nie używania prostownicy widzę już małą różnicę w swoich włosach to co dopiero będzie za hm pół roku
Jest takie urządzenie sauna fryzjerska z ozonem, które znakomicie regeneruje włoski...Rewelacyjnie współdziała z ampułką i maską. Wygładza łuskę i sprawia,że włoski są bardzo fajne

376 / 25
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?

Edytowane przez starsmakeup
Czas edycji: 2010-01-25 o 15:25
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 16:52   #1964
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
Na prostownice to nawet już nie patrzę. Jak już w jednym z wątków napisałam biorę się za intensywną regenerację włosów, więc na pewno skorzystam z Twojej rady( dzięki bardzo). Do tego chcę kupic jeszcze maskę WAX ponoć dobra jest (czytałam opinie na wizażu). To muszę się teraz wybrać do apteki na zakupy

Moim skromnym zdaniem lepsza od wax'a jest planceta kallosa - używam jej naprzemiennie z kallosem latte. Również na wizażu wyczytałam, że dziewczyny obserwują po plancecie wzrost włosów. Ja przed świętami ścinałam końcówki, jak to moja ciocia fryzjerka stwierdziła " trzeba pozbyc się tych piór <sianowate, pokruszone>" ścięła mi ze 2cm, a na dzie dzisiejszy mam taką długośc jak przed ścięciem czyli do obojczyka. żałuję tylko że nie ścięłam ich zaraz po odstawieniu prostownicy, bo tak chciałam się zapuścić teraz pewnie bym miała jeszcze dłuższe
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:03   #1965
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem lepsza od wax'a jest planceta kallosa - używam jej naprzemiennie z kallosem latte.
a ona dostępna tylko w aptece? a jak z cena?

Edytowane przez Diva1
Czas edycji: 2010-01-25 o 17:05
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:08   #1966
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
a ona dostępna tylko w aptece? a jak z cena?

ja kupuję na allegro 1litorwe opakowania, koszt jednego to ok. 11zł także cena śmiesznie niska w porównaniu do sklepowych 200ml W aptekach, przynajmniej u mnie niedostępne i chyba za tanie żeby je sprowadzali. a wax? przetłuszczał mi strasznie włosy i nie widziałam spektakularnych efektów
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:27   #1967
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?



A ja byłam dzisiaj u fryzjeraz ściąć zniszczone końcówki, jakies 1,5-2 cm, teraz jest o wiele lepiej, włosy są zdrowsze Ale jeszcze wszystkich rozdwojonych nie udało mi się pozbyc, bo nie chciałam od razu tak drastycznie ich skracać Myśle że przy następnej wizycie uda mi się już wszystkie rozdwojone ściąć

Jestem w trakcie kompletowania mojego arsenału do walki o zdrowe włoski Dzisiaj kupiłam Palome żel aloesowy i zamawiam Kallosa Latte na allegro

Dni bez prostownicy: 9

Edytowane przez wiosenka84
Czas edycji: 2010-01-25 o 18:29
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:40   #1968
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
Jest takie urządzenie sauna fryzjerska z ozonem, które znakomicie regeneruje włoski...Rewelacyjnie współdziała z ampułką i maską. Wygładza łuskę i sprawia,że włoski są bardzo fajne

376 / 25
Dziękuję za wyjaśnienie

przejechałam kilka razy dziś prostownicą po włosach ehh bo jedna strona była jakoś dziwnie pokręcona, a druga bardziej prosta...
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:44   #1969
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

witam, w sumie nie prostuję od czerwca 2009, ale przyznam , że musiałam zgrzeszyć na czas testowania prostownicy Brauna dołączam się do Was... razem raźniej
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 09:25   #1970
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
ja kupuję na allegro 1litorwe opakowania, koszt jednego to ok. 11zł także cena śmiesznie niska w porównaniu do sklepowych 200ml W aptekach, przynajmniej u mnie niedostępne i chyba za tanie żeby je sprowadzali. a wax? przetłuszczał mi strasznie włosy i nie widziałam spektakularnych efektów
11zł to naprawdę nie dużo i to za 1 litr a mogłabyś mi podać link czy wkleić foto żebym wiedziała jak wygląda opakowanie i babola nie strzeliła i nie kupiła czegoś innego
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 14:55   #1971
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

zacheciła mnie ta cena może spróbuje
26
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:13   #1972
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaaa Pokaż wiadomość
tez chce zrezygnowac z prostownicy ale chyba nie moge... jak umyje wlosy i juz wyschn to kazdy wlos stoi w inna strone wogole mam takie siano straszne jak nie wyprostuje... i co teraz? ogolnie to ja prostownicy nie uzywam do prostowania tylko do krecenia bo w lokach mi lepiej . co mi proponujecie w takim razie?
wiesz co moge polecic? jesli chcesz miec proste to umyj wlosy wieczorem i zaplec je w dosc luzny warkocz. wyprobowalam to na sobie, bo codziennie rano musialam sie meczyc z ich ukladaniem.
jesli krecone to polecam papiloty. probowalam kilka razy i to byla dla mnie loteria - raz mialam olsniewajace loczki, a innym razem wygladalam jak pudel nadal nie znalazlam odpowiedniego sposobu ich zawijania zeby byly piekne.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:16   #1973
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

377 / 26
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:54   #1974
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Diva1 Pokaż wiadomość
11zł to naprawdę nie dużo i to za 1 litr a mogłabyś mi podać link czy wkleić foto żebym wiedziała jak wygląda opakowanie i babola nie strzeliła i nie kupiła czegoś innego
Proszę bardzo tu masz przykładowego linka do latte: http://allegro.pl/item889256600_kall...y_1000_ml.html u tego samego użytkownika jest planceta, tylko że mała: http://allegro.pl/item889256575_kall...szczonych.html jak dobrze poszukasz w all to może znajdziesz takiego kogoś kto oferuje dwie duże a koszty przesyłki zapłacisz raz
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 18:20   #1975
Diva1
Zadomowienie
 
Avatar Diva1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 241
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Jaryshka20 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo tu masz przykładowego linka do latte: http://allegro.pl/item889256600_kall...y_1000_ml.html u tego samego użytkownika jest planceta, tylko że mała: http://allegro.pl/item889256575_kall...szczonych.html jak dobrze poszukasz w all to może znajdziesz takiego kogoś kto oferuje dwie duże a koszty przesyłki zapłacisz raz
Dziękuję Ci bardzo
Diva1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:28   #1976
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
wiesz co moge polecic? jesli chcesz miec proste to umyj wlosy wieczorem i zaplec je w dosc luzny warkocz. wyprobowalam to na sobie, bo codziennie rano musialam sie meczyc z ich ukladaniem.
jesli krecone to polecam papiloty. probowalam kilka razy i to byla dla mnie loteria - raz mialam olsniewajace loczki, a innym razem wygladalam jak pudel nadal nie znalazlam odpowiedniego sposobu ich zawijania zeby byly piekne.
Też tak mam chociaż czasem jak wiązałam w warkocz też się puszyły...
27
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:50   #1977
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Też tak mam chociaż czasem jak wiązałam w warkocz też się puszyły...
27
dlatego ja nakladam jeszcze odrobinke pianki na nie. wtedy z reguly sie nie pusza
ja mam taki problem teraz, poniewaz nie prostuje wlosow calych od 24.12. (to ponad miesiac juz! ) ale niestety prostuje grzywke, ktora za nic nie chce sie bez tego ulozyc.
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:11   #1978
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Podziwiam te ktore zaparcie zrezygnowaly z prostownicy

Zycia sobie bez niej nie wyobrazam hihi Z tego zwgledu ze po umyciu mam szope, tona wlosow, wlosy grube jak diabli wiec bez prostownicy jak bez reki
Do tego wszystkiego mam fiola na punkcie ladnych wlosow.
A i dodam ze prostownicy uzywam hmmm od jakis 6 lat mysle, wloski myje dwa razy w tygodniu, prostouje po kazdym myciu, a czasem poprawiam w miedzy czasie i wloski ni ciu ciut nie sa zniszczone i tym sie moge pochwalic


Ale dla waaasss ogroooooomne uklony!!! podczytuje was i podziwiam Macie za to :P
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:18   #1979
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a no dziękujemy Martucho

malinowydzem- ja tak przy wałkach robię ale czasem przesadze i są takie strąki ;o
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 16:29   #1980
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ImmortalLover - ja mam tylko takie plastikowe. raz probowalam spac w trzech, rano obudzilam sie z bolem glowy jak na kacu. kiedys udalo mi sie uzyskac piekne loczki spiac w podwojnych papilotach - bralam dwa papiloty i zawijalam jedno pasmo wlosow. z tym ze na drugi dzien robilam tak samo i chyba za mocno zawinelam (albo wlosy byly zbyt mokre, czy cos) bo wygladalam rano jak pudel ;/
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.