BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 23:14   #691
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

zmniejsz dawke, zobaczysz, przestanie tak piec... a to normalne jest... badz co badz, nie wszyscy tak maja... ale ja mialam, wiec sie nie przejmuj ;p


o Cethapil'u poczytaj wiecej w necie, przekonasz sie, ze jest ok

tylko pamietaj, ze zel to ten niebieski, bo jest jeszcze zielony bodajze, ale to jakis ala krem, nie wiem sama, nigdy nie mialam ;p

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-05-19 o 23:17
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 00:33   #692
luqass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
zmniejsz dawke, zobaczysz, przestanie tak piec... a to normalne jest... badz co badz, nie wszyscy tak maja... ale ja mialam, wiec sie nie przejmuj ;p


o Cethapil'u poczytaj wiecej w necie, przekonasz sie, ze jest ok

tylko pamietaj, ze zel to ten niebieski, bo jest jeszcze zielony bodajze, ale to jakis ala krem, nie wiem sama, nigdy nie mialam ;p
Jeżeli pieczenie jest nieodłączną częścią tej kuracji, to je zniosę (chyba, że powinienem zmniejszyć dawkę z innych powodów niż tylko nadmierne pieczenie). ;] Wystarczy mi w takiej sytuacji jedynie zapewnienie, że to co "wycierpię" zacznie mi z czasem pomagać... a takowego jeszcze nie dostałem. :<
Ponawiam jeszcze raz moje pytanie, bo nie dostałem na nie, konkretnej odpowiedzi - czy to normalne, że skóra piecze mnie po nałożeniu kremu nawilżającego. ?

I jeszcze taka informacja... stosuję tę kurację od sześciu dni, a nadal wychodzą mi pryszcze. ;-/ Powinno tak być. ?

Ten niebieski, nie zielony... zapamiętam. ;p ;*

Edytowane przez luqass
Czas edycji: 2010-05-20 o 00:37
luqass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 23:54   #693
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez luqass Pokaż wiadomość
Jeżeli pieczenie jest nieodłączną częścią tej kuracji, to je zniosę (chyba, że powinienem zmniejszyć dawkę z innych powodów niż tylko nadmierne pieczenie). ;] Wystarczy mi w takiej sytuacji jedynie zapewnienie, że to co "wycierpię" zacznie mi z czasem pomagać... a takowego jeszcze nie dostałem. :<
Ponawiam jeszcze raz moje pytanie, bo nie dostałem na nie, konkretnej odpowiedzi - czy to normalne, że skóra piecze mnie po nałożeniu kremu nawilżającego. ?

I jeszcze taka informacja... stosuję tę kurację od sześciu dni, a nadal wychodzą mi pryszcze. ;-/ Powinno tak być. ?

Ten niebieski, nie zielony... zapamiętam. ;p ;*
pieczenie jest normalna oznaka wielu osob ktorzy stosuja brevoxyl, ale nie wszyscy tak maja poniewaz pamietajmy, ze kazdy z nas ma inna cere moim zdaniem tak czy siak na poczatek powinienies byc ostrozny i smarowac cieniutka warstwa tego kremu (omijaj okolice oczu!) ! dlaczego? dlatego, ze zbyt duza ilosc naniesioneo kremu moze poparzyc Ci skore (tak to nazwijmy, stad rowniez to pieczenie), jezeli czujesz, ze pieczenie jest dosc mocne, stosuj brevoxyl co dwa badz co trzy dni tylko raz dziennie, najlepiej na noc skora sie powoli przyzwyczai a potem z gorki, mniejsze pieczenie, badz zanik pieczenia no i efekty na ktore sie czeka od ok min 2 tygodniu do 3 miesiecy stosowania brevoxylu pozniej czas na przerwe w stosowaniu kremu, bo skora sie przyzwyczaja... wiec troche cierpliwosci... tak, rowniez wysyp sie zdarza, ale tym sie nie przejmuj narazie... chyba, ze bedzie sie utrzymywal dosc dlugo to odstaw brevoxyl i poczekaj az skora dojdzie do ladu i odpocznie

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-05-20 o 23:56
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 15:02   #694
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Dawno temu, używałam na tradzik Brevoxylu, niestety miałam tak przesuszoną skórę, że nie miał szans jej pomóc. Teraz, gdy "naprawiłam" sobie skórę, tj. nawilżyłam, pozbyłam zaskórników, postanowiłam wrócić do Brevoxylu, ponieważ nic mi na wągry nie pomaga : / Stosuję go równo tydzień, ale użyłam dopiero 3 razy, ponieważ robię sobie przerwy na początku. No i mocno, mocno, cały czas nawilżam.

Czy Brevoxyl można stosować z kwasami?
Np. z salicylowym? Bo na ulotce coś pisze o Salicylanach....
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 15:13   #695
luqass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
pieczenie jest normalna oznaka wielu osob ktorzy stosuja brevoxyl, ale nie wszyscy tak maja poniewaz pamietajmy, ze kazdy z nas ma inna cere moim zdaniem tak czy siak na poczatek powinienies byc ostrozny i smarowac cieniutka warstwa tego kremu (omijaj okolice oczu!) ! dlaczego? dlatego, ze zbyt duza ilosc naniesioneo kremu moze poparzyc Ci skore (tak to nazwijmy, stad rowniez to pieczenie), jezeli czujesz, ze pieczenie jest dosc mocne, stosuj brevoxyl co dwa badz co trzy dni tylko raz dziennie, najlepiej na noc skora sie powoli przyzwyczai a potem z gorki, mniejsze pieczenie, badz zanik pieczenia no i efekty na ktore sie czeka od ok min 2 tygodniu do 3 miesiecy stosowania brevoxylu pozniej czas na przerwe w stosowaniu kremu, bo skora sie przyzwyczaja... wiec troche cierpliwosci... tak, rowniez wysyp sie zdarza, ale tym sie nie przejmuj narazie... chyba, ze bedzie sie utrzymywal dosc dlugo to odstaw brevoxyl i poczekaj az skora dojdzie do ladu i odpocznie
Witaj. Chciałbym abyś mi powiedziała, czy to ten preparat, o którym mi wspominałaś, i czy śmiało mogę go zamawiać... (http://allegro.pl/item1058019534_apt...ia_twarzy.html). Pozdrawiam i dziękuję serdecznie, za informacje zawarte we wcześniejszym poście. ;*

P.S.

Widzę, że orientujesz się trochę w pielęgnacji twarzy i z tego wzgędu, byłbym wdzięczy gdybyś mi napisała jak powinienem dbać o skórę twarzy w ciągu dnia. Na razie stosuje jedynie na wieczór, żel do mycia twarzy + brevoxyl + krem nawilżający, i na tym kończy się moja pielęgnacja twarzy. Co powinienem robić aby dobrze o nią zadbać ?
luqass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 13:11   #696
kondzio1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Brevoxyl to bardzo dobry środek. Gdy miałem z jakiegoś powodu wysyp pryszczy na całej twarzy to Brevoxyl w kilka dni opanował to, szybko wyleczył istniejące już niedoskonałości i zapobiegł powstaniu nowych przez co po tygodniu od wysypu pryszczu mogłem cieszyc się cera bez pryszczy, jednak myślę że nie wyleczy twarzy całkiem gdyz srednio nasilony problem z zaskórnikami jednak nie zniknął ale mimo to polecam gdyż lepiej miec pare niewidocznych na pierwszy rzut oka zaskórników i czasem jakiegoś syfka niz całą pryszczata buźkę.
kondzio1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:29   #697
ariaszuritu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

brevoxyl to paskuztwo, skórę strasznie wysusza, zrobiły mi sie wypieki, i ropne syfki, których wcześniej udało mi się pozbyć stosując Duac żel, brevoxyl jest niby słabszy..

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

rozumiem, ze skóra musi się przyzwyczaić do kremu, ale czy jest normalne, że drapię twarz przez sen? czy brevoxyl nie jest zbyt silny??
ariaszuritu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 14:58   #698
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ariaszuritu Pokaż wiadomość
brevoxyl to paskuztwo, skórę strasznie wysusza, zrobiły mi sie wypieki, i ropne syfki, których wcześniej udało mi się pozbyć stosując Duac żel, brevoxyl jest niby słabszy..

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

rozumiem, ze skóra musi się przyzwyczaić do kremu, ale czy jest normalne, że drapię twarz przez sen? czy brevoxyl nie jest zbyt silny??
jak sie nie umie z niego korzystac, to najlepiej sie tego nauczyc...

nawilzalas chociaz skore? no nie wiem... za grubo i za czesto smarowalas po prostu? z takimi srodkami trzeba ostroznie...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:35   #699
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Hej, ja stosuje go dopiero pierwszy tydzien. Nie mam zadnych podraznien. Po jakim czasie widzialyscie efekty?
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 08:52   #700
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Hej, ja stosuje go dopiero pierwszy tydzien. Nie mam zadnych podraznien. Po jakim czasie widzialyscie efekty?
efekty stosowania sa widoczne w okresie 2tyg do 3 miesiecy...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:09   #701
ariaszuritu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
jak sie nie umie z niego korzystac, to najlepiej sie tego nauczyc...

nawilzalas chociaz skore? no nie wiem... za grubo i za czesto smarowalas po prostu? z takimi srodkami trzeba ostroznie...

potrafię czytać ulotki załączane do kremów. Smarowałam się tylko raz dziennie na noc i to bardzo cienko. Nie wiem, dla mnie pakowanie na twarz kremu nawilżającego po brevoxylu mija się z celem. Przecież brevoxyl właśnie tak ma działać - wysuszać i złuszczać, ale rozumiem, że jesteś specjalistką w tej dziedzinie i wiesz lepiej?
ariaszuritu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 11:39   #702
luqass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam. Chciałbym ponowić pytanie i zapytać czy na pewno chodzi o ten żel do mycia twarzy (cetaphil), o którym wspominała Fisiasia. ? Pytam, bo nie jestem pewien, a nie chciałbym wydać pięćdziesięciu złoltych na marne.
http://allegro.pl/item1058019534_apt...ia_twarzy.html
luqass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:55   #703
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Smile Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ariaszuritu Pokaż wiadomość
potrafię czytać ulotki załączane do kremów. Smarowałam się tylko raz dziennie na noc i to bardzo cienko. Nie wiem, dla mnie pakowanie na twarz kremu nawilżającego po brevoxylu mija się z celem. Przecież brevoxyl właśnie tak ma działać - wysuszać i złuszczać, ale rozumiem, że jesteś specjalistką w tej dziedzinie i wiesz lepiej?
to prosze cofnij i poczytaj lekture z brevoxylem od poczatku watku milego czytania i zastanowienia sie nad kilkoma sprawami...

z reszta kazda wizazanka Ci napisze "nawilzanie to podstawa" zwlaszcza przy stosowaniu wysuszaczy, jezeli nie bedziesz nawilzala, skora zacznie coraz wiecej sebum wydzielac, po to aby sie sama nawilzyla, a Ty wraz z nim bedziesz sie swiecic jak latarnia, wiaze sie z tym wiecej zaskornikow, wiecej pryszczy, nawet wulkanow, bo Ci zapcha pory, jakas rownowaga musi byc

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez luqass Pokaż wiadomość
Witam. Chciałbym ponowić pytanie i zapytać czy na pewno chodzi o ten żel do mycia twarzy (cetaphil), o którym wspominała Fisiasia. ? Pytam, bo nie jestem pewien, a nie chciałbym wydać pięćdziesięciu złoltych na marne.
http://allegro.pl/item1058019534_apt...ia_twarzy.html
tak tak, przepraszam ze zwlekalam z odpowiedzia, to jest ten cethapil, widze tylko, ze opakowanie sie zmienilo

co do Twojej codziennej pielegnacjii, ktora teraz stosujesz... ja podalam Ci podstawowy przyklad pielegnacji... jesli chcesz uzyskac lepsze efekty, to wybierz sie do dermatologa, ale naprawde takiego ktory jest wart swojej ceny i ma duzo dobrych opini o swojej pracy
z drugiej strony, ciezko jest uzyskac czego sie chce, pamietaj, ze kazdy tak ma a do konca z czym sie borykasz nigdy nie wyleczysz...bo zawsze bedzie jakies ale :P tzn a to jeszcze tu cos widac i tam...
pielegnacja polega na tym, aby zlagodzic objawy i nie dopuszczac pogorszenia pozdrawiam

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-06-02 o 14:58
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 08:07   #704
malenkaq013
Raczkowanie
 
Avatar malenkaq013
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 43
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

do ariaszuritu !!!

Kochana nie moge gwarantować jak to bedzie w Twoim przypadku, ale jeśli chodzi o mnie to przekonałam się na własnej buzi że po pierwszych stosowaniach brevoxylu bez kremu nawilżającego schodziła mi skóra, była czerwona i wcale ale to wcale nie fajnie wyglądało pomimo że widziałam zmniejszanie się ilości zaskórników itd... chciałam szybkiego efeku i co z tego.... jeden problem ginął kolejny się pojawiał, to nie o to w tym chodzi !!! a ciężko bylo mi się pozbyć przesuszenia. Radze ostrożność i krem nawilżający po około 30 minutach po nałożeniu brevoxylu. teraz już się nauczyłam go stosować ok 2-3 razy w tygodniu

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

[QUOTE=ariaszuritu;1971875 4]brevoxyl to paskuztwo, skórę strasznie wysusza, zrobiły mi sie wypieki, i ropne syfki, których wcześniej udało mi się pozbyć stosując Duac żel, brevoxyl jest niby słabszy..[COLOR="Silver"]


dziewczyno taka Ci się zrobiła buzia bo nie używałaś nawilżacza !!!!
najpierw napisalaś o wysuszeniu i wypiekach- narzekasz ,a potem że właśnie wg Ciebie brev. powinien wysuszać i złuszczać i nie powinno się stosować kremu na niego !!! to chyba Cię zadowolil skoro o to Ci chodziło
malenkaq013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 08:09   #705
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Dawno temu, używałam na tradzik Brevoxylu, niestety miałam tak przesuszoną skórę, że nie miał szans jej pomóc. Teraz, gdy "naprawiłam" sobie skórę, tj. nawilżyłam, pozbyłam zaskórników, postanowiłam wrócić do Brevoxylu, ponieważ nic mi na wągry nie pomaga : / Stosuję go równo tydzień, ale użyłam dopiero 3 razy, ponieważ robię sobie przerwy na początku. No i mocno, mocno, cały czas nawilżam.

Czy Brevoxyl można stosować z kwasami?
Np. z salicylowym? Bo na ulotce coś pisze o Salicylanach....
jak pozbyłaś się zaskórników?
czym nawilżasz?


miałam jakieś 2 albo 3 tubki Brevoxylu, pomagał mi na pryszcze, zaskórników prawie w ogóle nie ruszył ( ale coraz bardziej wątpię w to,że pozbędę się ich kiedykolwiek )
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 09:50   #706
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jak pozbyłaś się zaskórników?
czym nawilżasz?
pozbyłam się, ale tylko częściowo Salipegiem, a nawilżam kremem Hipp z mocznikiem i kwasem hiauloronowym 1% w formie żelu. : ) Kiedyś używałam olejków, ale za dużo ich chyba dawałam, bo zapychały... ; /
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 19:14   #707
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
pozbyłam się, ale tylko częściowo Salipegiem, a nawilżam kremem Hipp z mocznikiem i kwasem hiauloronowym 1% w formie żelu. : ) Kiedyś używałam olejków, ale za dużo ich chyba dawałam, bo zapychały... ; /

dziękuję za odpowiedź
muszę poczytać o tym peelingu salicylowym, ale boję się tego robić
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:23   #708
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Okej, dodam coś od siebie o Brevoxylu. ;p
Mam spore problemy z pryszczami, trądzikiem i takimi sprawami, a Brevoxyl naprawdę mi pomógł. Niestety nie umiem regularnie używać kosmetyków, więc sama sobie robię krzywdę... Ale używałam go przez jakiś czas codziennie i było widać efekty - wszyscy to potwierdzali!
Mam zamiar znowu zacząć używać go regularnie, ale czy mi się uda...?

Nawilżam twarz kremem nawilżającym jaki akurat mam - nie potrzeba jakiegoś super mocnego nawilżenia...^
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:58   #709
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Jak miałam duże problemy z pryszczami to na umytą twarz stosowałam tylko Brevoxyl, miałam lekkie przesuszenia ale pozbyłam się dziadostwa. Teraz jest trochę lepiej dlatego stosuję go po kremie nawilżającym i jest ok
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 14:55   #710
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
Jak miałam duże problemy z pryszczami to na umytą twarz stosowałam tylko Brevoxyl, miałam lekkie przesuszenia ale pozbyłam się dziadostwa. Teraz jest trochę lepiej dlatego stosuję go po kremie nawilżającym i jest ok
nie powinno sie uzywac brevoxylu po nalozeniu kremu nawilzajacego tylko przed na swiezo oczyszczona i osuszona twarz
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 00:14   #711
luqass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Mam problem. Używam brevoxylu już od trzech i pół tygodnia... jakieś 5 dni temu poszedłem za radą Fisiasi i smarowałem twarz maścią, co dwa dni aby pieczenie trochę ustało. Dotychczas smarowałem twarz raz dziennie, wieczorem (oczyszczam ją, rozprowadzam brevoxyl i po odczekaniu 30 minut, nakładam krem nawilżający). Problem tkwi w tym, że ciągle mam coraz to nowy wysyp pryszczy (nie znam się na tym, więc nie będę rzucał, jakiego typu są to pryszcze), codziennie pojawiają się następne, a przy tym cholernie boli mnie skóra twarzy w tych miejscach gdzie wychodzą. Proszę o pomoc. Czy coś jest nie tak ? powinienem zaprzestać kuracji tymże specyfikiem ? :<

Edytowane przez luqass
Czas edycji: 2010-06-07 o 07:44
luqass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 08:50   #712
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Pisalam Ci, ze gdyby stan ktory opisujesz pogarszal sie odstaw brevoxyl, aby skora wrocila do normy i odpoczela... myj samym zelem do twarzy i nawilzaj...

lub do dermatologa marsz, mozesz miec uczulenie na ktorys ze skladnika brevoxylu

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-06-07 o 09:04
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:37   #713
renaa3
Zadomowienie
 
Avatar renaa3
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 407
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

stosuję Brevoxyl już od paru lat i jestem bardzo zadowolona początki były straszne, pieczenie, czerwona skóra, podrażnienia.. itp ale teraz już moja skóra przystosowała się do tego specyfiku i jest naprawdę dobrze, pryszcze pojawiają się okazjonalnie co jakiś czas robię sobie przerwy od brevoxylu, tak na ok tydz. czy nawet dwa, smaruję się wtedy kremem bambino i skóra robi się mięciutka (taka regeneracja po lekkim wysuszeniu przez brevoxyl)
renaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 11:56   #714
zielone oczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

witam was stosuje tej maści na noc od półtora tygodnia widzę poprawy na mojej buzi wyblakły moje blizny po ropnych zaskórniakach twarz zrobiła się gładka lekko piekło mnie tylko za pierwszym użyciem, szczególnie usta mi wysuszyło teraz staram się omijać aby przypadkiem nie musnąć ust maścią stosuje je na przemian z metronidazol maść (w dzień).. a na nawilżenie twarzy POLECAM cetaphil MD dermoprotektor jest to krem-balsam z serii cetaphil http://www.cetaphil.pl/ widzę ze już został polecony żel z tej serii powiem krótko tez się wahałam kopić bo nie maiłam go wcześniej i koszt ok 30zł mnie odstraszał ale po zastosowaniu uznałam ze warto było bo udałam wiele więcej kasy na inne kremy które nie nawilżały wystarczająco a ten super utrzymuje nawilżoną cerę..
Mnie służy jak ktoś kupi i zastosuje to napiszcie ciekawa jestem opinii do dostępny jest w aptece....

Edytowane przez zielone oczko
Czas edycji: 2010-06-13 o 21:09
zielone oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 14:53   #715
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

sory, nie to mi sie wlaczylo xD
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:24   #716
kara184
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja na trądzik leczyłam się dobrych parę lat, miałam chyba wszystkie dostępne w Polsce leki, antybiotyk, papki robione na zamówienie w aptece. Jedne wcale nie działały, inne pomagały ale na krótki okres, później zupełnie nie, bo skóra się do nich przyzwyczaiła. Moja dermatolożka była już bezsilna i z tej bezsilności zaczęła mi od nowa zapisywać te same rzeczy, twierdząc, że "może tym razem pomoże". Wkurzyłam się i więcej się u niej nie pokazałam, poszłam natomiast do apteki po Brevoxyl, używam miesiąc i tydzień i jestem baaardzo zadowolona! Trądziku praktycznie nie mam, a miałam na prawdę sporo do ukrycia, pozostało jedynie trochę plamek po starych czasach ale i one powoli blakną. Dawno już nie miałam tak czystej buzi. Nawet przed okresem nie mam jak kiedyś wysypu- wyskoczyło mi tylko ze 3-4 syfki, Co do pieczenia, łuszczenia- ja niczego takiego nie miałam, może mam mniej wrażliwą skórę, a może przez te wszystkie leki moja skóra zdążyła się już uodpornić. Używam raz dziennie, cieniuteńką warstwę, ale niedługo będę używać co drugi a nawet trzeci dzień, aby nie przyzwyczaić skóry.Na prawdę polecam, to cudowny krem, w dodatku tani, wydajny i dostępny bez recepty. Bije na głowę wszystkie drogie receptowe leki, po prostu rewelacja!!!

Edytowane przez kara184
Czas edycji: 2010-06-15 o 16:25
kara184 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:08   #717
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ciesze sie z takiej opini a takze, ze Ci pomogl
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:33   #718
katka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Dołączam się do osób polecających brevoxyl w walce z trądzikiem. Stosuję go już od dawana(2 lata) z przerwami a regularnie na noc od około dwóch miesięcy. Efekty są zdumiewające: zmniejszenie porów, wyrównanie koloru skóry, ograniczenie powstawania nowych "niespodzianek". Dodam tylko że jestem tym faktem ogromnie zaskoczona gdyż wcześniej stosowałam go sporadycznie bo podrażniał moja skórę-czułam pieczenie po jego nałożeniu, bardzo łuszczyła i wysuszała mi się skóra i pojawiały się podskórne bolące duże pryszcze-wtedy go odstawiałam. Teraz jest inaczej-nakładam go po dokładnym umyciu twarzy żelem i przemyciu tonikiem i uczucie jest raczej chłodzące. Na dzień smaruję buzię kremem "głęboko nawilżającym" i jest ok-żadnego łuszczenia ani pieczenia, sporadycznie pojawiają się pojedyncze pryszcze ale nie rezygnuje z brevoxylu. Na razie jestem bardzo zadowolona ale gdyby coś się zmieniło to dam znać.
katka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 17:44   #719
malenkaq013
Raczkowanie
 
Avatar malenkaq013
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kazimierz Dolny
Wiadomości: 43
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

mam takie pytanko, jakim kremem smarujesz na dziewń (nawilżającym) buzie? też stosuje brev. i poszukuje kremu na dzień który nadawałby się pod makijaż i nie pozostawiał tłustej warstewki, niestety przy kremach nawilżających mam problem z odnalezieniem takiego, na poczatku wydają mi się ok ale potem eh błyszczenie lepkość itd...
malenkaq013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:14   #720
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja proponuje humektan
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.