Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 13:22   #3961
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
dziękuję za informacje
jutro się upomnę




wzięłam extreme #32
kod 8X01, więc niby nie jest tak strasznie, jednak musiał być źle przechowywany czy coś.. po pierwszym naciśnięciu wyleciał sam olej, potem powytrząsałam, bo myślałam, że może to da radę, teraz wylatuje też podkład, jednak rozwarstwiony z olejem, fuuuu, do tego zapach jest obrzydliwy.
na podróbę nie wygląda, więc musiał skisnąć
A czemu wzielas 32? Z tego, co kojarze to masz chyba ciemniejsza skore?
Ja znalazlam azjatycka numeracje wedlug jasnosci na makeupalley (31,01,32). Dzis dostalam 31 i ciemne . Nie ma szans uzyc tego w zimie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 17:17   #3962
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

James jak Ty nareszcie znajdziesz taki o odpowiedniej jasnosci, to dzien ten nazwiemy Narodowym Dniem Podkladu

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

a tak poza tym to w weekend dostalam od Mamusi tego charmsika
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 19:48   #3963
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21253450]A czemu wzielas 32? Z tego, co kojarze to masz chyba ciemniejsza skore?
Ja znalazlam azjatycka numeracje wedlug jasnosci na makeupalley (31,01,32). Dzis dostalam 31 i ciemne . Nie ma szans uzyc tego w zimie.[/QUOTE]
to jest mój zimowy odcień a że poprzedni się skończył (w końcu zima była długa), to polowałam na kolejny, więc jak tylko się pojawił to musiałam kliknąć no i to był niestety błąd
dobrze, że nie schowałam do szafki na "później" i sprawdziłam teraz, bo bym za kilka miesięcy miała niezłą wtopę...
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 20:24   #3964
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James jak Ty nareszcie znajdziesz taki o odpowiedniej jasnosci, to dzien ten nazwiemy Narodowym Dniem Podkladu

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

a tak poza tym to w weekend dostalam od Mamusi tego charmsika
Jestem troche opalona (jak na moje mozliwosci to bardzo) a o tak podklad sie odcina .
btw: pytalam o arbuza kolo siebie. Nie ma. Bede jutro jeszcze w galerii w centrum i tam zapytam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 22:52   #3965
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Wybaczcie głupie pytanie, ale czy na truskawce mogę zapłacić przelewem najzwyklejszym?
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 23:22   #3966
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez KoalaFromCambodia Pokaż wiadomość
Wybaczcie głupie pytanie, ale czy na truskawce mogę zapłacić przelewem najzwyklejszym?
Tu w pierwszym poscie, znajdziesz wszystkie informacje dot. Truskawki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 05:22   #3967
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

już w pierwszym mailu od nich dostałam informację, że zwrócą mi kasę jeśli chcę

nie wiecie może, gdzie można dostać w normalnej cenie parurka 32? ale świeżynkę?
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 06:09   #3968
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21263648]Jestem troche opalona (jak na moje mozliwosci to bardzo) a o tak podklad sie odcina .
btw: pytalam o arbuza kolo siebie. Nie ma. Bede jutro jeszcze w galerii w centrum i tam zapytam.[/QUOTE]
wiesz co, moja przyjaciolka na 99% pojedzie do japonii w pazdzierniku, to moze tam sie cos znajdzie dla Ciebie?

a co do arbuza to i juz nie musisz szukac, kumpela znalazla w jakiejs nadmorskiej wiosce [ooo ale jak bedziesz to spytaj prosze o malego srebrnego konika morskiego [zaloze sie, ze tym pytaniem wywolasz napad smiechu sprzedawczyni ] ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 07:15   #3969
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

iliosku fajney charmsik!
dziewczyny..czy Wy w ogóle jeszcze włazicie na tru??
mam pytanie , nie związane..czy któraś może nie chce tych lakierów orly co zamawiałyśmy z ilioskiem? mam do oddania jeszcze cotton candy i snowcone (pierwszy maźnięty drugi nawet nie otwierany), chyba jednak nie pasują do mnie te słodkości. Iliosku? a może ty? chętnie też się pozbędę fioletowego z kolekcji shrekowej opi ale ten użyty ze dwa razy.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 08:14   #3970
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny..czy Wy w ogóle jeszcze włazicie na tru??
.
szczerze mówiąc nie bardzo
oszczędności wielkie bo oprócz wielkich zakupów potrzebnych mi do pracy i zrobionych w sephorze na dniach vip NIC nie kupuję
i jakoś żyję
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:10   #3971
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

enka, ja dziekuje, strasznie podobaja mi sie orly ale mam obecnie 5 wielgachnych lakierowych butli i nawet z moimi dlugimi paznokciami nie wiem kiedy je zuzyje

ja od meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeega dawna nie kupilam nigdzie nic [no poza tymi lakierami ]

na tru zagladam czasami, tylko po to, zeby utwierdzic sie w przekonaniu, ze nic od nich nie chce

Mejkap
ale Cie dawno nie bylo jak sie masz? jak brzuszek i jego Mieszkaniec?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 07:41   #3972
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

w ogole to chcialam powiedziec, jesli jeszcze nie wiecie
ze teraz w superpharm mozna zrobic sobie jakas karte, najlepiej wypelnic formularz w necie, wydrukowac i zaniesc tam, w minute dadza Wam karte. na karte zbiera sie punkty, ktore potem wymienia sie na nagrody itp, ale najlepsze, ze sa jakies znizki dla posiadaczy tej karty
np wczoraj zakupilam maske odzywiajaca do wlosow Biovax ktora sobie nalozylam i teraz mam miekkie wloski takie pieeeekne normalnie kosztuje to 20 zl tam, a z karta 11
[dzisiaj chyba sobie dokupie jeszcze jakas ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:47   #3973
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja własnie wiem, ale ciągle zapominam o tej karcie! widziałam,że dezodorant vichy kosztuje na nią 16 PLN! a ja płacę 40!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:59   #3974
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X


no i ogolnie calkiem ciekawe niektore rzeczy, na stronie superfarm jest ta ich gazetka i tam pokazane co jest tansze z ta karta
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:04   #3975
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21253450] Dzis dostalam 31 i ciemne . Nie ma szans uzyc tego w zimie.[/QUOTE]
A mogłabyś wstawić swatcha? Czy on faktycznie jest żółtawy (bo taki opis gdzieś znalazłam)?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:54   #3976
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
musiał być źle przechowywany czy coś.. po pierwszym naciśnięciu wyleciał sam olej, potem powytrząsałam, bo myślałam, że może to da radę, teraz wylatuje też podkład, jednak rozwarstwiony z olejem, fuuuu, do tego zapach jest obrzydliwy.
na podróbę nie wygląda, więc musiał skisnąć
ale gady! i co, ustosunkowali się?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

a tak poza tym to w weekend dostalam od Mamusi tego charmsika
dziewczyny pokażcie te Wasze cuda!

A ja własnie będę szła do Pandory z reklamacją. Na dnie kamienia osadzonego w srebrze robią mi się piękne, efektowne czarne plamy Szczerze mówiąc zawiodłam się na nich bardzo , sądziłam, ze to będzie coś o świetnej jakości, a to jakieś żarty. Zapał do nowych zakupów mi ostygł, jak rany.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny..czy Wy w ogóle jeszcze włazicie na tru??
zupełnie przestałam


Dziewczyny czy przy powiązywaniu nowej karty do Paypala te zżarte przy weryfikacji karty 6,50zł Paypal przelewa Wam z powrotem na kartę automatycznie?? Mi zassali, nie oddali i mam zawrotną kwotę 6,50 na saldzie Paypala. I nie wiem nawet, czy przy następnej płatności będę mogła wykorzystać te 6,50 z salda + reszta kwoty z karty?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:01   #3977
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja dostalam zwrot automatycznie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:24   #3978
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, wiem że to nie od tego miejsce. Ale Wy wszystko wiecie i może pomożecie Co może oznaczać kod na testerze YSL - 6da ??
Datecalculator wariuje...

A propos jubilerskich tematów - zdecydowanie nie polecam biżuterii od W.Śliwińskiego (firma z Lublina) - ku przestrodze
W zaręczynowym kilkakrotnie wypadały mi diamenty (oj w ogóle to długa historia), Teściowej ostatnio wypadła perła z pierścionka (a zakłada go od Święta)... Chamska obsługa, zero profesjonalizmu i w dodatku tekst - "źle Pani nosi swoją biżuterię, trzeba uważać, pewnie gdzieś Pani zaczepia i kamienie wypadają"....
Uhhh
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:51   #3979
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A ja własnie będę szła do Pandory z reklamacją. Na dnie kamienia osadzonego w srebrze robią mi się piękne, efektowne czarne plamy Szczerze mówiąc zawiodłam się na nich bardzo , sądziłam, ze to będzie coś o świetnej jakości, a to jakieś żarty. Zapał do nowych zakupów mi ostygł, jak rany.

zupełnie przestałam
Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
A propos jubilerskich tematów - zdecydowanie nie polecam biżuterii od W.Śliwińskiego (firma z Lublina) - ku przestrodze
W zaręczynowym kilkakrotnie wypadały mi diamenty (oj w ogóle to długa historia), Teściowej ostatnio wypadła perła z pierścionka (a zakłada go od Święta)... Chamska obsługa, zero profesjonalizmu i w dodatku tekst - "źle Pani nosi swoją biżuterię, trzeba uważać, pewnie gdzieś Pani zaczepia i kamienie wypadają"....
Uhhh
No to ja Wam powiem, że w Kruku czy Aparcie nie jest lepiej Bransoletka z Apartu, taka rzemyczkowa z pieskiem (chwaliłam się Wam nią) po ok 3 tygodniach zaczęła się rozwiązywać - tzn. ten pleciony rzemyczek. Oddałam do reklamacji i czekam niemal miesiąc. Wczoraj dzwoniłam i niby już jest w salonie. Wymienili na nową. Jakość więc wątpliwa.

A Kruk ? Kupiłam bransoletkę z bursztynem za 140 czy 170 zł jakoś w kwietniu czy maju. Miałam ją na sobie kilka razy i patrzę, a przy srebrnych uchwytach są żółte plamy jakby srebro obłaziło i był widoczny pod spodem metal Jak pojadę po tę bransoletkę z Apartu to będę reklamować w Kruku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 17:12   #3980
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to ja Wam powiem, że w Kruku czy Aparcie nie jest lepiej Bransoletka z Apartu, taka rzemyczkowa z pieskiem (chwaliłam się Wam nią) po ok 3 tygodniach zaczęła się rozwiązywać - tzn. ten pleciony rzemyczek. Oddałam do reklamacji i czekam niemal miesiąc. Wczoraj dzwoniłam i niby już jest w salonie. Wymienili na nową. Jakość więc wątpliwa.
oj a mnie się właśnie podobały te bransoletki jak wkleiłaś, chciałam sobie taką fioletową kupić, no to chyba odpuszczę
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:38   #3981
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

dziewczyny, ja z innej beczki-czy mozna kupować na amazon.com?
pytam tutaj, bo szukam na forum i jakoś niczego konkretnego sie nie dowiedzialam niestety
aha a gdyby można było -to naliczają cło?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:47   #3982
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jak pojadę po tę bransoletkę z Apartu to będę reklamować w Kruku

normalnie stereo i w kolorze, życie składa się z reklamacji...


Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja z innej beczki-czy mozna kupować na amazon.com?
pytam tutaj, bo szukam na forum i jakoś niczego konkretnego sie nie dowiedzialam niestety
aha a gdyby można było -to naliczają cło?
hmmm... wiem, ze niektórych rzeczy nie wysyłają do PL i na tym moja wiedza się kończy. Mąż miał chętke kilka razy na coś no i się nie dało.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja dostalam zwrot automatycznie
o dzięki, za wiadomość; mi napisali że przeleją i ... nic nie przelali, nie rozumiem tego
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:48   #3983
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

no własnie, jedni piszą ,że można inni,że nie i jestem w kropce?
mój TZ. chce kupić jakąś ksiązkę i nie wiem co robic?
majade wielkie dzięki z odp. , może jeszcze ktoś podpowie?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:08   #3984
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj a mnie się właśnie podobały te bransoletki jak wkleiłaś, chciałam sobie taką fioletową kupić, no to chyba odpuszczę
Ja kupiłam sobie jeszcze pomarańczową z klapkiem japonką i zawieszkę arbuzek i nic się na razie nie dzieje - więc może to był przypadek
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

normalnie stereo i w kolorze, życie składa się z reklamacji...
Dokładnie Człowiek ciągle coś musi reklamować
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:19   #3985
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ale gady! i co, ustosunkowali się?
tak
napisali, że ich produkty są oczywiście oryginalne, dobrze przechowywane, ale jeśli nie spełniły moich oczekiwań to zwrócą mi kasiorę i nie muszę odsyłać
Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem że to nie od tego miejsce. Ale Wy wszystko wiecie i może pomożecie Co może oznaczać kod na testerze YSL - 6da ??
Datecalculator wariuje...

A propos jubilerskich tematów - zdecydowanie nie polecam biżuterii od W.Śliwińskiego (firma z Lublina) - ku przestrodze
W zaręczynowym kilkakrotnie wypadały mi diamenty (oj w ogóle to długa historia), Teściowej ostatnio wypadła perła z pierścionka (a zakłada go od Święta)... Chamska obsługa, zero profesjonalizmu i w dodatku tekst - "źle Pani nosi swoją biżuterię, trzeba uważać, pewnie gdzieś Pani zaczepia i kamienie wypadają"....
Uhhh
wydaje mi się, że oznacza rok produkcji 2006, bo miałam tusz, który zaczynał się liczbą 8 i był z 2008r.
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:27   #3986
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziękuję za odpowiedź Też właśnie podejrzewałam rok 2006... Strach używać pod oczęta chyba... To Touche Eclat. Mogę go mieć z wymianki tylko nie wiem czy warto ryzykować..
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:47   #3987
ywonkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 87
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
no własnie, jedni piszą ,że można inni,że nie i jestem w kropce?
mój TZ. chce kupić jakąś ksiązkę i nie wiem co robic?
majade wielkie dzięki z odp. , może jeszcze ktoś podpowie?
Ja zamawiałam tylko na amazon.co.uk. Tam sprzedaje amazon + rózni sprzedawcy. Z wysyłaniem do Polski jest różnie, nawet amazon niektóre rzeczy wysyła, a inne nie. Nie ma na to reguły, bo np. jedne buty chciał mi wysłać do Polski a inne nie. Czy wysyłają i jaki jest koszt wysyłki dowiesz się, jak dodasz produkty do koszyka , potem wybierzesz adres wysyłkowy i zaczniesz realizacje zamówienia. Potem oczywiście w odpowiednim momencie przerwać zamawianie. Nie wiem, jak jest na amazonie amerykańskim. Jeżeli zamawiasz z amazona z państwa, które jest w UE - to oczywiście cłą nie ma. Ale jeżeli z USA - to urząd może cło naliczyć i oczywiście vat - od kwoty zamówienia+ kosztów przesyłki.
Edit:
Przed chwila zrobiłam symulacje na amazon.com. Wybrałaj książke na chybił trafił, dodałam do koszyka, zaczęłam realizowac zamówienie,wybrałam mój adres wysyłkowy. Potem wybrałam płatnośc kartą kredytową, która mam zarejestrowaną na amazonie i wtedy dopiero zobaczyłam koszty- a mianowicie - koszty wysyłki książki do Polski to prawie 8 dolarów. Więc na pewno wysyłają, nie wiem, czy na pewno wszystko z ich oferty. Pojawiła sie także informacja, że w nszym kraju można byc obciązonym dodatkowymi kosztami, podatkami.

Edytowane przez ywonkaa
Czas edycji: 2010-08-12 o 09:57 Powód: zapomniałam dopisać
ywonkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:21   #3988
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Majade moze cos sie zmienilo? nie mam pojecia ja swoje kartyu podpinalam dawno.

Ja mam obraczki z Kruka i jestem bardzo zadowlona - co prawda nie nosze swojej
bo juz raz prawie zgubilam ale maz nosi caly czas i grawer sie nie wyciera, nic nie zlazi. miodzio.

no ale zeby nie bylo cuownie to cyrkonia mi w zareczynowym wypadla od Kruka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 20:07   #3989
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mejkap
ale Cie dawno nie bylo jak sie masz? jak brzuszek i jego Mieszkaniec?
no dawno mnie nie było bo w ogóle wątek jakoś zamiera- truskawa jakoby przestała istnieć, ja przestałam kupowac i używam w końcu tego co nachomikowałam
Brzuchol rośnie - mam nadzieje że za tydzień dowiem się czy to On czy Ona
brakuje troche dawnych czasów gdy z dreszczykiem otwierało się ten wątek i truskawę i wiooooo - zakupy aż furczały ...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:35   #3990
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ywonkaa Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam tylko na amazon.co.uk. Tam sprzedaje amazon + rózni sprzedawcy. Z wysyłaniem do Polski jest różnie, nawet amazon niektóre rzeczy wysyła, a inne nie. Nie ma na to reguły, bo np. jedne buty chciał mi wysłać do Polski a inne nie. Czy wysyłają i jaki jest koszt wysyłki dowiesz się, jak dodasz produkty do koszyka , potem wybierzesz adres wysyłkowy i zaczniesz realizacje zamówienia. Potem oczywiście w odpowiednim momencie przerwać zamawianie. Nie wiem, jak jest na amazonie amerykańskim. Jeżeli zamawiasz z amazona z państwa, które jest w UE - to oczywiście cłą nie ma. Ale jeżeli z USA - to urząd może cło naliczyć i oczywiście vat - od kwoty zamówienia+ kosztów przesyłki.
Edit:
Przed chwila zrobiłam symulacje na amazon.com. Wybrałaj książke na chybił trafił, dodałam do koszyka, zaczęłam realizowac zamówienie,wybrałam mój adres wysyłkowy. Potem wybrałam płatnośc kartą kredytową, która mam zarejestrowaną na amazonie i wtedy dopiero zobaczyłam koszty- a mianowicie - koszty wysyłki książki do Polski to prawie 8 dolarów. Więc na pewno wysyłają, nie wiem, czy na pewno wszystko z ich oferty. Pojawiła sie także informacja, że w nszym kraju można byc obciązonym dodatkowymi kosztami, podatkami.

bardzo dziękuję za wyjaśneinia raczej zrezygnujemy i poproszę koleżankę,żeby i kupiła te książkę
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.